Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Steampunk - Gry Nintendo 3DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce steampunk na platformę Nintendo 3DS ułożone według popularności.

3DS
steampunk
Czas
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
SteamWorld Heist
SteamWorld Heist

Strategiczne 10 grudnia 2015

Turowa gra strategiczna, osadzona w wykreowanym przez studio Image & Form uniwersum SteamWorld – łączącym elementy nurtu steampunk i westernu. W grze stajemy na czele drużyny robotów-piratów, którzy aby przetrwać w postapokaliptycznym świecie napadają wrogie bazy i statki kosmiczne celem zrabowania zgromadzonych tam zapasów.

Code Name: S.T.E.A.M.
Code Name: S.T.E.A.M.

Strategiczne 13 marca 2015

Code Name: S.T.E.A.M. to oryginalne połączenie strategii turowej i gry akcji w steampunkowych realiach. Obejmujemy kontrolę nad czteroosobową drużyną żołnierzy i stajemy do walki z najeźdźcami z kosmosu, obserwując wydarzenia z perspektywy trzecioosobowej. Mamy tu do czynienia z dziełem uznanego studia Intelligent Systems (twórców m.in. serii Fire Emblem).

SteamWorld Dig
SteamWorld Dig

Zręcznościowe 7 sierpnia 2013

SteamWorld Dig to platformowa gra zręcznościowa, której akcję osadzono w uniwersum łączącym klimat westernu i steampunku. Wcielamy się w robota, który przemierza otwarty podziemny świat, kopiąc tunele i zbierając minerały, służące do wymiany na coraz lepszy ekwipunek i ulepszenia dla bohatera.