Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Genshin Impact pokonał m.in. FIFA 21 i Watch Dogs Legion - dystrybucja cyfrowa w październiku

21.11.2020 09:34
1
Brimstone
5
Centurion

Genshin Impact jest przeciętna grą,jednak porażka odgrzanego kotletu Ubisoftu,a co ważniejsze Fify 21 bardzo cieszy.

21.11.2020 12:31
Nerka
2
odpowiedz
Nerka
118
Generał

Skoro Avengers to taka klapa to dlaczego tak wysoko? oO

21.11.2020 14:03
3
odpowiedz
noobmer
3
Pretorianin

Tylko że Genshina można zagrać za darmo . . . troche słabe porównanie

22.11.2020 00:25
4
odpowiedz
Seba85
0
Junior

Genshin Impact best game ever! Jest to hybryda która wyciągnęła esencję z topowych gier:) Mamy tutaj m.in.:

- Wiedźmina, dużo elementów walki przypomina mi Wieśka, atak, uniki, picie eliksirów wzmacniających oraz limit konsumpcji takowych przyjmowanych podczas walki. Potwory z ich podatnością i odpornością na różne żywioły, generalnie walki w których trzeba myśleć a nie walić bronią jak cepem :) Teraz mamy dodatkowo zlecenia na zabicie potworów które wcześniej trzeba wyśledzić jak w Wieśku :D Dodatkowo tutaj crafting to bardzo ważny element gry i wszystko co zbieramy jest w rzeczywistości przydatne :)

- Assassin Creed, możliwość wspinaczki i eksploracji świata kojarzy mi się tylko i wyłącznie z jedną grą. A świat w Genshin Impact jest naprawdę wspaniale wykreowany.

- God of War, walka z Bossami, oraz masa różnych łamigłówek, gdzie trzeba trochę pomyśleć, żeby móc otworzyć skrzynkę. Jaka satysfakcja jak uda się samemu te łamigłówki rozwiązać! Od razu wracają wspomnienia z ogrywania God of War na PS2 / PS3 :)

Jeśli chodzi o "efekt pustego świata", to piszą tak ludzie którzy tak naprawdę nie ogarniają do końca tej gry. Ponieważ po zebraniu wszystkich skrzynek (co nie jest wcale takie proste... ), aktywowaniu wszystkich portali, znalezieniu wszystkich Seeli i ogarnięciu wszystkich łamigłówek (3 tygodnie intensywnego grania!), mamy Elite Enemies którzy dropią artefakty (bez użycia Resin!), mamy rozwinięty mining kryształów i itemków do eliksirów. Jest co robić :-)

Z kryształów craftujemy itemy do ulepszania broni, artefakty pozwalają nam ulepszać poziom innych artefaktów. Eliksiry czy posiłki boostujące postać, to te najlepsze żeby wykonać potrzebują dość specyficznych składników, których zdobycie też jest czasochłonne i przynosi sporo frajdy. Dodatkowo jest odskocznią od np. ciągłej walki. Raz na jakiś czas, fajnie iść zapolować na dzika, albo biegać po plaży i łapać kraby :)

Dodatkowo gra jest ciągle rozwijana i nie wymusza na graczu kupowania waluty premium, można spokojnie grać bez tego :) Za darmo otrzymujemy świetnego RPG'a z otwartym światem :)

post wyedytowany przez Seba85 2020-11-22 00:25:50
Wiadomość Genshin Impact pokonał m.in. FIFA 21 i Watch Dogs Legion - dystrybucja cyfrowa w październiku