Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Off-road - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce off-road na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi6 Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
MMO
DiRT Rally
DiRT Rally

Wyścigi 5 kwietnia 2016

Kolejna odsłona słynnej serii gier wyścigowych DiRT. Tym razem twórcy ze studia Codemasters powracają do korzeni cyklu, skupiając się wyłącznie na klasycznych rajdach. Zmagania toczą się tradycyjnie w kilku różnych trybach single i multiplayer.

Spintires: MudRunner
Spintires: MudRunner

Symulacje 31 października 2017

Rozszerzone wydanie bestsellerowego symulatora rosyjskich ciężarówek terenowych Spintires. Spintires: MudRunner oferuje nową dużą mapę, kilkanaście dodatkowych pojazdów oraz tryb wyzwań. Ponadto tytuł może też pochwalić się ulepszoną grafiką i fizyką.

DiRT 4
DiRT 4

Wyścigi 9 czerwca 2017

Kolejna odsłona popularnej serii gier samochodowych, kładących nacisk na off-roadowe zmagania. Produkcja oferuje szeroki wachlarz pojazdów i dyscyplin, a największą wprowadzoną w niej nowością jest Your Stage – specjalny system pozwalający na tworzenie własnych tras.

Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain
Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain

Wyścigi 13 grudnia 2016

Pierwsze duże rozszerzenie do Forza Horizon 3. Dodatek wnosi przede wszystkim nowe, ośnieżone trasy, trudne warunki atmosferyczne, na czele z nawałnicami i burzami śnieżnymi, oraz trzy nowe konkurencje: Hill Climb, Descent oraz Blizzard. Listę nowości zamykają bonusowe samochody, w tym Lancia Stratos HF Group 4 i Lancia Delta S4 Group B.

Baja: Edge of Control HD
Baja: Edge of Control HD

Wyścigi 14 września 2017

Odświeżona wersja gry wyścigowej z 2008 roku. Baja: Edge of Control HD oferuje ładniejszą grafikę, płynniejszą animację oraz wyższą rozdzielczość w stosunku do oryginalnego wydania. Rozgrywka, dostępne maszyny itd. nie uległy większym zmianom.

MX vs ATV All Out
MX vs ATV All Out

Wyścigi 2018

Kolejna produkcja spod szyldu MX vs ATV, w której gracze biorą udział w off-roadowych wyścigach, zasiadając za sterami motocykli terenowych, quadów oraz pojazdów typu UTV. Tytuł pozwala na zabawę tak w pojedynkę (między innymi w ramach trybu kariery oraz pojedynczych zawodów), jak i w towarzystwie innych osób, w ramach sieciowego lub lokalnego multiplayera.

Rock'N Racing Off Road DX
Rock'N Racing Off Road DX

Wyścigi 16 października 2015

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicami zróżnicowanych samochodów przystosowanych do zmagań w terenie i walczymy o zwycięstwo na dwudziestu czterech off-roadowych trasach. Produkcja pozwala na zabawę nie tylko w pojedynkę, lecz także w towarzystwie innych graczy, w ramach lokalnego trybu multiplayer.