Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość The Walking Dead The Final Season dokończą byli pracownicy Telltale Games?

04.10.2018 12:16
Piratka88
1
2
Piratka88
19
The Ultimate Queen

Szczerze to życzę tym ludziom żeby jak najszybciej znaleźli sobie nowe prace i poukładali życie, a na Telltale powinni mieć wywalone. Wiem jak to jest, pracuje w podobnej branży. Po takich zwolnieniach z dnia na dzień ludzie mają czasem poważną traumę. Nie dlatego że nikt ich nie zatrudni, ale dlatego że nagle brutalnie ktoś zatrzymał i wyrzucił kawałek ich życia. Zamiast teraz pomagać Telltale, które ich tak potraktowało powinni mieć wywalone i iść dalej ze swoim życiem. Da się takie zwolnienia załatwić bardziej cywilizowanie, tam zrobiono to okrutnie. Historii Clem bardzo szkoda, ale chyba realne życia ludzi i to jak się potoczą są ważniejsze.

post wyedytowany przez Piratka88 2018-10-04 12:39:03
04.10.2018 12:22
blastula
1
odpowiedz
blastula
29
Konsul

Raczej bym się na to nie nastawiał. Duże studia nastawione są głównie na zysk. Pokazuje to ostatnia historia EA i niszczenie dobrych, ale nie przynoszących zysków studiów. TTG przynosiło głównie straty więc nikt raczej nie będzie na nich szastał forsą. Z drugiej strony zreanimowanie takiego studia przysporzyło by dużo dobrego PR-u za który warto zapłacić. Moim wymarzonym scenariuszem byłoby jednak wykupienie praw przez takie studio jak na przykład Double Fine Tima Schafera, który specjalizuje się w pzrygodówkach i na pewno zadbałby o dokończenie TWD i The Wolf Among Us 2. Ale to raczej tylko marzenia...

05.10.2018 09:36
👍
2
odpowiedz
Rabbitss
25
Generał

Moim zdaniem to świetny pomysł, dokończą grę, dobrze się sprzeda i będą mogli otworzyć własne studio, życzę im tego żeby to się udało.

Wiadomość The Walking Dead The Final Season dokończą byli pracownicy Telltale Games?