Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: CyberAdwent 2019 - Dzień 16

13.12.2019 16:02
kaitso
1
kaitso
28
Technologie

GRYOnline.plRedakcja

CyberAdwent 2019 - Dzień 16

W tym wątku będziecie mogli odpowiadać na pytanie konkursowe, które zostanie ujawnione 16 grudnia 2019 na stronie CyberAdwentu - https://cyberadwent2019.gry-online.pl

Zadanie do wykonania widoczne będzie po kliknięciu w bombkę z numerem 16.

Wątek z dnia 15 znajdziecie w tym miejscu - https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=15092563&N=1

Laureaci poprzednich konkursów to:
Dzień 1: Roczny Abonament PlayStation Plus - Arath
Dzień 2: Podkładka SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL - Ratke
Dzień 3: Myszka Corsair M55 RGB Pro z podkładką MM350 CS XL - theon
Dzień 4: Zestaw akcesoriów uRage - myszka, klawiatura i plecak na laptopa - damianyk
Dzień 5: Razer Firefly V2 - lilitch123
Dzień 6: HyperX Alloy Origins - Nigredd
Dzień 7: Zestaw akcesoriów HIRO: myszka, klawiatura i podkładka - Xsaroth
Dzień 8: Roczny Abonament PlayStation Plus - Likfidator
Dzień 9: Klawiatura SPC Gear GK540 Magna Kailh Brown Pudding Edition - Hubus18
Dzień 10: Słuchawki Corsair Void RGB Elite Wireless - YtseMan
Dzień 11: Zestaw akcesoriów uRage - myszka, słuchawki i plecak na laptopa - javaorrr
Dzień 12: Słuchawki Razer Kraken Kitty - TySiaa242

Zwycięzcom gratuluje wygranej, a pozostałych zapraszam do dalszej wspólnej zabawy i życzę powodzenia :)

PRZYPOMINAMY - Aby Wasza odpowiedź w konkursie mogła być brana pod uwagę, musicie wyrazić odpowiednią zgodę.
W tym celu logujemy się na Forum, wyszukujemy "Ustawienia" i dalej "Zgody".
Interesuje nas piąte okienko "Chcę otrzymywać specjalnie dla mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach."
W związku z obowiązywaniem tzw. RODO nie możemy przetwarzać danych osobowych osób, które tego "ptaszka" nie zaznaczą :)

16.12.2019 01:22
mohenjodaro
📄
2
4
odpowiedz
1 odpowiedź
mohenjodaro
72
504 907 748
Wideo

Złoczyńcy z gier nie próżnują i chytrze podbierają przysmaki ze wspólnego stołu. Który z nich podjąłby się próby zrujnowania świąt graczom i jaki byłby jego diaboliczny plan?

Moim zdaniem złoczyńcą, który podjąłby się tego zadania jest Sven Hannawald z gry Skoki Narciarskie 2002. Ten skoczek już w przeszłości rujnował Polakom święta (jak to miało miejsce np. 22 grudnia 2002 r. na Gross-Titlis-Schanze w Engelbergu), a do tego ze względu na swoją smukłą sylwetkę byłby poza wszelkimi podejrzeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=aBq44vnI7Rc

16.12.2019 21:25
Janczes
2.1
Janczes
148
You'll never walk alone

zawsze jak ktoś cos psuje Polakom to jest to niemiec!

16.12.2019 01:48
3
odpowiedz
the_matrix
101
Centurion
Image

Moja propozycja na złoczyńcy z gier, który podjąłby się próby zrujnowania świąt graczom i nie tylko to Dr. Neo Cortex. Naukowiec, który od zawsze chciał przejąć władzę nad światem. Święta również zrujnowałby na całym świecie, wysyłając na ziemię zmutowane zwierzęta w postaci "Reniferów Nieświątecznych", elfów ciskających w ludzi śmierdzącymi prezentami oraz Wielkiego Świętego Mikołaja, który deptał by dzieci i zabawki. Totalna świąteczna destrukcja od Dr. Neo Cortexa. Takie Święta mógłby uratować tylko jeden bohater - Crash Bandicoot, sympatyczny rudzielec z PSXa!!! Mój najlepszy bohater i heros z gier!!!

16.12.2019 01:57
😈
4
odpowiedz
Metruu
17
Legionista

Moim zdaniem to Jack Rzeźnik(eng. Jack of Blades) z Fable 1, najpierw chciałby wszystkich omotać prezentami(taki z niego szybki rzezimieszek), pomagał przy gotowaniu, opowiadałby z wujkiem śmieszne" żarty aby potem ukradkiem wszystkich oszukać, zagarnąłby najlepszy smaczek dla siebie, a mówię tutaj o..

spoiler start

SAŁATCE

spoiler stop

którą wszyscy kochają i podziwiają ! dzięki jej mocy świat ogarnąłby chaos i szaleństwo, ale dzielny ja, z pomocą moich znajomych w party pokonalibyśmy go, a łupem czy też ostateczną nagrodą jaką jest sałatka podzielilibyśmy między wszystkich, sytych i głodnych, szczęśliwych oraz tych smutnych, a także naszego tajemniczego gościa który pomógł nam w walce, powiedział o sobie tylko tyle, że pochodzi z Dębowej Doliny.

