Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Żużel - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce żużel na platformę PC Windows ułożone według popularności.

PC
żużel
Czas
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe5 Wyścigi5 Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
MMO
FIM Speedway Grand Prix 15
FIM Speedway Grand Prix 15

Wyścigi 20 października 2015

FIM Speedway Grand Prix 15 to wydana na pecety gra wyścigowa, pozwalająca na wzięcie udziału w zawodach żużlowych. Produkcja powstała w oparciu o oficjalną licencję BSI Speedway, dzięki czemu możemy znaleźć w niej prawdziwe lokacje, zespoły, maszyny oraz gwiazdy tego sportu.

Speedway Liga
Speedway Liga

Zręcznościowe 15 maja 2009

Symulator żużlowy przedstawiający trzy polskie ligi oraz wszystkie występujące w nich zespoły. W grze zastosowano nowy tryb symulacji, który stara się wiernie odwzorować model jazdy na motorze.

FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway Grand Prix

Wyścigi 18 grudnia 2002

Symulator żużla wyprodukowany przez polski Techland. Otrzymujemy komplet oficjalnych zawodników i stadionów z sezonu 2002. W grze oprócz wątku wyścigów, pojawił się również aspekt ekonomiczny, dzięki któremu inwestujemy pieniądze zdobyte za wygrane potyczki w nowy sprzęt.

Speedway Challenge Liga
Speedway Challenge Liga

Sportowe 1 czerwca 2017

Ulepszona edycja rodzimego symulatora żużlowego z 2014 roku. W grze znalazło się blisko 100 zespołów, w tym drużyny z ligi polskiej, angielskiej, szwedzkiej lub duńskiej, a także drużyny narodowe i historyczne. Speedway Challenge League oferuje bardziej rozbudowany i wzbogacony o aspekt finansowy tryb ligowy, dostępny po zakupie z poziomu gry.

FIM Speedway Grand Prix 4
FIM Speedway Grand Prix 4

Sportowe 20 maja 2011

Czwarta część symulacji żużla, będąca kontynuacją popularnej serii gier o tej tematyce – Speedway Grand Prix, autorstwa studia Techland. Staczamy wyścigi motocyklowe na żużlowych torach, a wszystko to na oficjalnej licencji Benfield Sports International. Grafika prezentuje się całkiem nieźle. Ponadto możemy zarządzać i usprawniać naszą maszynę. Grę uzupełnia tryb multiplayer, w którym przyjdzie nam zmierzyć się aż z 15 graczami.

FIM Speedway Grand Prix 3
FIM Speedway Grand Prix 3

Wyścigi 18 kwietnia 2008

Trzecia część popularnej serii gier wyścigowych, podejmujących tematykę żużla. Główna nowość to dodanie trybu online. Umożliwia on uczestniczenie w rozgrywkach sieciowych z udziałem maksymalnie trzech innych graczy.

Insane Speedway 2
Insane Speedway 2

Sportowe 20 kwietnia 1998

Manager zespołu żużlowego obejmujący wszystkie drużyny I i II Ligi zgłoszone do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Polski w 1998 roku.

FIM Speedway Grand Prix 2
FIM Speedway Grand Prix 2

Sportowe 20 lipca 2006

FIM Speedway Grand Prix 2 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii ścigałek i zarazem oficjalna kontynuacja wydanej w 2002 roku gry, podejmującej tematykę cieszącego się sporą popularnością „czarnego sportu”.

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010
Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

Symulacje 11 maja 2010

Dodatek Drużynowy 2010 to pierwsze oficjalne rozszerzenie do symulatora zawodów żużlowych Speedway Liga. Wprowadza ono m.in. nowe zasady rozgrywania pojedynków na torze, a także tryb zabawy drużynowej.

Speedway Championships
Speedway Championships

Wyścigi 30 czerwca 2001

Ulepszona wersja znanego symulatora żużlowego pozwalająca na uczestnictwo w emocjonujących wyścigach na znanych torach zaliczanych do klasyfikacji Mistrzostw Świata.

Insane Speedway
Insane Speedway

Sportowe 31 grudnia 1997

Realistyczny menadżer polskiej ligi żużlowej, pozwalający stanąć na czele dowolnej z drużyn, zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 1997. Podczas gry musimy dbać nie tylko o skład i wyniki zawodów, ale także o całe zaplecze i sferę finansową działalności klubu. Przewidziano też smaczki w postaci kupowania meczy, zatrudniania szpiegów i sabotowania przeciwnika.

Speedway 99
Speedway 99

Wyścigi 18 czerwca 1999

Speedway 99 to wyprodukowany przez wrocławską firmę Techland symulator wyścigów żużlowych. Gracze mogą stanąć do rywalizacji z zawodnikami Pucharu Świata startującymi w sezonie '99, w tym m.in. Tomaszem Gollobem, Hansem Nielsenem czy Tommy'm Rickardssonem. Rozgrywka cechuje się dużym realizmem, pozwalając poczuć emocje towarzyszące "czarnemu sportowi".