Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Ankieta: Na którą grę września 2018 czekasz najbardziej?


TWOIM ZDANIEM

Na którą grę września 2018 czekasz najbardziej?

Spider-Man
43,7%
Shadow of the Tomb Raider
38,2%
FIFA 19
4,1%
Pathfinder: Kingmaker
3,7%
Life is Strange 2
3,2%
The Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep
1,3%
Rune
1,3%
Dying Light: Bad Blood
1,2%
Insurgency: Sandstorm
1%
V-Rally 4
0,8%
Valkyria Chronicles 4
0,8%
60 Parsecs!
0,6%
Zobacz inne ankiety

Zobacz też:

Gry września 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry września 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

Publicystyka

We wrześniu rozpoczyna się jesienny sezon na hity – zagramy m.in. w Spider-Mana od twórców Ratchet & Clank, kolejną odsłonę Tomb Raidera, sequel Life is Strange i kolejną cześć FIFY.

Rune II

Rune II

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider

Spider-Man

Spider-Man

FIFA 19

FIFA 19

Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder: Kingmaker

Life is Strange 2

Life is Strange 2

The Bard's Tale IV: Director's Cut

The Bard's Tale IV: Director's Cut

Valkyria Chronicles 4

Valkyria Chronicles 4

Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm

V-Rally 4

V-Rally 4

Dying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood

60 Parsecs!

60 Parsecs!

Komentarze Czytelników (147)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.09.2018 15:00
$ickRabbit
odpowiedz
$ickRabbit
4
Pretorianin
Image

Lara, fani czekają...

03.09.2018 16:08
Cooba
odpowiedz
Cooba
30
Legionista

The Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep. To jest powrót z przytupem! Przypomina trochę Grimrock-i, które dostarczyły mi masę podszytej nostalgią frajdy, a trochę Might and Magic 10 które może nie równa się kultowej części Szóstej, ale też sroce spod ogona nie wypadła. Opcje strategiczne i taktyczne, Brian Fargo i humor Bard's Tale stworzy bardzo strawną mieszankę- tak powiadam.

03.09.2018 17:17
😍
1
odpowiedz
Ogame_fan
104
Golden Deer

Wchodze tak z ciekawosci I nieźle! Brawo Spiderman!

03.09.2018 18:15
McPatryk1995v2
odpowiedz
McPatryk1995v2
25
Umbrella Corporation

W tym miesiącu czekam tylko na pajączka, bo Spyro mi przenieśli na listopad :/ Ale nie ma tego złego, na spokojnie sobie ogram i spróbuję wymaksować :D

03.09.2018 21:27
Kompo
odpowiedz
Kompo
149
Legend

Jakieś Insurgency: Sandstorm, Valkyria Chronicles 4, V-Rally 4 i 60 Parsecs! wyróżnione, a nowa odsłona najlepszej gry sportowej - NBA 2K19 - jedynie w spisie na ostatniej strony, haha, doobre.

04.09.2018 12:57
Maverick
1
odpowiedz
Maverick
84
Konsul

Z wrzesniowych produkcji w zasadzie nic nie zapowiada sie ciekawie.
Jesli mial bym cos wybrać to Insurgency: Sandstorm bo ma szanse "wygryźć" troche Escape From Tarkov i przyjemny sposob strzelania.

04.09.2018 22:42
😃
odpowiedz
GRUM
4
Legionista

Ja najbardziej czekam na premierę Dying Light: Bad Blood, ta gra łączy ze sobą ( nieco oklepany już ) motyw zombie oraz świetną walkę i parkour. Po za tym wspieram Polską branżę

05.09.2018 17:35
odpowiedz
Paulinqa89
1
Junior
Image

Pamiętacie lokaja z TR2 ? ;-)

