Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Allods Online | PC

24.01.2010 18:53
1
Laodaikes
1
Junior

Jedna z najciekawszych ostatnimi czasy pozycja na rynku mmorpg. Olbrzymia siatka questów (choć na razie większość polega na oraniu mobów i zdobywaniu przedmiotów), po trzy rasy w każdej ze stron konfliktu (Imperium i Liga), wiele klas i podklas. Gra się przyjemnie, bez trudności rozpoznając nowe możliwości postaci i samej gry. Statki służące w Astralu są fantastycznym sposobem na grę drużynową. Grafika - wbrew słowom autora recenzji - może nie zachwyca, ale jest rewelacyjna. Silnik ten sam co World of Warcraft (Allods jest starszy od WoW, tylko był dotąd na rynku rosyjskim), więc nie można mu nic zarzucić - tym bardziej, że twórcy dopracowują każdy element zgodnie z sugestiami betatesterów. Gra na razie w fazie Zamkniętej Bety. Niedługo otwarcie:) Polecam!

28.01.2010 15:37
Narayan
😊
2
odpowiedz
Narayan
7
Legionista

Allods Online to gra która już na starcie dystansuje absolutnie wszystkie mmorpg free2play i wiele, wiele tytułów płatnych oraz spokojnie może stawać w szranki jako równorzędna pozycja w walce o pozycję lidera - zwłaszcza po tym co zaprezentowała beta.

Przede wszystkim, nie jest to kolejny grinder, który to typ dominuje rynek free2play, ale pełnoprawny i ogromny świat o wielowarstwowej rozgrywce. Praktycznie wszystko, czym rozpuściły nas najlepsze mmorpegi, a nawet więcej znajdziemy w Allods.

Już pomijając umiejętne połączenie fantasy i steampunka, które ogromnie mi przypadło do gustu, Allods zawiera także endgame o ogromnym potencjale -> Statki Astralne w pełni obsługiwane przez załogę złożoną z graczy, swobodna eksploracja Astralu (nie po wytyczonych ścieżkach), gdzie możemy się natknąć na losowo generowane wyspy-instancje na których zdobywamy łup i który to możemy stracić wioząc do portu podczas ataku piratów bądź wrogiej frakcji. Oczywiście możemy się sami zdecydować na piractwo zamiast raidów :)
A wisienką na torcie są epickie walki z Astralnymi Demonami, których pokonanie wymaga współpracy i koordynacji całej floty Astralnych Statków. Natknięcie się na Astralnego Demona może wymusić na graczach chwilowe zawieszenie broni, by wspólnymi siłami odeprzeć zagrożenie - inaczej wszyscy będą mogli się pożegnać ze statkami na okres ich naprawy :)

Grafika jest dla mnie osobiście prześliczna. Może i jest w pewnym stopniu kreskówkowa, ale bogactwo detali i wyobraźnia twórców po prostu powala. Od razu chciałabym podkreślić, że to co widać na screenshotach, mimo że często ładne, nawet nie umywa się do wrażeń jakie będziemy mieć już w środku gry. Silnik jest świetnie zoptymalizowany i z tego co zauważyłam ktoś odrobił lekcję pt. "czego nie dostrzega ludzkie oko", ponieważ grając na prawdę mamy wrażenie jakbyśmy przebywali w żywym środowisku. Pod nogami jest trawa (tak trawa! nie zielone płaskie tekstury z nagryzmolonymi źdźbłami), na niebie poruszają się obłoki o wystrzępionych brzegach, a przepływając obok słońca rozbłyskują przytłumionym światłem. Na brzegu potoków rosną szuwary i pałka wodna, a nawet w najdalszym zakątku mapy, gdzie praktycznie nikt się nie wybiera, natkniemy się na kapliczkę, czy też jakiś ciekawy element otoczenia - wszystko jest wypełnione po brzegi detalami i przechadzając się czy to w zagajniku brzozowym z fruwającymi motylami, czy to po spieczonym słońcem i czerwieniącym się stepie nie odczujemy wrażenia pustki, jakie często nachodziło mnie podczas grania w inne mmo.

Chciałabym sprostować tutaj dwie rzeczy:

Po pierwsze, w odniesieniu do wpisu encyklopedycznego, profesji jest aktualnie dokładnie siedem i są to: Alchemia (Alchemy), Zielarstwo (Herbalism), Górnictwo (Mining), Rękodzieło (Disassembling), Krawiectwo (Tailoring), Kowalstwo (Blacksmithing), Kuśnierstwo (Leatherworking).