16.12.2019 02:10
5
odpowiedz
Basqe
1
Legionista

Asylum demon z Dark Souls.

Skoczyłby i przywalił dupskiem w świąteczny stół, zrzucając wszystko na podłogę, a potem zjadająć.

16.12.2019 03:25
MastEdit
7
odpowiedz
MastEdit
2
Junior
Image

Złoczyńcy z gier nie próżnują i chytrze podbierają przysmaki ze wspólnego stołu. Który z nich podjąłby się próby zrujnowania świąt graczom i jaki byłby jego diaboliczny plan?

Według mnie złoczyńcą, który niczym Grinch z książki Dr. Seussa, próbowałby zrujnować święta graczom byłyby Mimiki prosto z gry Prey (2017).

Wyobraźmy sobie, że zawieszamy ozdoby na choince. 37 bombek, 2 łańcuchy oraz 3 światełka. Pozostało tylko zawiesić Gwiazdę. Już sięgamy do szczytu choinki. Zawieszamy gwiazdę i nagle...
.
.
.
.
.
CAŁA CHOINKA NAM ZNIKA. Bo okazało się, że to był Mimik. Ten sobie czmychnął gdzieś w kąt, a ozdoby teraz leżą na podłodze, kilka bombek się zbiło, lampki nie działają i nie mamy choinki na święta.

A teraz wyobraźmy sobie, że zasiadamy przy stole i sięgamy po pyszną rybkę. Była kupiona dzień przed wigilią. Idealnie przyrządzona oraz usmażona. Zmarnowano na to kilkadziesiąt minut, ale się opłaciło. A tu co?
.
.
.
.
.
Z pod obrusa pojawił się Mimik, który udawał słomę i przeleciał przez cały stół, rozrzucając wszystkie potrawy ze stołu. Dla zdenerwowania, ocalił tylko kompot (BOOOOŻE).

Ale najgorsze, ten stwór, pozostawił na koniec. Teraz wyobraźmy sobie, że wiemy o jego istnieniu. Jesteśmy przygotowani. Choinka - prawdziwa. Słoma - prawdziwa. Wszystko poszło jak z (o)płatka. Czas na najważniejsze...PREZENTY.

Już sięgamy po swój prezent. I nagle... zaczyna się ruszać. Już wiemy z czym mamy do czynienia. Sięgamy po wałek, którym nasze mamy wyrobiły ciasto na pierogi i ciosamy tym wałkiem w tego mimika.
Przestał się ruszać. ZWYCIĘSTWO.

Ale ten pakunek się nie przekształcił. Z dużą ostrożnością otwieramy nasz prezent. I co się dzieje?
.
.
.
.
.
Okazuje się, że to nasza rodzina zrobiła numer i zadzwoniła pod numer naszej najnowszej komórki, która była zapakowana w tym prezencie i którą mieliśmy dostać ją pod choinkę.

Wiecie co jest w tym wszystkiego najgorsze?
Że nie wiemy, czy w następne święta mamy mieć przy sobie elegancki strój, świąteczny nastrój oraz opłatek...
...czy Klucz przemysłowy z uchwytem skrętnym Hefajstos „Heffy”, przygotowany wcześniej Psychoskop oraz ładunek recyklingowy (W Wigilię - BROŃ OSTATECZNA).

WESOŁYCH (i niezmiennokształtnych) ŚWIĄT oraz SZCZĘŚLIWEGO (też niezmiennokształtnego) NOWEGO ROKU
MastEdit

P.S. Wcześniej byłem jako zanonimizowany604398 a.k.a. GameMasters, ale był problem z opcjami w ustawieniach i wyszło tak, że "Nie wyraziłem zgody na udział w konkursach". Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.

post wyedytowany przez MastEdit 2019-12-16 03:26:22
16.12.2019 08:06
8
odpowiedz
pawlew9
13
Centurion

Majin Bu - ten w przeciwieństwie do innych złoczyńców, przynosiłby ogromne ilości słodyczy. Każdy byłby szczęśliwy, że będzie miał cudowne święta z ogromną ilością cukierków, czekolady i innych pyszności. Nikt nie wiedziałby, że właśnie zjada kogoś ze swojej rodziny.