Winston Smith chwycił pewnie tacę z zastawą i spróbował się wyprostować. Imbryk z filiżanką zadźwięczały mu cicho, a on sam z trudem opanował duszący się w gardle jęk zmęczenia. Nie pozwoliłby sobie na taki brak taktu. Lata pełnienia obowiązków lokaja zahartowały w nim aurę godności, której nie powstydziliby się najwybitniejsi monarchowie. Uniósł powoli wzrok w kierunku wysokiego sklepienia i zaczął nasłuchiwać. Z pięter nad nim dochodziły stłumione odgłosy ciężkich butów.
- Miarowy bieg, łup, łup, pauza. Z pewnością skok. ŁUP. Lądowanie. Miarowy bieg, łup, łup - Wizualizował w myślach pochwycone dźwięki. Ruszył powoli w kierunku schodów w akompaniamencie dzwoniącej porcelany i basowego tupania.
- Łup, łup, pauza, jęk, ściana... - Basy stały się głośniejsze i mniej stłumione. - Pauza.
Nagle tuż przed nim, przeturlawszy się wylądowała młoda kobieta, szybko podniosła się na nogi i pobiegła w kierunku ściany. Przez chwilę biegła w miejscu z czołem opartym o boazerię po czym odwinęła się o 45 stopni i zniknęła za progiem otwartej chłodni. Wyglądało to osobliwie - jednakże lokaj tylko wzruszył ramionami, wszak od dziecka tak biegała... tak już miała. Z gracją podążył za nią. Gdy wszedł do chłodni czekała pod przeciwległą ścianą. Zacisnął dłonie na tacy by upewnić się co do chwytu, gdy nagle ruszyła prosto na niego. Metr przed zderzeniem wyskoczyła do góry:
- Hy!
Ale odbiła się od jego czoła... Tym razem już nie powstrzymał jęku wydobywającego się z umęczonego ciała. Zastawa grała niczym złowieszczy werbel kiedy kobieta próbowała go sforsować "wężowym" biegiem. Przez chwilę oparła się czołem o wyłożoną kafelkami ścianę - nie przerywając biegu, po czym prześlizgnęła się po nim wybiegając z pomieszczenia. Zniknęła za rogiem. Usłyszał może dwa stęknięcia, uderzenie w ścianę i po chwili drzwi zaczęły się zamykać zatrzaskując go w ciemnym środku. Westchnął ciężko - Znowu to samo.
Zaczął leniwie napierać na drzwi przebierając stopami po podłożu wyślizganym na lustro.

Shadow of the Tomb Raider (PS4)

06.09.2018 10:09
odpowiedz
Zdenek Grygera
1
Junior

Spider-Man

- "Chodź już stąd, zaraz zacznie padać, mamy już wszystko" - tato zdecydowanie złapał chłopca za dłoń, jednak niespodziewanie napotkał na opór. A jeszcze nie tak dawno wystarczyłoby go przecież po prostu podnieść jedną ręką...
- "Tato, bo tu też mają."
- "Ja wiem, ale chodź już" - mężczyzna nie zamierzał zatrzymywać się przy kolejnym rozkładanym stoliku z foliowanymi klaserami. Nie zachęcały do tego ani ciężkie reklamówki przepełnione zakupami, ani aparycja sprzedawców próbujących dorobić podczas niedzielnego targowiska.
- "Filmy 20, gierki 25" - wykrzyczał wąsaty facet ubrany w wełnianą puchówkę, odrywając na chwilę wzrok od gromadki ludzi wyraźnie zainteresowanych zakupem. Album otwarty był na stronie z kserówkami okładek Vinci, nowej części Władcy Pierścieni i Małych Agentów 3D. Tato przewrócił tylko oczami i spojrzał na dziecko.
- "Od rana to samo"- wyszeptał. "Dobra, pan da tego Spider-Mana".
- "DWA! Spider-Mana DWA na komputer! Grę!" - wybuchnął rozpromieniony chłopiec. Jeszcze przed chwilą mężczyzna był przekonany, że podobne szczęście jest dla człowieka zupełnie nieosiągalne.
Sprzedawca obrócił się i zaczął grzebać w sportowej torbie, która w oczach dziecka wydawała się skrywać wszystkie skarby świata. A ten najcenniejszy zaraz miał trafić w jego ręce.
- "Proszę zobaczyć czy to na pewno dwójka!"- krzyk dziecka z łatwością przebił się przez melodię Dragostea Din Tei płynącą z pobliskiego straganu.
- "Dwójka, dwójka, trzymaj i miłej zabawy".

............................

