Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Najlepszy FPS do zabawy w multi na ps4

14.11.2017 13:04
1
Gengi
4
Legionista

Najlepszy FPS do zabawy w multi na ps4

Cześć,
Poszukuję FPS'a, z dobrym trybem multi (Platforma PS4) Głównie mi chodzi o bazę graczy, aby serwery nie wiały pustkami. Dobrze by było, aby jakaś kampania również była w zawartości gry. Sam troszkę poszperałem w temacie i w sumie to zastanawiam się nad dwoma grami: Battlefield 1 oraz CoD WWII. Zdaję sobie sprawę, że CoD wyszedł dość niedawno i baza graczy pewnie będzie dość duża, jednak również obiło mi się o uszy (oczy :D), że tryb multi już nie jest jakiś zadowalający. Drodzy użytkownicy, proszę pomóżcie mi w tej kwestii. Mogą to być oczywiście inne tytuły, jestem otwarty na propozycje, byle to był tytuł na PS4.

Dzięki za pomoc! :)

14.11.2017 17:19
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Wielki Gracz od 2000 roku
103
El Kwako

Wybacz, nie myślę tak, ale nie mogę się powstrzymać - to ty chcesz pograć dobrze w fpsa na multi, czy po prostu pograć w fpsa na multi?

14.11.2017 20:22
2.1
Gengi
4
Legionista

Chyba wiem do czego zmierzasz :). Wiem aby dobrze pograc na multi to zdecydowanie PC do tego, bo mysz i klawiatura. Zdaje sobie z tego sprawe, jednak aby pograc w cos komfortowo czyli stabilne 30 klatek na chociaz sredniej grafice to jedynie w dosc stare tytuly niestety, a chcialbym w cos nowszego pograc i tez nauczyc sie strzelac na padzie.
Odpowiadajac na pytanie to chcialbym pograc w fpsa przyjemnego dla oka i fajnie sie pobawic w trybie multiplayer.
Wiadomosc pisana z telefonu. Przepraszam za brak polskich znakow

Forum: Najlepszy FPS do zabawy w multi na ps4