Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Dziwne Dzięki z konsoli

11.05.2019 07:43
1
Maxley
44
Naiwny Sceptyk

Dziwne Dzięki z konsoli

Moje PS4 Slim wydaje z siebie dziwne dźwięki. Jakby strzelanie plastiku. Gry działają w porządku, ale nie wiem czy nie jest to jakaś zapowiedź przyszłej awarii. Dźwięki te występują również po wyłączeniu konsoli.

A przy okazji zapytam.
Chciałem sobie kupić Batman Arkham Night na plejaka, ale również z tymi wszystkimi dodatkowymi arenami do walki. Niby będę potrzebował do tego seasson passa, ale jest jeszcze zbiorcze wydanie gier Rocksteady pt. Arkham Collection. Niestety nie znalazłem informacji czy to wydanie zawiera edycje pełne czy tylko podstawki, a dla mego portfela lepiej było by gdyby Arkham Collection zawierał te wszystkie dodatki.

11.05.2019 07:50
2
1
odpowiedz
Szary-Wilku
13
Pretorianin

Co do Batmana:

Batman: Arkham Collection brings you the definitive versions of Rocksteady's Arkham Trilogy games, including all post-launch content, in one complete collection.

Czyli w skrócie - edycja ta, posiada całą zawartość, każdej gry.

------------

Co do konsoli, to jeśli są to takie delikatne dźwięki, jakie czasami wydaje telewizor, to nie masz się czym przejmować, szczególnie jeśli jest to nowa konsola. Jeśli dźwięki są głośne, powtarzają się zbyt często, to oddałbym konsolę na gwarancję, albo chociaż zapytał o problem na infolinii SONY.

11.05.2019 08:19
3
odpowiedz
1 odpowiedź
AIDIDPl
115
PC-towiec

Mi takie trzaskanie i to głośne wytwarza monitor i komputer. Jak się nagrzeje a potem otworzę drzwi i dochodzi różnica temperatur, zwłaszcza w zimie, to strzelają dość głośno. Po wyłączeniu w nocy też potrafi kilka razy trzasnąć.

11.05.2019 08:50
3.1
Maxley
44
Naiwny Sceptyk

Dni są chłodne, a ja mam otwarte okno. Od codziennego grania średnio 6h w Wiedźmina 3 konsola ta pewnie potrafi się nieźle nagrzać, więc tu by się wszystko zgadzało.

Forum: Dziwne Dzięki z konsoli