zanonimizowany147886
2
Legionista

witam!

może mi ktoś powiedzieć jakie są zasady punktowania w nhl2004 w dynasty mode? trafia mnie jak po 100% zwycięskim sezonie wyprzedza mnie w punktacji jakis gm. nie wiem za co on te punkty dostaje? za transfery?

10.10.2005 12:45
👍
12
odpowiedz
35
Pretorianin

najlepszy hokej od paru ladnych lat by tak sie rozwijal to z pare lat bedzie idealny plusow jest sporo lepsza grafika lepsza i coraz lepsza grywalnosc bardzo ladne i przejrzyste menu fajna muza informacja gdzie sie mecz odbywa ile jest widzow jaka jest szybkosc strzalu szkoda ze jest podawana w milach a nie w kilometrach ale plusow jest wiecej bardzo polecam ta gre fanom hokeja.

10.10.2005 12:55
😱
13
odpowiedz
rothon
42

A ja nie polecam. To nie jest hokej, to jest wariactwo jakies. Odpalilem gre pierwszy raz. Od razu tryb Dynastii i poziom najwyzszy. Dodatkowo suwaczkami jeszcze sobie poutrudnialem spowalniajac zawodnikow, zmniejszjac ich celnosc itd. Jade. I co sie dzieje? Po I tercji 5:1 dla mnie (Det z St.Louis). Ale po 4 minutach II tercji juz jest 6:5 dla St.Louis. A w III tercji wale kolejne bramy i mecz konczy sie 11:9 dla mnie. Absurdy. W 2 meczu, gdy wygrywalem juz 4:0 powiedzialem: dosc! Ja tam wole hokeja, a nie arkadówkę, gdzie żuk i żaba strzela z kazdej pozycji najlepszym bramkarzom swiata po 10 goli :-))
A w calym meczu 1 kara. Łoooo... swięci sie zrobili ci gracze po rocznej przerwie :-))

gameplay.pl

rothon--->Zauwazyles ze 06 to kalka 05 z nowymi skladami? I to doslownie:) Porownaj chocby menusy:D

zacznę od końca.

Kary są częste - nie raz mój zawodnik nawet z lodowiska schodził do końca meczu za powtarzające się bójki/przewinienia:-].

A odnosnie wyników - eee, na czwartym poziomie trudności komputer daje radę :-). Owszem - dwa pierwsze są stworzone pod nowych graczy, którzy nie są obcykani ze wszelkimi chwytami rozgrywki ale na ostatnim jest już znacznie trudniej.

11.10.2005 05:39
😃
16
odpowiedz
rothon
42

eJay--> Tak wlasnie. Jedyna roznica to powtorki po tercjach. A sklady pomimo zmian i tak sa do niczego. Zeby miec dzisiejsze to recznie trzeba polowe zawodnikow poprzenosic :-)

HopkinZ--> To chyba gralismy w inna gre. Powtarzam - 11:9 z St.Louis na najwyzszym poziomie trudnosci Dynastii :-))

Ps.
A dzis w nocy Czerkawski asystowal. Raz, a bramek Liscie strzelili 5. W dodatku pan Mariusz na prawie 13 minut pobytu na lodzie oddal na bramke przeciwnika... zero celnych strzalow. Oj, oj...

Generał

A nie słyszeliście czegoś o NBA 2006 ? ;)

gameplay.pl

Potwoerdzam slowa rothona. Moze nie jestem jakims wybitnym graczem, ale na najwyzszym poziomie trudnosci klepie komputer 4 lub 5 do 1:) Za latwo (powtarzam jeszcze raz - za LATWO) komp daje sie nabierac na schematy z one-timerem, a gdy polaczymy to ze skill stick to naprawde wygrywanie nie stanowi wiekszego problemu.

btw. nie wiem czemu, ale nie dziala mi oficjalka NHL i nie mam jak sprawdzic wynikow:/

42

eJay, mnie chodzi normalnie. Pewnie to chwilowe ;-)

mozdzek14, ja slyszalem, ze to chyba o koszykowce jest. Ale nie dam glowy, bo kolega mi jeden mowil, ze to zuzel :-D
Jestes na portalu o grach i nie mozesz sobie niczego odszukac? :-)

Senator

Fakt - gra nie dysponuje hiperkosmicznym poziomem trudności. Dzisiaj na najwyższym poziomie wygrałem 13:8. :)

Ale tego to już chyba nikt nie pobije - w NHL 2002 grając Japonią na najwyższym poziomie trudnośći ze spowolnionymi zawodnikami, a przeciwnych zawodników ustawiłem na maksymalne przyśpieszenie wygrałem z Kanadą 2:0. :)

Junior

NHL 06 to największa kicha z tej serii. ostatnio na najwyższym poziomie wygrałem 23-6!!! średnio bramek na mecz 15... choć troche realizmu by się przydało!

13.08.2006 09:48