Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Co to za gra rpg(?) ?

16.05.2020 00:39
😁
1
Gametix
1
Junior

Co to za gra rpg(?) ?

Yo yo! Mam problem, odnośnie pewnej gierki, w której demo kiedyś grałem, trzymam kciuki za to, że pomożecie mi wskazać jaka jest jej nazwa ?? Poniżej opis ( tyle ile tylko pamietam):
Gierka dosyć stara, pamietam że grałęm dość kanciastą bohaterką. Widok 1 lub 3 osoby. Na początku startowałem na jakimś nizinnym, trawiastym terenie z niewielką górką. O ile sie nie mylę, za tą górką, miałem też stycznosć z jakimś orkiem(?) z którym ( tu nie jestem pewien): a) mieliśmy możliwość pogadać; b) zabijał nas dość łatwo. Była też jaskinia, w której był, zdaje sie, jakiś wielki pająk lub podobna kreatura. O ile pamietam był sporym wyzwaniem i nie wiem czy udało mi sie go pokonać. Kawałek od tej lokacji, znajdowała się dolina rzeki. Idąc wzdłuż niej, nasza postać była ostrzeliwana przy pomocy katapult(?) albo jakiś armat, dość sporymi płonącymi kulami. Katapulty/armaty te znajdowały się wysoko ponad nami, na stromych zboczach po obu stronach rzeki. Pamietam że miały bardzo duży zasięg i nie łatwo było im uciec.
Dodatkowo- gra ta znajdowała się w pakiecie gierek, w jakimś programie, w którym było więcej dem ( i możliwe że kilka pełnych wersji też). W programie tym wybieraliśmy z listy interesującą nas pozycje, a potem wiadomo instalacja. Były w nim dość stare gierki jak: Revenant czy Jazz Jackrabbit.

To tyle, wiem że to niewiele i sorki za ten chaotyczny opis (grałęm w to naprawdę dawno- kilkanaście lat temu+-) ale mam nadzieję, że jeśli ktoś zaliczył ten tytuł będzie wiedział o jaką grę chodzi. Z góry dzięki ;P

post wyedytowany przez Gametix 2020-05-16 00:40:37
16.05.2020 00:40
SpecShadow
2
1
odpowiedz
SpecShadow
79
Silence of the LAMs

Drakan?
Darkened Skye?

16.05.2020 00:45
3
odpowiedz
Gametix
1
Junior

Wygooglałem i to na 99% Drakan! Dzięki WIELKIE! Serio dzięki ;P <3 Zgadnij co bd robić przez najbliższe kilka dni... xd

Forum: Co to za gra rpg(?) ?