Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Ankieta: Na jaką premierę lutego czekasz najbardziej?


TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę lutego czekasz najbardziej?

Torment: Tides of Numenera (28 lutego)
31,6%
Horizon Zero Dawn (28 lutego/1 marca PL)
27,7%
For Honor (14 lutego)
17,6%
Sniper Elite 4 (14 lutego)
6,8%
Realpolitiks (16 lutego)
5,4%
Nioh (8 lutego)
2,9%
LEGO Worlds (21 lutego)
2,3%
Berserk and the Band of the Hawk (24 lutego)
1,7%
Halo Wars 2 (21 lutego)
1,6%
X-Plane 11 (11 lutego)
1,2%
Night in the Woods (21 lutego)
1,1%
Zobacz inne ankiety

Zobacz też:

Gry lutego 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry lutego 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Publicystyka

Po niezłym styczniu zapowiada się jeszcze lepszy luty. To będzie mocny RPG-owy miesiąc, bo zadebiutują i wyczekiwany Torment i efektowne Horizon Zero Dawn. Nie zabraknie też gier akcji, jak NiOh, Sniper Elite 4 czy For Honor. A to nie wszystko!

NiOh

NiOh

Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

For Honor

For Honor

X-Plane 11

X-Plane 11

Halo Wars 2

Halo Wars 2

Realpolitiks

Realpolitiks

LEGO Worlds

LEGO Worlds

Night in the Woods

Night in the Woods

Berserk and the Band of the Hawk

Berserk and the Band of the Hawk

Komentarze Czytelników (135)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.02.2017 10:42
Angmar
👍
odpowiedz
Angmar
13
Legionista

Ja wyczekuję na Horizon Zero Dawn. To jest tytuł dla którego warto mieć konsolę.

08.02.2017 13:08
odpowiedz
BocikPG
17
Legionista

Ja najbardziej czekam na Halo Wars 2. Od dawna szukam dobrego RTS-a w ciekawym uniwersum (seria Halo trafia w mój gust), o niebagatelnej rozgrywce i możliwości walczenia z przyjaciółmi (albo ramię w ramię, albo przeciwko sobie). RTS-y lubiłem odkąd je poznałem od TZAR i Stronghold: Crusader, czy Cesarz Narodziny Państwa Środka, aż po dziś czyli StarCraft 2 (w którym nie pasuje mi uniwersum) oraz w dalszym ciągu Twierdza. Jednym słowem ciągle szukam tej jedynej...

08.02.2017 22:21
folaR
odpowiedz
folaR
25
Legionista

Najbardziej oczekiwaną grą w Lutym jest For Honor. Dlaczego? Pasja do białej broni nie pozostawia mi cienia wątpliwości, jednak pozostawia je znak firmowy "Ubisoft", ale po odpaleniu jutrzejszej bety mam nadzieję na przyjemną i bezproblemową rozgrywkę i sądzę, że For Honor da mi wiele frajdy, zwłaszcza grając ze znajomymi :)

09.02.2017 11:27
odpowiedz
Velehad
1
Junior

For Honor to gra na którą niecierpliwie czekam. Grałem kiedyś w Chivalry - Medieval Warfare i ta gra mną zawładnęła. Średniowiecze, klimat niczym z książek Bernarda Cornwella i historia wojen husyckich to właśnie to co lubię.

10.02.2017 00:01
😉
odpowiedz
arepgio90
2
Junior

Ostatnio odwiedziłem Park Jurajski, co prawda tylko w google, ale i tak wprawiły mnie w zdumienie, te prehistoryczne stwory. Od razu zamarzyło mi się poczuć wiatr we włosach ujeżdżając wielkiego dinozaura, gdy myślałem że to już niemożliwe, nagle przypomniałem sobie, że niedługo wychodzi na świat Horizon. Pragnę wskoczyć na największego mechozaura i przemierzyć tę bajeczną i mistyczną krainę w poszukiwaniu pradawnych tajemnic, przygód, czy też pięknych widoków, których mam nadzieje nie zabraknie.

