Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Space Punks | PC

19.09.2021 20:38
👍
1
zanonimizowany1364288
1
Junior

Zacznę od tego, że Space Punks znalazłem czystym przypadkiem przeglądając filmiki na Youtube. Po objerzeniu kilku materiałów na Youtube oraz na Twitch'u kupiłem pakiet założycielski na platformie Epic (Na serwerze Discord są prowadzone liczne konkursy na zdobycie kluczy do gry). Jeśli miałbym porównać Space Punks z jakąś inną grą to jedyne co mi przychodzi na myśl to Diablo + Borderlands.

Na samym początku gry wybieramy jednego bohatera do odblokowania, otrzymujemy samouczek oraz początkowe zadania, które pozwalają nam odblokować resztę bohaterów.
Należy pamiętać o tym, że gra jest w wczesnym dostępie i twórcy ciągle nad grą pracują i zmieniają systemy. Podczas walki dystansowej ( z broni palnej) dobrze się strzela jest tzw. "feeling", a w walce bronią biała "czuje" się uderzenie bronią. Za wykonywane zadania otrzymujemy coraz lepsze przedmioty (na mapach rozmieszczone są też skrzynki, z których można zdobyć walutę gry, walutę premium, materiały do craftingu oraz przedmioty ekwipunku). Zadań jest sporo, dodatkowo są zadania codzienne i tygodniowe dzięki którym można zdobyć o wiele lepszy ekwipunek. Dodatkowo każdy bohater zdobywając poziom dostaje 1 punkt nauki, który może wykorzystać w "drzewku" postaci oraz umiejętności co kilka poziomów. Drzewko jest podzielone na dps, tanka i healera. Pod koniec miesiąca zostanie dodana aktualizacja z nowym systemem craftingu (cały opis zmian można znaleźć na reddit i serwerze Discord gry.) Twórcy pytają się graczy i wysłuchują naszych pomysłów co jest do poprawienia lub dodania (prowadzone są dyskusje na ten temat z innymi graczami)

Podsumowując Space Punks polecam wszystkim fanom looter shooterów, którzy chcą odprężyć się chwilę po ciężkim dniu.

26.12.2021 15:33
😉
2
odpowiedz
PeetBoss
2
Junior
9.0

Siemka.
Też posiadam gierkę, fajny klimacik, zapowiada się zacnie, ale na dzień dzisiejszy jest mega niestabilny, i nie wiem czy to kwestia samego kodu gry, czy UnrealEngine. Liczne crashe, od wywalania z netu, po zawieszanie się gry, lub w trakcie rozgrywki np postać nagle nie może skakać . Wiem że jest to EarlyAcces, ale ciężko jest grać, czasem się uda przejść 1, 2 misje bez wywalenia. Tak więc również grę polecam, jednak aktualnie warto się wstrzymać :)

Gra Space Punks | PC