Gracz CS2 stworzył „legalnego cheata” do gry. Wystarczy, że kupicie dobrą lupę

CS2

Jak oszukiwać w CS2? Najlepiej wcale, jeśli nie chcemy trafić na celownik VAC-a. Jeden z graczy unowocześnił jednak trik sprzed lat, który wciąż może być bardzo skuteczny albo przynajmniej zabawny.

Gracz CS2 stworzył „legalnego cheata” do gry. Wystarczy, że kupicie dobrą lupę
Źródło fot. Valve
i

CS2 od samego początku boryka się z cheaterami. Problem po premierze gry był tak ogromny, że nawet wieloletni fani CS:GO zwyczajnie porzucili grę z powodu bezsilności Valve. Po miesiącach aktualizacji i stopniowemu umacnianiu VAC-a, problem nie jest już aż tak poważny jak wcześniej, ale wciąż istnieją sposoby, by uniknąć czujnego oka anti-cheata.

Lepszy celownik i to bez ingerencji w grę

Jeśli od dawna gracie w CS-a lub po prostu regularnie przeglądacie memy dotyczące gier wideo, to z pewnością spotkaliście się z sytuacją, gdzie niektórzy gracze naklejali na ekran mały kwadrat żeby ich celownik zawsze znajdował się na wysokości głowy.

Jeden z użytkowników Twittera/X zaprezentował ostanio usprawnioną wersję tego pomysłu wzbogaconą o przybliżenie, które pozwoli nam strzelać celniej bez konieczności nadwyrężania wzroku lub cierpliwości VAC-a. W tym celu wykorzystał soczewkę umiejscowioną na wysokości głowy postaci z CS2.

Większość komentujących uważa trik za zwyczajny żart, który choć na wideo wygląda całkiem dobrze, to w rzeczywistości może bardziej utrudniać grę niż ją ułatwiać.

Są też tacy, którzy zwyczajnie wyśmiewają tego typu pomysły i ostrzegają, przed korzystaniem z soczewki w momencie, gdy na monitor mogą padać promienie słońca.

Czy to nie oznacza, że potrzebujesz okularów? Poza tym nie mogę się doczekać, aż wyjdzie słońce, kiedy trzymasz soczewkę w ten sposób i po prostu topi twój monitor.

– lonely_twink69

Komentarze głównie wyśmiewają tego typu „ułatwienie” i polecają zwyczajnie nauczyć się strzelać bez konieczności korzystania z soczewki. Niektórzy już teraz snują teorie spiskowe na temat cheatów, które zdobyte nielegalnie pozwolą skutecznie omijać wszystkie anti-cheaty i programy śledzące.

Już nie mogę się doczekać super hiper zoptymalizowanych kodów na wyświetlanie, które zostaną wykupione przez „czarny rynek”, a nagle darpa pokaże nowego bota, który może strzelać do ludzi z najwyższą precyzją.

– DanLoup

Zanim jednak ruszycie na czarny rynek lub do dark webu, to może zainwestujcie w soczewkę lub zwyczajnie potrenujcie bez wspomagaczy. Przypominamy, że cheatowanie nie popłaca, a oszukując w grze, oszukujecie tylko samych siebie.

Więcej na temat:   CS2

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

CS 2 jest już na horyzoncie. Coraz więcej graczy testuje najnowszą wersję strzelanki od Valve, a niektórzy już przygotowują się do profesjonalnego grania. Tu dowiecie się jak ustawić jumpthrow.

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem

Komenda na zmianę ręki, to jedna z popularniejszych komend w CS:GO. W tym tekście wyjaśniamy, czy skorzystacie z niej także w CS2.

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem

Counter-Strike 2 - lista wszystkich potwierdzonych map

Ekscytacja CS2 jest potężna, a wraz z nią pojawiają się zapytania na jakich mapach będziemy mogli postrzelać. Na szczęście wiemy już o niektórych lokacjach, które trafią do gry.

Counter-Strike 2 - lista wszystkich potwierdzonych map