Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Wyścigi Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi na platformę Android ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Po premierze 66 Przed premierą 4
Android
Wyścigi
Tematyki
Czas
Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends

Wyścigi 2018

Asphalt 9: Legends to mobilna gra wyścigowa opracowana z myślą o systemie Android. Produkcja pozwala na zabawę samotnie lub w trybie multiplayer i oferuje mocno zręcznościowy model jazdy, z zawrotnymi prędkościami, spychaniem wrogów z tras i powietrznymi akrobacjami.

GRID: Autosport
GRID: Autosport

Wyścigi 2018

GRID: Autosport to gra wyścigowa autorstwa zespołu Codemasters. Pozwala ona na wcielenie się w profesjonalnego kierowcę i odtwarza zarówno same zawody, jak i inne aspekty tego typu kariery, takie jak dobieranie partnerów, modyfikowane samochodów, czy pozyskiwanie sponsorów.

Need for Speed: No Limits
Need for Speed: No Limits

Wyścigi 30 września 2015

Przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych spin-offowa odsłona popularnej serii wyścigowej koncernu EA. Akcja gry nawiązuje do kultowego Need for Speed Underground, koncentrując się na nielegalnych wyścigach ulicznych z udziałem policji. Wyścigowe zmagania toczą się na ulicach fikcyjnego miasta Blackridge, opanowanego przez 5 ulicznych gangów, specjalizujących się w odmiennych klasach samochodów.

Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Most Wanted

Wyścigi 30 października 2012

Mobilna edycja Need for Speed: Most Wanted, nawiązująca do jednej ze starszych odsłon cyklu i motywu tytułowej "czarnej listy". Akcja gry osadzona została w fikcyjnym mieście Fairheaven, gdzie uczestnicząc w kolejnych wyścigach zdobywamy doświadczenie, niezbędne do rywalizacji z najlepszymi kierowcami. Atutem gry jest spora liczba licencjonowanych samochodów oraz znakomita oprawa audiowizualna.

SkidStorm
SkidStorm

Wyścigi lipiec 2018

Zręcznościowe, emocjonujące wyścigi, w których akcja prezentowana jest z lotu ptaka. W produkcji zasiadamy za kierownicą kilku pojazdów i pędzimy na złamanie karku po świetnie zaprojektowanych trasach pełnych przeszkód i hopek. Niewątpliwym atutem gry jest obecność sieciowego trybu multiplayer.

Asphalt Nitro
Asphalt Nitro

Wyścigi 27 października 2015

Kolejna odsłona cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje francuskie studio Gameloft. Tytuł pozwala zasiąść za kierownicą kilkudziesięciu samochodów podatnych na modyfikacje optyczne i mechaniczne oraz wziąć udział w szalonych wyścigach na kilkunastu zróżnicowanych trasach.

Real Racing 3
Real Racing 3

Wyścigi 28 lutego 2013

Trzecia odsłona popularnej mobilnej serii wyścigowej, zapoczątkowanej w 2009 r. przez studio Firemint. Gra pozwala wziąć udział w ponad 2 tysiącach wyścigowych wyzwań w jednym z kilku zróżnicowanych wariantów zabawy, oferując równie imponującą liczbę rzeczywistych tras i licencjonowanych samochodów. Cechami charakterystycznymi produkcji są: realistyczny model jazdy, znakomita oprawa graficzna oraz asynchroniczny tryb multiplayer.

CSR Racing 2
CSR Racing 2

Wyścigi 29 czerwca 2016

CSR Racing 2 to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra wyścigowa. Produkcja odtwarza tzw. drag racing, czyli zawody rozgrywane na prostej drodze, bez skrętów, gdzie liczy się tylko umiejętność uzyskania maksymalnego przyśpieszenia w jak najkrótszym czasie. Projekt oferuje tryb solo, jak również opcję rywalizacji wieloosobowej.

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit

Wyścigi 1 września 2011

Czternasta pełnoprawna odsłona zapoczątkowanej w 1994 roku serii wyścigowej, odwołująca się do dwóch klasycznych części cyklu, o identycznym podtytule. Rozgrywka koncentruje się na rywalizacji kierowców ekskluzywnych samochodów z policją, pozwalając graczom stanąć po obu stronach konfliktu. Podczas wyścigów korzystamy z arsenału rozmaitych gadżetów, jak kolczatki, blokady policyjne, impulsy elektromagnetyczne czy zakłócacze radarów.

Colin McRae Rally
Colin McRae Rally

Wyścigi 21 lutego 2014

Mobilna iteracja jednej z najpopularniejszych rajdowych serii gier, opracowana na podstawie drugiej odsłony cyklu (Colin McRae Rally 2.0). Gra oferuje trzy tryby zabawy, cztery wozy i trzydzieści odcinków specjalnych, a także głos Nicky'a Grista w roli pilota. Jest to dzieło firmy Codemasters.

GT Racing 2: The Real Car Experience
GT Racing 2: The Real Car Experience

Wyścigi 15 listopada 2013

Druga odsłona mobilnej serii wyścigowej firmy Gameloft, zapoczątkowanej w 2010 roku. Twórcy oddali do dyspozycji graczy 67 licencjonowanych samochodów oraz realistyczny model jazdy i high-endową oprawę graficzną. Wyścigowe zmagania toczą się na 13 zróżnicowanych trasach w kilku trybach rozgrywki, takich jak Classic Race, One on One, Qualification, Knockout, Overtake i King of the Hill.

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne

Wyścigi 22 sierpnia 2013

Kontynuacja kultowej serii firmy Gameloft, która zdobyła popularność na telefonach i urządzeniach przenośnych. W nowej części gry otrzymujemy znacznie poprawioną grafikę i dźwięk, nowy model zniszczeń i licencjonowaną ścieżkę dźwiękową. Wprowadzono również zupełnie nowe tryby zabawy.

