Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Perełki PSX #2

09.01.2019 12:19
Brucevsky
👍
1
Brucevsky
112
Playing with writing

gameplay.pl

Kilka przemyśleń odnośnie przedstawionych gier. :)

Colony Wars Vengeance - zawsze żałowałem, że nie miałem okazji sprawdzić trylogii Colony Wars. Trafiłem tylko na jedno demko i zrobiło tak kolosalne wrażenie, że do dzisiaj pamiętam tamtą walkę z wielkim mechanicznym pająkiem na powierzchni jakiejś planety.

Carnage Heart - zacząłem się zastanawiać, czemu nikt nie przywróci do życia tego konceptu i nie stworzy nan jej bazie gry uczącej podstaw programowania?

Omega Boost - podobno przemiodna produkcja. Niestety kojarzę ją tylko jako nagrodę, którą "za frajerów" dawała redakcja Neo+.

G-Police - świetny pomysł na grę. Aż dziw, że nikt dzisiaj nie uderza w taką mechanikę i klimaty.

Sheep, Dog 'n' Wolf - ależ trudna, ale jednocześnie przygotowana z szacunkiem gra na bazie kreskówki. No i sam pomysł zacny - zrobić skradankę z elementami humorystycznymi, takiego MGS-a, ale w innych klimatach.

Bust-A-Groove - godzinami katowałem to w multiplayerze. Kolejny projekt, który nie wiedzieć czemu nie wraca w obecnych czasach. Mógłby być dobry materiał na party-game i do online'owej rywalizacji.

16.01.2019 11:08
squaresofter
2
odpowiedz
squaresofter
24
W co gracie w weekend?

gameplay.pl

Um Jammer, Omega Boost i Motor Toon (grałem w dwójkę) to świetne gry. G-Police mam na dysku konsoli, ale spędziłem z nim dosłownie chwilkę. Gdybym miał tylko więcej czasu na gry, to na pewno bym go przeszedł.

O pozostałych tytułach w większości przypadków nawet nie słyszałem, także osiągnąłeś zamierzony cel swoim tekstem.

16.01.2019 11:52
SpecShadow
3
odpowiedz
SpecShadow
73
Silence of the LAMs

Chyba nasz rodzimy tytuł Crime Cities miał podobny schemat co G-Police? Tylko że tam mieliśmy latające samochody, bardziej dystopijne miasta (mroczniejsze kolory i większy ruch uliczny) i byliśmy spluwą do wynajęcia.

LSD kojarzę z kompilacji „dziwne gry na PSX" i fajna ciekawostka ale w życiu bym w to nie zagrał.

Ballerburg: Castle Chaos? Kurczę, jak nazywała się ta gra w Early Access, Besiege? Co się budowało maszyny i niszczyło osady i zamki. Jakby rozwinęli ten pomysł i dodali pojedynki z innymi graczami w ich zamkach...
Jakby to jeszcze rozwinęli by było im bliżej do Wormsów (może nawet pojednyki w turach?) to by zbili kasę ale że to leniwe indie kołki to zajmują się czymś innym...
Aż sprawdzę sobie tego 3D spin-offa Wormsów z zamkami...

gameplay.pl Perełki PSX #2