Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

I wojna światowa - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce I wojna światowa na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Po premierze 6 Przed premierą 2
XBOX ONE
I wojna światowa
Czas
Akcji7
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Battlefield 1
Battlefield 1

Akcji 21 października 2016

Kolejna pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanin FPP, rozwijanej we współpracy firmy Electronic Arts ze studiem EA DICE. Battlefield 1 przenosi nas w zupełnie nowe dla serii realia I wojny światowej, a fabułę gry śledzimy z punktu widzenia kilku niezależnych postaci, którym dane było uczestniczyć w Wielkiej Wojnie. Pod względem mechaniki tytuł stanowi powrót do korzeni cyklu, oferując większe, bardziej otwarte mapy oraz sporą swobodę działania.

Battlefield 1: Niespokojne wody
Battlefield 1: Niespokojne wody

Akcji 25 grudnia 2017

Kolejne rozszerzenie do Battlefield 1 – tym razem gracze mogą wziąć udział w bitwach morskich. W trakcie rozgrywki uczestniczymy w ataku na Zeebrugge i w desancie na Gallipoli. Dodatek wprowadza nie tylko szereg nowych rodzajów broni i gadżetów, lecz także kolejne pojazdy, wśród których prym wiodą sterowce morskie i potężny niszczyciel.

Battlefield 1: Rewolucja
Battlefield 1: Rewolucja

Akcji 21 sierpnia 2017

Kompletne wydanie kolejnej odsłony cyklu strzelanek od studia DICE. Gracze trafiają na pola bitew pierwszej światowej i kierują poczynaniami pięciu różnych bohaterów w ramach kampanii fabularnej oraz walczą z innymi graczami w ramach sieciowych potyczek. Battlefield 1: Rewolucja oferuje podstawową wersję gry wraz z przepustką premium dającą dostęp do zawartości oferowanej przez rozszerzenia, w tym dodatkowych map, sprzętu oraz trybów.

Battlefield 1: Apokalipsa
Battlefield 1: Apokalipsa

Akcji marzec 2018

Ostatnie duże rozszerzenie do Battlefield 1, w którym gracze biorą udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Dodatek wprowadza szereg nowych map, bonusowe uzbrojenie i pojazdy.

Battlefield 1: W imię cara
Battlefield 1: W imię cara

Akcji 19 września 2017

Drugie rozszerzenie do Battlefield 1. Gracze trafiają na największy front I wojny światowej, otrzymując możliwość stanięcia do walki w szeregach rosyjskiej armii. DLC wprowadza sześć nowych map, dodatkowe uzbrojenie, nowy tryb rozgrywki, a także szereg pojazdów, na czele z kolejnym behemotem.

Verdun
Verdun

Akcji 8 marca 2017

Sieciowa strzelanina odtwarzająca realia jednej z najważniejszych bitew I wojny światowej. Stając po dowolnej ze stron tworzymy 4-osobowy oddział żołnierzy różnych specjalności i uczestniczymy w walkach na wiernie odwzorowanych terenach okolic Verdun.

Battlefield 1: Nie Przejdą
Battlefield 1: Nie Przejdą

Akcji 28 marca 2017

Pierwsze duże rozszerzenie do gry Battlefield 1, które skupia się na zachodnim froncie I wojny światowej. Poza nową, francuską frakcją, wprowadza ono cztery nowe mapy, kolejny tryb rozgrywki i klasę postaci, a także wcześniej niewidziane modele broni i pojazdy.

Valiant Hearts: The Great War
Valiant Hearts: The Great War

Przygodowe 25 czerwca 2014

Valiant Hearts: The Great War to przygodowa gra akcji w komiksowej oprawie graficznej, opowiadająca historię pięciorga ludzi, którzy spotkali się na froncie I wojny światowej. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe i przygodowe, zmieniając charakter w zależności od postaci, którą w danej chwili sterujemy. Za powstanie tytułu odpowiada studio Ubisoft Montpellier, znane między innymi z udanych platformówek z serii Rayman.