Motorsport Manager
Motorsport Manager

Wyścigi 9 lutego 2015

Sportowy manager z elementami strategicznymi. Gracz przejmuje tu kontrolę nad początkującą drużyną i prowadzi ją przez mistrzostwa wzorowane na Formule 1. Do jego zadań należy zarządzanie ekipą, planowanie budżetu oraz nadzorowanie kierowców, biorących udział w wyścigach.

Traffic Rider
Traffic Rider

Wyścigi 12 stycznia 2016

Traffic Rider to wydana na system Android mobilna gra motocyklowa zainspirowana gatunkiem endless, w której zadaniem gracza jest unikanie kolizji podczas jazdy na zatłoczonych trasach. Drogi są pozbawione skrętów, a użytkownik kontroluje prędkość i może zmieniać pasy. Projekt oferuje tryb nieskończony oraz kampanię.

Night Driver
Night Driver

Wyścigi 2018

Trójwymiarowa, zręcznościowa gra wyścigowa, będąca odświeżoną wersją jednej z pierwszych produkcji tego typu, wydanej w latach 70-tych przez firmę Atari. Jak przystało na remake, tytuł ten posiada podobny model rozgrywki, ale kompletnie nową oprawę graficzną.

Need for Speed Shift
Need for Speed Shift

Wyścigi 4 czerwca 2010

Mobilna wersja gry Need for Speed Shift, będącej trzynastą pełnoprawną odsłoną kultowej serii wyścigowej od EA. W grze prowadzimy karierę profesjonalnego kierowcy wyścigowego, rywalizując na ulicach 3 miast: Chicago, Londynu oraz Tokio. Do naszej dyspozycji oddano 20 licencjonowanych samochodów oraz możliwość tuningu optycznego i mechanicznego.

Re-Volt 2
Re-Volt 2

Wyścigi 31 lipca 2014

Przygotowana z myślą o użytkownikach mobilnych, kontynuacja zwariowanej gry wyścigowej z 1999 roku, stanowiąca ulepszoną i podrasowaną wersję oryginału, który trafił na urządzenia przenośne w 2012 roku. W grze przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów, uczestnicząc w szalonych wyścigowych zmaganiach, toczących się w wielu oryginalnych lokacjach.

Angry Birds Go!
Angry Birds Go!

Wyścigi 11 grudnia 2013

Kolejna inkarnacja popularnej marki Angry Birds, w której bierzemy udział w szalonych downhillowych wyścigach gokartów. W grze możemy pokierować zarówno bohaterskimi ptaszkami, jak i ich głównymi przeciwnikami – podstępnymi świniami, a zabawę urozmaicają specjalne zdolności bohaterów oraz rozsiane wzdłuż tras bonusy i pułapki.

WRC The Official Game
WRC The Official Game

Wyścigi 5 grudnia 2014

Oficjalna gra Rajdowych Mistrzostw Świata, będąca pierwszą mobilną odsłoną popularnej serii wyścigowej WRC. W grze możemy wziąć udział w pełnym cyklu zawodów FIA WRC sezonu 2014, uczestnicząc w 60 odcinkach specjalnych rozgrywanych w 13 krajach świata (w tym także i w Polsce). Rodzimych fanów sportów motorowych z pewnością ucieszy też obecność polskiej załogi Robert Kubica / Maciej Szczepaniak.

Carmageddon: Crashers
Carmageddon: Crashers

Wyścigi 7 sierpnia 2017

Carmageddon: Crashers to opracowana z myślą o systemie Android mobilna gra wyścigowa. Cała zabawa sprowadza się do zderzeń czołowych, w których zwycięstwo jest wypadkową prędkości oraz cech samochodów. Dlatego rozgrywka polega na wybieraniu idealnego momentu do zmiany biegów oraz ulepszaniu aut.

Hot Wheels: Race Off
Hot Wheels: Race Off

Wyścigi 13 października 2016

Hybryda zręcznościówki i gry samochodowej, w której gracze zasiadają za sterami zróżnicowanych pojazdów. Ich zadaniem jest przejechanie wyznaczonej trasy w możliwie najbardziej efektownym stylu, osiągając tym samym jak największą przewagę punktową nad oponentami.

Micro Machines (2016)
Micro Machines (2016)

Wyścigi 26 września 2016

Zręcznościowa gra wyścigowa, stanowiąca mobilny reboot kultowej serii studia Codemasters, bazującej na licencji popularnej linii zabawek firmy Hasbro. W grze rywalizujemy tytułowymi minipojazdami na torach wyścigowych, zlokalizowanych w nietypowych jak na grę wyścigową miejscach, takich jak biurka, zlewy i blaty kuchenne, stoły bilardowe itp.

Beach Buggy Racing
Beach Buggy Racing

Wyścigi 16 września 2014

Beach Buggy Racing to gra wyścigowa zespołu Vector Unit, pozwalająca wziąć udział w zawodach małych gokartów, pędzących po kilkunastu trasach zlokalizowanych na tropikalnej wyspie. Produkcja kładzie nacisk na dynamikę oraz efektowne akcje i za nic ma jakikolwiek realizm.

Re-Volt Classic
Re-Volt Classic

Wyścigi 24 kwietnia 2013

Mobilny remake zwariowanej gry wyścigowej studia Acclaim, która ukazała się w 1999 roku na PC i ówczesnych konsolach. W grze przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów i uczestniczymy w wyścigowych zmaganiach, rozgrywających się w tak nietypowych sceneriach, jak ogrody, dachy i wnętrza domów, parki, muzeum, wnętrze supermarketu, a nawet pokład statku.