Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

TPP - Gry Sportowe PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku sportowe o tematyce TPP na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Gry sportowe. Gry symulujące określoną dyscyplinę sportową, np. piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Aby osiągnąć zwycięstwo, gracze muszą wykazać się zręcznością, refleksem, szybkością oraz taktycznym planowaniem działań. Zasady poszczególnych gier sportowych są zazwyczaj dokładnym odzwierciedleniem zasad dyscyplin, które te gry naśladują. Wypadkiem szczególnym w tej kategorii gier są managery sportowe. Pomimo tego, że zawierają dużo elementów gier strategicznych i ekonomicznych, ich nadrzędnym celem jest symulacja określonej dyscypliny sportowej oraz funkcjonowania klubów czy zespołów sportowych.

Session
Session

Sportowe 2019 (wczesny dostęp od wrzesień 2018)

Symulator jazdy na deskorolce, w możliwie największym stopniu odzwierciedlający specyfikę tego sportu. W Session jeździmy po planszy o otwartej strukturze i szukamy miejsc pozwalających na wykonywanie karkołomnych tricków. Istnieje również możliwość nagrywania swoich przejazdów, którymi następnie można się pochwalić społeczności. Całość okraszono wysokiej jakości grafiką.

Kocham konie!
Kocham konie!

Sportowe 30 listopada 2007

My Horse And Me jest tytułem, w którym mamy okazję wcielić się w postać jeźdźca uczestniczącego, wraz wybranym przez siebie koniem, w różnego rodzaju zmaganiach i zawodach.

Tony Hawk's Pro Skater 4
Tony Hawk's Pro Skater 4

Sportowe 15 sierpnia 2003

Tony Hawk's Pro Skater 4 to wyprodukowana przez studio Beenox gra sportowa sygnowana nazwiskiem znanego skateboardzisty. Gracze mają okazję sprawdzić swoje siły w profesjonalnej jeździe na deskorolce. Twórcy przewidzieli ponad 190 różnego rodzaju zadań do wykonania oraz całe spektrum możliwych akrobacji na desce. Dla miłośników sportowej rywalizacji z żywymi przeciwnikami wprowadzono 8-osobowy tryb zabawy multiplayer.

Steep
Steep

Sportowe 2 grudnia 2016

Alpejski symulator ekstremalnych sportów zimowych od firmy Ubisoft. Trafiamy do otwartego świata, by jeździć na nartach lub snowboardzie oraz polatać z użyciem kombinezonu wingsuit albo paralotni. Także w towarzystwie innych graczy, ponieważ gra kładzie nacisk na funkcje społecznościowe i rywalizację.

Kocham Konie 2
Kocham Konie 2

Sportowe 31 października 2008

My Horse and Me 2 to kontynuacja gry, w której tematem przewodnim są tytułowe konie. Produkcja ta skierowana jest do wszystkich ich miłośników, interesujących się pielęgnacją tych zwierząt, jeździectwem etc.

Tony Hawk's Pro Skater 3
Tony Hawk's Pro Skater 3

Sportowe 29 marca 2002

Kolejna część znanej już serii gier sportowych traktujących o niesamowitych wyczynach i ewolucjach wykonywanych przy użyciu deskorolki. Wprowadza sporo ulepszeń oraz innowacji zarówno jeżeli chodzi o stronę audiowizualną gry oraz nowe możliwości rozgrywki.

Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu
Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu

Sportowe 28 października 2003

Gra sportowa osadzona w realiach znanych z książek i filmów fabularnych opowiadających o przygodach Harrego Pottera, w której możemy wziąć udział w zawodach znanych pod nazwą Quidditch.

Skydive: Proximity Flight
Skydive: Proximity Flight

Sportowe prace wstrzymane

Skydive: Proximity Flight to stworzony przez studio Gaijin Entertainment symulator ekstremalnych skoków spadochronowych. Deweloperzy starali się wiernie odwzorować fizykę lotu skoczka odzianego w kombinezony wingsuit, co pozwala graczom wykonywać skomplikowane ewolucje i poczuć smak tego, czego doświadczają zawodnicy uprawiający ten sport.

Scooter Pro
Scooter Pro

Sportowe 28 kwietnia 2001

Gra sportowa traktująca o wyczynowej jeździe na hulajnodze, gdzie na spragnionych wrażeń czeka całe miasto pełne najróżniejszych przeszkód, dzięki którym będą mogli wykonać zapierające dech w piersiach ewolucje.

Infinite Air with Mark McMorris
Infinite Air with Mark McMorris

Sportowe 25 października 2016

Realistyczny symulator snowboardowy, przygotowany we współpracy z wielokrotnym mistrzem świata Markiem McMorrisem. Gra charakteryzuje się otwartym, proceduralnie generowanym światem, realistyczną fizyką i modelem sterowania, a także sporym naciskiem położonym na rozgrywki wieloosobowe i aspekty społecznościowe. Całości dopełnia funkcjonalny edytor, pozwalający na tworzenie spersonalizowanych parków snowboardowych i dzielenie się nimi z innymi graczami.

Michael Owen’s World League Soccer ‘99
Michael Owen’s World League Soccer ‘99

Sportowe 13 listopada 1998

Michael Owen’s World League Soccer ‘99 to sygnowana nazwiskiem znanego piłkarza symulacja rozgrywek futbolowych, za której powstanie odpowiada studio deweloperskie Silicon Dreams. Gra stanowi drugą odsłonę serii World League Soccer i pozwala graczom pokierować zawodnikami blisko 200 reprezentacji narodowych oraz zespołów klubowych z całego świata.

SKI:)
SKI:)

Sportowe 28 grudnia 2009

SKI:) to prosta, zręcznościowa gra sportowa wyprodukowana przez rzeszowskie studio Red Dot Games z myślą o młodych odbiorcach. Gracze mogą spróbować swoich sił w zjeździe alpejskim, pędząc na nartach po sześciu ośnieżonych stokach. Tytuł odznacza się prostotą sterowania oraz żywą kolorystyką trójwymiarowej oprawy graficznej.

Biathlon Champion 2007
Biathlon Champion 2007

Sportowe 13 listopada 2006

Biathlon Champion 2007 to gra sportowa wyprodukowana przez zespół deweloperski studia SoWhat! z myślą o entuzjastach biatlonu. Gracz wciela się w rolę biatlonisty i zgodnie ze specyfiką tej dyscypliny uczestniczy w zawodach sprawdzających wytrzymałość, technikę jazdy na nartach oraz celne oko.