Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Cyberpunk - Gry Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce cyberpunk na platformę Android ułożone według popularności.

Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG5 Strategiczne2 Przygodowe2
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Shadowrun Returns
Shadowrun Returns

RPG 25 września 2013

Taktyczne turowe RPG korzystające z licencji popularnej stołowej gry fabularnej. Akcja toczy się w 2054 roku, w świecie, gdzie cyberpunk łączy się z elementami fantasy. Gracze obejmują kontrolę nad doskonale wyszkoloną grupą najemników, którzy za pieniądze podejmują się realizacji najbardziej niebezpiecznych misji.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

RPG 3 grudnia 2014

Shadowrun: Dragonfall to dodatek do łączącej elementy cyberpunka i fantasy gry RPG Shadowrun Returns. Kampania rozszerzenia przenosi akcję do Berlina, a podczas zabawy możemy wykorzystać masę nowego sprzętu i zmierzyć się z nowymi przeciwnikami.

Egony
Egony

Strategiczne 2018 (wczesny dostęp od 28 grudnia 2017)

Egony to osadzona w cyberpunkowym świecie gra strategiczna, w której staramy się przejąć kontrolę nad pewnym rezerwatem, wykorzystując do tego szeregowych żołnierzy oraz potężnych, nieśmiertelnych Hegosów. Tytuł studia BoomTownGames łączy w sobie elementy znane zarówno z RTS-ów, jak i turowych gier strategicznych.

Cyberlords
Cyberlords

RPG 20 października 2011

Cyberlords to wydane na Androida cyberpunkowe RPG, w którym kierujemy czteroosobowym oddziałem najemników wykonującym różnorodne zlecenia. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, a rozwój postaci opiera się głównie na cyberwszczepach. Misje skonstruowano tak, aby dało się je przejść na kilka różnych sposobów.

Deus Ex: The Fall
Deus Ex: The Fall

RPG 21 stycznia 2014

Mobilny spin-off serii Deux Ex, który klimatem przypomina najbardziej Bunt Ludzkości. W grze wcielamy się w Bena Saxona próbującego rozwikłać tajemnicę związaną z największymi koncernami, które rządzą światem dzięki posiadaniu specjalnego leku dla osób z wszczepami.

Netrunner
Netrunner

RPG jeszcze nie ogłoszona

Netrunner to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra RPG. Kampania osadzona jest w cyberpunkowej wizji przyszłości, a gracze wcielają się w hakerów. Podczas zabawy wypełniają misje zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w wirtualnej rzeczywistości wizualizującej systemy komputerowe wielkich korporacji.

Neon Chrome
Neon Chrome

Akcji prace wstrzymane

Neon Chrome to opracowana z myślą o mobilnym systemie Android cyberpunkowa strzelanka, w której oldskulowe mechanizmy rozgrywki wzbogacono elementami roguelike. Akcję obserwujemy z lotu ptaka, a zabawa sprowadza się do walki z hordami przeciwników. W zabawie pomagamy sobie wyposażając postać w cyberwszczepy. Większość elementów otoczenia możemy zniszczyć.

Sigma Theory
Sigma Theory

Strategiczne październik 2018

Rozgrywany w systemie turowym thriller polityczno-szpiegowski, wzbogacony elementami science-fiction. W grze wcielamy się w szefa potężnej organizacji wywiadowczej, a naszym zadaniem jest uczestniczenie w ogólnoświatowym, technologicznym wyścigu zbrojeń i sabotowanie działań konkurencji.

Read Only Memories: Type-M
Read Only Memories: Type-M

Przygodowe 6 marca 2018

Cyberpunkowa przygodówka utrzymana w retrofuturystycznym klimacie wzorowanym na powieściach i filmach z lat 80. Zabawa sprowadza się do eksplorowania świata, rozmawiania z postaciami i rozwiązywania zagadek, choć nie brakuje tu również okazjonalnych wyzwań zręcznościowych.

Murder
Murder

Przygodowe 16 grudnia 2015

Murder to dostępna na Androida przygodówka science-fiction. Gra osadzona jest w realiach cyberpunkowych i pozwala na wcielenie się w policjantkę próbującą rozwiązać sprawę dziwnego morderstwa w mieście Tokio. Całość jest dosyć krótka i przejście kampanii zajmuje maksymalnie godzinę.