Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Gry Wyścigi Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi na platformę Android ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Po premierze 63 Przed premierą 2
Android
Wyścigi
Tematyki
Czas
Need for Speed: No Limits
Need for Speed: No Limits

Wyścigi 30 września 2015

Przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych spin-offowa odsłona popularnej serii wyścigowej koncernu EA. Akcja gry nawiązuje do kultowego Need for Speed Underground, koncentrując się na nielegalnych wyścigach ulicznych z udziałem policji. Wyścigowe zmagania toczą się na ulicach fikcyjnego miasta Blackridge, opanowanego przez 5 ulicznych gangów, specjalizujących się w odmiennych klasach samochodów.

GRID: Autosport
GRID: Autosport

Wyścigi 2018

GRID: Autosport to gra wyścigowa autorstwa zespołu Codemasters. Pozwala ona na wcielenie się w profesjonalnego kierowcę i odtwarza zarówno same zawody, jak i inne aspekty tego typu kariery, takie jak dobieranie partnerów, modyfikowane samochodów, czy pozyskiwanie sponsorów.

Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Most Wanted

Wyścigi 30 października 2012

Mobilna edycja Need for Speed: Most Wanted, nawiązująca do jednej ze starszych odsłon cyklu i motywu tytułowej "czarnej listy". Akcja gry osadzona została w fikcyjnym mieście Fairheaven, gdzie uczestnicząc w kolejnych wyścigach zdobywamy doświadczenie, niezbędne do rywalizacji z najlepszymi kierowcami. Atutem gry jest spora liczba licencjonowanych samochodów oraz znakomita oprawa audiowizualna.

Carmageddon: Crashers
Carmageddon: Crashers

Wyścigi 7 sierpnia 2017

Carmageddon: Crashers to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra wyścigowa. Cała zabawa sprowadza się do zderzeń czołowych, w których zwycięstwo jest wypadkową prędkości oraz cech samochodów. Dlatego rozgrywka polega na wybieraniu idealnego momentu do zmiany biegów oraz ulepszaniu aut.

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit

Wyścigi 1 września 2011

Czternasta pełnoprawna odsłona zapoczątkowanej w 1994 roku serii wyścigowej, odwołująca się do dwóch klasycznych części cyklu, o identycznym podtytule. Rozgrywka koncentruje się na rywalizacji kierowców ekskluzywnych samochodów z policją, pozwalając graczom stanąć po obu stronach konfliktu. Podczas wyścigów korzystamy z arsenału rozmaitych gadżetów, jak kolczatki, blokady policyjne, impulsy elektromagnetyczne czy zakłócacze radarów.

Asphalt Nitro
Asphalt Nitro

Wyścigi 27 października 2015

Kolejna odsłona cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje francuskie studio Gameloft. Tytuł pozwala zasiąść za kierownicą kilkudziesięciu samochodów podatnych na modyfikacje optyczne i mechaniczne oraz wziąć udział w szalonych wyścigach na kilkunastu zróżnicowanych trasach.

Real Racing 3
Real Racing 3

Wyścigi 28 lutego 2013

Trzecia odsłona popularnej mobilnej serii wyścigowej, zapoczątkowanej w 2009 r. przez studio Firemint. Gra pozwala wziąć udział w ponad 2 tysiącach wyścigowych wyzwań w jednym z kilku zróżnicowanych wariantów zabawy, oferując równie imponującą liczbę rzeczywistych tras i licencjonowanych samochodów. Cechami charakterystycznymi produkcji są: realistyczny model jazdy, znakomita oprawa graficzna oraz asynchroniczny tryb multiplayer.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne

Wyścigi 22 sierpnia 2013

Kontynuacja kultowej serii firmy Gameloft, która zdobyła popularność na telefonach i urządzeniach przenośnych. W nowej części gry otrzymujemy znacznie poprawioną grafikę i dźwięk, nowy model zniszczeń i licencjonowaną ścieżkę dźwiękową. Wprowadzono również zupełnie nowe tryby zabawy.

