Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Kaja Godek. Rzecz o fanatyzmie

29.10.2020 15:26
1
9
planeswalker
9
Konsul
Wideo

Kaja Godek. Rzecz o fanatyzmie

Jak działa mózg Kai Godek? Czy Kaja jest fanatyczką? Czy muminki powinny wiedzieć o podpaskach?
https://www.youtube.com/watch?v=JDPuYLUsMvY

*******************************************************

SKRYPT

To jest fryzura znana jako chcę rozmawiać z kierownikiem.

A to jest fryzura znana jako odbiorę ci smak życia

Dziś porozmawiamy o tej pani po lewej.

Jeśli zastanawiasz się, co tak ci huczy za oknem, to prawdopodobnie trwają protesty. Atrapa Trybunału Konstytucyjnego orzekła 22 października, że aborcja płodów z wadami rozwojowymi jest niekonstytucyjna. Uchylono zatem tak zwaną przesłankę eugeniczną. Kobiety muszą rodzić dzieci, nawet jeśli będą miały pięć głów i umrą godzinę po porodzie.

Nie spodobało się to większości kobiet. Były jednak takie, które nie posiadały się z radości. Hurra, wreszcie sprowadzono kobietę do roli inkubatora.

Ta urocza kuleczka to Kaja Godek. Twarz Fundacji Życia i Rodzina i członkini jej zarządu, która od lat dąży do zakazu aborcji w Polsce. Omówimy dzisiaj jej postać.

Umysł Kai Godek posiada dość prostą konstrukcję. Jej lewa półkula mózgowa zajmuje się ciągle aborcją, a prawa homoseksualizmem. Sporadycznie Kaja wypowiada się na inne tematy, ale widać wtedy po niej, że bardzo chciałaby wyskoczyć z jakimś zarodkiem.

Kaja urodziła dziecko z syndromem Downa i uważa się za szczęśliwą mamę. Z powodu prostoty umysłu dokonała jednak pewnej nieuprawnionej ekstrapolacji. Prawdopodobnie stwierdziła, że inne mamy też muszą być w takiej sytuacji szczęśliwe. Stwierdziła też, że skoro urodził jej się taki fajny bobas, to aborcja z przesłanek embriopatologicznych musi być zła.

Problem w tym, że jak to ona określa - muminki - to niejedyne płody, które były abortowane na mocy dotychczasowej ustawy. Spędzano również płody z bezmózgowiem, a zatem takie, które nie posiadały żadnej świadomości i ginęły szybko po porodzie. Spędzano również płody arlekina, które wyglądają jak postacie z horrorów i które zwykle żyją króciutko i tylko po to, aby sobie pocierpieć. Ciężko znaleźć jakieś etyczne racje za zmuszaniem matek do rodzenia takich potworków. Umysł Kai Godek jednak nie niuansuje - aborcja jest zbrodnią i tyle.

Kaja Godek jest również literatką. W 2016 napisała książkę o przydługim tytule: Bóg liczy łzy kobiet: prawdziwa historia kobiety zgwałconej przez sowieckiego "oswobodziciela", która zdecydowała się wbrew wszystkim wychować jego dziecko. [Errata: Kaja napisała tylko posłowie] Tytuł tego dzieła pozwala nam się domyślać, jakie podejście ma Kaja do terminacji ciąży powstałej w wyniku gwałtu. I faktycznie: po czwartkowym orzeczeniu pseudotrybunału Godek przyznała[1], że będzie teraz walczyć o zakaz aborcji w takich przypadkach.

Zostaje nam trzecia przesłanka z ustawy: zagrożenia zdrowia i życia matki. Co Kaja sądzi o aborcji w takich sytuacjach?

