Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Life is Strange Before the Storm | PS4

04.09.2017 02:27
1
zanonimizowany1041163
2
Junior
10

Pierwszy epizod bardzo dobry. Gra trzyma poziom od pierwszej części. Bardzo lubię tą serię i polecam każdemu przeżyć to samemu.

20.10.2017 22:00
2
odpowiedz
Czarny Wilk
70
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Drugi odcinek Life is Strange: Before the Storm niestety lekko mnie rozczarował. Po pierwszym, który niespiesznie zaprezentował sytuację i pokazał nam początki przyjaźni Chloe i Rachel, spodziewałem się przyspieszenia akcji i zarysowania konkretnego głównego wątku. Tymczasem akcja utrzymała tempo poprzedniczki, a zamiast jednej większej intrygi, dostałem kilka mniejszych linii fabularnych. Postacie dalej są świetnie napisane, dialogi to przyjemność, nie brak pełnych klimatu scen refleksyjnych czy iskrzących się humorem sytuacji, muzyka to uczta dla uszu... ale to wszystko tak się toczy dla samego toczenia, niespecjalnie zmierzając do czegoś konkretnego. Chciałbym czegoś więcej niż jednej "bomby" rzuconej na koniec, której pojawienie się przewidziałem już w połowie epizodu i która tak naprawdę wcale aż tak wiele nie zmienia.

28.10.2018 23:03
3
odpowiedz
Patryk K
16
Legionista
7.0

Kupiona w PS Store za grosze ale za odcinek dodatkowy trzeba dopłacić także darowałem to sobie. Początek dla mnie był strasznie nudny. Potem zrobiło się bardziej ciekawie ale przyspieszeniem tempa bym tego nie nazwał. Gdyby gra oferowała "skipowanie" kwestii dialogowych - chociaż tych niezwiązanych z główną fabułą byłoby o wiele lepiej. Omijałem wszystko co nie było potrzebne do wykonania właściwego zadania bo można było popatrzeć na prawie wszystko co wiązało się z małą cut-scenką albo monologiem. Trochę brakowało mi spolszczenia. Na pewno nie tak dobry jak podstawowe LiS.

Gra Life is Strange Before the Storm | PS4