Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Hardware AMD Navi tańsze niż Radeon 7. Nowe Ryzeny też w trzecim kwartale

01.05.2019 19:59
VortexSky
1
VortexSky
7
Chorąży

Solidny gracz zdolny konkurować z NVIDIA dawno jest potrzebny tylko jak na razie mają wciąż problemy aby się "wybić". Jednak czy tym razem im się uda bądź nie przyszłośc pokaże jak zaczną pojawiać się pierwsze bechmarki. Fajnie by było jakby w końcu dali im pstryczka w nos.

01.05.2019 20:59
2
odpowiedz
Yosar
14
Chorąży

Autor newsa albo czegoś nie doczytał, albo czegoś nie zrozumiał. Lisa Su powiedziała, że procesory Rome (czyli Epyc 2-giej generacji) i karty Navi trafią w Q3 na rynek, o Ryzenie 3 -eciej generacji (Matisse) nie powiedziała nic. Ani tym bardziej kiedy będzie premiera. Jak ktoś nie odróznia Epyc/Rome od Ryzen/Matisse, to lepiej niech pozostanie przy newsach o grach.
Osobiście podejrzewam, że aktualnie cele AMD jest żeby Ryzeny przynajmniej oficjalnie zadebiutowały w czerwcu, jeśli nie będzie żadnych obsuw w ostatniej chwili. Gdyby to miało być w lipcu, lub później, to Lisa Su by rzeczywiście powiedziała, że Rome, Matisse i Navi zadebiutują w Q3. Ale skoro sama nie wyróżniła Matisse w tym stwierdzeniu, to było to bez wątpienia celowe, jest w końcu CEO AMD i mówi dokładnie to co chce powiedzieć, przynajmniej inwestorom. Ani mniej, ani więcej.

Hardware AMD Navi tańsze niż Radeon 7. Nowe Ryzeny też w trzecim kwartale