10.02.2017 00:20
odpowiedz
zanonimizowany784443
55
Generał

Nic nie mata w tym miesiacu z premier.
Normalna Albania..

10.02.2017 22:53
odpowiedz
Archanioł93
24
Centurion

Bez wątpienia najbardziej wyczekiwanym tytułem przeze mnie jest Horizon Zero Dawn. Jak dla mnie jest to perełka która może zabłysnąć wybijając się ponad oklepane pomysły i uniwersa które już wszyscy znają. Otwarty, piękny świat w którym można zobaczyć pewne odniesienie do teraźniejszości czyli to jak bardzo zaawansowana technologia jest jednocześnie "prymitywnie" wykorzystana. Czyli zupełnie jak teraz gdy mamy dostęp na co dzień do zaawansowanych technologi to zamiast je wykorzystywać spoczywamy na ułatwianiu sobie nimi życia. Jednocześnie jak dla mnie może okazać się że Horizon Zero Dawn stanie się godnym konkurentem pod względem grywalności, otwartości świata i unikalnej fabuły dla naszego rodzimego Wiedźmina 3. Długo czekałem na action rpg które odejdzie od "Magi i mieczy" a zaproponuje coś zupełnie nowatorskiego jak Robo fauna przy zacofaniu człowieka.

12.02.2017 18:06
😁
odpowiedz
Szarlin
1
Junior

Najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą jest "For honor". To coś nowego czego jeszcze nie było i co ucieszyło by mojego chłopaka zapalonego gracza:D

13.02.2017 16:34
Crod4312
odpowiedz
Crod4312
98
Senator

Jako gracz PC'towy mój wybór pada na Sniper Elite 4, którego nie zamierzam kupować teraz (poczekam, aż spadnie cena i będzie w promocjach) bo jest to pewnego rodzaju mój protest wobec decyzji Rebellion o nie wydanie gry w fizycznych pudełkach.

Bardzo lubię gry o wszelakiej tematyce snajperów bo nie są jakoś popularne, ale za to bardzo ciekawe i unikatowe na swój sposób. No bo kto nie lubi posyłać head-shoot'ów z kilku set metrów? Po za tym grałem w pierwszą i drugą część, trójkę pominąłem i jestem ciekaw zmian nowych rozwiązań itd. Jest to pewna alternatywa na naszego SGW i mam nadzieję, że obie gry będą dobre, ale póki co czekam na SE4.

13.02.2017 22:27
AndrzejSzyja
odpowiedz
AndrzejSzyja
1
Junior

For Honor... Tak, jaram się tą grą jak flota Stannisa. Jako wielki fan Wikingów i odtwórca wczesnośredniowieczny nie mogę przejść obojętnie koło tego tytułu. Niestety wszystkie hajsy przeznaczone na premierę tej gry poszły na wino, czekoladki i bilety na Grey'a ( pie *#$@ lone walentynki ;-p ) więc pozostaje nadzieja na wygraną w konkursie.

14.02.2017 21:19
Kaszydo
odpowiedz
Kaszydo
9
Legionista

O ile w zeszłym roku było niewiele gier które mnie interesowały tak w tym nie wiem za co się złapać. A w tym miesiącu... zobaczmy po kolei.

Nioh - Bloodborn w klimatach Onimushy i Ninja Gaiden (i mam na myśli te pierwsze NG z poziomie trudności przy którym chcesz się powiesić na kablu od pada). Chociaż przy demie miałam łzy frustracji w oczach klimat tej produkcji jest niesamowity
Berserk and the Band of the Hawk - po prostu jestem fanką mangi i liczę przynajmniej na dobrą grę którą odda jej klimat.
Torment: Tides of Numenera - duchowy spadkobierca Planescape: Torment naprawdę muszę mówić więcej
Horizon Zero Dawn -obserwuję tę grę od pierwszego trailera. Te olbrzymie mechaniczne bestie są cudowne.

Jak widać trochę tego jest (a w całym roku będzie jeszcze więcej). Ale skoro muszę wybrać jeden tytuł to najbardziej czekam na Horizon Zero Dawn. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam główną bohaterkę w otoczeniu mechanicznych zwierząt. Te piękne krajobrazy jakby cofnąć się w czasie a tu bam! mechaniczny dinozaur. Liczę na wielki hit.