Została o to spytana w wywiadzie dla RadiaZet i powiedziała[2], co następuje:

Jeżeli kobieta ma zagrożone życie, a jest w ciąży, to ratuje się oboje do końca. Nie zabija się dziecka, aby leczyć matkę. Aborcja nie leczy żadnej choroby i to mówi Deklaracja Dublińska (...). Jest ona podpisana przez 1000 autorytetów, ginekologów i położników z całego świata. Oni jasno stwierdzają, że nie istnieje w medycynie taka sytuacja, żeby ciąża – jako ciąża sama w sobie – zagrażała życiu kobiety. Mogą być sytuacje, kiedy leczenie matki, np. na raka albo na poważne schorzenie może zaszkodzić dziecku i wtedy leczy się matkę. Oczywiście, jeśli ona sobie tego życzy. Nikt nie wymaga tego, aby matka z takiego leczenie rezygnowała, ale trzeba pozwolić na to, aby lekarz ratował do końca oboje, a jeśli nie uda się obojga uratować, to uratował przynajmniej matkę i tego nikt z proliferów nigdy nie chciał zabronić. Ale to jest zupełnie co innego niż aborcja...

Kurczę, brzmi mądrze, jakaś deklaracja dublińska i tysiąc autorytetów. Kiedy użyjemy jednak gugla, to zarówno w języku polskim, jak i angielskim nie znajdziemy wiele informacji o tym dokumencie. Głównie wyrzuci nam strony prolajf. Znalazłem tylko jeden artykuł[3] w czasopiśmie naukowym, który odniósł się tej deklaracji. W recenzowanym czasopiśmie pt. Health and Human Rights, wydawanym przez Harvard University Press, autorka przyjrzała się deklaracji i temu, jak wykorzystują ją aktywiści antyaborcyjni.

Autorka określa tę deklaracje jako junk science, czyli śmieciową naukę. Zauważa, że podpisali ją działacze prolajf, a nie jacyś bezstronni naukowcy. Cel deklaracji autorka podsumowuje tak:

Najważniejszym celem dublińskiej deklaracji jest sianie wątpliwości dotyczącej medycznie uzasadnionej aborcji. Świadomie oszukiwanie społeczeństwa jest strategią, która była wykorzystywana przez przemysł tytoniowy, węglowy, farmaceutyczny, cukrowy, przez antyszczepów oraz denialistów klimatycznych.

Co na temat zagrożenia życia matki sądzą uznane organizacje? Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów stwierdziło[4] w 2012 roku, że:

Aborcja jest konieczne w wielu przypadkach, kiedy chcemy uratować życie lub zdrowie matki. Niestety ciąża nie jest zabiegiem pozbawionym ryzyka, zwłaszcza w przypadku kobiet z chronicznymi problemami zdrowotnymi. Mimo wszystkich osiągnięć medycyny w USA ponad 600 kobiet umiera każdego roku w trakcie ciąży lub z powodów związanych z ciążą. W rzeczywistości znacznie więcej kobiet umierałoby każdego roku, gdyby nie miały dostępu do aborcji w celu ochrony swojego zdrowia lub życia.

Ciąża zagraża życiu kobiet w przypadkach poważnych infekcji, wad serca oraz przy stanie przedrzucawkowym, czyli przypadłości, w której kobieta dostaje wysokiego ciśnienia, co grozi zawałem serca.

Kaja zatem, opierając się na antynaukowej propagandzie prolajf, odrzuca konieczność aborcji w uzasadnionych przypadkach medycznych. Przypomnijmy: stwierdziła ona, że aborcja nie leczy żadnej choroby i nie zabija się dziecka, aby leczyć matkę. Kaja twierdzi, że owszem, możemy matkę leczyć, np. poddać ją chemioterapii. Wówczas płód może obumrzeć, ale jest to skutek pośredni. Nie zabiliśmy bezpośrednio płodu, nie było aborcji. W katolicyzmie nazywa się to zasadą podwójnego skutku. Możemy matce podać lek, ale w żadnym wypadku nie możemy dokonać bezpośredniego usunięcia płodu. Jak jednak pokazałem, są przypadki, kiedy aborcja jest wybawieniem. Kaja więc zwyczajnie kłamie.

Podsumujmy: Kaja chce, aby matka rodziła każde dziecko. Płód z wadami rozwojowymi, który umrze zaraz po urodzeniu? Ródź, inkubatorze. Ciąża powstała w wyniku gwałtu? Ródź, inkubatorze. Ciąża, która potencjalnie może cię zabić? Yyy, nie ma takiej możliwości: ródź, inkubatorze. Prawodawstwo uszyte pod dyktando Kai prowadziłoby do niewyobrażalnej ilości cierpienia.