- "Chodź już stąd, kupiliśmy wszystko, a zaraz przyjadą rodzice" - wyszeptała kobieta zrezygnowanym tonem. Przywykła już, że gdy idzie z mężem za rękę, ich kroki zazwyczaj zwalniają przy tej witrynie sklepowej. Tym razem jednak pociągnięcie za dłoń nie przyniosło rezultatów.
- "Kochanie, popatrz, mówiłem Ci, widzisz?" - mężczyzna był wyraźnie rozkojarzony ogromnym plakatem.
- "Spider-Man? Chyba żartujesz, dziecinniejesz z każdym dniem..." - odparła.
- "A może tylko wejdziemy?" - zaproponował nieśmiało.
- "Znam te Twoje sztuczki, to samo zrobiłeś ostatnio z tym... Far Cry. Chodź, nie ma czasu"
- "Pięć! Far Cry pięć"
- "Chodź już".
Tym razem pociągnięcie ręki było o wiele mocniejsze, niż ojcowskie sprzed 14 lat...

...........................

Przedstawione wydarzenia są prawdziwe. Płyta CD podpisana markerem "Spider-Man 2 PC" okazała się być płytą zawierającą zupełnie co innego, przez co najbliższe lata chłopiec spędził na przechodzeniu gier dołączanych do czasopism. Nigdy więcej nie zapuścił się już na stragany.

post wyedytowany przez Zdenek Grygera 2018-09-06 10:11:32
07.09.2018 12:02
K@m@R
odpowiedz
K@m@R
65
Pretorianin

Insurgency: Sandstorm
InSomnia: The Ark
Lara

07.09.2018 15:18
odpowiedz
arachno
26
Chorąży

19 września, 2016
WITAMY W THE EVERGREEN STATE, WASZYNGTON
Właśnie przekroczyłyśmy granicę stanu, a już jutro dotrzemy do szmaragdowego miasta. Tyle lat minęło... Chloe od tygodnia chodziła podekscytowana, aż w końcu nie wytrzymała. Na najbliższej stacji musiała się pochwalić, co dla mnie przygotowała. "Co ty tam jeszcze robisz? Wsiadaj, Vanessa i Ryan już czekają, nie możemy się spóźnić". Zamurowało mnie. Okazało się, że planowała to od miesięcy, całą naszą trasę, a jej finał w Seattle, specjalnie na ten Dzień, a ja nic o tym nie wiedziałam. Chloe, jesteś najlepsza. <innym charakterem pisma> Wiem.

20 września, 2016
Nasza załoga w nocy powiększyła się o dwóch majtków: rodzeństwo: starszego brata Seana oraz młodszego Daniela. Wędrowali w kompletnych ciemnościach po ruchliwej drodze stanowej. Nie mogłyśmy ich zostawić, przecież to jeszcze dzieci.
Bracia początkowo nie byli zbyt rozmowni, całą drogę milczeli. Może był to efekt nadmiernego zmęczenia, a może nieufności do naszych osób. W końcu nie często spotyka się załogę geeka i punkówy, przemierzających ocean stanów w zardzewiałym pickupie. Jednak nie wyglądali na zagubionych. W oczach starszego brata widać było strach, ale również niespotykaną determinację. Zastanawiam się, jakich przerażających rzeczy musieli doświadczyć. Obaj byli wykończeni. Dalsza podróż w takim stanie była niemożliwa, więc cały dzień spędziliśmy w motelu.
Okazało się, że Sean i Chloe nadają na wspólnych falach. No cóż, jakby nie patrzeć Chloe od zawsze była zbuntowaną nastolatką. Spotkanie męskiej wersji swojego młodszego ja, musiało w niej rozbudzić wiele wspomnień. Natomiast młody Daniel, po usłyszeniu o naszej zabawie w piratów, jak to dziecko, strasznie wczuł się w nową rolę majtka, co chwilę wykrzykując pirackie Arrr!. <zdjęcie młodego chłopca z bandaną na głowie> Po bliższym poznaniu dowiedziałyśmy się, że kierunkiem ich podróży jest rodzinne Puerto Lobos w słonecznym Meksyku, niestety kierunek zupełnie przeciwny do naszego...

21 września 2016
To miał być Nasz specjalny Dzień... jednak po tym co usłyszałyśmy od Sean'a, zwyczajnie nie mogłyśmy jechać do Seattle. Podjęłyśmy decyzję - Ster na bakburtę! Kierunek stan Oregon! Jeszcze o północy wyruszyliśmy we czwórkę na nową przygodę. <innym charakterem pisma> Nasza mała Maxine w końcu może napić się alkoholu. Sto lat Hippie.