Po drugie w wypowiedzi przedmówcy wkradł się błąd odnośnie silnika gry. Nie jest to ten sam silnik co w WoWie. Allods Online stworzyło studio Nival, to samo które jest odpowiedzialne za Heroes of Might and Magic 5 oraz dodatki i bazuje właśnie częściowo na tym silniku, ale dużo rzeczy (w tym motion capture) było specjalnie już tworzone na potrzeby Allods Online. W ogóle kto gral w HoMM5 zauważy sporo podobieństw w stylistyce niektórych elementów świata.
Saga Allods (znana u nas jako Rage of Mages) jest owszem starsza od WoWa, ale już sam tytuł Allods Online jest bardzo świeży - zamknięta beta wystartowała pod koniec listopada 2009 roku.
Allods Online bazuje na wiedzy i historii świata sagi Rage of Mages w takim samym stopniu jak WoW bazuje na cyklu rts-ów Warcraft.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na:
stronę http://allods-online.pl/
oraz forum http://allods-online.pl/forum/

Ci którzy chcieliby wypróbować grę, mogą to zrobić bez przeszkód -> jest jeszcze sporo kluczy dostępnych do europejskiej i angielskojęzycznej wersji Allods Online:
http://allods-online.pl/komentarze.70.300_kluczy_do_cbt_allods_online_eu_en.html

02.02.2010 23:54
3
odpowiedz
sirkamelot
5
Junior

Nie wiem czemu, ale kompletnie mi się nie podoba gra. Jest jakaś taka nijaka. Niby pełno questów, skilli, grafika ładna, a jednak czegoś jej brakuje. Hmm może o dziwo wadą jest zbyt rozległy świat. Osobiście lubię gry, ktore mają więcej dynamiki, a mniejszy świat to gwarantuje. Jeżeli ktoś lubi robić questy typu zanieś list jakiemuś typowi, który jest na drugim końcu mapy i przebiegnięcie tej mapy zajmuje 20 minut, to spoko, pewnie sie spodoba. Mnie osobiście to nudzi. Lubię walkę, wojny, siekanie na lewo i prawo. Lubię widzieć jak jakiś wypasiony wojownik robi wjazd w grupę osób i kosi jednego po drugim. Uwielbiam wspólne rajdy na bossy, podbijanie zamków. W tej grze nabiłem chyba 11 level i ja usunąłem. Wieje nudą i to cholernie...

03.02.2010 09:21
Narayan
😊
4
odpowiedz
Narayan
7
Legionista

No cóż, Allods Online to nie jest koreański grinder z miniaturowymi mapkami i nastawieniem tylko na walkę. Spodoba się ludziom którzy którzy szukają w grze mmo żyjącego świata i wieloaspektowej rozgrywki, nie tylko walki. Owszem raidy, RvR (w tym epickie walki statków) i inne takie też są, ale nie tylko na tym koncentruje się zabawa :) Tak w ogóle pełne RvR zaczyna się dopiero gdzieś od lv23, gdy przybywamy do Asee-Teph. Wcześniej możemy się pojedynkować jedynie na Arenach ze znajomymi. Allods jest zorientowane na endgame i mimo że do lv40 mamy bogactwo rzeczy którymi się możemy się zająć, to jednak później dostajemy jakby dodatkowo drugą grę.

Generalnie spotkałam się właśnie z dwojakim podejściem graczy do mmo - jedni lubią cały czas zdobywać poziomy i cieszą ich takie liczby jak lv170 oraz fakt że cały czas się rozwijają. Inni lubią zaś jak gra zaczyna się (w tym przypadku) po "czterdziestce" :) Z Allods tak nie jest do końca, bo i do tej czterdziestki jest masa rzeczy do roboty i nie są one tylko przystankiem do endgame, ale i tak w tej grze raczej nie zagustuje pierwszy typ graczy. Ja jednak należę do tego drugiego i mi Allods strasznie się podoba. Na razie mamy betę i jeszcze sporo rzeczy wymaga dopracowania, ale gra ma ogromy potencjał.