15.02.2017 00:00
odpowiedz
Executioner
27
Konsul

For Honor Dlaczego? Pamiętam jak zobaczyłem pierwszy gameplay z For Honor. Byłem dość sceptycznie nastawiony, myślałem że będzie to gra bez pomysłu, próbująca pokonać Chivalry. Po graniu w 3 bety gra zaczęła się podobać. Zwłaszcza "zestaw ruchów" dla każdej postaci z osobna, który redukuje zwykłą "naparzankę i sieczkę" w walce, zachęcając tym samym do nauki "combosów" każdą postacią i dążenia do mistrzowskiego opanowania danej klasy. Podsumowując, zapowiada się oryginalna gra wymagająca nauki i zniechęcająca do "spamowania" LPM.

16.02.2017 15:46
😈
odpowiedz
Ingvar_PGD
1
Junior
Image

For Honor - koniecznie.

Powody są trzy. Po pierwsze, miałem możliwość zagrania w otwartą betę gry i chociaż miałem spore obawy dotyczące systemu walki to jestem bardziej niż mile zaskoczony jak dobrze system Art of Battle się sprawdza. Naprawdę można poczuć różnice między różnymi stylami walki, używaną bronią. Siekanie jest trudne, ale intuicyjne i przyjemne. To chyba pierwsza gra, gdzie tak dobrze się bawiłem, szczególnie w multiplayerze.

Po drugie od ponad 12 lat działam w rekonstrukcji i jeżdżę z drużyną PGD z Wrocławia na festiwale w całej europie, żeby mniej więcej robić to, co robi frakcja Wikingów w For Honor - tłuczemy się niemiłosiernie, walka to dla mnie najlepszy sport na świecie. Dajcie mi możliwość łupienia w wirtualnym świecie :D

Po trzecie w marcu będę miał urodziny, więc zrobicie mi super prezent.

18.02.2017 11:34
odpowiedz
marcinek417
1
Junior

Torment: Tides of Numenera ponieważ gry tego typu dają dużo do myślenia i przy tym świetnej zabawy jak to było w dawnej epoce tych gier

18.02.2017 11:44
odpowiedz
KubaCz15
1
Junior

"Torment: Tides of Numenera" PS4

Wiatr....porywa drobinki piasku, te unoszą się w powietrzu, tańczą, pędzą, gonią się tworząc niesamowite, piękne wzory...a potem opadają na piasek i znów..podrywane wietrznymi podmuchami zrywają się w górę by powtórzyć swój cykl...

Wysoka, szczupła postać okryta długim, szarym płaszczem z kapturem zasłaniającym czarne, bystre oczy, stała na wysokim głazie, wysuniętym w morze, oczy mężczyzny patrzyły w dal, uważnie. Wielkie, ba, gigantyczne morskie bałwany rozbijały się o kamień a strugi wody spadały na znoszone, wysokie buty człowieka, jednak ani kropelka nie spadła na jego płaszcz, ani jedna.
W oddali unosił się statek, z perspektywy mężczyzny wyglądał jak mały, czarny punkcik na tle przerażającej, szarej kipieli.

Na statku leżał mężczyzna, obserwator wiedział o tym i znał historię tego mężczyzny, jego przeszłość, dokonania, grzechy i chwalebne czyny. Obserwator dobrze je znał, w końcu zmarły był jego synem, a raczej synem poprzedniego ciała...a może nadal jego? Orik, tak miał na imię zmarły, za życia były awanturnikiem, zawsze rządny przygód. Zawsze było go pełno, o jego chwalebnych bojach głośno było na całym świecie, ratował i zabijał, budował fortece, tworzył artefakty, był sławny i wielki....a teraz nie żyje, o tak. Leży tam, na dębowych deskach a wszystko czego dokonał nie ma już znaczenia, jest nie istotne.

