Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Podporządkowany mundialowi

29.06.2018 12:59
blastula
1
blastula
50
Generał

Rzeczywiście ten Mundial taki uczciwy... W ogóle nie ma symulatorów (Neymar), a VAR zawsze się sprawdzał. Jak dla mnie ten mundial skończył się na zwycięstwie Rosji nad Arabią Saudyjską, a mecze Polski tylko przeciągały agonię.
PS. No już nawet mecz o honor, był nie honorowy, a Japończycy pokazali, jak przeciągać mecz, a Polacy pokazali, jak nie męczyć się i zgarnąć kupę forsy...

post wyedytowany przez blastula 2018-06-29 13:00:52
29.06.2018 13:33
Brucevsky
2
odpowiedz
Brucevsky
131
Playing with writing

gameplay.pl

Ej, nie wszystko da się od razu wyeliminować, ale musisz przyznać, że jest spora poprawa. Idziemy w dobrą stronę i VAR daje nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

O końcówce meczu Polska-Japonia szkoda gadać, ale czemu mundial skończył się dla Ciebie po pierwszym spotkaniu?

29.06.2018 13:48
3
odpowiedz
zanonimizowany664739
8
Senator

Dzisiejszy sport to oczywoście ogromna kasa w grze i ona decyduje kto jest na szczycie ale ten Mundial to i tak jeden z nielicznych programów przy którym uruchamiam mój zakurzony telewizor.

02.07.2018 10:52
squaresofter
4
odpowiedz
2 odpowiedzi
squaresofter
45
W co gracie w weekend?

gameplay.pl

Tak jak już wcześniej pisałem kibicuję reprezentacji Niemiec od Euro 96 i jak zwykle byłem zmuszony chować twarz po wyczynach naszych patałachów. Nasi sąsiedzi nie mieli w składzie wielu zawodników, którzy dali im mistrzostwo świata na poprzednim mundialu, więc ich odpadnięcie z turnieju wcale mnie nie dziwi, wszak przegrali z naszymi nielotami w eliminacjach, których wszelkie braki obnażył rosyjski turniej. Odpadnięcie Argentyny i Portugalii cieszą mnie niezmiernie. Skończyła się przynajmniej bzdurna gadka o wspaniałości Messiego i Ronaldo, którzy kolejny raz nie strzelili bramki w fazie pucharowej turnieju o czempionat globu.
Podobnie jak ty chciałbym zobaczyć Chorwację lub Belgię w finale, ale wczorajszy mecz reprezentacji z Bałkanów z dzielnymi Duńczykami pokazał, że każde ich kolejne spotkanie może być ostatnim i wcale się nie zdziwię jak w najważniejszym meczu mistrzostw wystąpi Francja lub Brazylia. Przypomnę tylko, że ta ostatnia ograła Chorwatów w meczu towarzyskim przed MŚ w Rosji.
Słabeusze już na szczęście wylecieli do domów i teraz mamy emocjonujące mecze o wszystko. Nawet jak dwie reprezentacje, które stanęły naprzeciw siebie nie potrafią pokonać rywala w 90 minut, to pozostają nam rzuty karne, podczas wykonywania których mylą się najlepsi zawodnicy turnieju, więc emocje i tak sięgają zenitu.
P.S. Nie zgodzę się z tezą, że Polska jest najgorszą reprezentacją mundialu. Ten niechlubny tytuł oddaję Panamie, która straciła w jednym meczu pięć lub sześć bramek.

post wyedytowany przez squaresofter 2018-07-02 10:54:06
03.07.2018 10:01
Brucevsky
4.1
1
Brucevsky
131
Playing with writing

gameplay.pl

Belgowie też nie zachwycili w swoim meczu 1/8 i omal nie znaleźli się za burtą. Japonia kolejną reprezentacją, która może wracać do domu z podniesionym czołem. Odpadli po walce i zmazali plamę na honorze z meczu z Polską. Ćwierćfinały zapowiadają się jeszcze ciekawiej niż pierwsza runda pucharowa.

Ja jednak Panamie oddałbym, że jak na swoje możliwości pokazała trochę piłki, a przynajmniej woli walki. Nam zabrakło obu tych elementów, stąd tytuł najgorszej turnieju, chyba że za wpadki i kompromitacje.

03.07.2018 12:01
squaresofter
4.2
squaresofter
45
W co gracie w weekend?

gameplay.pl

@up
Nic mi nawet nie mów o porażce Japonii. To chyba pierwsza przegrana zespołu na MŚ, która mnie tak zabolała. Do pokonania Belgów zabrakło im tak niewiele, ale nie będzie im już tak łatwo z Brazylią, bo Neymar może i pajacuje, ale jego koledzy z drużyny mają też coś z jego umiejętności.

gameplay.pl Podporządkowany mundialowi