Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Spider-Man – długość gry i inne ciekawostki

28.08.2018 10:21
👍
1
pawel 222
38
Szary Jedi

No i super 20h plus to nie za dużo nie za mało tak w sam raz . Już się nie mogę doczekać .

28.08.2018 12:34
Ogame_fan
😍
2
odpowiedz
Ogame_fan
121
SpiderBoy

Zapowiada się genialnie. :o

20 godzin na sama fabułę to świetny wynik. W tyle to można przejść Arkham Asylum i City.

Jeszcze tydzień!

28.08.2018 12:50
3
odpowiedz
10 odpowiedzi
kingpincity
1
Junior

Grę na pewno sprawdzę ale dopiero po opiniach graczy, niestety ale żaden z ostatnich kilku trailerów mnie nie przekonał do tej gry, jedynie Kingpin wygląda ciekawie ale wszystko inne leży brak kompletnie klimatu do Gotham nawet nie ma startu, brak też kogoś takiego jak Joker czy też Harley Quinn, a zwykli rabusie w tym Spider-Manie zachowują się jakoś głupkowato mam nadzieję, że AL nie będzie spaprane.

Podam też taką małą ciekawostkę na Allegro dotąd grę kupiło 59 osób dla porównania GOWA miesiąc przed premierą kupowało już kilkaset osób, natomiast takiego AC Origins ponad miesiąc przed premierą kupowało kilka tysięcy osób, coś słabe zainteresowanie tą grą w naszym kraju.

28.08.2018 13:07
Palles
3.1
Palles
117
Pretorianin

Wnioskujesz, że "zwykli rabusie w tym Spider-Manie zachowują się jakoś głupkowato" po kilku krótkich trailerach i dwóch filmach przedstawiającymi walkę z Kingpinem i Shockerem?

"brak też kogoś takiego jak Joker czy też Harley Quinn" to tez wywnioskowałeś z kilku trailerów? Taką rolę może pełnić każdy z siódemki głównych złoli w grze.

Co do sprzedaży to jednak Spider-man w Polsce raczej nie ma takiej rzeszy (hehe) fanów jak GoW czy AC. Ale Edycje Kolekcjonerskie Spideya rozeszły się w ciągu kilku dni. Ja swoją dorwałem dosłownie w ostatniej chwili (i nie mówię o januszach byznesu co na allegro powystawiali EK za 900 zł tylko licencjonowanym sklepie Sony), a był dostępne w Euro RTV, Empikach, Komputronikach itd.

28.08.2018 13:25
3.2
kingpincity
1
Junior

Przecież dużo było materiałów wideo zwłaszcza w ostatnim miesiącu w których to Spider-Man oklepuje zwykłych rabusiów i można na tych filmach zobaczyć, że niemalże stoją oni w miejscu i czekają aż Spider-Man ich powali i nie podoba mi się też to, że Spider-Man jak jakimś Superman bez pomoc pajęczyny tylko za pomocą samych rok wywala przeciwników w powietrze i oklepuje ich kombosami w tym powietrzu czegoś takiego w komiksach czy filmach nie było, to pasuje do takich bohaterów jak Superman, Wonder Woman ale nie do Spider-Mana czy Batmana.

Zobaczysz to co wszystko opisałem na tym filmiku ht tps://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=XvOw3OnmitE dokładnie od 49 sekundy

"brak też kogoś takiego jak Joker czy też Harley Quinn" to tez wywnioskowałeś z kilku trailerów? Taką rolę może pełnić każdy z siódemki głównych złoli w grze.

Nie, nie będzie i nie jest to wina gry ale samego uniwersum Joker to komiksowy arcyłotr, w uniwersum Spider-Mana takiego nie ma ewentualnie odwiecznym wrogiem człowieka pająka jest Zielony Goblin lub Venom ale daleko im do klimatu Jokera.