Pan Wcieleń odwrócił się, po raz kolejny w jego umyśle pojawiło się nieme pytanie...."czym jest jedno życie". On nigdy się nie dowie...co jest po? Czy jest cokolwiek? Jaki sens ma nasza egzystencja skoro zawsze na końcu naszej drogi, czego byśmy nie osiągnęli czeka ona...śmierć.

"Torment: Tides of Numenera" to moja najbardziej oczekiwana gra tego roku, produkt który nie tylko zapowiada ciekawą rozgrywkę i mocną fabułę, ta gra ma przede wszystkim wstrząsnać graczem, zadać fundamentalne pytania, zmusić do refleksji. Tego od niej oczekuje, zawsze szukałem mocnych, duchowych opowieści, kształtowały one mój charakter.....liczę na to, że Numenera będzie kolejnym etapem w mojej duchowej podróży. Od czasu Wiedźmina 3 żadna gra nie zaserwowała mi emocjonalnego szantażu, żadna nie rzuciła na ziemię i nie wdeptała w nią. Liczę, że Torment to zrobi. Gra jest droga, niestety, stąd mój udział w konkursie, chce jak najszybciej zanurzyć się w ten ciekawy i intrygujący setting, na papierze będący chyba najoryginalniejszym ze wszystkich ;)

19.02.2017 22:18
James_007
odpowiedz
James_007
163
Septimus

Horizon Zero Dawn
Czekam na ten tytuł z jednego prostego wzgledu. Ostatnio na rynku AAA coraz więcej jest sequeli/prequeli/spin-offów i mało nowych marek wybija się na front (bo np. są zamiatane przez koncernowe produkty).
Chciałbym, że Horizon pokazał, że nowe marki wciaz maja miejsce w sercach graczy, ze nowa, oryginalna historia potrafi zaskarbic sobie serca i portfele kupujących.
A poza tym hej! kto nie chciałby pojeździć na techno-dinozaruach!

21.02.2017 11:54
odpowiedz
TyTaN14
1
Junior

Sniper Elite 4. Ta gra to jest coś więcej dla mnie niż zwykła strzelanka. To jest coś potężniejszego jak byś wyciskał soczek z jabłuszka i by wylatywały wszystkie szczegóły. A tak w skrócie to jest zapierająca dech w piersiach gra w której można cieszyć się krajobrazami Włoch, niesłabnąca satysfakcja z rentgenowskich strzałów <3 a co najważniejsze dla gracza takich gier jak Wiedźmin, czy nawet w samej osobie Skyrim, gigantyczne i pełne zakamarków mapy <3 Coś pięknego... Pozdrawiam

21.02.2017 15:40
odpowiedz
kolorado6
3
Junior

Najbardziej czekam na symulator spadkobiercy jednego z najlepszych gier RPG w historii czyli Torment: Tides of Numenera.Liczę na bardzo dobrą fabułę oraz wiele rzeczy z których będe się cieszył liczę na fabułę i wiele wiele więcej.Mam nadzieję że spełni moje bądź co bądź bardzo wysokie oczekiwanie liczę że będzie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem

21.02.2017 17:23
odpowiedz
wiedźmin2
1
Junior

Najbardziej czekam na symulator trzech zabijak czyli For Honor na PC.Liczę przede wszystkim na świetną zabawę w multiplayerze ze znajomymi którzy mają tą grę również na PC.Liczę także na satysfakcjonujące pojedynki jeden na jeden oraz na świetny klimat średniowiecza i świetne klasy postaci oraz na wymagający system walki.Mam nadzieję że kampania będzie przynajmniej niezła i to wszystko dlaczego czekam na For Honor na PC dziękuję kurtyna w dół.

post wyedytowany przez wiedźmin2 2017-02-21 17:24:31
24.02.2017 16:41
Tadd2210
👍
odpowiedz
Tadd2210
15
Chorąży

Ja najbardziej wyczekuję na Torment: Tides of Numenera, duchową kontynuację Planescape: Torment przy którym świetnie bawiłem się w roku 1999 zaraz po mojej 18-stce i uważam że był to jeden z najlepszych RPG w historii elektronicznej rozrywki :D Mam nadzieje że twórcy gry nie zawiodą i pozwolą mi raz jeszcze cofnąć się w czasie do tamtych pięknych chwil i uniwersum Wieloświata :D Jak to śpiewa Budka Suflera - "Za ostatni grosz kupię dziś chociaż cień tamtych dni" :D

24.02.2017 20:06
odpowiedz
timis
24
Legionista

For Honor uzależnia niezależnych!

