Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Najbliższa przyszłość SnowRunnera to m.in. nowa mapa i poprawki błędów

06.05.2020 17:18
Rumcykcyk
1
2
Rumcykcyk
83
Głębinowiec

Dla mnie ta gra jest tak rewelacyjna jak Subnautica, a mając je na dysku mogę grać tylko w te dwie produkcje nabijając setki godzin. Żadna samochodówka nie sprawia mi tyle frajdy co tutaj.

06.05.2020 21:01
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Krzycztow
38
Centurion

@ Rumcykcyk Mocne porównanie, bo sam uważam Subnauticę za jedną z najlepszych gier wszech czasów. Klimat, projekt, czy poczucie przygody w tej grze to coś poza zasięgiem dla większości gier nastawionych na eksplorację i przygodę właśnie. A jeśli Snowrunner jest jej bliski (tylko że w błocie i na kołach :) ), to cóż, pozostaje kupić :)

06.05.2020 21:16
Rumcykcyk
2.1
1
Rumcykcyk
83
Głębinowiec
Image

Snowrunner jest właśnie w tym dobry, że mimo powtarzających się zadań to każde jest na swój sposób inne. Mi się to nieziemsko podoba kiedy jedziemy wyciągnąć z bagna ciężarówkę, a tu nagle okazuje się, że i nasza utknęła po czym zjeżdżamy innym sprzętem i babramy się w tym z 30 min. Powiedziałbym, że to taki Dark Souls na kółkach i każde wyzwanie sprawia radość kiedy dojedziemy do celu czy nawet jak wyciągniemy pojazd po długich męczarniach. Klimat jest rewelacyjny dlatego porównałem do Subnautici bo obie gry mają w sobie to coś co przyciąga do ekranu.

Na zdjęciu wpadła mi ciężarówka z przyczepą do rzeki i została porwana przez wodę. Męczyłem się z tym ponad godzinę i kombinowałem na wiele sposobów ale ostatecznie musiałem zresetować to zadanie. Niewiele mi brakło żebym zahaczył kotwicę na przyczepie ale dosłownie cofnąłbym jeszcze parę centymetrów i druga ciężarówka poszłaby w wodę.

post wyedytowany przez Rumcykcyk 2020-05-06 21:18:09
06.05.2020 22:08
2.2
Krzycztow
38
Centurion

I właśnie po tego typu przygodach, niby wpisanych w taki tytuł, a jednak nie wyreżyserowanych, poznaje się dobry tytuł. Pamiętam jak w Subnautice prawie dostałem zawału, jak wyczerpały mi się akumulatory w łodzi na 900 metrach, przy skamielinach, a nieopodal pływał sobie lewiatan. I myk, wskoczyłem w podczepiony egzoszkielet, drałowałem w ten sposób do bazy (była niedaleko) po akumulatory do podwodnego okrętu. A pech chciał, że nie było ich na pokładzie, stąd płynąłem po surowce. Wszystko trwało z pół godziny (udało się wrócić z bateriami i uniknąć lewiatana), ale emocje - bezcenne.

06.05.2020 22:22
Cziczaki
3
odpowiedz
Cziczaki
154
Renifer

Na razie zacząłem maksować czwartą mapkę Michigan, ale póki co miałem tylko jeden błąd, przy podnoszeniu drugiej ciężarówki, ładunek został katapultowany, ale jego lot na dół kamieniołomu był mi na rękę bo i tak tam jechałem. : )

07.05.2020 11:57
😉
4
odpowiedz
Abri
1
Junior
Image

Super wrażenia po rozpoczęciu gry, takiej szukałem. Jednak czar prysł gdy następnego dnia po wejściu do gry moim oczom ukazała się kopia mojej ciężarówki... A po włączeniu mapy na drugiej lokacji w Michigan pojawia się czarny ekran i nic się nie da zrobić (nawet po zresetowaniu gry, PC, nawet po ponownym zainstalowaniu gry...) A hitem jest to że straciłem wszystkie postępy, nic nie jest odkryte na mapie (nawet garaż) a stare ciężarówki stoją... Próbowałem dać NOWĄ GRĘ i ku mojemu zdziwieniu zadziałała i prawie doszedłem do poprzedniego miejsca w grze, jednak po wyłączeniu gry i włączeniu odrodziłem się w starym zapisie... :) Naprawdę wspaniała maszyna do zabijania psychicznego od środka. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi doradził co mogę zrobić, bo jeżeli nie to będzie to moje najlepsze wydane 150 zł w życiu...

11.05.2020 06:43
5
odpowiedz
JCn
1
Junior

No cóż, wczoraj ta gra mnie załamała. Miałem rozegrane kilkadziesiąt godzin (ps4) wystąpił błąd ( nie pierwszy raz) i gra się scraszowała, ale co gorsze skasowało "sejwy" i straciłem wszystko co miałem odblokowane.

28.05.2020 17:19
6
odpowiedz
mario7713
24
Chorąży

Bardzo fajna gra. Gram na ps4 STD. Jednakże jest cała masa błędów które często uniemożliwiają normalną grę.

1. Obydwie naczepy najazdowe są zglitchowane czyt. Bezużyteczne. Jeden samochód na nią wjeżdża drugi już w niej się zapada. Po zmianie pojazdu i pierwszy się zapada. A jak się nie zapadnie to po odjechaniu naczepą pozostaje w powietrzu w miejscu.
2. Z reguły ładunki ładowane dzwigiem przenikają pakę nie widzą jej.
3. Tekstury wygrywają się z opóźnieniem.
4. Zdarzyło się że ciężarówka przenikała most. Wyjeżdżała w niego nie na.
5. Patrząc od przodu światła nie świecą.
6. Często w garażu nic nie można wybrać jakby nie działał przycisk "X" na padzie.
7. Przed pierwszym patchem:
- wywalało z gry co kilkanaście minut
- pojazd w garażu wpadał pod podłogę całkiem lub częściowo a po opuszczeniu garażu taki pojazd był bez szoferki i cały rozpaprany teksturowo.
8. Czasami po wywrotce pojazd dostaje drgawek i sam się uszkadza - cały czas.
9. Czasami Po zmianie mapy holując pojazd z ładunkiem przyczepa zaczyna fruwać w nieobliczalny sposób.
10. Czasami Kilkunasto tonowy zestaw po uderzeniu w przeszkodę zachowuje się jak lekka piłeczka.
11. Po zachaczeniu o gałazkę na drzewie budą, pojazd zwiadowczy robi back flippa.
12. Po zjechaniu kołem z mostu i wyciągnięciu się z powrotem koło odkształceń sie w nienaturalny sposób.
13. Przy długich przyczepach widok głupieje oraz przejeżdżając pod czymś np. Takie suwnice na placach.
14. Po patchu zchrzanili polski język "zawieszenie" teraz jest po hmm...słowacku, węgiersku?
... już dalej nie chce mi się pisać , o lusterkach nawet nie wspominam.

Reasumując najbardziej zglitchowana gra na ps4 jaką widziałem. Aż dziw bierze że ktoś się zgodził na jej wydanie. Ale wierzę, że jeszcze ze dwa patche i dobrnie do wersji beta.

Pozdrawiam.

Wiadomość Najbliższa przyszłość SnowRunnera to m.in. nowa mapa i poprawki błędów