Jestem pewny, że Spider-Manie takich klimatycznych widoczków nie uświadczymy.

h ttps://ibb.co/bBHKSp
h ttps://ibb.co/dGHKSp

post wyedytowany przez kingpincity 2018-08-28 13:26:52
28.08.2018 13:54
Palles
3.3
Palles
117
Pretorianin

Gry rządzą się swoimi prawami. Takie combosy Spideya były jak dotąd chyba w każdej grze o Spider-manie. Tak się już widać przyjęło. Ale zgodzę się - też zwróciłem na to uwagę. Najwyżej nie będzie się z tego korzystać i po problemie ;)

Co do walki ze zwykłymi zbirami to trzeba wziąć też pod uwagę, że to tylko trailer i na pewno nie będzie to tak wyglądało w grze. Do tego pewno dojdą poziomy trudności i voilŕ - zwykły ulicznik spierze obdarzonego supermocami jegomościa w spandeksie.

Co do klimatu Jokera to - szczerze - nie chcę się w tej kwestii wypowiadać ze względu na to, że w ogóle nie przepadam za komiksami i samymi postaciami z DC (chociaż nie powiem, Arkhamy i w sumie ten Batman od Telltale były spoko). Odkąd za gówniarza obejrzałem TAS w TVP Spidey (i ex aequo Wolverine) zawsze był moim numerem jeden jeśli chodzi o bohaterów komiksów. ;)

A "rolę Jokera" oprócz Venoma i Green Goblina może z powodzeniem pełnić też Doctor Octopus. Ploty chodzą, że to on jest tym-którego-nie-widać w klipie z więzienia Raft. Pożyjemy - zobaczymy. Jeszcze tylko (aż!) 10 dni.

post wyedytowany przez Palles 2018-08-28 13:55:52
28.08.2018 14:01
Ogame_fan
😊
3.4
Ogame_fan
121
SpiderBoy

Spiderman obok Batmana ma największą i najlepszą paletę przeciwników. Do tej pory pokazali całkiem fajna galerię złych, a nadal wszystkiego nie pokazano.

Superman bez pomoc pajęczyny tylko za pomocą samych rok wywala przeciwników w powietrze i oklepuje ich kombosami w tym powietrzu czegoś takiego w komiksach czy filmach nie było, to pasuje do takich bohaterów jak Superman, Wonder Woman

Oczywiście że było, zarówno w komiksach, jak i kreskowkach tak samo w filmach.
Mówisz o kolesiu który śmiga po mieście za pajęczyny sieciach i nurkuje między budynkami. Jest to najbardziej akrobatyczna postać, więc wszystko jak najbardziej pasuje.


Nie, nie będzie i nie jest to wina gry ale samego uniwersum Joker to komiksowy arcyłotr, w uniwersum Spider-Mana takiego nie ma ewentualnie odwiecznym wrogiem człowieka pająka jest Zielony Goblin lub Venom ale daleko im do klimatu Jokera.

Zielony Goblin (ten z komiksów) spokojnie pod względem charakteru może stać obok Jokera.
Tak samo Doc. Oc, Mysterio czy Volture. O symbiotach nie ma co mówić bo ich historia niszczy całe DC komiksowe. Ale ich w tej części pająka nie będzie.

Gra sprzedaje się świetnie, top 1 na Amazonie, gamestopie. Kolekcjonerka sprzedana w kilka dni. Teraz chodzi za 200% ceny. To samo edycja specjalna PS4 pro.

Sam byś pewnie ograł jakbyś miał konsole;)

28.08.2018 15:54
McPatryk1995v2
3.5
McPatryk1995v2
43
Umbrella Corporation

"Spiderman obok Batmana ma największą i najlepszą paletę przeciwników. Do tej pory pokazali całkiem fajna galerię złych, a nadal wszystkiego nie pokazano."
Może i jedną z największych ma, ale czy najlepszą to kwestia sporna, ponieważ według mnie antagoniści z Marvela są trochę zbyt grzeczni.

