Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Mitologia Cthulhu - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce mitologia Cthulhu na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

XBOX ONE
mitologia Cthulhu
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe4
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Call of Cthulhu
Call of Cthulhu

Przygodowe 2018

Gra przygodowa z domieszką horroru i skradanki. Gracz trafia na Darkwater Island w Bostnie, by w skórze prywatnego detektywa Edwarda Pierce’a poprowadzić śledztwo dotyczące morderstwa znanej artystki i jej rodziny.

Conarium
Conarium

Przygodowe 6 kwietnia 2018

Conarium to wydana na konsolę Xbox One przygodówka grozy, której fabuła zainspirowana została opowiadaniami mistrza horroru Howarda Philipsa Lovecrafta. Scenariusz opowiada o ekspedycji na Antarktykę, a zabawa polega głównie na eksplorowaniu lokacji, gromadzeniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek, a wszystko to wykonujemy z perspektywy pierwszoosobowej.

The Sinking City
The Sinking City

Przygodowe 2018

Przygodowa gra detektywistyczna, inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Akcja gry toczy się w latach 20. ubiegłego wieku, w fikcyjnym mieście New England, które cierpi z powodu powodzi wywołanej przyczynami nadnaturalnymi. Gracz wciela się w postać prywatnego detektywa, którego zadaniem jest nie poddać się zbiorowemu szaleństwu i odkryć przyczynę tajemniczych zdarzeń.

Moons of Madness
Moons of Madness

Przygodowe 2018

Moons of Madness jest psychologicznym horrorem autorstwa studia RockPocket Games. Produkcja nawiązuje do twórczości H.P. Lovecrafta, a gracz wciela się w rolę członka ekspedycji na Marsa.