Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wrestling - Gry PlayStation 4

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce wrestling na platformę Sony PlayStation 4 ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe5
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
WWE 2K18
WWE 2K18

Sportowe 17 października 2017

Kolejna część popularnej serii gier sportowych, w których gracze przejmują kontrolę nad wrestlerami występującymi w federacjach WWE i NXT i toczą zaciekłe pojedynki na ringu, stopniowo pnąc się po szczeblach kariery. Za stworzenie tej produkcji ponownie odpowiadał duet zespołów Yuke’s i Visual Concepts.

WWE 2K17
WWE 2K17

Sportowe 11 października 2016

Kolejna odsłona popularnej sportowej serii od firmy 2K Games. Ponownie możemy wcielić się w najpopularniejszych wrestlerów, którymi walczymy w rozmaitych trybach gry. Za produkcję odpowiada studio Yuke's, wspomagane przez ekipę Visual Concepts.

Fire Pro Wrestling World
Fire Pro Wrestling World

Sportowe 28 sierpnia 2018

Kolejna część serii bijatyk, której cechą charakterystyczną są rozbudowane możliwości modyfikacji poszczególnych elementów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własnego zawodnika, a nawet zdecydować o wyglądzie sędziego, czy wreszcie ringu, na którym toczone są kolejne pojedynki wrestlerów. Po raz pierwszy w historii cyklu grać można zarówno lokalnie, jak i rywalizując z graczami z całego świata przez Internet.

WWE 2K16
WWE 2K16

Sportowe 27 października 2015

Następna edycja wiodącej serii gier sportowych poświęconych wrestlingowi, której początki sięgają roku 2000. W grze przejmujemy kontrolę nad własnoręcznie wykreowanym wrestlerem i prowadzimy go przez kolejne stopnie zapaśniczej kariery, stawiając czoła największym, byłym oraz obecnym gwiazdom tego sportu.

WWE 2K15
WWE 2K15

Sportowe 18 listopada 2014

Kolejna z dorocznych edycji uznanej serii sportowej, poświęconej widowiskowej i popularnej – zwłaszcza za oceanem – dyscyplinie, jaką jest wrestling. Gra została wydana ponownie przez firmę 2K Games, będącą częścią koncernu Take-Two Interactive, który przejął prawa do marki od dotychczasowego wydawcy cyklu, upadającego giganta THQ.