Skoro Kaja Godek gardzi prawami kobiet, to nie powinno dziwić, że doskonale odnalazła się w Konfederacji. Startowała z ich listy w wyborach do parlamentu europejskiego.

Omówiliśmy sobie lewą półkulę mózgową. Zanim przejdziemy do półkuli prawej, przerwa na humoreskę.

Rok temu Kaja Godek zapłonęła świętym oburzeniem z powodu praktyk, jakie odbywały się w szkole dla muminków. Zacytuję[5]:

Szkoła dla dzieci z z. Downa. Na #edukacjaseksualna 11 latki uczą się o okresie, rodzajach podpasek i jak je założyć. W grupie koedukacyjnej. Co za upodlenie tych biednych dziewczynek, kt słuchają tego w obecności kolegów! 3 lata więzienia dla „nauczyciela” za taką lekcję to mało!

Tak, Kaja chce karać więzieniem za uczenie dzieci o podpaskach. Kaja jest ogólnie za penalizacją takiej edukacji i nazywa ją wynaturzeniem.

Przejdźmy do prawej półkuli.

Jak wzorowa polska konserwatystka, Kaja nienawidzi gejów. Na antenie Polsat News powiedziała wręcz, że, cytuję[6]:

Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty.

Jest to oczywiście odrażająca brednia, ale do tego przejdziemy dalej.

Kaja nazywa gejów zboczeńcami i dewiantami. Twierdzi, że ma czegoś takiego jak orientacja, jest tylko norma i dewiacja.

Niedawno Fundacja Kai Godek, wzorem putinowskiej Rosji, zaprezentowała[7] projekt ustawy zakazującej tak zwanej propagandy homoseksualnej. Projekt nazywa się STOP LGBT[8] i wprowadza zmiany do dotychczasowej ustawy o zgromadzeniach.

Zakazane miałoby być głoszenie takich postulatów, jak:
- wprowadzenie małżeństw jednopłciowych;
- propagowanie związków osób tej samej płci lub składających się z wiecej niż dwóch osób,
- propagowanie orientacji seksualnych innych niż heteroseksualizm,
- propagowanie aktywności seksualnej osób poniżej 18 roku życia i tak dalej.

Jako propagowanie ustawa definiuje:
- rozpowszechnianie, agitowanie, lobbowanie, ale także twierdzenia, oczekiwania, żądania i zalecenia.

Więc zakazane byłoby samo stwierdzenie w trakcie zgromadzenia, że powinniśmy wprowadzić małżeństwa homo.

Jest to oczywiście zamordyzm, no ale poglądy polityczne to kwestia gustu. Inna rzecz ma się jednak z uzasadnieniem ustawy. Tam już możemy stwierdzić obiektywnie, że brednia brednię pogania i Kaja Godek łże jak sobaka.

Zajrzyjmy wiec do uzasadnienia.

Autorzy projekty nie ukrywają, co stanowi dla nich ideologiczną podporę. Otóż naprzeciw roszczeniom środowisk LGBT stoi nauka Kościoła katolickiego.

Dalej Kaja wyciera sobie gębę nauką. Powołuje się na wydaną przez wydawnictwo Fronda propagandową książczynę Beaty Wieczorek, według której, cytuję:

Nieproporcjonalnie duży jest wśród osób homoseksualnych odsetek pedofilów – w zależności od źródła można podać następujące liczby: 36% (Freund i in. 1984), 35% (Freuns i Watson 1992) lub 28% (Erickson i in. 1988). Jay i Young (1979) ustalili, że aż 73% mężczyzn homoseksualnych uprawiało seks z chłopcami będącymi w wieku 16 – 19 lat lub młodszymi (nie były to badania na temat pedofilii). Odsetek ten jest zdecydowanie większy niż w populacji hetero – Freund i Watson (1992, s. 34) podają, że wynosi 11:1 (heteroseksualni pedofile vs. homoseksualni) (…)” (s. 168)."

Mamy tu do czynienia z klasyczną prawicową manipulacją Kaja powołała się na badanie Freunda z 1984 roku. Czy według tego badania[9] faktycznie 36% gejów to pedofile?