W trakcie postoju na najbliższej stacji, bracia zniknęli... Na moment przed zniknięciem w radiu usłyszałyśmy wiadomość, która utkwiła mi w pamięci "...oraz śmiercią funkcjonariusza, trwają poszukiwania dwóch chłopców Seana D. lat 16 i Daniela D. lat 9. Policja prosi o zachowanie ostrożności, poszukiwani mogą być niebezpieczni." Chłopaki, co żeście narobili!? Dlaczego nam nie zaufaliście?
I wtedy to poczułam, coś dziwnego, jak przed trzema laty w Blackwell. Czy było to spowodowane bliskością Arcadii czy może obecnością... Sean powodzenia, opiekuj się bratem, to dopiero początek waszej...

- Hej, Madmax, przestań gryzmolić w tym dzienniku. Sean i Daniel na pewno sobie poradzą, w końcu teraz należą do drużyny MaxPrice.
- Jakiej drużyny?
- MaxPrice! Hej, nie śmiej się... Z drugiej strony rzeczywiście brzmi to głupawo... Nieważne, zapomnij. Pakuj się do 'łajby', twoi rodzice na nas czekają.
- Masz rację Chloe. Jedźmy. To już nie nasza historia. Od teraz nasze życie jest normalne.

(Life is Strange 2, wersja PC)

08.09.2018 15:11
odpowiedz
mieta33
15
Legionista

Kiedy byłem dzieckiem babcia zawsze powtarzała: szczęśliwy dom, gdzie pająki są!
Teraz 30 lat później … byłbym jeszcze bardziej szczęśliwy, gdyby
taki jeden czerwony pająk zadomowił się ze swoją pajęczyną na mojej zakurzonej PS4.

12.09.2018 10:19
odpowiedz
jachux13
3
Junior

W tym miesiącu zdecydowanie czekam na Shadow of the Tomb Rider. Nowa trylogia Lary wniosła do serii powiew świeżości ukazując bohaterkę w bardziej realistyczny sposób. Myślę, że większa brutalność zrobiła serii na dobre i dobrze wpisuje się w całość gry. Ukazywane w przedpremierowych gameplayach elementy skradania i smarowania się w błocie i ukrawania się jest genialnie i świetnie to wygląda tak samo jak animacje cichych zabójstw. Dodając do tego przeszukiwanie grobowców i ciekawą historię będzie to godne zwieńczenie trylogii o początkach młodej pani archeolog. Mam nadzieję ,że będzie mi dane wciągnąć się w tą historie i przeszukać grobowce jeszcze przed sylwestrem.

post wyedytowany przez jachux13 2018-09-12 10:20:02
12.09.2018 18:35
Biała_Wilczyca
odpowiedz
Biała_Wilczyca
1
Junior

Zdecydowanie czekam na "Shadow of the Tomb Raider". Z Larą zaprzyjaźniłam się lata temu... Przeżywała przygody, o których ja mogłabym tylko pomarzyć. Od dziecka interesuję się archeologią i starożytnymi kulturami, a dzięki Larze mogłam chociaż wirtualnie zanurzyć się w świecie z książek. Niebezpieczne górskie wspinaczki, ucieczki przed niedźwiedziami, walka o przetrwanie w dzikiej dżungli czy przeciwdziałanie złu... Nie mam w sobie ani tyle odwagi, ani możliwości, ani funduszy na to, by robić to co Ona. Dzięki wcielaniu się w Jej postać, mogę choć poudawać poszukiwacza artefaktów i przygód, obrońcę dobra i pokoju. Niektórzy pewnie twierdzą, że to dziecinne ale Lara Croft naprawdę pozwala lepiej poznać samego siebie. Zdecydowanie czekam na kolejną przygodę życia.

