Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: [Conqueror’s Blade] Wielka Chorągiew Rekrutuje ! - Sicania (EU2)

25.08.2020 11:52
1
Dragonov
1
Junior
Wideo

[Conqueror’s Blade] Wielka Chorągiew Rekrutuje ! - Sicania (EU2)

Chorągiew Wielka ZIemi Krakowskiej
Serwer: Sicania EU2
Region: Ostaria

…Czołem! Strudzeni samotnymi bojami Generałowie, pochwyćcie swą broń, nakarmcie brzuchy swoich wojaków i maszerujce do Augoli! Wielka Chorągiew ogłasza nabór ! …

Jesteśmy grupą aktywnych w większości doświadczonych graczy którzy wspólnymi siłami starają się stworzyć naszą własną Historię w świecie Conquerors Blade. Działamy na serwerze EU2 Sicania i tworzymy wyłącznie Polski Dom.

Co nas wyróżnia na tle innych ?
Nie jesteśmy korporacją ! Nie każemy Ci tygodniowo nabijać obowiązkowych punktów prestiżu ! Nie narzucimy Ci rygoru wykonywania gildyjnych wyzwań pod groźbą wyrzucenia. To co dla nas istotne to aktywne uczestnictwo w życiu Domu i wspólna zabawa. Wielka Chorągiew podchodzi indywidualnie do każdego naszego towarzysza, razem walczymy, dyskutujemy, śmiejemy się po zwycięstwach i razem zagryzamy zęby po przegranych bitwach. Liczymy się ze zdaniem każdego z nas, w końcu chcemy by nasz Dom był miejscem gdzie przebywamy z uśmiechem na ustach a nie z obowiązku !

Co Oferujemy?

Dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z gry, oferujemy indywidualną drogę rozwoju postaci z uwzględnieniem Twoich preferencji. Pomożemy Ci wgryźć się w wymagający świat gry jeżeli jesteś nowym graczem. Zaprosimy Cię do wspólnych eventów, bitew i co najważniejsze Wojen Terytorialnych jeżeli jesteś graczem z doświadczeniem.

Stańmy ramię w ramię na polu bitwy!

[link]

NASZ DISCORD REKRUTACYJNY

[link]

Skontaktuj się z nami w świecie gry:
Zyndram
Aleward

post wyedytowany przez Dragonov 2020-08-25 11:56:32
25.08.2020 12:02
2
odpowiedz
Dragonov
1
Junior

Bądź napisz na PW ! :) Zapraszamy

Forum: [Conqueror’s Blade] Wielka Chorągiew Rekrutuje ! - Sicania (EU2)