Adriana Chechik straciła ciążę w wyniku wypadku na TwitchConie

Złamany kręgosłup to nie jedyny dramat jakiego doświadczyła Adriana Chechik podczas TwitchConu. Okazuje się, że streamerka była wówczas w ciąży i w wyniku operacji straciła dziecko.

Adriana Chechik straciła ciążę w wyniku wypadku na TwitchConie
Źródło fot. Twitch, Adriana Chechik
i

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że była aktorka filmów dla dorosłych, a aktualnie znana streamerka, Adriana Chechik, uległa dramatycznemu wypadkowi w czasie dorocznej imprezy TwitchCon. Przypomnijmy, że w trakcie wydarzenia, gwiazda – na specjalne zaproszenie firm Lenovo i Intel – wzięła udział w pojedynku streamerów. Zabawa polegała na walce w specjalnym basenie wypełnionym piankami.

Niestety, przez niedopilnowanie organizatorów, warstwa ochronna areny była na tyle płytka, że Chechik wskakując do pianek uderzyła plecami o betonową podłogę. W wyniku tego, gwiazda złamała kręgosłup i przeszła operację.

Kulisy operacji i rekonwalescencja

Po względnym dojściu do siebie, streamerka powróciła na Twitcha i postanowiła przybliżyć fanom kulisy pobytu w szpitalu i rekonwalescencji. Oprócz pokazania widzom blizny po zabiegu i specjalistycznego gorsetu, gwiazda zdobyła się również na dramatyczne wyznanie.

Okazało się, że kobieta podczas badań w szpitalu dowiedziała się, iż jest w ciąży. Niestety w wyniku operacji kręgosłupa straciła swoje dziecko (poniżej możecie zobaczyć fragment z jej wypowiedzią).

Organizatorzy milczą

Chechik nie wspomniała, czy złożyła pozew przeciwko stronom odpowiedzialnym za jej obrażenia. Ale wspomniała na streamie, że nikt z organizatorów TwitchConu nie skontaktował się z nią po incydencie. Gwiazda zapewniła, że koncentruje się na regeneracji i powolnym (nie może długo pozostawać w pozycji siedzącej) powrocie do transmitowania.

Czechik nie był jedyną ofiarą piankowego basenu. Inna streamerka – LochVaness – zwichnęła kolano i skręciła kostkę, gdy w podobny sposób skoczyła z podwyższenia areny.

Więcej na temat:   Twitch   Różności

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
2

Zarabianie na Twitchu ma być łatwiejsze, nadchodzą nowe formy monetyzacji

Twitch wprowadza zmiany, które umożliwią wykorzystywanie reklam w mniej irytujący sposób. Platforma planuje skupić się także na ułatwieniu monetyzacji dla streamerów.

Zarabianie na Twitchu ma być łatwiejsze, nadchodzą nowe formy monetyzacji

Na polskim Twitchu zarządził EWROON z ponad 1,5 miliona obejrzanych godzin

Kolejny miesiąc przyniósł zmiany na polskim Twitchu. Odporny na nie, jest jedynie EWROON, który nadal zajmuje pierwsze miejsce podium z 1,5 miliona obejrzanych godzin.

Na polskim Twitchu zarządził EWROON z ponad 1,5 miliona obejrzanych godzin

AI zastąpi streamerów? Niektórzy twórcy już się tego boją

Streamerzy obawiają się, że sztuczna inteligencja niebawem odbierze im pracę. Twórców treści mogą zastąpić wirtualne awatary kontrolowane przez AI, co wbrew pozorom nie jest tak odległą przyszłością jak można by sądzić.

AI zastąpi streamerów? Niektórzy twórcy już się tego boją