raziel88ck
196
Reaver is the Key!

Gdzie był bramkarz?

Gdzie był bramkarz niemieckiej reprezentacji gdy koreański piłkarz strzelił im drugiego gola? Widziałem tylko urywki, ponieważ byłem w pracy gdy leciał ten kompromitujący dla Niemców mecz. To nawet nasi piłkarze nie dali takiej plamy...

Legend

Neure stracił piłkę na polu karnym Korei i przez to padła druga bramka. Wyszedł tak daleko, bo musieli strzelić dwie bramki żeby awansować i rzucili wszytko na jedną kartę.

... broken ...

Masz 7minut, do strzelenia dwie bramki bo inaczej i tak wypadacie z turnieju. Serio to by cos zmienilo jak by nie wyszedl i by bylo 0:1

28.06.2018 11:17
5
odpowiedz
zanonimizowany1261696
0
Pretorianin

Raziel kompromitujesz to sie Ty. Bij sie w piers.

28.06.2018 13:10
raziel88ck
6
odpowiedz
raziel88ck
196

No na pewno nie byłoby tak śmiesznie. Oni chwytali się brzytwy.

Generał

Nasi piłkarze nie dali takiej plamy? Nasi nie grali w ogóle w piłkę. Niemcy może i nie mieli pomysłu na akcję, ale je stwarzali i potrafili rozgrywać. To, że również odpadli nie oznacza, że możemy postawić Polskę i Niemcy na tym mundialu na równi, a co dopiero stwierdzić, że my wypadliśmy lepiej.

28.06.2018 13:27
raziel88ck
😁
8.1
raziel88ck
196

Nasi grali, a właściwie to chodzili po boisku, ale nie sądziłem, że mogę ujrzeć bardziej zabawną sytuację od samobója.

28.06.2018 13:35
kombinator
8.2
kombinator
116
The Doctor

Tyle że Niemcy to wielka potęga piłkarska i aktualny mistrz świata więc wymagania były znacznie większe. Oni pojechali obronić tytuł a my co najwyżej zaliczyć 1/8. Dla nich to jest potężniejszy blamaż niż w wykonaniu naszej reprezentacji. Pierwszy raz od 1938r. Niemcy nie wyszli z grupy

28.06.2018 13:41
marcing805
8.3
marcing805
186
PC MASTER RACE

Jaką 1/8? Hajto mówił, że półfinał to plan minimum był. Nawet silniejszej grupy chciał aby Polacy się zbytnio nie nudzili.

xD

28.06.2018 13:45
8.4
zanonimizowany664739
8
Senator

Takiej padliny w meczu z Koreą nie podejrzewałem u Niemców.No niby prównania z Polską nie mają sensu ale się nasuwają.W Niemczech też Ż.....ę reklamują ?

Legend

Jak to, gdzie był? Neuer chciał pomóc kolegom kiwką na 20 metrze. A że ma dwa metry, to koordynacja Goliata raczej kiwaniu nie sprzyja. Stracił piłkę, to znaczy odebrał mu ją z łatwością Koreańczyk i posłał świecę na jego połowę. Inny Koreańczyk dobiegł z piłką do bramki i Niemcy odpadli.

Generał

Dzisiaj też bramkarz portugalii wyszedł na ostatnie dwie minuty pod pole karne rywala, no debil, przecież bramkarz ma bronić. Raziel januszu nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia!

30.06.2018 23:02
10.1
zanonimizowany1265647
0
Legionista

A mnie się wydawało że Lewandoski to napastnik i ma strzelać bramki!!!!!!!1111!! Franek januszu nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia!

01.07.2018 07:20