Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Gran Turismo 2 | PS1

24.11.2017 18:16
👍
1
2
Kratosek Spartosek
6
Junior
10

Dla tej gry kupiłem konsole PlayStation..... setki godzin spędzonych przy tej grze, mega klimat i fenomen swoich czasów który ciągle do siebie przyciągał :) Nadal czasem wsiąkam na psp czy ps2 .Zamiast chodzić do szkoły to wagarowałem przy Ps1 zbierając mamone na nowe fury :) Mega nostalgia, gra mojego dzieciństwa :) grafa niedomaga ale...... kto grał ten wie.

16.04.2018 12:08
2
odpowiedz
MaXXii
55
Generał

Mam bardzo miłe wspomnienia z tą grą, nie raz dziesiątki godzin przesiedziałem przy trybie GT jak i Arcade. Samo Arcade pamiętam jedynie ze split screena i grania ze zajomymi był ubaw po pachy, licencję na zaliczenie były banalne, zaś jak chcieliśmy na złoto je wymaksować (dostawać super auto w nagrodę) to trzeba było zacisnąć zęby i jakoś to przetrwać.
GT2 to więcej i lepiej pod wieloma względami względem poprzedniczki, w serii GT od 1-4 był ten duży plus że widzieliśmy progres w niedługim czasie od premiery średnio co 2-3 latka, tyle przychodziło nam czekać i to było zajebiste, że to co dawali nam twórcy było adekwatne do czasu. Dziś wiadomo jak jest, no ale co zrobić, ostatnio znowu wróciłem do GT2 i był wspomnień czar :).

https://www.youtube.com/watch?v=nrmCHDBrT8A

Gra Gran Turismo 2 | PS1