Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Bijatyki Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku bijatyki na platformę Android ułożone według popularności.

Bijatyki. Gatunek gier, w którym kontrolowana przez gracza postać walczy z przeciwnikiem na wydzielonej arenie lub ringu. Gracz ma do dyspozycji gamę podstawowych ciosów, a bardziej skomplikowane kombinacje i ataki specjalne combo wykonywane są po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy.

Po premierze 16 Przed premierą 2
Android
Bijatyki
Tematyki
Czas
Street Fighter IV: Champion Edition
Street Fighter IV: Champion Edition

Bijatyki 2018

Mobilna wersja słynnej bijatyki z 2009 roku. W produkcji możemy pokierować około trzydziestoma wojownikami, którzy dysponują szeregiem ciosów i combosów. Zabawa odbywa się w singlu i multiplayerze.

Injustice 2
Injustice 2

Bijatyki 11 maja 2017

Kontynuacja Injustice: Gods Among Us, czyli ciepło przyjętej bijatyki 2,5D z 2013 roku. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja przenosi graczy do uniwersum wykreowanego przez DC Comics i pozwala im przejąć kontrolę nad najpopularniejszymi superbohaterami i złoczyńcami, na czele z Batmanem, Supermanem, Wonder Woman i Scarecrowem.

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3

Bijatyki 16 listopada 2017

Shadow Fight 3 to opracowane z myślą o systemie Android mordobicie utrzymane w klimatach azjatyckiego fantasy. Gracze tworzą własne postacie, rozwijają je i wyposażają w różne uzbrojenie, a potem toczą pojedynki jeden na jednego w kampanii lub w jednym z kilku trybów wieloosobowych.

Tekken Mobile
Tekken Mobile

Bijatyki 2018

Tekken to mobilna bijatyka opracowana z myślą o systemie Android. Produkcja pozwala na toczenie pojedynków jeden na jednego. Gra oferuje kampanię fabularną i tryb multiplayer, a kluczową rolę w zabawie odgrywa kolekcjonowanie postaci oraz ulepszanie ich zdolności.

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X

Bijatyki 5 maja 2015

Mortal Kombat X to kolejna odsłona kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk. Mamy tu do czynienia z trzecią, wliczając Injustice: Gods Among Us, grą od studia NetherRealm, które było autorem udanej reaktywacji omawianego cyklu w 2011 roku. Główne innowacje względem poprzedniczki to rozbicie znanych postaci na różniące się między sobą warianty, wprowadzenie niedostępnych wcześniej zawodników i trybów zabawy, rozbudowanie funkcji sieciowych oraz udoskonalenie oprawy graficznej.

Batman: Arkham Origins
Batman: Arkham Origins

Bijatyki 25 lipca 2014

Mobilna edycja gry Batman: Arkham Origins, będącej trzecią pełnoprawną odsłoną bestsellerowego cyklu o przygodach komiksowego superbohatera. W odróżnieniu od wersji przeznaczonej na duże platformy sprzętowe, w tym wypadku mamy do czynienia z bijatyką o uproszczonej mechanice, w której Batman stawia czoła złoczyńcom znanym z konsolowo-pecetowego oryginału.

MARVEL Contest of Champions
MARVEL Contest of Champions

Bijatyki 25 listopada 2014

Osadzona w uniwersum Marvela mobilna bijatyka free-to-play, wzbogacona elementami RPG i kolekcjonerskiej gry karcianej. W grze bierzemy udział w zorganizowanym przez niejakiego Kolekcjonera wielkim turnieju, w którym najsłynniejsi bohaterowie ze świata Marvela stawiają czoła największym złoczyńcom tegoż uniwersum. Wraz z postępami rozgrywki tworzymy unikalną drużynę bohaterów i stopniowo rozwijamy ich umiejętności.

Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

Bijatyki 21 listopada 2013

Specjalna mobilna wersja widowiskowej bijatyki twórców Mortal Kombat. Tytuł łączy w sobie elementy gry walki i kolekcjonerskiej karcianki, w której tworzymy własną talię superbohaterów i superłotrów, a następnie uczestniczymy w potyczkach w systemie Tag Team (3 na 3).

