Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Norsca dla Total War Warhammer II dopiero w maju 2018 roku; inne aktualizacje też z obsuwami

07.12.2017 13:23
👎
1
Rumcykcyk
51
Pan Kopiuj Wklej

Mogli nie kombinować i wydać ogromnego warhammera a nie dzielić go na 3 kawałki po czym stare kawałki zaczynają się psuć bo do siebie nie pasują. Aktualnie W2 usunąłem z kompa a gram tylko w W1, za wolno wspierają i wydają patche, chyba że dotknęła ich niska sprzedaż W2 i olali cały ten cykl na rzecz historycznych czasów. Mortal Empires to taki niewypał że ciężko sie go ogrywa, masa absurdów. Chaos ciśnie tylko nas, słaby balans poszczególnych nacji jedne miażdżą innych a np Bretonii nie opłaca się wypływać za morze. Wszystko fajnie wygląda zawsze w gadce a jak przychodzi co do czego to kupa.

07.12.2017 15:28
2
odpowiedz
Maddred
71
Tau Volantis

Sugeruję słowo "Norsca", zastąpić oficjalnym spolszczeniem - "Norska". Przynajmniej mniej w oczy będzie kuło to "Norsci", które to nie wiadomo po jakiemu jest...

07.12.2017 17:39
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Demilisz
132
Generał

@Rumcykcyk
I najlepiej jeszcze żeby tego wielkiego Warhammera sprzedawali za maks 60 euro, naturalnie bez płatnych dodatków (bo po co, skoro byłoby w grze wszystko). Oczywiście bez problemu by wyszli przy tym na swoje finansowo.

Śnij dalej.

Jeden patch jest obecnie w fazie beta, można go sobie pobrać przez Steama. Za tydzień wychodzi darmowy The Experiment. Styczniowa premiera Tomb Kings też przyniesie aktualizację. J

eszcze mozesz mi podać jaka to inna firma podjęła się takiego przedsięwzięcia jak Mortal Empires i zrobiła wszystko od początku do końca zajebiście i bez żadnych błędów. Ja żadnej nie znam, znam za to masę takich, co się epicko wyłożyły na dużo mniejszych projektach.

post wyedytowany przez Demilisz 2017-12-07 17:39:51
07.12.2017 18:24
3.1
Rumcykcyk
51
Pan Kopiuj Wklej

@Demilisz
Projekt ich przerósł a to dopiero połączenie dwóch gier a co to będzie jak dojdzie trzecia. Jak mi napisałeś pierwsze zdanie to od razu pomyślałem o Medievalu 2 oraz Rome gdzie na tamte czasy te gry była przeogromne i mega grywalne, później Empire oraz połączenie kilku kontynentów. Dawniej ich gry były kompletne a dzisiaj ciągle czegoś brakuje i wyczekuje się z utęsknieniem czegoś "nowego" co może się nigdy nie pojawić. Odkąd tną swoje gierki na DLC to słabo to widzę, a z każdą nową odsłoną Total War jest ich coraz więcej.

Jaka firma się tego podjęła? żadna bo tylko SEGA klepie Total Wary i raz im to wychodzi dobrze a raz kiepsko. W1 był fajny ale W2 po dłuższym ogrywaniu trochę mi zbrzydł i wróciłem do W1, nie wiem co mi się na dłuższą metę nie spodobało czy walka o wir czy to respienie armii na naszym terenie podczas rytuałów.

Miło było wrócić do Rome 2 po dłuższej przerwie i zagranie w nowy dodatek. Dosyć ciekawa propozycja dla fanów historycznych czasów.

post wyedytowany przez Rumcykcyk 2017-12-07 18:28:18
Wiadomość Norsca dla Total War Warhammer II dopiero w maju 2018 roku; inne aktualizacje też z obsuwami