14.09.2018 11:31
👍
odpowiedz
Ahiannon
5
Junior

Shadow Of Tomb Raider na XBOX ONE jest najlepsza grą w tym gatunku i przestala byc dziecieca zabawka jak to bylo do tej pory i dorosla do miana gry naprawde swietnej

15.09.2018 09:30
👍
odpowiedz
LastFox
15
Legionista

Witam, mam 2 faworytów w tym miesiącu najfajniej było by pograć w nowego Spider-Mana bo wygląda ciekawie i widać że postarano się przy produkcji tego tytułu ale niestety ubolewam nad tym nie mogę go ograć bo niestety nie posiadam konsoli dlatego postanawiam wybrać 2 mojego faworyta które 2 poprzednie części grałem na PC czyli odpowiednik multiplatformowy Nathana D. i Indiany Jonesa a chodzi oczywiści o Tonb Raider-a bo też wygląda na bardzo interesującą pozycję w tym roku. Bardzo chciał bym w to zagrać bo uwielbiam gry fabularne dobre historie i opowieści a jeśli są wzorowane na kultowych łowcach skarbów to super dodatkowym atutem dla takich gier jest polska wersja dobra polska wersja dlatego chciał bym przetestować te grę czy daje radę pod każdym względem. Pozdrawiam

18.09.2018 11:14
panmordu
👍
odpowiedz
panmordu
59
Ghost Of Sparta

Spiderman to gra roku jak bym cyk.Peter Parker zasiadzie na tronie z pozostałych tytułów.
I będzie tam sobie siedział do następnego roku...

Obejrzałem co się dało,gameplay,trailery,recenzje i oczywiscie przeczytałem(tak wiem ze stary jestem i juz sie tego nie robi).

I gra zrobiła na mnie piorunujace wrazenie,poprzednie czesci były super ,szczegolnie ta na "szaraka" ale zaczynało sie robic monotonie,tutaj jest a przynajmniej mam taka nadzieje-inaczej.
Nie mogłem sobie tego wyobrazić,że można zrobić grę w "pajęczym świecie" która nie będzie nudna ,a jednak studio odpowiedzialne za Infamousa mnie zaskoczyło.
Mechanika walki,skradanie,mashowanie guzików jak w Fightin Force,i pajęczyna no cudo.
Przeogromna mapa na której jest aż zarojenie znajdziek i skarbów,do system walki zmieniony wzgl. poprzedniczek.To Gra roku 2018,peace.

19.09.2018 23:15
rokuszator
😁
odpowiedz
rokuszator
5
Junior

O kurczę! Tyle dobroci a wy mi każecie wybrać tylko jedną grę? Hmmm... pomyślmy, myślę że jeżeli musiałbym już wybrać tą jedną, cream de la cream to byłyby to perypetie, nowojorskiego nastolatka, działającego pod pseudonimem Spider-Man.

Zapytacie pewnie dlaczego? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Sam jestem w wieku podobnym do młodego Petera, toteż niejako utożsamiam się z nim emocjonalnie, podczas walk z półświatkiem NYC. Wydaje mi się, że widzę w nim kogoś więcej niż Petera Parkera, widzę w nim wymarzoną wersję samego siebie. Ratującego ludzi z opresji, walczącego w słusznej sprawie. Bardzo chętnie przybliżyłbym sobie jego Historie ogrywając nową odsłonę z cyklu. (PS4 już mam potrzebna tylko gieka ;P) Serdecznie pozdrawiam wszystkich chłopaków z redakcji, widzimy się na PGA.

Zagorzały fan

post wyedytowany przez rokuszator 2018-09-19 23:15:46
20.09.2018 11:29
😜
odpowiedz
klaudip
1
Junior

Fifa 19. I nie jest to najbardziej wyczekiwany tytuł dla mnie ale zdecydowanie dla mojego chłopaka. Jest to jedyna gra w jaką gra na swoim PS4. A ponieważ miał urodziny w zeszłym tygodniu, obiecałam mu że dostanie ją w dniu premiery...

20.09.2018 12:50
😃
odpowiedz
Gramydalej987
3
Junior

Miałem przyjemność zagranie dawno temu u kolegi, na PSX (starym dobrym szarku) w Spidermana. Bardzo lubię tego bohatera, człowiek pająk był jednym z moich ulubionych bohaterów bajkowych. Potem filmy z Spidermanem, jakiś czas temu kupiłem sobie PS4 Pro, przydała by się ta gra. Odkurzyła by wspomnienia oraz dała dużo fajnych chwil

21.09.2018 11:25
😍
odpowiedz
Danland
4
Junior

Shadow of the Tomb Raider.
Najbardziej czekam na tę grę dlatego, że zakochałem się w serii Tomb Raider. Poprzednie odsłony serii sprawiły, że nie mogłem się oderwać od konsoli. No po prostu co tu dużo mówić - bardzo chciałbym ją mieć, to moje marzenie które mam nadzieję się spełni