Oto fragment tego badania, przetłumaczę: w grupie 457 osób, które molestowały dzieci, 36% molestowało dzieci płci męskiej.

Badanie mówi zatem zupełnie co innego. Nie 36% gejów to pedofile, tylko 36% pedofilów w danej grupie molestowała chłopców. Jeśli 36% Polaków pije denaturat, to nie znaczy to, że 36% osób pijących denaturat to Polacy.

Drugie badanie[10], które przytaczają autorzy projektu, to badanie Freunda i Watsona z 1992 roku. Według tego badania 35% gejów ma być pedofilami. Oczywiście to badanie nic takiego nie mówi. Po pierwsze, znowu tutaj badano nie to, jaki odsetek gejów to pedofile, tylko to, jaki odsetek pedofilów ma preferencje homoseksualne. Po drugie - tam w ogóle nie pada wartość 35%. Jest ona wyjęta z anusa Beaty Wieczorek. W badaniu mowa o stosunku 11:1, czyli pedofile o preferencjach homoseksualnych mają stanowić 8,33% wszystkich pedofilów.

Trzecie badanie[11] to badanie Ericksona z 1988. I znowu mamy to samo, w badanej grupie 26% krzywdzonych dzieci było płci męskiej. Nie wynika z tego, że 26% gejów to pedofile.

Widzimy więc, że żadne z badań przytaczanych przez Godek nie podpierało jej tezy o ogromnej nadreprezentacji pedofilów wśród gejów. Godek uprawia obrzydliwą, kłamliwą propagandę i paręset lat temu świetnie odnalazłby się w gronie tych, którzy oskarżali Żydów o przerabianie dzieci na macę.

Mimo wszystko niektóre z podanych wartości mogą niepokoić. Jeśli według niektórych badań aż 36% pedofilów molestowało chłopców, to może faktycznie ci geje częściej molestują dzieci?

Nie, nie molestują. Bo z tego, że ktoś molestuje małych chłopców, nie wynika, że podobają mu się dorośli chłopcy – i vice versa. Pedofil molestujący chłopców nie musi czuć pociągu do chłopców wyrośniętych. Może w ogóle nie czuć pociągu do dorosłych - wtedy nie miałby nic wspólnego z gejami - albo może wręcz preferować dorosłe kobiety. Często pedofilów podnieca też w dzieciach sama dziecięcość i molestują zarówno chłopców, jak i dziewczynki, a dorosłych facetów nie lubią.

Przeprowadzono kiedyś badanie[12], w którym użyto pletyzmografu, czyli takiego pierdyczka zakładanego na penisa, który mierzy genitalne pobudzenie. Badanym pokazywano zdjęcia nagich dzieci. I geje nie podniecali się nagimi dziećmi bardziej niż heterycy.

Stanowiska naukowych organizacji są jednoznaczne. Geje nie molestują częściej dzieci. Oto stanowisko[13] Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Cytat:

Dostępne dane naukowe i doświadczenie kliniczne wskazują, że geje nie są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci niż mężczyźni heteroseksualni.

Oto wspólne stanowisko[14] Amerykańskiej Akademii Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Amerykańskiego Stowarzyszenia Zdrowia Publicznego, Amerykańskiego Stowarzyszenia Poradnictwa Psychologicznego i amerykańskiego Narodowego Stowarzyszenia Pracowników Socjalnych. Cytat:

Jeden szczególnie ohydny mit głosi, że osoby homoseksualne (zwłaszcza płci męskiej) są ze swojej natury skłonne do wykorzystywania seksualnego dzieci. To oskarżenie jest fałszywe.

Oto stanowisko[15] Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Cytat:

Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób.

I mógłbym tak jeszcze długo, ale nie ma potrzeby. Godek jest po prostu odrażającą oszustką i siewczynią nienawiści. Powinna zniknąć z debaty publicznej.

Wygląda jednak na to, że dopiero w niej zapuszcza korzenie. A złośliwi mogliby powiedzieć, że klepanie katolickiej propagandy bardzo jej się opłaca.

Oto bowiem w 2015 Kaja Godek z nadania PiS-u zasiadła w radzie nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych. Jeśli spytasz, jakie kompetencje do takiego stanowiska anglistka, to będzie to bardzo dobre pytanie. Kiedy internauci pytali[16] o to Kaję na Twitterze, to ich bezczelnie blokowała.