"Oczywiście że było, zarówno w komiksach, jak i kreskowkach tak samo w filmach.
Mówisz o kolesiu który śmiga po mieście za pajęczyny sieciach i nurkuje między budynkami. Jest to najbardziej akrobatyczna postać, więc wszystko jak najbardziej pasuje."

Nie czytałem wszystkich komiksów z pajęczakiem, kreskówki już nie pamiętam, no i większość filmów nie widziałem, a to sprawia, że nie przypominam sobie, aby bez pomocy pajęczyny podrzucał kogoś w powietrze, jednak tu pozwolę się wypowiedzieć osobom, które znają się na tym lepiej ode mnie. Chociaż nie wiem co ma akrobatyka do wystarczającej siły, aby podrzucić dorosłego mężczyznę w powietrze.

"O symbiotach nie ma co mówić bo ich historia niszczy całe DC komiksowe. Ale ich w tej części pająka nie będzie."
Widać, że nie czytałeś żadnego komiksu z Jokerem gdzie on sam niszczy całego Marvela :) Lubię symbioty, a nawet są one moimi ulubionymi postaciami z Marvela, ale daleko im do poziomu Jokera.

"Sam byś pewnie ograł jakbyś miał konsole;)"
Kolejny przytyk "kąsolowca" mający na celu wywołanie głupiej wojny? Po co takie głupoty piszesz?
Z pierwszego postu można wywnioskować, że kingpincity ma konsole i ją sprawdzi, więc skończ z takimi tekstami.

28.08.2018 17:29
Ogame_fan
😂
3.6
Ogame_fan
121
SpiderBoy

Może i jedną z największych ma, ale czy najlepszą to kwestia sporna, ponieważ według mnie antagoniści z Marvela są trochę zbyt grzeczni.

Lol
Zwłaszcza Symbioty, albo Goblin. Który w 3 komiksach wysadza dyniowymi bombami więcej osób niż Joker w całym życiu.

Chociaż nie wiem co ma akrobatyka do wystarczającej siły, aby podrzucić dorosłego mężczyznę w powietrze

Spider-man jest nadczlowiekiem według oficjalnej skali Marvela może udźwignąć między 12-20 ton bez żadnych kostiumów wzmacniających.

Widać, że nie czytałeś żadnego komiksu z Jokerem gdzie on sam niszczy całego Marvela :)

Nie niszczy. Killing Joke moze sie conajwyzej zbliża do utarczek sybiotow. A i nawet to DC zwalilo robiąc beznadziejną animacje która wypacza komiks.
Błagam Cię, Joker to od początku do końca to samo. Nawet najwięksi fanbojom się już znudził. Dlatego w nowych komiksach skupiono się na czymś innym (sowy itd).


Z pierwszego postu można wywnioskować, że kingpincity ma konsole i ją sprawdzi, więc skończ z takimi tekstami.

Jedyne co można wywnioskować to to że zaraz się przelogujesz na drugie konto ;)

post wyedytowany przez Ogame_fan 2018-08-28 17:41:53
28.08.2018 17:58
McPatryk1995v2
😂
3.7
McPatryk1995v2
43
Umbrella Corporation

"Zwłaszcza Symbioty, albo Goblin. Który w 3 komiksach wysadza dyniowymi bombami więcej osób niż Joker w całym życiu."
Bo może Joker nie jest postacią, która ma zabijać od tak? On jest szaloną postacią ukierowaną na Batmana i to wychodzi bardzo dobrze :)

"Spider-man jest nadczlowiekiem według oficjalnej skali Marvela może udźwignąć między 12-20 ton bez żadnych kostiumów wzmacniających."
Okej, tu muszę uwierzyć ci na słowo, bo rzeczywiście nie miałem pojęcia. Może to wynikać, że pajączek jest dla mnie jedną z najgorszych postaci superbohaterskich, zaraz po supermanie.

