Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III | PC

02.02.2020 21:52
kęsik
😍
1
kęsik
101
Legend

No wreszcie łaskawcy zapowiedzieli na PC. Czekałem, czekałem aż się doczekałem. Durante portuje więc nie powinno być cyrków jak z ostatnim YSem. Teraz tylko dożyć.

06.02.2020 04:10
MrocznyWędrowiec
😈
2
odpowiedz
MrocznyWędrowiec
71
aka Hegenox

Zapowiedzieli już jakiś czas temu, po prostu zanim news do Polski przepłynie musi upłynąć trochę czasu ...

02.05.2020 12:58
kęsik
😍
3
1
odpowiedz
kęsik
101
Legend
Image
9.5

Wow, bardzo poważny kandydat do tytułu najlepszego jRPGa w jakiego grałem. Tytuł najdłuższego także na dzień dzisiejszy się należy. 153 godziny kapitalnej zabawy. Dla mnie najlepsza część Cold Steela. Świat i lore tej serii to jest naprawdę coś wielkiego. Przy jedynce i dwójce to w sumie nie czułem potrzeby większego zagłębiania się w poprzednie części historii w które nie grałem ale teraz w CSIII to tak już jakby zaczynało mi trochę brakować trochę konkretnej wiedzy. Trójka to tylko "początek końca" ale już tutaj dzieją się rzeczy które sprawiają że człowiek może się tylko zastanawiać co się w czwórce odwali bo przecież odwalić się musi, szczególnie po tym cliffhangerze. Oczywiście należało się go spodziewać ale jednak i tak nadszedł trochę niespodziewanie i urwał grę w samym środku chyba największej w serii akcji. Turowy system walki sprawdza się wyśmienicie, bardzo dobrze się walczy. Spędziłem na samej walce chyba w trójce dużo więcej czasu niż w poprzednich odsłonach. Oprawa audiowizualna bez zastrzeżeń. Widać że trójka to już nie jest to samo co jedynka i dwójka czyli gry z rodowodem konsol przenośnych. Dodatkowo na PC jeszcze mamy ulepszenia rodem z poprzednich części. Z moją waifu praktycznie nic się nie wydarzyło, w tych sprawach trzeba być cierpliwym ale Sara chyba już przesadza :( Z innymi dziewczynami, np z tą którą od jedynki chcą mi wepchnąć w ramiona jest jakaś lepsza scena... Teraz znowu rok czekania...

post wyedytowany przez kęsik 2020-05-02 13:02:38
12.05.2020 23:14
MrocznyWędrowiec
👍
4
odpowiedz
MrocznyWędrowiec
71
aka Hegenox

Huh trylogia skończona - teraz tylko czekać na nr 4 ;-) Kapitalna gra - polecam.

16.05.2020 11:53
5
odpowiedz
Hisoka
26
Chorąży

Uwaga. Przed zagraniem w tą część konieczne jest przejście 3 części Trails in the Sky oraz 2 części Trails - Crossbell arc. O ile pierwsze 2 części Cold Steel można przejść bez konieczności znajomości poprzednich gier, to tutaj zaczniecie gubić się w fabule. Wraca wiele postaci z poprzednich części, masa odniesień do wydarzeń z przeszłości.

Co do samej gry, to świetna, tak jak cała saga. Czekam na 4, natomiast twórcy już zapowiedzieli nowe Trailsy, więc saga będzie kontynuowana.

Gra The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III | PC