Co do questów - nigdy nie musiałam biegać wte i wewte 20 minut. Nawet 10, czy 5 też nie. Huby questowe są jak dla mnie świetnie zaprojektowane - wykonuje się zadania np w jednej dzielnicy miasta, a te zadania które Cię wysyłają gdziekolwiek dalej zostawiasz sobie po prostu na sam koniec. Takie biegane zadanie służy temu, że jak skończą się questy w owej dzielnicy, to gra wskazuje następne miejsce gdzie jest coś do roboty.
Moja strategia "biegane zadanie na koniec" świetnie się sprawdza tutaj, bo kończąc zadania w jednym miejscu i dopiero wtedy udając się do następnego, nie musiałam jeszcze nigdy się ani wracać - cały czas było do przodu, ani też biegać gdzie popadnie - wszystko robiło się mniej więcej w jednym obszarze.

Aktualnie pojawiły się w grze pierwsze okręty astralne. Co prawda jak na razie Astral jest dość pusty, ale i tak statki to świetna zespołowa zabawa. Dodatkowo w Europie na czas trwania ostatniej fazy CBT podwojono zdobywane doświadczenie, więc można w tym momencie przetestować więcej i szybciej :)
Jeśli ktoś jeszcze byłby zainteresowany może skorzystać z klucza z nowej serii EU-EN:
http://allods-online.pl/komentarze.80.cbt_allods_online_klucze_eu_en_200_sztuk.html

14.02.2010 20:57
5
odpowiedz
zanonimizowany37078
100
Generał

Gra zapowiada się bardzo interesująco, czytałem w necie mnóstwo pochlebnych opinii iż jest dużo bardziej dopracowana niż niejedno płatne mmo. Ja sam planuje ja przetestować, otwarta open beta dla wszystkich startuje już we wtorek 16.02.2010.

http://en.allods.gpotato.eu/Overview/Classes/

15.02.2010 21:32
PrzemaSek44
6
odpowiedz
PrzemaSek44
54
PrzemiNka44

Juz jutro startuje beta ! :) Polecam wszystkim przetestowac:P Zapowiada sie wspaniale darmowe MMO :]

16.02.2010 12:29
7
odpowiedz
Tajm0n
13
Pretorianin

Grałem w zamkniętą wersje beta i muszę powiedzieć że gra jest świetna.Dorównuje world of warcraft , a jest darmowa.Polecam wszystkim miłośnikom MMORPG

16.02.2010 21:45
😊
8
odpowiedz
Kania15
15
Legionista

Właśnie ściągam tą grę i mam pytanie. Czy questy, w których trzeba coś zbierać robi się długo jak w niektórych grach czyli zabijamy x mobów i dopiero wypada item, czy może wypadają z co drugiego czy nawet z jednego za drugim?

20.02.2010 11:37
Szejmi
👍
9
odpowiedz
Szejmi
73
Pretorianin

Właśnie wczoraj ściągnąłem i zacząłem grę.

Pierwsze wrażenie bardzo przyjemne. Miły interfejs, ciekawe skille, klasy, zaznaczone najważniejsze atrybuty dla naszej klasy gwiazdką.

Bardzo ciekawy jest początkowy tutorial wprowadzający w gre. Też na + zasługuje system questów, który jest łatwy i przyjemny ale przydałby się również automatyczne naprowadzanie na NPC. Miejsca gdzie trzeba wykonać misje zaznaczone są na mapie.

Troszkę przeszkadza to że plecak jest zbyt mały ale może gdzieś się kupuje dodatkowy plecak za darmo jeszcze nie wiem. Również nie za bardzo podoba mi się to że następne poziomy umiejętności wymagają więcej pkt talentów a dostajemy tylko 1 na poziom.

Grafika jest dobra. Ładne kolory, tekstury. Trochę brak mi muzyki w grze bo jest tylko w niektórych miejscach.

Moim zdaniem gra ma bardzo duże szanse na odniesienie sukcesu. Kolejny raz Rosjanie pokazali że też umieją robić dobre gry. Brakuje mi tylko polskiego MMO xD

Ocena:
Grafika: 9
Grywalność: 9
Muzyka: 9(chociaż jej mało)