"Błagam Cię, Joker to od początku do końca to samo"
No i właśnie o to chodzi w tej postaci. To jest psychopata z manią Batmana. Mógł zabić więcej postaci niż jakikolwiek złoczyńca z Marvela, jak przykładowo całą rodzinę Batmana, a jedyne co zrobił to wyciął im twarze. Do tego dochodzą inne uniwersa w których to przykładowo Jokerem jest matka Bruca.
Według mnie, i to jest tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, Spider-Man jest najgorszym uniwersum z Marvela, jakoś nie umiem przetrawić tej postaci, jednak liczę, że gra będzie conajmniej dobra :) I żebyś nie powiedział, że "hejtuję", bo nie mam konsoli, to mam już złożonego preordera i też będę grał na premierę ;)

"Jedyne co można wywnioskować to to że zaraz się przelogujesz na drugie konto ;)"
O kurde XD Skąd te wnioski? :) Nie masz argumentów i musisz rzucać takimi bezpodstawnymi oskarżeniami? :)

28.08.2018 18:50
Ogame_fan
😂
3.8
Ogame_fan
121
SpiderBoy

Bo może Joker nie jest postacią, która ma zabijać od tak? On jest szaloną postacią ukierowaną na Batmana i to wychodzi bardzo dobrze :)

Joker zabija od tak. Tak po prostu dla zabawy.

Moja wypowiedź dotyczyła Twojej 'grzeczności' w marvelu.

Nie masz pojęcia o czym mówisz, zapewne jako materiał zrodlowy biorąc filmy. Które całe Universum pająka mocno ugrzecznily.

No i właśnie o to chodzi w tej postaci. To jest psychopata z manią Batmana. Mógł zabić więcej postaci niż jakikolwiek złoczyńca z Marvela, jak przykładowo całą rodzinę Batmana, a jedyne co zrobił to wyciął im twarze. Do tego dochodzą inne uniwersa w których to przykładowo Jokerem jest matka Bruca.

No tak i dlatego Joker teraz poszedł w odstawke. Jak ciężko już cokolwiek o tej postaci napisać. I stąd właśnie jeden z durniejszych pomysłów Flashpoint jak właśnie Martha Kane.

Według mnie, i to jest tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, Spider-Man jest najgorszym uniwersum z Marvela

Na szczęście tylko według Ciebie.

https://www.thetoptens.com/best-marvel-super-heroes/

http://m.uk.ign.com/articles/2014/09/10/top-25-best-marvel-superheroes

O kurde XD Skąd te wnioski? :) Nie masz argumentów i musisz rzucać takimi bezpodstawnymi oskarżeniami? :)

Argumentów mam wystarczająco. Wystarczy sam fakt że nie masz zielonego pojęcia o universum Marvela i szczątkowe o DC.
Argumentów nie ma ten kto musi z dwóch kont odpowiadać;) tak jak Ty.

28.08.2018 19:04
Palles
😢
3.9
Palles
117
Pretorianin

Wysmażyłem taki fajny koment i gdzieś mi go zeżarło... A drugi raz mi się go nie chce pisać. Dobrej nocy :p

28.08.2018 19:32
McPatryk1995v2
3.10
McPatryk1995v2
43
Umbrella Corporation

"Argumentów mam wystarczająco. Wystarczy sam fakt że nie masz zielonego pojęcia o universum Marvela i szczątkowe o DC.
Argumentów nie ma ten kto musi z dwóch kont odpowiadać;) tak jak Ty."