16.12.2019 08:59
9
odpowiedz
sebas18
8
Legionista

Złoczyńcą zdolnym do zniszczenia świąt graczom to zdecydowanie Joker. Jest to postać o wysokiej inteligencji która na pewno uknułaby iście diabelski plan.
Jego pierwsza faza zakładałaby zniszczenie smaku wigilijnych potraw poprzez np. dolanie do barszczu octu, dodawanie za dużej ilości (bądź podbieranie składników) podczas przygotowywania ciast przez co wychodziłyby zakalce, polanie karpia ketchupem itp.
W fazie drugiej zająłby się prezentami. Delikatnie otwierając każdy prezent, wyjmował zawartość a na jego miejsce wkładał: kawałek cegły, kostkę węgla, ziemniaka, starego buta bądź jakiegoś innego starocia.
Faza trzecia zakładałaby odcięcie domowników od telewizji i Internetu. Wszystko po to aby po raz kolejny nie oglądać ,,Kevina samego w domu’’ i zepsuć tę tradycję.
Ostatnia faza, kiedy już wszyscy chcieliby usiąść z tej rozpaczy polegałaby na podłożeniu na każdym krześle ,,poduszki-pierdziuszki’’.
Joker świętowałby zwycięstwo a domownicy płakali z tak żenującego żartu.

16.12.2019 10:15
10
odpowiedz
arde_t4isa
1
Legionista

Pamiętacie jeszcze taki klasyk jak Rayman 3? Reflux to czarny charakter, który spróbuje zepsuć święta 2019!

Reflux jest jednym z Knaarenów. Te potwory przerażały mnie w młodości - ciągłe nazywanie mnie mięskiem brrr - i to one najprawdopodobniej podkradają najwięcej przysmaków ze stołu. Pogoda nie sprzyja - jeden z Knaarenów pytał kolegów o syrop na kaszel, więc może, gdyby święta były mroźne i pełne śniegu, Knaareny siedziałyby w swoich jaskiniach i bały się przeziębienia. Lubią zmuszać innych do wypisywania czeków in blanco, więc zagrożone są nawet świąteczne zakupy.
Reflux ma w sobie te wszystkie potworne knaareńskie cechy, ale jest od swoich kolegów silniejszy. Jaki jest jego plan na zrujnowanie świąt?

- uczucie pieczenia w mostku
- puste i kwaśne odbijanie
- zgaga
- ból brzucha
- chrypka
- nadkwasota
- suchy kaszel
- ból w klatce piersiowej

Zwłaszcza w święta jesteśmy podatni na ataki Refluxa, chociaż i normalnie dręczy on ponad 20% dorosłych ludzi w krajach rozwiniętych. Lubi on zakradać się do nas zwłaszcza w święta, kiedy mamy pełne stoły. Jak możemy pokrzyżować jego plany? Przede wszystkim ostrożność i brak zachłanności za stołem. Poleca się także ciepłą wodę i mleko.

Nie dajcie się Refluxowi, zdrowia życzę!

16.12.2019 10:20
papież Flo IV
11
odpowiedz
papież Flo IV
42
Biskup

Scott Shelby z Heavy Raina byłby godzien tego czynu. Nasz mistrz jajecznicy z powodu swej otyłości nie oparłby się przysmakom ze świątecznego stołu.
A jego plan? Bardzo prosty-

spoiler start

zamknąć wszystkich w wodzie deszczowej. Patrząc na ostatnie pogody w święta nie byłoby to trudne.

spoiler stop

post wyedytowany przez papież Flo IV 2019-12-16 10:20:30
16.12.2019 11:41
12
odpowiedz
xman111
7
Legionista

Coś czuję, że Albert Wesker z Resident Evil ma ochotę na pierniki i karpia w galarecie. Plan jest taki. Odwrócić uwagę i dogadać się z Lickerami. One świetnie nadają się do podkradania jedzenie ze stołu. Mogą przyczaić się za choinką, wisieć na suficie maskując się girlandą i gdy tylko Wesker odwróci uwagę to swoim długim jęzorem zwiną świąteczne przysmaki. Albert Wesker w przebraniu Mikołaja ściągnie uwagę na siebie a resztą zajmą się Lickery.

16.12.2019 12:06
13
odpowiedz
v1r00z1986
27
Legionista

Moją ulubioną grą z dzieciństwa jest Dungeon Keeper, gdzie to właśnie gracz jest złoczyńcą, który niszczy wszystko na swojej drodze ostatecznie zamieniając całą krainę w loch władcy ciemności.
Plan na zrujnowanie Świąt jest bardzo prosty. Instalujemy grę Dungeon Keeper, Dungeon Keeper 2 lub najnowszy fanowski tytuł "War for the overworld" i gramy przez całe Święta nie wychodząc z pokoju. Matka płacze, ojciec chodzi zły, plan zrealizowany w stu procentach.
Reasumując: pamiętajcie, żeby w Święta odkleić się od komputera i posiedzieć trochę z rodziną :) Wesołych!