26.02.2010 13:10
10
odpowiedz
FuzBal
8
Legionista

Wczesniej gralem w Runes of Magic gdzie mialem tanka 25k h bla bla... rom to byla nuda a frogsterowi zalezy tylko na kasie... w allodsie jeszcze nie wiadomo jak bedzie z item shopem (tym za $$$ ofc) ale sama gra z miejsca oferuje naprawde duzo wiecej od roma, lda mnie glowne + to swietne pvp i wywazenie klas (kazdy moze uwalic kazdego inawet jak to bywa czesto tanki maja szanse z super dpsami itp...) crafting, rozwoj postaci na naprawde mase sposobow, statki astralne i wojny, mnogosc q, system fatygi itd itp.... jednak jak widomo jest to nadal beta i ma tez sporo irytujacych bledow (ktore jednak nie wplywaja znaczaco na sama rozgryweke) dla mnie najwazniejsze to gubienie targetu, interfejs i ogolne rozwiazania gildii (chociazby glupi brak podpisu gildii pod nickiem....) 1 zatloczony serv (ale to ma sie zmienic :P) i kilka inncyh drobnych rzeczy... jesli ktos szuka darmowego mmo (czt. bez abonamentu) to jak najbardziej polecam Allods online !!! wow ale wywod mi wyszedl :P

28.03.2010 18:58
11
odpowiedz
Jan Skrzetuski
12
Chorąży

Sirkamelot tu się z tobą zgodzę. gra jest taka nijaka, nic się nie dzieje chociaż ma sporo plusów.

14.04.2010 19:09
helias16
12
odpowiedz
helias16
81
Glorious PC gamer

pierwszy dobry darmowy mmo

14.07.2010 20:59
sniper512
13
odpowiedz
sniper512
57
Centurion

dla zainteresowanych to mam do sprzedania konto na max levelu + full itemy legend/rare epic
jedna z najlepszych postaci w swojej klasie na serwerze ISA po stronie Ligi :)
Zapraszam do przedyskutowania kwestii na meil sniper512@o2.pl

23.07.2010 20:48
jees
😊
14
odpowiedz
jees
67
10 000 days

Cześć. Właśnie pobrałem grę i zaczynam grać. Może ktoś powiedzieć o niej coś więcej? dużo ludzi gra na EU angielskojęzycznej? ogólnie gra wypaliła?

01.08.2010 11:20
MalyCipendays
15
odpowiedz
MalyCipendays
2
Junior

Grałem w zamkniętych beta testach. Fajna gra i najważniejsza że darmowa. 6 lvl się wbiło xD

22.01.2011 20:16
16
odpowiedz
dawol11
9
Legionista

Siema!
Mam 7 lvl, jestem w lightwood i nie mogę znaleźć żadnego questa zeby wbić 8. z 6levela na 7 też było ciężko. Zrobiłem chyba wszystke questy jakie były dostępne i teraz nie ma żadnego. Jest może jakaś inna kraina gdzie mogę robić questy na tym levelu?

15.02.2011 17:25
17
odpowiedz
mhr_boguslav
4
Junior

Witam, słyszałem że Allods Online dzieje się dokładnie w tym samym świecie co Evil Islands... Czy ktoś może potwierdzić z grających ?

07.03.2011 16:26
18
odpowiedz
popprostuanok
14
Legionista

gra trafi do CDA 04/2011

15.05.2011 21:20
vergil11
19
odpowiedz
vergil11
46
Dovahkiin

Witam.Pobrałem tę grę i pojawia mi się jakiś błąd skryptu.kiedy kupiłem w CDA tę grę i zainstalowałem ją to po uruchomieniu wyskakiwały mi strony internetowe jak bym wirusa miał ale mój anty wirus niczego nie wykrył ale to i tak nie jest wina wirusa.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu lub link do ściągnięcia poprawnie działającej wersji gry.

16.05.2011 12:28
Cobrasss
20
odpowiedz
Cobrasss
139
Senator

Z tego co mi mówi znajomy serwery są wyłączone bo jakiś dodatek wypuszczają

14.06.2011 10:24
21
odpowiedz
Nerfiin4444
1
Junior

Polecam zakup golda do Allods Online , www.fabrykagolda.pl - Tanio , szybko , fachowo !

05.08.2011 23:57
22
odpowiedz
Żyleta NzW
2
Junior

A jest planowana w ogóle polska wersja? bo nigdzie nie mogę znaleźć

13.02.2012 14:37
😍
23
odpowiedz
nesz1
28
Centurion

Pograłem 2 dni i się zniechęciłem. O ile początek był ciekawy to później robiło się coraz nudniej. Milion questów, nudne łażenie solo po wielkiej mapie i ich wykonywanie. Czy ta gra ma sens ? Czy w ogóle później jest coś ciekawego bo zastanawiam się nad usunięciem jej z dysku ?!

