Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Recenzja Black & White

29.04.2002 11:42
😱
1
zanonimizowany9096
1
Junior

Przeczytałem pierwsze wszystko co było napisane na temat tej gry. I faktycznie gdy zainstalowałem, odpaliłem, zagrałem. Na początku, gra robi piorunujące wrażenie. Wszystko jest takie nowe, pomysł, fabuła, wykonanie... Po prostu super, jednak...
Po pierwsze zaczęło się od tego, że inteligencja ludzi jest po prostu żenująca. Ja rozumiem, że z dołu nie widać tego tak jak z góry, ale to coś co symuluje ludzi jest śmieszne,
Po drugie w grze uzależnienie ludzi od "Boga" jest wręcz imponująca. Wszystko zależy od nas. Nie ważne czy jest drewno czy nie, nieważne że warsztaty produkują pełno konstrukcji. Ludzie nie postawią sobie domu, bo nie. Jeżeli ludzkość widziana oczami Petera Molyneux, jest tak odbierana, to żal mi tego człowieka. Jego wiara w nas i siebie samego jest po prostu żenująca. Rozumiem, że gdyby to zmienić, to gra nie różni się od innych gier. To wszystko co mnie razi w tej grze.

Nie chcę by tylko ta sprawa przysłaniała całość. świetnym pomysłem jest rzucanie cudów przy użyciu myszy. Rewelacyjny pomysł.

28.05.2002 20:23
😡
2
odpowiedz
zanonimizowany15083
6
Legionista

No niemogę! Po pierwsze: Ludzi wcale nie są uzależnieni od Boga. Sami mogą budować domy, zbierać jedzenie, wycinać lasy, itp. Są mądrzejsi niż ci się wydaje. Tak wogóle, to sztuczna inteligencja w BW mnie poraziła. Jest naprawdę ogromna!
Ta gra, to nie tylko ładna grafika, ale także dobra, rozwinięta fabuła. Black & White na każdym kroku jest wyjątkowa. Weźmy choćby możliwość wyboru i wychowywania chowańca.
Masz jakieś zastrzeżenia co do wyglądu ludzi? A czego spodziewałbyś się po grze strategicznej??? To nie FPP, że ludzie muzą być super realistyczni, a i tak są bardzo dobrze odwzorowani.

28.05.2002 20:27
3
odpowiedz
zanonimizowany3426
9
Pretorianin

ja tam troche w B&W pograłem i gierka wydaje mi sie zajebiście nudna. fakt początek robi wrażenie a pomyśł jest bomba

Recenzja Black & White