Need for Speed Shift
Need for Speed Shift

Wyścigi 4 czerwca 2010

Mobilna wersja gry Need for Speed Shift, będącej trzynastą pełnoprawną odsłoną kultowej serii wyścigowej od EA. W grze prowadzimy karierę profesjonalnego kierowcy wyścigowego, rywalizując na ulicach 3 miast: Chicago, Londynu oraz Tokio. Do naszej dyspozycji oddano 20 licencjonowanych samochodów oraz możliwość tuningu optycznego i mechanicznego.

Carmageddon
Carmageddon

Wyścigi 10 maja 2013

Port słynnej gry wyścigowej z 1997 roku. Wersja na urządzenia mobilne jest nieco usprawnionym wydaniem oryginalnej produkcji. Zabawa polega na braniu udziału w morderczych wyścigach, w których nie tylko trzeba dojechać do mety, najlepiej na pierwszym miejscu, ale także walczyć z innymi kierowcami i rozjeżdżać przechodniów.

Motorsport Manager
Motorsport Manager

Wyścigi 9 lutego 2015

Sportowy manager z elementami strategicznymi. Gracz przejmuje tu kontrolę nad początkującą drużyną i prowadzi ją przez mistrzostwa wzorowane na Formule 1. Do jego zadań należy zarządzanie ekipą, planowanie budżetu oraz nadzorowanie kierowców, biorących udział w wyścigach.

Traffic Rider
Traffic Rider

Wyścigi 12 stycznia 2016

Traffic Rider to wydana na system Android mobilna gra motocyklowa zainspirowana gatunkiem endless, w której zadaniem gracza jest unikanie kolizji podczas jazdy na zatłoczonych trasach. Drogi są pozbawione skrętów, a użytkownik kontroluje prędkość i może zmieniać pasy. Projekt oferuje tryb nieskończony oraz kampanię.

CSR Racing 2
CSR Racing 2

Wyścigi 29 czerwca 2016

CSR Racing 2 to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra wyścigowa. Produkcja odtwarza tzw. drag racing, czyli zawody rozgrywane na prostej drodze, bez skrętów, gdzie liczy się tylko umiejętność uzyskania maksymalnego przyśpieszenia w jak najkrótszym czasie. Projekt oferuje tryb solo, jak również opcję rywalizacji wieloosobowej.

Colin McRae Rally
Colin McRae Rally

Wyścigi 21 lutego 2014

Mobilna iteracja jednej z najpopularniejszych rajdowych serii gier, opracowana na podstawie drugiej odsłony cyklu (Colin McRae Rally 2.0). Gra oferuje trzy tryby zabawy, cztery wozy i trzydzieści odcinków specjalnych, a także głos Nicky'a Grista w roli pilota. Jest to dzieło firmy Codemasters.

GT Racing 2: The Real Car Experience
GT Racing 2: The Real Car Experience

Wyścigi 15 listopada 2013

Druga odsłona mobilnej serii wyścigowej firmy Gameloft, zapoczątkowanej w 2010 roku. Twórcy oddali do dyspozycji graczy 67 licencjonowanych samochodów oraz realistyczny model jazdy i high-endową oprawę graficzną. Wyścigowe zmagania toczą się na 13 zróżnicowanych trasach w kilku trybach rozgrywki, takich jak Classic Race, One on One, Qualification, Knockout, Overtake i King of the Hill.

Re-Volt Classic
Re-Volt Classic

Wyścigi 24 kwietnia 2013

Mobilny remake zwariowanej gry wyścigowej studia Acclaim, która ukazała się w 1999 roku na PC i ówczesnych konsolach. W grze przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów i uczestniczymy w wyścigowych zmaganiach, rozgrywających się w tak nietypowych sceneriach, jak ogrody, dachy i wnętrza domów, parki, muzeum, wnętrze supermarketu, a nawet pokład statku.