14.02.2012 12:37
👍
24
odpowiedz
nesz1
28
Centurion

Chociaż teraz jest coraz ciekawiej :)

gra mi się coraz bardziej podoba :)

14.05.2012 11:10
25
odpowiedz
rivaal
62
Centurion

gra jest zajebista! już niedługo wychodzi Polska wersja

08.06.2012 02:20
Cobrasss
😁
26
odpowiedz
Cobrasss
139
Senator

Phew :D jestem po pierszym dniu closed bety polskiej edycji, muszę przyznać ciekawy tytuł, choć trudno się przyzwyczajić do sterowania bo tutaj nie klika się mobów czy postać idzie tam gdzie kursor.

Mam już 8lvl i kilka questów zaliczonych, jutro robię dalej bo teraz spać mi się chce, muszę w ciągu dni tej closed bety dojsć do 20lvl bo fajne nagrody czekają przyznam własny stateczek ZA DARMO to jest coś, ciekawe ile normalnie za taki chodzi pewnie sporo.

27.11.2012 19:06
sniper512
27
odpowiedz
sniper512
57
Centurion

@Cobrasss
1500 gold statek, lecz budowa trwa 30 dni. Taką kasę na max lvlu można zdobyć w dwa dni.
Warto podkreślić, że około 20go lvlu zaczyna się tkzw kraina PVP, gdzie można spotkać graczy wykonujących podobne questy, lecz z przeciwnej frakcji.

10.03.2014 19:54
28
odpowiedz
gomezqw
2
Junior

Allods przestaje być po polsku a już wcześniej zlikwidowali polski serwer.

14.07.2014 22:41
29
odpowiedz
wombad
55
Centurion

Ta gra umiera przez decyzje wydawców. Populacja leci (właściwie już spadła) na łeb na szyje, nie warto zaczynać w to grać. Wydawcy nic z tym nie robią tylko czekają na cud...

09.11.2014 16:42
30
odpowiedz
TyskieGronie
6
Legionista

Grałem kiedyś ta gra upadła.Kasa rządzi w niej.

28.11.2014 22:01
31
odpowiedz
Gnomiszcze
5
Junior

@TyskieGronie, ale to chyba dawno było, prawda? Gra zdaje się całkiem niedawno zrezygnowała z modelu Pay 2 Win na rzecz faktycznego Free 2 Play. Już nie ma przeklętych przedmiotów, eliksirów i innego badziewia wpływającego na rozgrywkę, za kasę teraz jest tylko kosmetyka i neutralne boostery. Od oceny się wstrzymam, bo chcę najpierw sprawdzić to na własnej skórze. Ale jeśli miałoby to przypominać dawną grę, sprzed skoku na kasę, to polecam gorąco wszystkim. Warto sprawdzić jak gra wygląda obecnie, to akurat nic nas nie kosztuje :)

07.01.2015 11:45
32
odpowiedz
MrStradd
1
Junior

Ta gra oparta jest na pay2win lub raczej pay2play na wyższych poziomach, nawet masz tu info z allodswiki
"Allods Online is based on what the Astrum Nival developers call a "hidden" subscription. The game environment is designed to create an increasing amount of discomfort to players that play for free, which can be negated by purchasing items from the Item Shop. The game can be played without paying at lower levels, while later on players will be strongly encouraged to purchase something from the shop (or grind enough in-game gold to purchase items from donators that sell them for in-game currency)."

Czyli inaczej po pewnym czasie gra stanie się niegrywalna dla osób nie płacących. Gra do około 30lvl jest bardzo przyjemna ale później staje się bardzo trudna, dlaczego? nasza postać nie jest w stanie poradzić sobie z więcej niż jednym przeciwnikiem(no czasem udaje się z dwoma) i mówię tu o zwykłych mobkach.
Jest też kwestia Run ktoś kto nie płaci ma 1 rune 2lvl(z tutoriala "jak ulepszać runy") i 5 run 1lvl które w sumie dają wzmocnienie(zależnie gdzie daliśmy tą lepszą rune i podaje wartości przybliżone) +17% do zadawanych obrażeń i +12% do odporności na obrażenia, osoby które płacą posiadają runy bodajże 7 lub 8lvl(nie jestem pewny) i posiadają +60% zwiększone obrażenia i 60% redukcji otrzymywanych obrażenie i w ten sposób możesz mieć kilka lvl przewagi nad przeciwnikiem, możesz mieć super itemki ale i tak dostaniesz lanie bo wróg płaci gotówką a ty nie.
Sam grałem orkiem zwiadowcą(chyba, każda rasa ma swoje nazwy dla klas postaci) ledwo dałem radę dojść do około 38lvl i dalej nie dało rady nawet pojedynczy wrogowie byli bardzo silni.

