Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Dexter New Blood - zwiastun i data premiery serialu

26.07.2021 21:29
Game_0ver
1
Game_0ver
16
Konsul

Nie oglądam zwiastuna, bo nie chce sobie nic spoilerować, ale

"Produkcja składać się będzie z dziesięciu epizodów. Zapowiadana jest jako miniserial stanowiący zamkniętą historię, ale producenci nie wykluczają, że na jednym sezonie się nie skończy."

kiedy zmienili zdanie? Bo z tego co mi się wydaję, to od początku pisano, że będzie to jeden sezon, który domknie historię Dextera.

Oczywiście i tak nie uwierzyłbym, że nie pokusiliby się o kontynuację, jeżeli ten sezon by się udał, ale mimo wszystko wolałbym, aby zakończyło się na jednym, a nie żeby znowu powstało parę sezonów, aż w końcu zrobią znowu ten finałowy, który znowu nie wyjdzie dobrze. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Tak jak zrobiło to Breaking Bad. W tym przypadku akurat powstał po latach film, ale udał się i niczego nie zepsuł - więc może i Dexter po tym sezonie, który ma uratować poprzedni, dostanie kiedyś własny film.

26.07.2021 21:35
2
odpowiedz
1 odpowiedź
A_wildwolf_A
183
Senator

po zwiastunie wygląda na to, ze będzie miał uczennice, dlatego ma podtytuł nowa krew, mam nadzieje ze się mylę bo kolejne sezony moga byc juz bez morgana

26.07.2021 23:00
Stranger.
2.1
Stranger.
170
Spookhouse

GRYOnline.plTeam

Myślę, że na jednym sezonie się to skończy (o ile oglądalność nie wystrzeli w kosmos ;)) i poza tym wątek uczennicy był już w sezonie z Lumen.

Zresztą Dexter bez Dextera to nie wypali. Już próbowali np. 24 bez Bauera i wyszła spektakularna klapa.

post wyedytowany przez Stranger. 2021-07-26 23:02:43
Wiadomość Dexter New Blood - zwiastun i data premiery serialu