Kiedy sprawę opisała Gazeta Wyborcza, Kaja rzewnie zapłakała[17]:

Aborcjoniści z GW - pełni troski o bezpieczeństwo finansowe rodzin z chorymi dziećmi - właśnie próbują zwolnić mnie z pracy. Sowiecka metoda

Ja nie sięgnę po sowieckie metody, zamiast tego pożegnam się z Kają zgodnym z duchem protestów, staropolskim: wyp...j.

Źródła:
[1] https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,26427308,kaja-godek-idzie-za-ciosem-chce-by-zgwalcone-kobiety-tez-rodzily.html
[2] https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Kaja-Godek-dziecko-tez-jest-ofiara-gwaltu-wiec-nalezy-je-chronic
[3] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5473037/
[4] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5473037/
[5] https://natemat.pl/288201,kaja-godek-skrytykowala-uczenie-chlopcow-o-okresie-jej-wpis-jest-szkodliwy
[6] https://www.wprost.pl/kraj/10329394/godek-stwierdzila-ze-geje-chca-adoptowac-dzieci-zeby-je-gwalcic-i-molestowac-sad-umorzyl-sprawe.html
[7] https://polskatimes.pl/kaja-godek-chce-zakazac-manifestacji-lgbt-jest-gotowy-projekt-ustawy-trwa-zbiorka-podpisow/ar/c1-15134936
[8] http://lgbtstop.pl/wp-content/uploads/2020/08/ustawa-StopLGBT.pdf
[9] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6512871/
[10] https://www.researchgate.net/profile/Robin_Wilson9/publication/21598484_The_proportions_of_heterosexual_and_homosexual_pedophiles_among_sex_offenders_against_children_An_exploratory_study/links/553beeba0cf245bdd7667393/The-proportions-of-heterosexual-and-homosexual-pedophiles-among-sex-offenders-against-children-An-exploratory-study.pdf
[11] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3358676/
[12] https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/00224498909551494
[13] https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm#Homoseksualno%C5%9B%C4%87_a_pedofilia_i_wykorzystywanie_seksualne_dzieci
[14] https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm#Homoseksualno%C5%9B%C4%87_a_pedofilia_i_wykorzystywanie_seksualne_dzieci
[15] https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm#Homoseksualno%C5%9B%C4%87_a_pedofilia_i_wykorzystywanie_seksualne_dzieci
[16] https://wiadomosci.wp.pl/kaja-godek-w-radzie-nadzorczej-spolki-skarbu-panstwa-w-sieci-wrze-6234322450548865a
[17] https://www.wprost.pl/kraj/10113444/godek-ostro-reaguje-na-artykul-wyborczej-aborcjonisci-z-gw-probuja-zwolnic-mnie-z-pracy-sowiecka-metoda.html

post wyedytowany przez planeswalker 2020-10-29 15:26:36
29.10.2020 15:32
Devilyn
2
odpowiedz
Devilyn
173
Organised Chaos

Wszystkie materiały mi się podobały ale ten to absolutne mistrzostwo. Mam nadzieję że to wyjaśni jeszcze nie do końca przekonanym że ten babsztyl nie kieruje się żadną empatią tylko czystym fanatyzmem.

29.10.2020 17:25
Bukary
👍
3
odpowiedz
Bukary
186
Legend

Jak zwykle: klasa sama w sobie!

Dzięki za kolejny materiał!

29.10.2020 17:29
Yoghurt
4
odpowiedz
Yoghurt
83
Legend

Wysłanie 2137 wieszaków pod jej adres uważam za najdelikatniejszą właściwą reakcję na wywoływanie przez szanowną panią lawiny.

I od zawsze podejrzewałem, że to wszystko przez tę grzywkę. Pani Justyna Socha zagrzewająca ludzi do nieszczepienia się ma dokładnie tę samą. Być może jakiś biolog albo lekarz wyjaśni, czy czasem taka fryzura nie prowadzi do przegrzania płata czołowego czy coś?

post wyedytowany przez Yoghurt 2020-10-29 17:30:17
29.10.2020 17:30
5
odpowiedz
4 odpowiedzi
GoHomeDuck
21
Generał

Gdzie minusy?