Po pierwsze, z argumentami chodziło mi o bezpodstawne zarzucanie komuś, że krytykuje Spider-Mana, bo nie ma konsoli oraz o to, że posiadam multikonta, na co nie masz zupełnych dowodów :)
Po drugie, jedynie przyznać ci rację, że na pajączku mogę się nie znać, bo jak już mówiłem jest on dla mnie beznadziejnym bohaterem z najbardziej głupimi wersjami uniwersum. O grzeczności nie chodziło mi tu oczywiście o zabijanie, ale o ogólny klimat. Taki Spider-Man wypada blado przy Daredevilu czy Punisherze. Jedyne w czym Marvel może być lepszy od DC to filmy, zarówno aktorskie, jak i animacje.
Po trzecie, tak według mnie i mam gdzieś czy pajączek jest jednym z najpopularniejszych bohaterów Marvela, czy też ogólnie najlepszym. Dla mnie jest po prostu słaby.
Po czwarte, w internecie pojawiam się jako McPatryk1995v2, chociaż to już tylko tutaj, lub HebiGaming/HebiReview/Hebi :) Łatwo to możesz sprawdzić wchodząc na mój profil i wejść na mojego facebooka, mój kanał na YT, czy też bloga z recenzjami :) Nie potrzebuję dwóch kont :) Ale czego oczekiwać od osoby, która razem z Ghost2P lubi prowokować wojny platformowe :)

Admin: Prosimy o uspokojenie emocji i zaprzestanie wzajemnego się obrażania. W przypadku niedostosowania się do tej prośby Administracja lub Moderacja podejmie przewidziane Regulaminem Forum -> https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=2 działania.

post wyedytowany przez Admina 2018-08-28 20:17:42
28.08.2018 12:50
4
odpowiedz
zanonimizowany1191507
24
Legend

Dziś też miałem nie walić...

28.08.2018 14:17
5
odpowiedz
Likfidator
120
Senator

Podam też taką małą ciekawostkę na Allegro dotąd grę kupiło 59 osób dla porównania GOWA miesiąc przed premierą kupowało już kilkaset osób, natomiast takiego AC Origins ponad miesiąc przed premierą kupowało kilka tysięcy osób, coś słabe zainteresowanie tą grą w naszym kraju.

W naszym kraju. Na zachodzie Spiderman jest bardzo znaną i lubianą postacią, a same komiksy dużo bardziej powszechne.

Spiderman na PS4 może być najlepiej sprzedającą się grą na tej platformie tego roku.

a zwykli rabusie w tym Spider-Manie zachowują się jakoś głupkowato mam nadzieję, że AL nie będzie spaprane

A jak mają się zachowywać? W grach Insomniac zwykli wrogowie to tylko tło. W Sunset Overdrive liczyły się akrobacje, kombosy, skillowe zabijanie wrogów itd. w grze były naprawdę nieliczne momenty, gdzie można było zginąć, no chyba że stało się w miejscu.
W Spidermanie wrogowie nie muszą być bystrzy, wystarczy że będą wymuszać na graczu mobilność, a będzie dobrze.

Naprawdę nie ma co doszukiwać się w tej grze jakiejś rewolucji. To będzie po prostu dobry Spajdi, w którym będzie można robić to co pajączek robi w filmach i komiksach.

Insomniac Games tego nie skopie, bo jadą na dobrze im znanych schematach. Jasne zawsze można ponarzekać, że to wciąż te same schematy, tutaj chodzi o postacie, klimat, wierność komiksom i samą fabułę.

Jedyne co może zepsuć tę grę to powtarzalność, ale jeśli wzorem Arkham Asylum pójdą w stronę Metroidvanii, gdzie co kilkanaście minut dostajemy nowy gadżet do zabawy, który otwiera nowe przejścia i daje nowe możliwości pokonywania nowych rodzajów wrogów, to Spiderman nudny nie będzie.

Już samo płynne balansowanie między elementami platformowymi, bijatyką oraz skradanką da niezły pacing tej grze.

28.08.2018 14:57
6
odpowiedz
Daybingo
86
Pretorianin

Muszę przyznać że ten spider-man przypieczętował moją decyzje o zakupie ps4 :).

28.08.2018 17:36
-=Esiu=-
😁
7
odpowiedz
-=Esiu=-
176
Everybody lies

Te 20h (a pewnie i więcej) to ja spędzę na samym bujaniu się po całym mieście, a gdzie tam poboczne aktywności :D

Wiadomość Spider-Man – długość gry i inne ciekawostki