16.12.2019 13:01
14
odpowiedz
Raq95
2
Legionista

Joker podjąłby się próby zrujnowania świąt, a jego diaboliczny plan zakładałby podłożenie wybuchowych prezentów pod choinke, gdzie tuż po uroczystej kolacji prezent wybuchałby i niszczył wszystkie prezenty wraz z choinka

16.12.2019 13:06
15
odpowiedz
Wiedźma
1
Junior

Jest tylko jedna postać tak zgorzkniała, że sam jej widok potrafi obrócić wniwecz świąteczną atmosferę. To pan Filch — woźny z Hogwartu. Dzień w dzień snuje się po korytarzach wielkiego zamczyska, polując na co weselszych uczniów, których mógłby powiesić pod sufitem za nadmiar radości z życia… Nauczyciele od lat próbują ukrócić jego ponure działania, ale w tym roku Filch w końcu da im wszystkim nauczkę! Świąteczne stoły w Hogwarcie uginają się od przysmaków, w których przygotowywaniu prześcigają się skrzaty domowe. Co istotne, potrawy pojawiają się na wszystkich stołach magicznie — w kuchni znajduje się stół-master, na którym skrzaty ustawiają nakrycia i jedzenie, które następnie replikują się na stołach w Wielkiej Sali. Czy już wiecie, co planuje Filch? Tak, dobrze Wam się zdaje… chce połączyć ze Stołem Głównym wszystkie wigilijne stoły na świecie, by móc kontrolować (a raczej natychmiast utylizować) ich zawartość i tym samym nie dopuścić do corocznego wybuchu świątecznej radości wywołanej mnóstwem pysznego jedzenia!

16.12.2019 13:20
16
odpowiedz
medyq_pl
1
Legionista
Image

Jest tylko jedna postać tak przebiegła a zarazem tak łasa na słodycze. To Buu (Boo) z uniwersum Dragon Ball i z gier np Xenoverse albo Kakarot. Postać tak zła i potężna a zarazem tak słodka i różowa. Uwielbia słodycze a jej diaboliczny plan przysposobienia wszystkich smakołyków ziściłaby w typowy dla siebie sposób. Zamieniając wszystkich przeciwników i ludzi w cukierki lub tabliczki czekolady!! jak to było w Anime - jeden strzał różowego promienia i mniam mniam. W ten sposób zyskałby jeszcze więcej słodkości,przy okazji realizując swój plan na wyeliminowanie ludzkości. Goku, Goku gdzie jesteś?

16.12.2019 13:46
17
odpowiedz
premium079519451
2
Legionista

Shodan z gry System Shock. Jest to zbuntowane SI zdolne do zhakowania każdego urządzenia więc także naszych komputerów,. Manipulacja plikami, wrażliwe osobiste dane wszystko to mogła by wykorzystać przeciwko nam. Jej mroczny plan polegał by na udostępnianiu naszych prywatnych kont publicznie A jeśli by to nie wystarczyło zablokowała by dostęp do każdego naszego PC konsol przenośnych telefonów itp. aby całkowicie odciąć nas (graczy) od gier. Gorszego scenariusza nie ma.

post wyedytowany przez premium079519451 2019-12-16 13:48:05
16.12.2019 15:05
ArcziN
18
odpowiedz
ArcziN
2
Junior

Psycho Mantis (Metal Gear Solid)
Chyba każdy tu zaglądający wie co to za jegomość. Jak ktoś taki mógłby zepsuć święta? Mógłby zmusić graczy, żeby do jedzenia wigilijnych dań musieli zabrać sztućce do odwrotnych rąk, inaczej talerze umykały by przed nabraniem jedzenia, a siedząc posępnie nad choinką zdradzał by wszystkim co znajduje się w prezentach! Zapomnijcie o przepędzeniu go zwykła rózgą! Ten huncwot tak łatwo przegnać się nie da! Do tego problemu trzeba wezwać wiedź... Ekhm... Ten tego... Trochę się zagalopowałem.

16.12.2019 15:55
Sorsha
19
odpowiedz
Sorsha
66
Centurion
Image

Stworzenia te mogą emitować różne dźwięki, w zależności do sytuacji, w której się znajdują. W stanie spoczynku wydają ciche, spokojne dźwięki, jednocześnie lekko poruszając ciałem po przodu i do tyłu. Podczas ataku wydają z siebie przenikliwy pisk i skaczą w kierunku obiadu świątecznego.
Ich apetyt nie zna granic,zjadają wszystko i wszystkich na swojej drodze.
Istne diabelstwo.

