Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: PS 4 wkładania płyt i wyciąganie / gry na codzień

15.05.2019 21:51
1
IIIIIIIIIIIIII
4
Centurion

PS 4 wkładania płyt i wyciąganie / gry na codzień

Mam ledwo ps4 pro. Jednak dla mnie takie wkładanie płyt to nowość. Czy można w jakiś sposób np przypadkowo podczas wkładania lub wyciągania płyty ją jakoś porysować? Czy po prostu nie da się tego zrobić? I drugie pytanie. Na pewno macie jakąś grę której nigdy nie sprzedacie bo gracie w nią codziennie. Czy taką grę kupicie na płycie czy cyfrowo? Za miesiąc jest premiera crash nitro fualed i powiem szczerzę że nie wiem w jakiej wersji ją kupić. Wolałbym na płycie jednak mam obawy co do tego. Cyfrowo mam pewność że zawsze odpale.

15.05.2019 21:57
2
odpowiedz
BartekTenMagik
8
Pretorianin

Jednak gdy kupisz na płycie to nie ma problemu aby to potem sprzedać i kupić inną grę ;) cyfrowo nie da się sprzedać pojedyńczych gier a kont nikt nie kupuje prawie no chyba że za grosze. Ja jak grałem w jedna grę codziennie to gra była nie wyciągana z konsoli przez 2tyg ;) preferuje fizyczne gry właśnie przez możliwość sprzedaży. A ceny podobne są cyfrowych i fizycznych więc ja bym brał fizycznie. Płyty zawsze mogą się porysować ale to zależy tez. Nie mam PS4 Pro wiec nie powiem jak to jest z PS4 Pro i rysowaniem płyt przez wkładanie ich do konsoli.

15.05.2019 23:24
3
odpowiedz
Yoghurt
65
Legend

Jak ktoś jest pierdoła albo sprzet elektroniczny go nienawidzi, to zepsuje nawet nokię 3310. Jeśli chodzi o połykacz płyt w PS4, to nie różni się on mechanicznie od zestawów audio z CD do samochodów, dostępnych od pierdyliarda lat na rynku i nie słyszałem większych skarg, więc prawdopodobnie ilość przypadków uszkodzenia nośnika nie odstaje od minimalnej przyjętej normy. To nie jest goły plastik, u wlotu jest coś w rodzaju filcowej szczoteczki, więc płyta o nic nie haczy podczas wkładania i wyjmowania. A wszelkie zabrudzenia od paluchów wystarczy wytrzeć szmatką albo bawełnianą koszulką.

Nie trzeba z nabożną czcią przytrzymywać płyt kciukiem za krawędź, z palcem wskazującym w dziurze pośrodku, nic im się nie stanie, jak się je złapie palcem.

Forum: PS 4 wkładania płyt i wyciąganie / gry na codzień