Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!

21.11.2009 14:17
Lothers
1
Lothers
162
Senator

To jest prawdziwe MMO! TOR to zwykła sieka.

21.11.2009 14:27
HarakirY
2
odpowiedz
HarakirY
26
Centurion

Lothers - nie grałeś w TOR, a już się wypowiadasz. Może BioWare ma jakieś plany dotyczące rozbudowy swojej gry?
Co do Galaxiesa, to mnie to nie dziwi. Gra ma całkiem ciekawy system, chociaż mało graczy.

21.11.2009 14:29
Lothers
3
odpowiedz
Lothers
162
Senator

Może i mają ale w MMO to właśnie gracze powinni tworzyć questy, politykę, itp. TOR na prezentacjach wygląda tak, że idziesz z blasterem i siekasz wszystko co się rusza. Przykład questa jakiego życzyłbym sobie w TOR: Rada Jedi (składająca się z najpotężniejszych graczy) zleca ci dostanie się na jakąś planetę i zmuszenie tamtejszego mafiosa do zaprzestania nielegalnej działalności w danym sektorze. Najpierw musisz znaleźć transport, więc idziesz do handlarza statków (też gracz) i negocjujesz z nim cenę (może ci zlecić jakieś małe zadanko, np. oklepać konkurenta ;), gdy już ci się uda wynająć statek (kasę możesz zebrać, np. polując na jakieś stwory albo sprzedając jakieś znalezione graty, np. z rozbitego statku innego gracza, gracze nie powinni trwale ginąć ale respawnować się bez niektórych przedmiotów, które inni gracze mogą zebrać) lecisz na wspomnianą planetę, wypytujesz postacie tam zamieszkujące (też gracze, niektórzy np. handlują, inni pracują dla mafioza (oczywiście mafiozo to gracz :), niektórzy ci pomogą inni będą przeszkadzać (np. znajomi gracza wcielającego się w mafioza), mafioza możesz pokonać, zacząć z nim wspólpracować lub przekonać (jeśli się nie uda Rada Jedi wysyła karną ekspedycję złożoną z wysokopoziomowych graczy i jeśli boss się nie obroni (zależy od poziomu, armii jaką dysponuje, to traci wszystkie itemy, pozycję, itp.) - ogólnie coś w tym stylu... Oczywiście mogą być jacyś NPC, ale główne role powinni grać gracze. Tylko wtedy trzeba wczuć się w rolę (jak to w rpg), a nie bezmyślnie grindować siekając nobki krzycząc HAXXXOR! Za takie zachowanie ban ;)

21.11.2009 14:35
HarakirY
4
odpowiedz
HarakirY
26
Centurion

No tak, ale ile tych prezentacji do tej pory było?
Z tego, co widzę, zaprezentowano jedynie klasy, system walki oraz rozmów.
Reszta jest owiana tajemnicą, więc nie ma co tutaj mówić, iż "TOR będzie do bani, bo tylko na walkę nastawiony".

21.11.2009 14:56
MrAks
5
odpowiedz
MrAks
63
Pretorianin

3 miliony ?? Jestem pod wrażeniem xD .
Oby nie były to zadania polegające TYLKO na znajdź, zabij .

21.11.2009 16:46
6
odpowiedz
Blugkolf
117
Pretorianin

Star Wars Galaxies można wypróbować na darmowym 14 dniowym trialu dostępnym na oficjalnej stronie gry, nie trzeba go od razu kupować jak tu zasugerowano.

21.11.2009 20:02
Zdenio
7
odpowiedz
Zdenio
99
Generał

Nie porównujmy TOR'a, czy WoWa do Galaxies, bo to dwa totalnie inne światy, dwa inne spojrzenia na MMO. TOR będzie opierał się na walce, historii postaci i eksploracji świata. WoW to samo, minus historia postaci. A Galaxies to taki sandbox, a nie wszyscy to lubią. Mnie ta gra znudziła po prostu, kwestia gustu.

23.11.2009 07:56
8
odpowiedz
+EH AMB/RA Sarion Biavel
61
Fire Walk with Me

SWG było piękną grą, miało m.in. najlepszy system ekonomii i craftingu EVER a do tego coś, czego nie uświadczysz za często, czyli system klas/specjalizacji hybrydowych.

To wszystko odeszło i umarło wraz z CU/NGE. Gra została zamordowana, odeszło z niej jakieś 90% ludzi, a SOE do tej pory nie chce się przyznać do popełnionych błędów - kij im w oko...

Ja grałem w SWG od bety (w której brałem udział) i widziałem, jak gra została przez SOE zniszczona, nikomu czegoś takiego nie życzę.

Kiedyś było pięknie, teraz to jest tragedia i już nie to samo... :(

A to, że paru nieuleczalnych maniaków tworzy sobie własne questy i historie to o niczym nie świadczy.

Liczy się ilość aktywnych (płacących) userów, a ta jest wielokrotnie mniejsza niż na początku. SOE nie powinno się chwalić ilością słów :P tylko ilością opłaconych kont, tak jak WoW czy inne gry :P

Skoro tego nie robi...resztę dopowiedzcie sobie sami :)

30.11.2009 00:21
9
odpowiedz
SSman92
26
Generał

O kurde całkiem sporo

Wiadomość Gracze Star Wars Galaxies stworzyli ponad 3 miliony zadań!