16.12.2019 16:15
20
odpowiedz
janchaber
1
Legionista

Ja proponuję Billa Williamsona z Red Dead Redemption. Podczas wigilijnej uczty jego koń staranowałby drzwi, a on sam chwilę po tym wbiegłby i zacząłby strzelać do wszystkich.
(Plan ten działałby pewnie tylko przy domach jednorodzinnych, ponieważ trochę ciężko byłoby wpuścić konia chociażby na trzecie piętro w bloku)

16.12.2019 16:31
21
odpowiedz
Rissaell
1
Legionista

Mimo że Trevor nie jest złoczyńcą to jest psychopatą, który z chęcią zniszczyłby święta innym. Razem z Franklinem i Michaelem wykorzystaliby swój genialny plan z napadu na bank aby dostać się do stołu z jedzeniem i prezentami. Franklin stałby na czatach a Trevor z Michaelem zajeliby się obrabowywaniem graczy.

16.12.2019 16:59
22
odpowiedz
2 odpowiedzi
Lukasz19
1
Legionista

Był bybto Negatiwitron z little big planet. Jego plan polegałby na wpełznięci do każdego dimu i zjedzenie wszystkich potraw, zniszczyło by to święta, gdyż każdy wie że w świętach liczy się głównie jedzenie. Nawet gracze wstają w gwiazdke od komputera rzeby się najeść.

16.12.2019 20:48
22.1
Lukasz19
1
Legionista

Był by to Negatiwitron z little big planet 2.
Jego plan polegał by na wpełznięci do każdego domu i zjedzeniu wszystkich potraw, zniszczyło by to święta gdyż każdy wie że wtym dniu liczy się głównie jedzenie. Nawet gracze wstają w gwiazdke od komputera rzeby się najeść.

post wyedytowany przez Lukasz19 2019-12-16 20:52:45
16.12.2019 21:15
22.2
Lukasz19
1
Legionista

napisałem te odpowiedź dlatego że post był z błędami.

16.12.2019 17:45
Matysiak G
23
odpowiedz
Matysiak G
144
bozon Higgsa

Kto chciałby zepsuć święta graczom? Oczywiście GLaDOS.

Przeprowadziłaby zmasowany atak hakerski na PSN, Steama, GOG, Epica, Xbox Live itd. a także na providerów sieci komórkowych połączony z wyplogowaniem z kont i niemożłiwością logowania do klientów offline. Gracze masowo odcięci od dostęu do gier musieliby spędzić je z rodziną. Słuchać żenujących historii ze swojego dzieciństwa, znanych na pamięć dowcipów Wujka staszka i pytań babci (w zależności od wieku i sytuacji), "czemu taki przystojny kawaler nie ma jeszcze dziewczyny", "kiedy ślub z Moniką" lub "kiedy będę miała prawnuczka".

W tym czasie ekran każdego sprzętu do grania na świecie wyświetłałby komunikat:
"Chcieliście ciasta? To jedzcie"

post wyedytowany przez Matysiak G 2019-12-16 17:47:52
16.12.2019 18:52
24
odpowiedz
Sevitis
2
Junior

Zdecydowanie największy potencjał do zepsucia świąt ma Kronika z Mortal Kombat 11. Wszyscy wiemy, że czekanie jest najgorsze, zarówno na załadowanie gry jak również na pierwszą gwiazdkę. Pani Czasu mogłaby wydłużyć w nieskończoność wigilijną kolację, tak, że na prezenty można by było tylko popatrzeć, a jedzenie karpia nie miałoby końca. Niech rzuci kamieniem ten, kto lubił karpia za dzieciaka

post wyedytowany przez Sevitis 2019-12-16 18:53:58
16.12.2019 19:03
Flesh_Coffin
25
odpowiedz
Flesh_Coffin
1
Junior

Od razu mówię że nie interesuje mnie mikrofon, nie streamuję ani nie nagrywam, chcę tylko się podzielić ideą Wrzoda który zaczyna gadać o owcach ??????????

16.12.2019 19:11
26
odpowiedz
May_Day
1
Legionista

Na pewno Liquid Snake z Metal Gear Solid spróbowałby zepsuć święta, zmieniając nazwy wszystkich części "Metal Gear Solid" na "Metal Gear Liquid". Co za koszmar.

