Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl A dziś na mojej konsoli zagram… myszką i klawiaturą

10.08.2018 18:58
1
lukider
2
Junior

Ja rozumiem że w rozgrywce online zyskuje się przewagę i myślę że nie dlatego że obsługujemy mysz całą dłonią (nie tylko kciukiem ) tylko możemy wykonać precyzyjny (jeden) ruch w danym kierunku dokładnie trafiając w punkt - w jednej chwili. Nie jest potrzebne ustawianie się. Pad niemiłosiernie to ogranicza i zanim wykona się strzał już dawno trup.
Niedawno kupiłem ps4 i call of duty, i mimo wielu prób zostawiłem grę bo nie mogę przejść pierwszych kilku minut. celowanie za pomocą pada przypomina trochę ... Hmm nie wiem kierowanie samochodem za pomocą prętu przywiązanego sznurkami do kierownicy i wykonujemy ruch do przodu i do tyłu, albo pisanie smsa w gumowej 2 palcowej rękawicy. Człowiek jest stworzeniem rozumnym więc powinien sobie ułatwiać życie. Pad jest idealny do Rayman itp. jaka gra takie powinna mieć narzędzia do sterowania

10.08.2018 19:04
2
odpowiedz
MandziuX
1
Centurion

Autor tego tekstu chyba nigdy nie grał na myszce i klawiaturze na konsoli. Jest to totalna katorga jeśli chodzi o gry online. A nikt normalny nie kupi idealnego sprzętu m i k pod konsole, bo to bez sensu.

gameplay.pl A dziś na mojej konsoli zagram… myszką i klawiaturą