Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie na platformę Android ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Po premierze 9 Przed premierą 1
Android
Towarzyskie
Tematyki
Czas
Pokemon Trading Card Game Online
Pokemon Trading Card Game Online

Towarzyskie 10 maja 2016

Gra karciana, wyprodukowana na bazie stołowego Pokemon Trading Card Game. Gracze kolekcjonują karty z tytułowymi stworkami, układają z nich jak najlepsze decki, po czym przystępują do zmagań z wirtualnymi lub realnymi trenerami.

Monopoly
Monopoly

Towarzyskie 13 grudnia 2011

Monopoly to wirtualna adaptacja najpopularniejszej gry planszowej świata. Staramy się osiągnąć tytułowy monopol poprzez udane inwestycje.

Oh...Sir! The Hollywood Roast
Oh...Sir! The Hollywood Roast

Towarzyskie 1 czerwca 2017

Spin-off oryginalnej gry logicznej, w której gracze brali udział w pojedynkach na obelgi. Tym razem akcja przenosi się do Hollywood, a szermierkę słowną uprawiają zawodnicy przypominający bohaterów największych kinowych hitów ostatnich lat. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł oferuje możliwość multiplayerowej zabawy zarówno na poziomie lokalnym, jak i przez Internet.

Monopoly Millionaire
Monopoly Millionaire

Towarzyskie 22 listopada 2012

Kolejna z wariacji na temat jednej z najpopularniejszych gier towarzyskich w historii, opracowana we współpracy firm Electronic Arts oraz Hasbro. Celem zabawy jest pomnażanie swojej fortuny, a wygrywa ten gracz, który jako pierwszy osiągnie założony limit bogactwa. Urozmaiceniem rozgrywki są tzw. karty specjalne, zapewniające losowe bonusy do wykorzystania na szkodę innych graczy.

Shuffle Cats
Shuffle Cats

Towarzyskie 13 października 2016

Shuffle Cats to opracowana z myślą o systemie Android karcianka mobilna. Projekt pozwala przenieść się do lat 20. ubiegłego wieku i wziąć udział w rozgrywkach karcianych pomiędzy kotami. Rywalizacja odbywa się według zasad klasycznego remika, a całość nastawiona jest na tryb multiplayer.

Le Havre: The Inland Port
Le Havre: The Inland Port

Towarzyskie 10 listopada 2015

Adaptacja udanej gry planszowej niemieckiego projektanta Uwe Rosenberga, znanego z popularnej w Polsce Agricoli. W produkcji wcielamy się zarządcę portu Le Havre, pragnącego zbić na transporcie i handlu prawdziwą fortunę. Dokonujemy tego w starciu ze sztuczną inteligencją lub w trybie wieloosobowym (gorące krzesło/Internet).

DICETINY: The Lord of the Dice
DICETINY: The Lord of the Dice

Towarzyskie jeszcze nie ogłoszona

Elektroniczna gra planszowa z elementami RPG oraz kolekcjonerskiej gry karcianej. Fabuła tytułu stanowi humorystyczną adaptację tolkienowskiego Władcy Pierścieni, a cała historia koncentruje się wokół mitycznej, stworzonej przez bogów kości DICETINY, która zdolna jest władać pozostałymi - a tym samym pokonać zagrażające światu zło.

Miitomo
Miitomo

Towarzyskie 16 marca 2016

Niecodzienna aplikacja społecznościowa stworzona przez firmę Nintendo. W grze tworzymy awatara Mii, który zadaje nam pytania, a następnie rozmawia z wirtualnymi postaciami innych osób, dzięki czemu oni dowiadują się rozmaitych ciekawostek o nas, a my o nich.

Frederic: The Resurrection of Music
Frederic: The Resurrection of Music

Towarzyskie 19 lutego 2013

Frederic: The Resurection of Music to gra muzyczna, wyprodukowana przez polskie studio Forever Entertainment. Gracz wciela się w rolę przywróconego do życia kompozytora, który musi zmierzyć się z dziewięcioma osobowościami świata muzyki, by udowodnić swoją wyższość. Atutem gry jest dziewięć klasycznych utworów Chopina w niecodziennych, nowoczesnych aranżacjach.

Frederic: Evil Strikes Back
Frederic: Evil Strikes Back

Towarzyskie 9 czerwca 2014

Kontynuacja humorystycznej gry muzycznej, w której wcielając się w powracającego zza grobu Chopina, toczymy prawdziwą batalię o poziom współczesnej kultury muzycznej. Twórcy przygotowali dziesięć zupełnie nowych pojedynków, w których przeciwnikami kompozytora będą postaci wzorowane na współczesnych gwiazdach muzyki popularnej.