29.10.2020 18:39
Devilyn
5.1
Devilyn
173
Organised Chaos

Pewnie bronią schodków i drzwi do kościołów.

30.10.2020 04:57
5.2
ligant
24
Centurion

No właśnie, czemu nikt nie minusuje?
Pod innymi filmikami tyle hejtu na koroluka było a teraz nagle nic...

30.10.2020 08:12
elathir
5.3
2
elathir
58
Czymże jest nuda?

Bo jak pokazują statystyki z nią się nie zgadza nawet zdecydowana większość prawicy, pseudo-prawicy (zwolennicy PiS), wierzących itd. Ona jest fanatykiem nawet w oczach części wyborców Konfederacji (tych wolnorynkowych od Mentzena i Wilka a nie narodowców od Krzysia) do tego stopnia, że nawet w Konfederacji jej nie chcieli.

post wyedytowany przez elathir 2020-10-30 08:13:41
30.10.2020 08:15
Yoghurt
5.4
Yoghurt
83
Legend

Elathir, tak na marginesie ja tylko przypomnę, że w ramach ostatnich wydarzeń wolnorynkowy Mentzen okazał się większym talibem od Krzysia, jak przyszło co do czego. I się obraził na kolegów z partii, że się wycofali z godkowych postulatów.

Mam nadzieję, że wypłynie z tego jakaś nauka na przyszłość.

post wyedytowany przez Yoghurt 2020-10-30 08:16:03
29.10.2020 17:38
Ahaswer
6
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Ahaswer
95
ciwun

Czy za fanatyzmem nie kryją się jakieś zaburzenia psychiczne? Czy całkiem normalny człowiek może być fanatykiem?

30.10.2020 01:47
6.1
calvinek
5
Centurion

Nie,ona nie jest ani religijną ani prawicową fanatyczką.Nie ma też żadnych zaburzeń psychicznych.To jest zwykła cyniczna,obłudna i zakłamana szma..( sorry - szmata jest często bardzo pożyteczna.Kaja Godek- nie ).Ona po prostu wykorzystuje to,że nasze społeczeństwo jest w większości buraczano-katolskie,że cechuje je bardzo duże zapóźnienie intelektualne i że grając na najniższych instynktach tej części społeczeństwa Kaja Godek osiąga swój cel - KASA!!!
Ahaswer ,Ty w wielu swoich wcześniejszych postach "Dobrej zmiany...." doskonale i bez pudła zdiagnozowałeś poziom (stan) intelektualny większej części Polaków oraz przedstawiałeś historyczne,kulturowe i geopolityczne przyczyny z powodu których jest tak niski.Nie muszę dodawać,że zgadzam się w 100% z Twoją diagnozą.

30.10.2020 03:06
abesnai
7
odpowiedz
abesnai
47
?

Planeswalker
Odnajduję wspólne cechy osobowości K.G. z pewną profesor, co to lubi sałatki podczas posiedzeń konsumować. Czującej się ostatnio nękaną pytaniami dotyczącymi orzeczenia TK.
Widzę, że wróciło konto na "lewackim" FB szacownej orędowniczki obrony życia poczętego i krzewicielki moralności. Nieco dziwne, że podobne persony zakładają je w takim miejscu. Kompleks celebryty ?

Ostatnio słyszałem w którychś wiadomościach z rzędu wypowiedź jednej z pro liferek a konkretniej zapamiętałem fragment "... skoro życie się poczęło". Więc właśnie tak poczyna się życie, samo z siebie, materiał biologiczny jak i sam akt płciowy nie ma z tym nic wspólnego, prawie jak zapłodnienie in vitro. Może anioły zsyłają muminki ? Taka nowa scholastyczna gałąź nauki.

post wyedytowany przez abesnai 2020-10-30 03:38:44
30.10.2020 07:39
8
odpowiedz
oskaros888
4
Legionista

Troche szkoda, ze odeszla z konfederacji. Zawsze to byloby jakies kilka procent mniej.

Forum: Kaja Godek. Rzecz o fanatyzmie