Hot Wheels: Race Off
Hot Wheels: Race Off

Wyścigi 13 października 2016

Hybryda zręcznościówki i gry samochodowej, w której gracze zasiadają za sterami zróżnicowanych pojazdów. Ich zadaniem jest przejechanie wyznaczonej trasy w możliwie najbardziej efektownym stylu, osiągając tym samym jak największą przewagę punktową nad oponentami.

Pako: Car Chase Simulator
Pako: Car Chase Simulator

Wyścigi 23 października 2014

Wydana na mobilny system Android prosta zręcznościówka, w której kierujemy samochodem, uciekającym przez miasto przed policyjną obławą. Rozgrywka trwa do pierwszej kraksy, a cała zabawa polega na wytrzymaniu na danej mapie możliwie jak najdłużej.

SkidStorm
SkidStorm

Wyścigi 2018

Zręcznościowe, emocjonujące wyścigi, w których akcja prezentowana jest z lotu ptaka. W produkcji zasiadamy za kierownicą kilku pojazdów i pędzimy na złamanie karku po świetnie zaprojektowanych trasach pełnych przeszkód i hopek. Niewątpliwym atutem gry jest obecność sieciowego trybu multiplayer.

Real Drift Car Racing
Real Drift Car Racing

Wyścigi 4 lipca 2014

Gra samochodowa, skoncentrowana na tytułowym drifcie, czyli sporcie opartym na jeździe w kontrolowanym poślizgu. Do dyspozycji graczy oddano rozbudowany zestaw tras i bogaty wachlarz podatnych na modyfikacje aut – szeroka gama opcji tuningowych obejmuje zarówno sferę wizualną, jak i techniczną. Produkcja została opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych.

CarX Drift Racing
CarX Drift Racing

Wyścigi 29 marca 2014

Opracowana przez rosyjskie CarX Technologies gra wyścigowa, w której oprócz uzyskania jak najlepszego czasu równie ważne są punkty, zdobywane za wykonywanie efektownych poślizgów. W miarę postępów rozgrywki, za zarobioną na driftowaniu walutę odblokowujemy kolejne trasy oraz modele samochodów. Gra odznacza się całkiem dużym realizmem oraz wysokiej jakości oprawą graficzną, uzyskaną dzięki autorskiemu silnikowi CarX Engine.

Re-Volt 2
Re-Volt 2

Wyścigi 31 lipca 2014

Przygotowana z myślą o użytkownikach mobilnych, kontynuacja zwariowanej gry wyścigowej z 1999 roku, stanowiąca ulepszoną i podrasowaną wersję oryginału, który trafił na urządzenia przenośne w 2012 roku. W grze przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów, uczestnicząc w szalonych wyścigowych zmaganiach, toczących się w wielu oryginalnych lokacjach.

Beach Buggy Racing
Beach Buggy Racing

Wyścigi 16 września 2014

Beach Buggy Racing to gra wyścigowa zespołu Vector Unit, pozwalająca wziąć udział w zawodach małych gokartów, pędzących po kilkunastu trasach zlokalizowanych na tropikalnej wyspie. Produkcja kładzie nacisk na dynamikę oraz efektowne akcje i za nic ma jakikolwiek realizm.

Flashout 2
Flashout 2

Wyścigi 25 kwietnia 2014

Druga odsłona dynamicznych futurystycznych wyścigów, określanych przez graczy mianem „polskiego Wipeouta”. W grze zasiadamy ponownie w kokpicie nowoczesnego, anty-grawitacyjnego bolidu, aby ścigać się po futurystycznych i pełnych niebezpieczeństw trasach. Tym razem czeka na nas cała masa zupełnie nowych wyzwań, broni i gadżetów, ulepszona kariera i zupełnie nowe tryby zabawy oraz znacznie poprawiona oprawa audio-wizualna.