Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Patchworkowy świat Super Mario Odyssey

10.06.2018 15:47
Czarny  Wilk
1
Czarny Wilk
87
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Uwielbiam te poziomy w Mario Odyssey. Wciąż jeszcze nie skończyłem całej gry i każdy kolejny świat to niespodzianka, coś zupełnie nowego i niespodziewanego. Pod tym względem inne platformówki zostają daleeeeeko w tyle.

12.06.2018 12:38
Brucevsky
2
odpowiedz
Brucevsky
118
Playing with writing

gameplay.pl

Ciekawy materiał, dzięki!

Rozmarzyłem się na myśl o czekającej mnie w przyszłości wizycie w tym niezwykłym świecie Odyssey. I pewnie tak jak przy Super Mario Galaxy, będę rozpływał się i zachwycał wszystkimi detalami, puszczonymi oczkami i kreacjami mistrzów z Nintendo. Jak już się przyłożą do pracy, mało kto jest im w stanie dorównać.

14.06.2018 17:02
Montinek
3
odpowiedz
Montinek
28
Chorąży

Wilku - to aż jestem ciekaw, jakie wrażenie zrobi (już zrobiło?) na Tobie wybuchowe zakończenie gry, a potem pełen dodatkowej zawartości endgame ;)
Brucevsky - Galaxy też kiedyś muszę przejść (tym bardziej, że Wii można dorwać za bezcen), ale przy obecnej nawałnicy dobrych gier prawdopodobnie znajdę na to czas dopiero na emeryturze :<

14.06.2018 22:03
WolfDale
👍
4
odpowiedz
WolfDale
30
PiS Majster Rejs B312

Pod tym względem inne platformówki zostają daleeeeeko w tyle

To prawda, Mario w 3D dla mnie zawsze będzie królem platformówek. Mario 64, Mario 64 DS, Sunshine, Galaxy i teraz Odyssey stają się dla mnie klasykami w dniu premiery. Nawet nie wiesz jakbym pragnął, aby N wypuściło na jednym kardridżu taki zestaw na Switch. Spałbym pod marketem od tygodnia wyczekując takiego zestawu.

Galaxy też kiedyś muszę przejść (tym bardziej, że Wii można dorwać za bezcen), ale przy obecnej nawałnicy dobrych gier prawdopodobnie znajdę na to czas dopiero na emeryturze

Nie warto odkładać tego na emeryturę, ja też przeszedłem po kilku latach od premiery i żałowałem, że tak długo czekałem. Dla tych dwóch odsłon naprawdę warto odstawić inne tytuły i wsiąknąć w Mariana aż do utraty tchu. I nie daj się zwieść innym, którzy odradzają pierwszą część i zaczynając od drugiej. Naprawdę warto przejść najpierw Galaxy, a potem ulepszone i bardziej dopakowane Galaxy 2.

gameplay.pl Patchworkowy świat Super Mario Odyssey