26.02.2017 14:08
kraju92
odpowiedz
kraju92
82
Espada

Jako ogromny fan strategii (przede wszystkim RTS-ów), uniwersum Halo oraz posiadacz Xboxa One, na pewno jestem w mniejszości, ale w tym miesiącu najbardziej wyczekiwałem na premierę Halo Wars 2. W serii Halo zakochany jestem od końca 2012 roku, kiedy to premierę miała czwarta część cyklu. Był to co prawda klasyczny sequel, ale rozpoczynał zupełnie odrębną historię Master Chiefa. Z wcześniejszymi grami z serii nie miałem okazji się zapoznać przez barierę językową. W czwórce nie stanowiła ona problemu, bo gra posiadała nawet polski dubbing. Gra oferowała zupełnie inny typ rozrywki niż kolejne odsłony Call of Duty, Battlefielda czy Medal of Honor. Była zbliżona do staroszkolnych strzelanek, na których miałem okazję się wychowywać z Doomem, Quake'iem u Unreal Torunamentem na czele. Od tamtej pory wypatrywałem okazji, aby poznać wcześniejsze przygody Master Chiefa i Cortany. Na szczęście Microsoft wydał zbiorczą kolekcję wszystkich dotychczasowych części w remasterze na Xboxa One. Od tamtej pory uważam, że Halo 2 jest jedną z najlepszych gier w historii. Jeszcze przed erą posiadania konsoli, żadna gra RTS w stylu Starcrafta czy Warhammera 40.000: Dawn of War nie mogła przejść mi koło nosa. Zagrywałem się w nie godzinami. Ale rynek niestety brutalnie zweryfikował gry, które ciężko było przełożyć na konsolowe sterowanie. I takim sposobem RTS-y powoli umierały, a ze strategii pozostawały gry w stylu Ciwilizacji czy Total War, do których zawsze brakowało mi cierpliwości. Dlatego Halo Wars 2 to dla mnie woda na młyn. Idealnie połączenie dwóch moich miłości, jednej obecnej, wyczekującej premiery Halo 6, a drugiej schowanej głęboko w sercu od czasu premiery Starcrafta II.

26.02.2017 14:10
odpowiedz
PePe740
1
Junior

Mi się marzy bardzo need for speed most wanted 2012, bo gier z tej serii miałem ze sześć. A ta gra podoba mi się najbardziej. Szkoda że brakuje mi funduszy. Byłoby fajnie zagrać w tą grę :( :( :( :( :( :( :( grę chciałbym na ps3

post wyedytowany przez PePe740 2017-02-26 14:12:44
26.02.2017 18:35
odpowiedz
Tymon Hundred
5
Junior

Najciekawszą pozycją w tym zestawieniu jest „For Honor”. Głównym powodem tego jest połączenie rycerzy, wikingów i samurajów w jednej grze. Walki frakcji wydają się ciekawym (jednakże nie perfekcyjnym) zamiennikiem gier rankingowych. Na pierwszym miejscu jest jednak rozgrywka; system pojedynków wygląda na dobrze przemyślany, oparty na własnych umiejętnościach i przewidywaniu zachowania przeciwnika, a nie na (jak to często bywa) na zakupie dodatkowych części pancerza czy broni. Tak jak w pozostałych trybach nie ma nic czego nie byłoby w innych grach, tak w pojedynkach stajemy naprzeciw wroga, uzbrojeni jedynie w broń białą i swoje umiejętności. Poza tym dawno nie było gry, w której system walki byłby tak ciekawie zrobiony. W grach FPS czaimy się na drugim końcu mapy czekając, aż przeciwnik wychyli się pierwszy. Tutaj nie ma czegoś takiego. „For Honor” wygląda na porządne połączenie dobrego systemu walki i mieszaniny wojowników z całego średniowiecznego świata.

