Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem

16.05.2018 12:30
1
siera97
9
Konsul

Może mi ktoś wyjaśnić z jakiej racji na konsolach darmowy weekend trwa dłużej? Ostatnim razem było tak samo. No chyba ze na konsolach mniej osób w to gra i chcą dodatkowo zachęcić do przetestowania właśnie na konsoli.

A co do samej akcji to robią te darmochy w tempie maszynowym, gra się przecież w ogóle nie zmieniła od ostatniego czasu. Jedyne na co mogę wpaść to ponowna chęć pochwalenia się ile to nowych kont założono w ostatnim czasie i jaka to populacja nie jest przeogromna. Tymczasem wygląda to w ten sposób że mnóstwo "proplayerów" zakłada sobie konta w tym czasie i gra z nowicjuszami, albo wyżywając się na nowych graczach, albo teamkilując czy trollując w inny sposób. Jak ich zbanują to zakładają nowe konto.

16.05.2018 12:42
😁
2
odpowiedz
|13|
21
walas85

@siera97 bo zanim graczom konsolowym uda się pobrać ten tytuł ze wszystkimi rozszerzeniami, to testerzy na PC już skończą w to grać - trochę ta gra zajmuje , a serwery wiadomo jak "wydajnie działają" xD

A tak na serio, to zapewne jest tak jak piszesz "na konsolach mniej osób w to gra i chcą dodatkowo zachęcić do przetestowania właśnie na konsoli." - zapewne to jest ten powód.

Wiadomość Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem