Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Władca Pierścieni - Gry MMO PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry MMO o tematyce Władca Pierścieni na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry MMO. Gatunek gier zrzeszający zarówno klasyczne tytuły MMORPG pokroju Ultima Online czy Everquest, gdzie setki, a nawet tysiące osób gra jednocześnie w jednym stałym świecie online, jak i tytuły free-to-play pokroju Hearthstone i League of Legends, bazujące na rozgrywce z innymi ludźmi, posiadające globalny czat i elementy społecznościowe, a także opcje rozwoju bohatera (np. pod postacią przywoławcza w League of Legends). Gry tego typu mogą reprezentować wiele równych gatunków, w tym RPG, FPS, strategie, sportowe etc.

PC
MMO
Władca Pierścieni
Czas
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

RPG 24 kwietnia 2007

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar to wyprodukowana przez studio Turbine Entertainment gra MMORPG osadzona w tolkienowskim uniwersum. Gracze wcielają się w mieszkańców Śródziemia i stają do walki z siłami Saurona. Po zmianie modelu biznesowego, od połowy 2010 roku gra udostępniana jest na zasadzie "free to play" z opcją mikropłatności za niektóre udogodnienia.

The Lord of The Rings Online: Riders Of Rohan
The Lord of The Rings Online: Riders Of Rohan

RPG 15 października 2012

Czwarty dodatek do osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni gry MMORPG - The Lord Of The Rings Online. Rozszerza obszar rozgrywki o tereny Rohanu. Prócz nowych lokacji, Riders Of Rohan kontynuuje wątek fabularny, wprowadza walkę z końskiego grzbietu oraz podnosi limit poziomu doświadczenia postaci.

The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard
The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard

RPG 27 września 2011

Dodatek do gry The Lord of the Rings Online. Fabuła skupia się wokół słynnego czarodzieja Sarumana, który stara się powstrzymać Drużynę Pierścienia. Gracze mają okazję zwiedzić nowe obszary w tym między innymi wieżę Orthank, a także stoczyć walkę z potężnym smokiem Draigochem.

The Lord of the Rings Online: Mines of Moria
The Lord of the Rings Online: Mines of Moria

RPG 18 listopada 2008

Lord Of The Rings Online: Mines of Moria jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, udanej gry MMORPG, opartej na twórczości prekursora i mistrza gatunku literackiego fantasy – J.R.R. Tolkiena.

The Lord of the Rings Online: Helm's Deep
The Lord of the Rings Online: Helm's Deep

RPG 20 listopada 2013

Helm’s Deep to rozszerzenie do opartej na modelu darmowym z mikropłatnościami gry MMORPG The Lord of the Rings Online. Dodatek koncentruje się na Bitwie o Rogaty Gród i pozwala zwiedzić Helmowy Jar oraz szereg innych lokacji w zachodnich rejonach krainy Rohan.

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood
The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

RPG 1 grudnia 2009

Dodatek do The Lord of the Rings Online, który pozwala graczom zwiedzić tereny Mrocznej Puszczy, zdobyć nowe poziomy doświadczenia oraz zmierzyć się z nieznanymi dotąd zagrożeniami.