16.12.2019 19:58
27
odpowiedz
edytaz19
3
Legionista

Bowser już od Wielkanocy knuje jak by tu zepsuć święta. Ciągle spotykają go same porażki. Z księżniczką Peach mu nie wyszło, Zając Wielkanocny znalazł swoje pisanki, to teraz (o zgrozo!) spróbuje ukraść wszystkie upieczone pierniczki. Święta to dla graczy czas intensywny, bo wiadomo, że tyle gier jest do ogrania a tak mało tego wolnego… Tę właśnie okazję wykorzystałby Bowser. Wysłałby swoich małych pomagierów z podrobionymi ciasteczkami, które niepostrzeżenie zostałyby zamienione na te właściwe. Zapracowany gracz nie zwróciłby uwagi, że ciasteczka zostały zamienione na tekturowe podróbki… Nastrój Świąt prysłby w jednej chwili, bo co to za Święta bez pierniczków

16.12.2019 20:58
Graniakreal
28
odpowiedz
Graniakreal
2
Junior

Oczywistym jest że byłby to generał Di Ravello z Just Cause 3. Wystarczy na niego spojrzeć i już zrujnowane święta. Nie wspominając już o nalotach dywanowych, atomówkach bawarowych, bawarowych czołgach i śmigłowcach, tysiącach żołnierzy itp..
Przecież on nawet się zachować nie umie, jedna rzecz mu się nie podoba i już wielka afera. No pierdolca można dostać. A teraz wyobraźcie sobie święta z tym osobnikiem, no porostu bardziej się ich nie da popsuć. Bo przecież da się przecierpirć nietrafiony prezent, niesmaczne jedzenie no ale takiego delikwenta to ja już w wigilię nie zaniosę, nie i koniec.

post wyedytowany przez Graniakreal 2019-12-16 20:59:26
16.12.2019 21:23
29
odpowiedz
Frytq
15
Legionista

Idealnym kandydatem na świątecznego Grincha jest Scarecrow z serii gier o Batmanie. Strach po raz kolejny mógłby spróbować wprowadzić totalną anarchię w święta, doprawiając kompot z suszu toksyną strachu. Jak wiemy fanów tego trunku w Polsce nie brakuje, więc byłby to pomysł tak genialny w swojej prostocie i wykonaniu, jak wirus na banknotach w The Division. Po wypicu kompotu wszystkich ogarnąłby strach i paraliż, dając tym samym Strachowi mnóstwo czasu na kradzież wszystkich prezentów świątecznych. Sytuację mógłby uratować tylko Batman... gdyby Alfred nie upoił go pysznym kompocikiem :)

16.12.2019 21:52
30
odpowiedz
theon
23
Chorąży

Święta są idealnym czasem dla przemierzającego światy Eredina, podróżującego ze swoim orszakiem. Wszak wigilijny, suto zastawiony stół i ciepła atmosfera mogą być dla niego okazją, by wypocząć i urządzić ucztę w zasadzie bez jakiejkolwiek trudności. Ktoś pamięta jak w Kaer Morhen zamrożono wiedźminów i ich sojuszników? Tutaj byłoby tak samo. Dziki Gon pojawia się niespodziewanie, niczym gość, z którym według tradycji należy podzielić się posiłkiem, skuwa lodem wszystko wokół i przystępuje do jedzenia. Z resztą zapasów, których nie zmiesci w swoim elfim brzuchu ucieka przez portal. A my, powoli rozmrażamy się dzięki ciepłu bijącemu od kominka, wolni od świątecznego obżarstwa.

16.12.2019 22:05
31
odpowiedz
JuLeKAN
1
Junior

Pierwszy lepszy wampir wyższy by mi pewno barszcz wypił, do tego jeszcze by powiedział, że myślał, że to krew, a do tego mógłby udawać niespodziewanego gościa

16.12.2019 22:53
32
odpowiedz
Czy jest na sali lekarz?
4
Legionista

Jednym z tych, którzy by chcieli zepsuć Święta graczom, są Saren i Suweren.
Saren mając „dobre” zamiary w swoim mniemaniu, chciałby, aby wszyscy gracze spędzili Święta z dala od ekranów komputera.
Jego planem jest zaatakowanie dostawców prądu w newralgicznych punktach przesyłu; chce tego dokonać z pomocą armii Gethów.

Suweren ma swój ukryty cel jak zatrzymać wspólne świętowanie. Brak prądu to nie tylko ciemne ekrany komputerów, ale również brak świecących światełek i innych świątecznych ozdób; również brak prądu spowoduje brak możliwości przygotowania jakichkolwiek dań na świąteczny stół (można użyć gazu, ale jaki to komfort gotować po ciemku).
Taki wyrachowany plan wymaga działania, my gracze nie możemy na to pozwolić, ale to już opowieść na inną okazję.

16.12.2019 23:12
33
odpowiedz
hoper1
8
Legionista

Ten charakterystyczny dźwięk niesie się w przestrzeni,
gdy Lord Ciemności z Overlord podejmuje się przygotowań świątecznych,
nie wypowie nawet słowa, a już w domach graczy błyszczą świąteczne kolory,
czerwony, żółty, niebieski i zielony - każdy pędzi w swoją stronę, to nie światełka, to złowrogie miniony
mają one konkretną strategię, spełniając wolę swoje Pana, by popsuć graczom Święta.