Tekken
Tekken

Bijatyki 12 kwietnia 2012

Cyfrowa reedycja kultowej bijatyki z konsoli PlayStation, która dała początek jednej z najpopularniejszych serii w swoim gatunku. W grze bierzemy udział w elitarnym turnieju o nazwie King of the Iron Fist. Jedną z kluczowych postaci jest niejaki Kazuya Mishima, który pragnie zemścić się na swoim ojcu.

Gods of Rome
Gods of Rome

Bijatyki 17 grudnia 2015

Bijatyka inspirowana grami pokroju Mortal Kombat X i Injustice: Gods Among Us, której akcja rozgrywa się w uniwersum łączącym elementy antyku i mitologii. Gracz wciela się w bogów, tytanów i gladiatorów i toczy dynamiczne pojedynki na efektownych arenach - zarówno w ramach kampanii solowej, jak i trybu sieciowego.

Batman: Arkham City Lockdown
Batman: Arkham City Lockdown

Bijatyki 26 czerwca 2013

Stworzona z myślą o użytkownikach platform mobilnych spin-offowa odsłona bestsellerowej serii o Batmanie, rozwijanej od 2009 roku przez studio Rocksteady. W grze stawiamy czoła bandzie złoczyńców pod przywództwem przebiegłego Jokera, która po ucieczce ze szpitala w Arkham sieje postrach na ulicach miasta. W odróżnieniu od pełnoprawnych części cyklu, rozgrywka koncentruje się w całości na walce, zrealizowanej jednak w mocno uproszczonym stylu.

Shadow Fight 2
Shadow Fight 2

Bijatyki 23 lipca 2014

Kontynuacja przebojowej gry z portalu Facebook. Wcielamy się w postać wojownika, który wbrew zakazowi uwolnił prastare demony i teraz - pod postacią cienia - próbuje stawić im czoła. Atutem gry jest oryginalna oprawa graficzna, złożona z kolorowych, ręcznie rysowanych scenerii oraz cieni walczących postaci.

One Finger Death Punch
One Finger Death Punch

Bijatyki 25 marca 2015

One Finger Death Punch to wydana na Androida bijatyka 2D, z mocno uproszczonym systemem sterowania. Zadaniem gracza jest walka z hordami wrogów. Cała interakcja sprowadza się do obracania wojownika w lewo i prawo, natomiast wszystkie ataki wykonywane są automatycznie.

WWE Immortals
WWE Immortals

Bijatyki 15 stycznia 2015

WWE Immortals to mordobicie free-to-play, które ukazuje przedziwny, mityczny świat zamieszkany przez fantastyczne wersje najsłynniejszych amerykańskich zapaśników ligi WWE. Gracze kolekcjonują zawodników, rozwijają ich umiejętności, wyposażają w coraz lepszy ekwipunek oraz przede wszystkim kierują nimi podczas pojedynków z innymi wojownikami.

Transformers: Forged to Fight
Transformers: Forged to Fight

Bijatyki 5 kwietnia 2017

Transformers: Forged to Fight to opracowana z myślą o systemie Android mobilna bijatyka. Zabawa sprowadza się do pojedynków jeden na jednego za pomocą uproszczonego systemu walki oraz odblokowywania kolejnych postaci. Pomiędzy potyczkami zajmujemy się rozbudową bazy i przygotowaniem jej do obrony przed atakami innych graczy.

Fist of Jesus
Fist of Jesus

Bijatyki 4 grudnia 2014

Fist of Jesus to opracowana przez zespół Mutant Games chodzona bijatyka, w której Jezus i Judasz łączą siły przeciwko inwazji żywych trupów. Kontrowersyjny temat został tutaj potraktowany z dużym przymrużeniem oka i zaprezentowany w stylistyce kreskówkowej komedii.

Fright Fight
Fright Fight

Bijatyki 19 lutego 2014

Fright Fight to przeznaczone na mobilny system Android mordobicie studia APPsolute Games. Całość przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek wieloosobowych, w których na mapach może bawić się maksymalnie czterech graczy kontrolujących postacie zainspirowane baśniami i horrorami.

Skullgirls Mobile
Skullgirls Mobile

Bijatyki 26 maja 2017

Spin-off serii bijatyk Skullgirls stworzony przez ekipę Hidden Variable Studios. W odróżnieniu od normalnych odsłon cyklu, w tym przypadku mamy do czynienia z casualową grą walki, którą doprawiono elementami RPG.