Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Podróże w czasie - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce podróże w czasie na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Po premierze 5 Przed premierą 2
XBOX ONE
podróże w czasie
Czas
Akcji2 Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe4
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Zręcznościowe 29 czerwca 2018

Składanka zawierająca pierwsze trzy odsłony serii gier platformowych Crash. Za oryginały odpowiada studio Naughty Dog, ale remastery powierzono ekipie Vicarious Visions, która nie tylko znacznie poprawiła grafikę wszystkich tytułów, ale także zatroszczyła się o kilka nowinek.

Quantum Break
Quantum Break

Akcji 5 kwietnia 2016

Quantum Break to widowiskowa gra akcji stworzona przez fińskie studio Remedy Entertainment z myślą o użytkownikach konsoli Xbox One. Akcja osadzona została w niedalekiej przyszłości, a bohaterem jest brat jednego z naukowców, którzy wynaleźli sposób na podróżowanie w czasie.

Life is Strange
Life is Strange

Przygodowe 30 stycznia 2015

Epizodyczna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się w małym amerykańskim mieście. Główna bohaterka produkcji odkrywa w sobie moc cofania się w czasie, z której korzysta, by rozwiązać zagadkę zaginięcia koleżanki ze studiów. Formuła tytułu wzorowana jest na hitowych seriach studia Telltale, takich jak The Walking Dead. W trakcie historii gracze podejmują decyzje wpływające na jej przebieg.

Back to the Future
Back to the Future

Przygodowe 13 października 2015

Przygodówka pokazująca dalsze losy Marty’ego McFly i doktora Browna, czyli bohaterów kultowej serii filmowej “Powrót do przyszłości”. Marty musi znowu wybrać się w podróż w czasie, aby uratować swojego kompana, szalonego naukowca, który przeistoczył starego DeLoreana w wehikuł czasu. Gra została wydana w postaci kilku epizodów.

The Sexy Brutale
The Sexy Brutale

Przygodowe 11 kwietnia 2017

The Sexy Brutale to opracowana z myślą o konsoli Xbox One gra przygodowa. Gracz wciela się w księdza uwięzionego w pętli czasowej obejmującej jedną dobę. Musi wykorzystać ten fakt do powstrzymania morderstw dziewięciu osób. Wymaga to głównie eksploracji, skradania się i rozwiązywania zagadek.

Deponia Doomsday
Deponia Doomsday

Przygodowe 2018

Czwarta odsłona lubianej serii gier przygodowych studia Daedalic Entertainment. Gracze ponownie wcielają się w Rufusa, który tym razem musi stawić czoła nadciągającej zagładzie Deponii. Aby chronić rodzinną planetę, bohater odbywa podróż w czasoprzestrzeni, spotykając przy tym starych znajomych oraz nowe postaci. Deponia Doomsday tradycyjnie oferuje rysunkową grafikę 2D i mnóstwo zwariowanego humoru.

Super Time Force
Super Time Force

Akcji 14 maja 2014

Super Time Force to wybitnie zręcznościowa side-scrollowana strzelanka, przypominająca oprawą audiowizualną hity sprzed lat. Wyróżniają ją przede wszystkim wysoki poziom trudności i system podróży w czasie.