23.09.2018 16:56
📄
odpowiedz
Rhoteb
9
Legionista

Spider-Man

Spider-Man (Araneus sapiens) – osobliwy i rzadko spotykany gatunek pająka z gromady ssaków. Ze względu na nietypowy genom i podłoże ewolucyjne, niektórzy zoolodzy zaliczają go nie do ssaków, ale do pajęczaków, a inni postulują nawet wprowadzenie nowej jednostki taksonomicznej, która systematyzowałaby wszystkie organizmy hybrydowe (patrz: Ant-Man, Kobieta-Kot).

Występowanie
Araneus sapiens jest zwierzęciem lądowym, spotykanym praktycznie tylko w Stanach Zjednoczonych. Najczęściej przebywa na terenie nowojorskiego Manhattanu. Obecna sytuacja może jednak prędko ulec zmianie, bowiem od kwietnia 2018 roku wielu naukowców prognozuje, że Spider-Man wkrótce poszerzy obszar swojego występowania. Prawdopodobnie jeszcze przed końcem 2019 roku będzie go można zobaczyć także w Europie (patrz: Spider-Man: Far From Home).

Morfologia
Osobniki z tego gatunku mają humanoidalny kształt oraz wzrost i masę przeciętnego, młodego człowieka. Na ciele pospolitego Spider-Mana dominuje czerwień pokryta przypominającą pajęczynę fakturą, a część kończyn górnych i dolnych jest w kolorze niebieskim. Istnieją również białe oraz czarne odmiany araneus sapiens, ale nie są często spotykane. Na środku klatki piersiowej Spider-Mana widoczny jest charakterystyczny symbol, a na głowie (a. sapiens, w przeciwieństwie do pozostałych pająków, zamiast głowotułowia posiada wyodrębnioną głowę oraz tułów) znajduje się jedynie para dużych, płaskich, białych oczu. Aparat gębowy ukryty jest pod cienką warstwą tkanki kostiumowej, która zrzucana jest na czas posiłku.

Tryb życia i naturalni wrogowie
Dzięki korzystnym uwarunkowaniom genetycznym, Spider-Man może prowadzić całodobowy tryb życia, odpoczywając tylko od czasu do czasu. Połowę dnia zazwyczaj spędza na doskonaleniu swojej inteligencji oraz zdolności poznawczych, co stanowi ludzką część jego natury. Resztę czasu przeznacza na polowania i życie społeczne. Człowiek-pająk dla utrzymania sprawności fizycznej żywi się typowym białkowo-cukrowym pokarmem, ale jego mózg i psychika wymagają bardziej wyszukanej diety. Aby utrzymać odpowiedni poziom szczęścia oraz poczucia sprawiedliwości, żeruje na tzw. zbirus pospolitus, lecz prawdziwą satysfakcję dają mu starcia z potężniejszymi przeciwnikami, takimi jak sępy, gobliny, nosorożce i ośmiornice, z którymi to araneus sapiens stale konkuruje o terytorium. Zwykle poluje samotnie, choć zdarza się, że dołącza do stad złożonych z innych organizmów hybrydowych i udoskonalonych.

Mechanizmy obronne
Spider-Man charakteryzuje się nadnaturalnie dużą siłą i wyostrzonymi zmysłami. W zależności od odmiany, może mieć biologicznie uwarunkowaną umiejętność chodzenia po ścianach oraz wytwarzania i wystrzeliwania pajęczyny z kończyn górnych. Niektóre osobniki jednak nie posiadają tych zdolności, dlatego wchodzą w symbiozę (zwaną w tej szczególnej sytuacji spajdozą) z wpływowymi miliarderami, którzy dostarczają im odpowiednią technologię, a araneus sapiens zapewnia im w zamian poczucie rodzicielskiego spełnienia.