13.02.2015 22:38
33
odpowiedz
Hawkinson
5
Legionista

Bardzo polecam grę, nie jest prawdą, że gra jest pay2win, za pieniądze można kupić:
-stroje (nie wpływają na nic, zmieniają tylko wygląd postaci)
-wierzchowce (również nie wpływają prawie na nic z wyjątkiem tego, że szybciej się poruszasz, można zdobyć je również za questy i zawody, nie trzeba koniecznie płacić, a zawsze można samemu zarobić)
-przedmioty ułatwiające rozgrywkę (np. przenośny bank, sklep itp. albo niekończący się reset stat/skilli)
Gra ma ciekawe lokacje, bardzo ładną grafikę, świetną muzykę, bogatą fabułę, wiele eventów (darmowych), dużo klas: druid, mag, wojownik, paladyn, demonolog, bard, mechanik, mistyk, kapłan, strzelec; dwie frakcje imperium i ligę. Gdy wybierzemy imperium możemy wybrać 3 rodzaje postaci :
Xadaganian - są to ludzie, wysportowani, silni i sprawni. Załozyciele Imperium.
Powstańców (lud ZEM) - są to w połowie zmechanizowani przedstawiciele ludu ZEM, mają zastąpione kończyny mechanicznymi częściami (jak ktoś chce może przeczytać ich historię, dlaczego są tacy jacy są)
Orkowie - to po prostu orkowie, silni i wielcy.
Do ligi należą:
Kanianie - założyciele Ligi, ludzie bardzo silni, perfekcyjnie władają magią.
Elfy - miłośnicy piękna, również perfekcyjnie władają magią.
Gibberlingi - jest to zupełna nowość, są to "miśki", tworząc postać mamy 3 (3 składają sie na jedną postać, wygląd każdego można zmienić).
Imperium używa techniki i technologii, a Liga stara się zachowywać tradycje i coraz lepiej używać starej dobrej magii.

Ogólnie bardzo wam polecam, zagrajcie !

15.02.2015 17:31
34
odpowiedz
Hawkinson
5
Legionista

@MrStrrad To co mówisz nie jest prawdą , można grać bez wydawania pieniędzy , bo gra nie jest p2w , wszystko zdobywasz samemu , 30 lvl i nie możesz zabić wiecej niż 2 mobkow ? Może nie umiesz grać daną profesją , ja na 30 lvl zabijałem do 10 na raz i traciłem max 50% HP , a pieniędzy wogłóle nie wydawałem , grać można spokojnie bez wydawania pieniędzy .

27.09.2015 14:15
tommy_1234
35
odpowiedz
tommy_1234
102
Global Elite

Gra ktoś jeszcze ?

30.10.2015 18:35
36
odpowiedz
Wilq663
1
Junior

@Hawkinson Jesli allods przez ostatnie 2-3 lata sie za bardzo nie zmienil to jest p2w i nie zaprzeczaj, gralem w ta gre od open bety, runy lvl9/8 + mnostwo innych ulepszaczy z item shopa (sockety na drugie kolczyki itp.) i tego po prostu nie wygrindujesz chociaz bys sie zesral... Mi sie udalo poniewaz razem z ludzmi z gildii robilismy oferty sponsorowane za gpotatoes, ale do tego trzeba bylo zmieniac proxy na jakies z krajow zachodnich + dobrze bylo posiadac dane jakiegos konta bankowego/karty ktora mozna bylo wpisywac :). To + wiele godzin grindu jako tako pozwalalo sie cieszyc gra i byc w topce podczas engame ale nie warto...

28.11.2015 00:12
37
odpowiedz
Sir_Davidos_III
4
Junior

Chyba kolega powyżej od dłuższego czasu nie grał , gra jest oparta na F2P i bez wydawania $$$ można spokojnie być w TOP (trzeba tylko chcieć) jedyne do czego się mogę przyczepić to drugie miejsce na kolczyk , ale wystarczy chwilę w starciach się pobić i kupić symbole golda i już stać nas na zielony (chyba z 5k kosztuje , a za np. Symbol z goblinballa dostaje się ok. 4k ) W dodatku przebudowano ostatnio system starć i Astralu teraz gra się lepeih .

03.04.2016 06:16
38
odpowiedz
PaulinaKlaudia
32
Konsul

Ale tragiczna grafika, jak dla dzieci. Jakby z kreskówek.

Gra Allods Online | PC