26.02.2017 22:24
odpowiedz
Vader33
10
Legionista

Ja nie mogę się doczekać gry roku 2017 znanej pod nazwą Torment: Tides of Numenera. Ile ja mogę pisać o Baldur's Gate'ach, Icewind Dale'ach lub Planscape: Tormentach. Według mnie są to najlepsze erpegi w historii gier oraz jedne z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły. Bardzo cieszę się, że klasyczne erpegi wracają do łask i świetnie bawiłem się przez wiele godzin przy takich grach jak Divinity: Original Sin lub Pillars of Eternity i dlatego pokładam wielkie nadzieje w Tormencie i nie mogę się doczekać aż wkońcu będę mógł zarywać noce grając w tę grę i jak będę wciągnięty w niesamowity świat i fabułę i będę chłonoł to wszystko jak gąbka.

26.02.2017 23:09
👍
odpowiedz
Adi122PL
30
Chorąży

W tym miesiącu najbardziej oczekuję Sniper Elite 4. Dlaczego? Ponieważ od wielu lat jestem fanem tej serii. Uwielbiam to uczucie skradania się, strzelania ze snajperki i planowania każdego swojego ruchu bądź strzału. Podoba mi się też to, że w tej części jesteśmy we Włoszech. Na pewno będzie ładniej i bardziej kolorowo niż pustynia z dominującymi żółtymi, tudzież czerwonymi barwami. A więc czas odbić Italię z nazistowskich łap!

Życzę wszystkim powodzenia. :)

