Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Freldo News: FRECNX na giełdzie BCEX

27.05.2019 16:50
Freldo
1
Freldo
1
Junior
Image

Freldo News: FRECNX na giełdzie BCEX

Freldo - przyjazna sieć społecznościowa tworzy i promuje ideę rozwoju biznesu poprzez zalecenia, wymianę informacji zwrotnych i informacji między uczestnikami.

Założyciele projektu opracowali skuteczny mechanizm funkcjonowania w sieci. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć produkty i usługi, których są zainteresowani, korzystając z wygodnej wyszukiwarki z różnymi filtrami (ocena, cena, lokalizacja, kategoria), mają możliwość zapraszania znajomych za pośrednictwem innych sieci społecznościowych, komunikatorów i agentów pocztowych oraz firmy dostaje tanie i skuteczne reklamy w kręgu ogromnej liczby przyjaciół i znajomych.

Jednocześnie wszyscy korzystają z usługi:
Klienci otrzymują:
• wysokiej jakości i sprawdzonych innych członków usług,
• przywileje i bonusy, ze względu na system nagród skierowań.

Biznes:
• Nowi Klienci,
• reklama.

Sieć zyskała popularność wśród dużej liczby użytkowników w krótkim czasie, odbyła udany ICO i wyszła z własną walutą FRECNX na giełdzie kryptowalut BCEX. To jest chińska giełda, która zajmuje dość silną i stabilną pozycję w kapitalizacji w CoinMarketCap (15 miejsce). Platforma handlowa obsługuje ponad 50 rodzajów zasobów cyfrowych. Giełda stale zwiększa obroty, utrzymuje wysoką pozycję na rynku i aktywnie rozwija swój potencjał technologiczny w świecie kryptoekonomii.

Silna pozycja platformy BCEX na kryptowalutach giełdowych, dostępność walut i stablecoins, rzadko spotykana na dużych parkietach, przyciąga handlowców kryptowalut, którzy pracują na przyszłość, rozwijają możliwości swojego portfela inwestycyjnego i szukają nowych narzędzi dla dodatkowych zysków.

Waluta FRECNX jest bardzo interesująca dla potencjalnych inwestorów, że indeks cen tokena w porównaniu z wcześniej posiadanym ICO wzrósł 2 razy (0,8 $ w porównaniu z 0,4 $). Ta pozycja na giełdzie tokenów jest uzasadniona faktem, że opiera się ona na prawdziwym biznesie, który ma znaczną dynamikę wzrostu, wprowadza innowacyjne rozwiązania w swojej działalności.

post wyedytowany przez Freldo 2019-05-27 16:51:57
Forum: Freldo News: FRECNX na giełdzie BCEX