Pędzą one poprzez śnieg, gorączkę, niepogodę do każdego z miejsc świątecznych gier uciechy,
one w tym roku sprawią sobie świąteczne prezenty, znajdą je w Waszych domach, wejdą bez pukania
i gdy rano gracze wstaną i popędzą, by zastać nowy prezentów poranek, tak niespodziewanie
zabraknie ukochanych padów, joysticków, klawiatur, myszy, komputerów i konsol, sprzętu ukochanego
Overlord jak Mikołaj w Boże Narodzenie nie próżnuje, na własnej liście graczy odfajkowuje.

16.12.2019 23:21
34
odpowiedz
gracz0033
2
Junior

Najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem gracza, który mógłby zrujnować święta (a na pewno zrujnował już niejedną grę) są mikrotransakcje.
Wigilia składająca się tylko z 2 dań i możliwością rozszerzenia na dodatkowe 10 za opłatą.
Święta spędzimy z naszymi bliskimi tylko jeśli znajdziemy ich w loot boxie.

16.12.2019 23:34
35
odpowiedz
ZanoxBoS
1
Junior

Krushak czy też znany pod imieniem Śniący, demon z pewnością podjąłby się próby zrujnowania świąt graczom. Jego plan byłby banalnie prosty, lecz jakże skuteczny, uśpić wspomnianych graczy na czas świąt. Co stałoby się po zapadnięciu przez nich w sen, łatwo można sobie wyobrazić.

16.12.2019 23:37
36
odpowiedz
Jedi1990pl
3
Centurion

Któż lepiej by się sprawdził podczas próby rujnowania świąt graczom jak nie sam pan ciemności i zniszczenia czyli Diablo we własnej osobie, a jego plan byłby niezwykle innowacyjny mianowicie tym razem to nie sam Diablo niszczyłby wszystko i wszystkich ale to sami gracze walczyliby między sobą, a stałoby się to po tym gdyby pan ciemności przeniósł za pomocą magi graczy do Nexusa znanego z gry Heroes of the Storm i byłby to prawdziwy poziom trudności pod tytułem piekło bo może i fajnie się gra w gry z gatunku MOBA ale już samo wyobrażenie każdego gracza na myśl, że sam musiałby brać udział w monotonnych na dłuższą metę rozgrywkach w jednym i tym samym świecie to już prawdziwe piekło, a ze świąt zostałyby już same wspomniane no chyba, że podczas jakiegoś świątecznego wydarzenia w HOTS.

16.12.2019 23:41
37
odpowiedz
Izar
1
Legionista

Siedzieliśmy sobie spokojnie przy świątecznym stole, pełnym przeróżnych świątecznych pyszności.
Wydawałoby się że nie mogło być lepiej, wszyscy bliscy s jednym miejscu gotowi na świętowanie. Aż tu nagle telewizor jakby ożył, zaczął wydawać dziwne dźwięki i przeraźliwie mrygal na żółto. W tej jednej chwili z telewizora wyleciał nie kto inny jak Pac-Man. Mknął wprost ku naszemu biesiadnemu zgromadzeniu i wszyscy jak jeden mąż zaczęli martwić się nie o swoje życie a o pyszności, które były na stole.
Pac-Man coraz szybciej mknął w stronę stołu, z każdą sekunda tragedia była corsz bardziej realna, jednak w ostatniej sekundzie Pac-Man zniknął i ni z tad ni z owąd. Pojawił się z drugiej strony pokoju jakby w jakiś portal wlazł.
Gdy wszyscy odetchnęli z ulgą, z telewizora wyleciały kolejne stwory, tym razem były to duchy zwiazane z naszym wcześniejszym nie zapowiedzianym gościem.
I wtedy zaczął się pogrom duchy zostawiły żółtego żarłocznego jegomościa w spokoju i rzuciły się ja nasza choinkę i prezenty, rozszarpały wszystkie skarpety które miałem dostać, ba nawet mi perfumy wypiły z paczki nazwanej już chyba kultowo "nie śmierdzi", a z racji że te perfumy były z dolnej półki, a raczej ziemi pod najniższa półka. Duchy zwiariowaly po wypiciu perfum (pewnie po prostu podziałały jak jakiś mocny jabol w końcu cena podobna). Szalone duchy zburzyły ścianę domu i wyleciały na dzielnice plądrując kolejne domy jeden za drugim, ich apetyt nie został zaspokojony przez co przez całą wigilijną noc terroryzowały wszystkich, przy ich wigilijnych stołach i w ten oto sposób święta zniszczyły duchy z Pac-Mana.