27.02.2017 08:36
Bullbazaur
odpowiedz
Bullbazaur
3
Junior

-.. .-. --- --. .- // .-. . -.. .- -.- -.-. .--- --- --..--
.--. .. ... --.. ..-.. // -.. --- // .-- .- ... // .-- // - . .--- // ..-. --- .-. -- .. . --..-- // .- -... -.-- // --..-. .- -.. -. . // .-- .-. --- --. .. . // .--. .-.. . -- .. ..-.. // -.-. --.. -.-- // .. -. -. -.-- // -... --- ... ... // -. .. . // -- --- --. .-.. .. // .--. .-. --.. . .--- .-.- -.-.. // -- --- .--- . --. --- // .-.. .. ... - ..- --..-- // .-. ..- .--- -. ..- .--- .-.- -.-. // - -.-- -- // ... .- -- -.-- -- // -- --- .--- .-.- // ... --.. .- -. ... ..-.. // -. .- // .-- -.-- --. .-. .- -. .-.- .-.-.- //
-.. .-.. .- // -- -. .. . // --. .-. .-.- // -- .. . ... .. .-.- -.-. .- // --.. -.. . -.-. -.-- -.. --- .-- .- -. .. . // .--- . ... - // .... --- .-. .. --.. --- -. ---... // --.. . .-. --- // -.. .- .-- -. .-.-.- // -. .. . ... .- -- --- .-- .. -.-. .. . // ..- .-. --.. . -.- .-..- .- // -- -. .. . // .-- // -. .. . .--- // .--. .-. --.. . .--. .. ..-.. -.- -. .- // --. .-. .- ..-. .. -.- .- .-.-.- // -. .. . --.. .- .-.. . --..-. -. .. . // --- -.. // - . --. --- // -.-. --.. -.-- // .- .-.. --- -.-- // --.. -. .- .--- -.. ..- .--- . // ... .. ..-.. // .-- // .-.. . ... .. . // -.-. --.. -.-- // -. .- // - .-. .- -.- -.-. .. . --..-- // .-- .. -.. --- -.- // --.. .- .--. .. . .-. .- // -.. . -.-. .... // .-- // .--. .. . .-. ... .. .- -.-. .... .-.-.-
.... --- .-. .. --.. --- -. // .--. .-. --.. -.-- .-- --- .-..- ..- .--- . // .-- . // -- -. .. . // .-- ... .--. --- -- -. .. . -. .. .- // .-- --- .--- -. -.-- // ...-... .-- .. .- - ---. .-- // .-- . .-.. .-.. ... .- --..-- // .--- . -.. -. . .--- // --.. // -- --- .. -.-. .... // ..- .-.. ..- -... .. --- -. -.-- -.-. .... // -.- ... .. .-.- --..-. . -.- // -....- // --.. .-..- --- .-- .-. --- --. .. . // -- .- ... --.. -.-- -. -.-- // .. // -. .. . -.-. --- // --.. .- -.-. --- ..-. .- -. -.-- // - . -.-. .... -. --- .-.. --- --. .. -.-. --.. -. .. . // -.-. --.. .-..- --- .-- .. . -.- .-.-.- // .. // --.. // - . --. --- // -.-. --- // -.-. --.. -.-- - .- .-..- .- -- // - --- // -. .. . // .--- . -.. -.-- -. . // --- -.. -. .. . ... .. . -. .. .- // -.. --- // .. -. -. -.-- -.-. .... // -.. --.. .. . .-..- .-.-.- //
- .-- ---. .-. -.-. -.-- // .--. --- -. --- -.-.. // --.. .- -.-. --.. . .-. .--. -. ..-.. .-.. .. // -. .- .--- .-.. . .--. ... --.. . // .-. --- --.. .-- .. .-.- --.. .- -. .. .- // - . -.-. .... -. --- .-.. --- --. .. -.-. --.. -. . // .. -. -. -.-- -.-. .... // --. .. . .-. --..-- // -.. --.. .. ..-.. -.- .. // -.-. --.. . -- ..- // .-- -.-- ... --.. . -.. .-..- // -.-. .. . -.- .- .-- -.-- // --.. .-.. . .--. . -.- // .--. --- .--. -.- ..- .-.. - ..- .-. --- .-- -.-- --..-- // -.-. --- // -.. .-.. .- // -- -. .. . // .--- . ... - // --.. -.. . -.-. -.-- -.. --- .-- .- -. .. . // -. .- // .--. .-.. ..- ... .-.-.- // .- .-.. . // - .- -.- // -. .- .--. .-. .- .-- -.. ..-.. // - --- // -. .. . // --- // -- -. .. . // - ..- // -.-. .... --- -.. --.. .. .-.-.- // .--- .- // .--- . ... - . -- // - -.-- .-.. -.- --- // - --- .-- .- .-. --.. -.-- ... --.. -.- .-.- // --..-. -.-- -.-. .. .- // --. .-. .- -.-. --.. .- --..-- // -.- - ---. .-. -.-- // -. .- // .-. ..-.. -.- .- -.-. .... // -... -.-- // -- -. .. . // --.. . // ... --.. -.-. --.. ..-.. ...-... -.-. .. .- // -. --- ... .. .-..- // --. -.. -.-- -... -.-- -- // -- ..- // - ..-.. // --. .. . .-. -.- ..-.. // ..- .--. --- .-.. --- .-- .- .-..- .- .-.-.- //
-- ---. .--- // ..- -.- --- -.-. .... .- -. -.-- // - --- // .--- . -.. . -. // --.. // -. .- .--- .-- .. ..-.. -.- ... --.. -.-- -.-. .... // ..-. .- -. ---. .-- // .-- .. . -.. --.. -- .. -. .- // .. // ..-. .- .-. // -.-. .-. -.-- // .--. .-. .. -- .- .-.. .- --..-- // -.- - ---. .-. -.-- // .- --..-. // ... .. ..-.. // - .-. --.. ..-.. ... .. . // --.. // .-. .- -.. --- ...-... -.-. .. // -. .- // -- -.-- ...-... .-.. // --- // -.- --- .-.. . .--- -. -.-- -.-. .... // . -.- ... .--. .-.. --- .-. .- -.-. .--- .- -.-. .... // .--. .. ..-.. -.- -. -.-- -.-. .... // ...-... .-- .. .- - ---. .-- // .. // ... - .-. --.. . .-.. .- -. .. ..- // --.. // .-..- ..- -.- ..- .-.-.-
Mam nadzieję, że docenicie mój trud oraz, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze przy rozszyfrowywaniu jak ja przy pisaniu i jedną nagroda jednocześnie uszczęśliwicie dwie osoby ;)