Zobacz też:
- Uncle Ben’s – amerykańska marka ryżu i produktów spożywczych
- Smażony pająk – potrawa ceniona przez zbirów i rzezimieszków

post wyedytowany przez Rhoteb 2018-09-23 17:06:00
23.09.2018 18:15
😍
odpowiedz
marekfis
5
Junior

Jako wielki fan gier sportowych wybór jest dla mnie oczywisty: FIFA 19. PS4 mam od kwietnia i fajnie by było zagrać na najnowszym sprzęcie. Liczę na to, że FIFA spełni moje oczekiwania. Dzięki nowinkom takim jak gra bez zasad, tryb survivalowy czy mecze z opcją rewanżu, rozgrywka z przyjaciółmi będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Kolejnymi atutami są licencjonowane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, można spróbować zaistnieć tam polskimi drużynami... I jak tu nie kochać FIFY, skoro można tam robić "rzeczy, o których się fizjologom nie śniło" xd

24.09.2018 09:18
😜
odpowiedz
BejAntos
2
Junior

Pisałem na Olx do Janusza o grę Spider-Man ale skubany nie chciał opuścić 15 złotych i jeszcze mówi, że nie wyślę na swój koszt .. szczyt wszystkiego ale no co zrobisz, nic nie zrobisz. Dlatego pan da tego pająka bo mam chorom curke będę wdzięczny ! Najlepiej by było za darmo !

24.09.2018 21:49
odpowiedz
MikaWV
1
Junior

Shadow of the Tomb Raider

Na Tomb Raidera nowego czekałam,
bo przygody Lary już od dawna znałam.
Indiany Jones’a kobieca wersja,
dla mnie jest nieporównywalnie lepsza.
W 2013 roku Japońska królowa,
dwa lata później przygoda nowa.
W 2018 roku na bazy Trójcy polowanie,
po całym świecie podróżowanie.
Możliwość grania w coś tak cudownego,
jest na pewno marzeniem nie jednego.

Bycie z Larą od początku
poznawanie każdego jej życia wątku,
To czas nigdy dla mnie nie zmarnowany
komputer do tej serii często używany

post wyedytowany przez MikaWV 2018-09-26 19:41:23
24.09.2018 23:26
odpowiedz
rastarti
8
Legionista

Oczywiście Marvel's Spider-Man :) Mi niestety nie udało się jeszcze dorwać do gierki, ale patrząc po recenzjach i sprzedaży jest to wielki hit! Swoją drogą Człowiek Pająk to pierwszy superbohater jakiego polubiłem!

Tak więc! Byłbym bardzo uradowany gdybym miał okazję pobujać się po Nowym Jorku :D

25.09.2018 08:26
😜
odpowiedz
dren2
8
Legionista

Shadow of the Tomb Raider po SpiderMana już kupiłem i wyczerpałem fundusze na ten miesiąc ;( XD
A kolejny miesiąc ma jeszcze większe hity ;p
a kasy ZERO ;)

25.09.2018 10:38
😊
odpowiedz
kamilbobo8
1
Junior

Najbardziej wyczekuję na kolejną odsłonę FIFY, zawsze wywoływała we mnie sporo emocji czy to w solowych grach czy też z przyjaciółmi.
Co więcej już miałem trochę rozstania z tą serią, lecz teraz gra zapowiada się naprawdę ciekawie i super byłoby ją wygrać! :)
Dla każdego fana piłki nożnej ten tytuł zawsze będzie numerem 1!

26.09.2018 08:13
odpowiedz
Hi_angie
1
Junior

Wybieram grę Spider-Man a uzasadniam to tym, że jestem kobietą i mam okres tak nie jest za fajnie ?? Inne dziewczyny maja wachania nastrojów, zły humor, pragną na przykład czegoś słodkiego, ja pragnę tylko człowieka pająka na playstation !

26.09.2018 19:45
Fabiosek1
odpowiedz
Fabiosek1
39
Chorąży

Krótko i na temat, Shadow of the Tomb Raider. Choć wydaje się odgrzewanym kotletem nie wnosząc przy tym innowacji za innowacją, to jest to bez wątpienia gra, na którą czekam w tym miesiącu. Po średniej dwójce, która choć oprawą zachwycała, a całą resztą już nie koniecznie, widzę tutaj coś, co było dane mi zobaczyć w pierwszej części tej reebotowej trylogii - KLIMAT. Chciałbym móc na dobre wsiąknąć w świat Lary Croft i poznać jej ostatnie przygody w tym "uniwersum", a przy tym eksplorować, grabić i z cienia mordować. I choć nie liczę na rewolucję, to z niecierpliwością grałbym w grę, jaką?

Tomb Raider :)

post wyedytowany przez Fabiosek1 2018-09-26 19:46:13
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze