Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Strategiczne WWW przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą z gatunku strategiczne na platformę WWW ułożone według popularności.

Gry strategiczne. Gatunek gier, w których zwycięstwo uzależnione jest od strategii i taktyki, jaką obierze gracz. Głównym zadaniem w tych grach jest odpowiednie dowodzenie podległymi zasobami (oddziałami wojskowymi, pracownikami cywilnymi etc.), aby pokonać przeciwnika lub osiągnięć inny wyznaczony cel. Rozgrywka może być prowadzona w turach lub w czasie rzeczywistym (RTS – Real-time strategy). Gatunek ten reprezentują także różnego rodzaju gry ekonomiczne i tzw. tycoony.

Przed premierą 5
WWW
Strategiczne
Tematyki
Czas
Star Trek: Alien Domain
Star Trek: Alien Domain

Strategiczne jeszcze nie ogłoszona

Star Trek: Alien Domain to strategiczna gra MMO dostępna z poziomu przeglądarki. Przenosimy się do uniwersum Star Treka, by dołączyć do ludzkiej Federacji lub Klingonów, a następnie zmagać się z innymi graczami o wpływy na obszarze Fluidic Space, zakładając kolonie, rozbudowywując flotę, tocząc kosmiczne starcia etc.

Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao
Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao

Strategiczne 2018

Strategia turowa, która przenosi graczy do Chin z epoki Trzech Królestw. Głównym bohaterem tej produkcji jest tytułowy Cao Cao, którego zadaniem jest podbicie Państwa Środka. Oprócz trybu fabularnego, tytuł oferuje trzy multiplayerowe warianty rozgrywki, oparte na zasadach PvP.

Conquest of Champions
Conquest of Champions

Strategiczne jeszcze nie ogłoszona

Conquest of Champions to sieciowa strategia fantasy autorstwa zespołu Kihon Games. Zajmujemy się w niej kolekcjonowaniem kart, tworzeniem z nich talii, a następnie wykorzystywaniem ich w turowych bitwach, rozgrywanych na dwuwymiarowych planszach pokrytych kwadratową siatką.

Farm On!
Farm On!

Strategiczne 2018

Farm On! to casualowa gra strategiczna, która pozwala graczom zarządzać własną farmą. Za stworzenie tego tytułu odpowiada znane głównie z produkcji z gatunku HOPA studio Eipix.

Gundam Heroes
Gundam Heroes

Strategiczne 2018

Gra przeglądarkowa, która należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego. Produkcja umożliwia graczom pokierowanie drużynami złożonymi z bohaterów znanych z popularnych serii anime i stoczenie intensywnych, ale krótkich, bo trwających zaledwie trzy minuty starć.