27.02.2017 13:39
RaQman
😎
odpowiedz
RaQman
92
We know

Berserk and the Band of the Hawk- gra na którą długi czas czekalem. Podobno znacznie wykracza fabularnie niż to co było pokazane w najnowszej animce. Chętnie bym się przekonał czy to prawda ;)

27.02.2017 22:42
odpowiedz
plys
14
Legionista

Ech. Muszę się wam do czegoś przyznać. Zawsze uważałem się wymagającego gracza. Takiego, który szuka w grach czegoś więcej. Zarówno pod względem względem treści, jak i mechaniki. Nie zadowalały mnie zwykłe akcyjniaki, produkcje z pretekstową fabułą, gry wychodzące spod taśmy produkcyjnej. Jednak wielką rysą na mojej, skądinąd - samodzielnie nadanej, reputacji są od dawna klasyczne RPG-i. A właściwie ich brak. I chodzi mi tutaj o te klasyczne "klasyczne RPG-i". Nigdy nie dane mi było zagrać w żadnego Baldur's Gate'a, w Icewind Dale'a, w pierwszego oraz drugiego Fallouta, czy też w prawdopodobnie najwybitniejszą z tego grona grę - Planescape Torment. Złożyła się na to naturalnie nie jedna przyczyna. W czasach świetności tych gier byłem zbyt młody, by o nic słyszeć, a pewnie nawet gdybym miał okazję - me dzieciństwo sielskie nie byłoby, pod względem intelektualnym, najodpowiedniejszym momentem, by w nie grać. Jednakowoż przebrnąwszy czasy mojej młodości górnej i durnej oraz wkraczając w wiek męski, liczę na to, że jednak nie będzie on wiekiem klęski.Przede wszystkim mam nadzieję, że uda mi się wymazać grzechy przeszłości grając Torment: Tides of Numenera, duchowego spadkobiercę Planescape'a. Zdaję sobie sprawę, że będzie to prawdopodobnie najbardziej wymagająca gra, z którą będzie mi dane się zetknąć, a czasu na granie ubywa - zwłaszcza na takie - wymagające umysłowego zaangażowania. Ale cóż poradzić. Mam marzenie. By każdego wieczora, przy akompaniamencie gorącej herbaty, przynajmniej na godzinę, zagłębić się w intrygujący świat Numenery, filozoficzną historię i wsłuchać w dźwięczny głos Piotra Fronczewskiego.

post wyedytowany przez plys 2017-02-27 22:43:26
27.02.2017 23:59
Greenwaver
😉
odpowiedz
Greenwaver
3
Junior

Słońce rzucało leniwie swe ostatnie promienie na dolinę. Wiatr porwał krople deszczu w rytmiczny plemienny tanie, żegnając płomienny blask słońca. Czułem że muszę wrócić jak najszybciej do plemienia jednak żabotrony skupiły moją całą uwagę wesoło rechocząc na moje nieowocne próby połowu skrzekaczy u brzegu rzeki. Zawsze urzekał mnie rwący spokój tego miejsca jednak ten wieczór miał okazać się inny.
Ciszę przerwał ryk stalowej bestii; jakże naiwny byłem sądząc, że mogę bezkarnie złamać niepisane prawo nocnej władzy zwierząt. Czas naglił a hałas jakby się zbliżał, porzuciłem wędkę i pobiegłem w kierunku wioski. Szabloząb wybiegł na otwartą przestrzeń i nim skryłem się w gęstej kniei dostrzegł mnie i ruszył. Czułem jak moje szanse nikły z każdą chwilą, każdym metrem gdy bestia się zblizała... Potknąłem się o korzeń jakże niefortunnie wyrastający w tym miejscu! Upadłem, usłyszałem świst i zobaczyłem pysk bestii drący się w pół pod naciskiem tytanowej linki ze strzał łuku... Aloy.... dziękuje... kiedyś będę taki jak Ty, zobaczysz...

Horizon Zero Dawn

post wyedytowany przez Greenwaver 2017-02-27 23:59:58
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze