Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra American Truck Simulator Utah | PC

15.11.2019 21:44
luki431
1
luki431
133
Love Hurts

Czy oni sobie żartują z tym stanem?10 miast zaledwie?Coraz mniej.Waszyngtonu nie kupiłem i tej "juty" też nie zamierzam chyba że w jakiejś promocji ale to tak za 10 lat.Tym panom pieniądze przysłoniły zdrowy rozsądek i to już tak solidnie.Kawałeczek terenu który objadę w trzy/cztery wieczory i 40 złotych za to wołają? Dobrze wszystko? Żeby chociaż odpowiednio dużo osiągnięć STEAM dodali a tam pięć na krzyż.

Oni niedługo szmal będą wołać nie za stan jako taki ale za pojedyncze miasto.Już za wszystko w tej grze pay-to-win trzeba płacić;za malowanie ciągnika,za proporczyk na szybie,za skin na naczepie.Smutne że pieniądze aż tak potrafią przysłonić zdrowy rozsądek.Smutne.

A że zapytam...Co wyście dziady jedne zachłanne na szmal robili przez trzy lata kiedy gra ponoć powstawała? Hm? Dziadostwo a nie firma.

Taki rozwój gry to o kant doopy można rozbić.Jak wydali w jednym roku dwa stany to drugi już z wyraźnie mniejszą ilośćią miast żeby czasem za mocno się nie przepracować.Takie coś to góra 5 złotych lichwiarze z SCS a nie 40!

Niech spadają na drzewo z tą gierką.Poza tym ona jak była pusta tak jest nadal i w tej kwestii nic się nie zmieniło.W niej o nic poza bezsensowną jazdą nie chodziło i tak jest nadal-dalej o nic nie chodzi.A to że wy wydacie kolejny skrawek terenu za "jedyne" 40 złotych tego raczej nie zmieni.

Porażka!!! Dobrego symulatora trucków póki co na rynku nie ma i wydaje mi się że jeszcze długo nie będzie.Bo ATS jak mylnie może sugerować nazwa to nie symulator-to szrot!

Gra American Truck Simulator Utah | PC