16.12.2019 23:48
38
odpowiedz
Andrzej39
1
Junior

Dzień bez wiedźmina to dzień stracony więc moja odpowiedź to dziki gon. Przez białe zimno nawet największym tradycjonalistom zbrzydły by białe święta. Chyba że byłaby gra w której samemu można zniszczyć święta na przykład jako pijany wujek zaczynający rozmowę o polityce wtedy to sam bym chętnie wcielił się w tego złoczyńcę.
Albo nie jednak zmieniam zdanie przypomniało mi się że jest jeden bohater który pasuje idealnie a mianowicie koleś z postała. Nasikał by na stół, a później podpalił choinkę i poszedł szukać kotów na tłumiki.

post wyedytowany przez Andrzej39 2019-12-16 23:52:18
16.12.2019 23:51
39
odpowiedz
lance93
1
Junior

Leszy z Wiedźmina 3
Ostro się wkurzył za kradzież choinki z lasu więc wparuje na wigilię i zniszczy stół, spuści wilki aby rozgoniły towarzystwo oraz by przy okazji zjadły potrawy. Następnie zabierze choinkę z powrotem tam gdzie jej miejsce. Prezenty też zabierze jako rekompensatę za straty.

16.12.2019 23:54
40
odpowiedz
gerwant.wiedzmin
1
Junior

Myślę, że Joseph Seed z gry Far Cry 5 jest idealnym kandydatem do tytułu niszczyciela świąt i dziecięcych marzeń. Bezwzględny i okrutny gotowy jest skazać na śmierć wszystkich tych, których uważa za grzeszników, niezgodnych dostąpienia prawdy i zbawienia. Co może być gorszego od płaczu dzieci, gdy zamiast prezentów pod choinkę, znajduja pod nią ciała zamordowanych rodziców i płonący salon? A wszystko to Seed czyni z niezmąconym opanowaniem i spokojem, wierząc, że wypełnia on tylko bożą misję. A czy nie oto chodzi w ten niezwykły, świąteczny czas? Joseph życzy udanych świąt i pamiętajcie, nie znacie ani dnia ani godziny, gdy "Ojciec" zdecyduje odwiedzić wasz dom.

post wyedytowany przez gerwant.wiedzmin 2019-12-16 23:55:05
16.12.2019 23:56
41
odpowiedz
KDDS
1
Junior

Do tak niecnego czynu jest skłonny dopuścić się jedynie największy wichrzyciel i mąciwoda kroczący po tym smutnym jak rzyć świecie. Mowa tu oczywiście o Panu lusterko (możecie znać go pod innym imieniem). Jest to czart bezwzględny i chytry. Posiada moce piekielne i niejeden się o tym na własnej skórze przekonał. On to czając się gdzieś pod waszym stołem, w sienniku, czy na strychu, wypatruje momentu w którym mógłby podwędzić racuchy, pierogi albo i nawet co lepszą nalewkę (choć czasem jej zniknięcie przypisuje się szklanemu człowiekowi niesłusznie).
Niech uważają tedy na siebie tak proste chłopy jak i szlachcianki najpiękniejsze... Zło, czy to mniejsze czy większe, zawsze czuwa...

post wyedytowany przez KDDS 2019-12-17 00:00:38
17.12.2019 00:18
42
odpowiedz
nalyi
1
Junior

Myślę że Joker z Lego jest na tyle cwany wraz ze swoją bandą, tak że byłby w stanie wykonać swój diaboliczny plan i wyłączyć wszystkim prąd.... apokalipsa murowana, tym bardziej dla graczy...

17.12.2019 08:02
43
odpowiedz
GRUM
5
Legionista

Myślę, że tutaj odpowiedź oczywiście....... oczywista nie jest, otóż moim zdaniem, złolem, który próbowałby zepsuć nam święta byłby oczywiście Crawford Starrick z Assassin's Creed Syndicate. Główny antagonista, którego plany jak widać wcale nie były aż takie diaboliczne (w przeciwieństwie od jego wąsa) i dla niektórych byłyby po prostu głupie. Starrick jak wiemy kontrolował niegdyś cały Londyn, a więc i teraz użyje resztek swoich sił, aby powstrzymać transport pierniczków i angielskiej herbatki na nasze wigilijne stoły :D

18.12.2019 15:15
Prane
44
1
odpowiedz
Prane
12
GRYOnline.pl

GRYOnline.pl

Zwycięzcą z dnia 16 grudnia 2019 został Matysiak G. To był tryumf. Umieszczamy tu notkę: ogromny sukces. Trudno przecenić naszą satysfakcję z wyboru GLaDOS jako przeciwniczki, która skradłaby graczom święta. Na wszelki wypadek zachęcamy do uaktualnienia haseł dostępu do swoich wirtualnych bibliotek, oraz unikania podejrzanych maszyn zasilanych ziemniakiem.

Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych eksperymentów w imię nauki. W GRY-OnLine też robimy, co musimy. Bo możemy.

Forum: CyberAdwent 2019 - Dzień 16