Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Twórcy serii Dragon Age planują kolejne części z dużym wyprzedzeniem

12.08.2017 13:03
4
9
odpowiedz
17 odpowiedzi
Gerr
33
Generał

Ciekawe, pewnie dlatego główny zły z trójki, to postać z dlc...

Szczerze, to niech oni zaczną lepiej robić, zamiast planować, bo poziom ich gier leci na ryj, a jedyne czego można być w nich pewnym, to kolejnego romansu... homoseksualnego...

12.08.2017 14:48
😒
6
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
boojan27
90
The Hound

Niestety, dla mnie DA skończył się na genialnej jedynce... :C

A wystarczyło im pójść dalej tym tropem... Ale nie, po co. Po co zachowywać coś, co gracze przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Lepiej robić z tego najpierw hack&slash, a potem sandbox... Ehhh...

12.08.2017 12:31
1
MikoLMJ
5
Legionista

Być może z tego powodu ich gry wypadają tak kiepsko. Mam wrażenie, że są dumni ze swoich produkcji, choć nie powinni...

Dostaniemy kolejną część o "Wybrańcu", który uratuje cały świat... Najpierw Inkwizycja, która obsypana była zbieractwem, a po niej bardzo podobna Androbieda. Teraz Anthem, które nie wniesie nic nowego.

12.08.2017 12:35
2
odpowiedz
poniatovsky
4
Junior

Tym bardziej nie mogę przeżyć tego, że zarżnęli taką markę jak Mass Effect. W Andromedę gra mi się bardzo przyjemnie. Szkoda, że na następny efekt masy przyjdzie mi czekać xx lat. O ile w ogóle wyjdzie...
Cóż, pozostanie chociaż Dragon age.

12.08.2017 12:41
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Camelson
11
Senator

Teraz Anthem, które nie wniesie nic nowego.

Uf, jak dobrze, że już grałeś i wiesz, co z tej gry będzie. Nie, żeby to była zupełnie inna gra niż styl do jakiego BioWare nas przyzwyczaiło, ale pohejtować bez sensu zawsze można.

Mi się w Inkwizycję grało bardzo dobrze, do zbieractwa nikt nie zmuszał, fabuła była ok (chociaż nic specjalnego, ale od dawna nie było gry RPG, która fabularnie kopie) i cała polityczna otoczka była świetna. Wiadomo, o czym będzie nowa część, więc tym bardziej nie mogę się doczekać. Kibicuję i czekam na jakieś pierwsze informacje.

12.08.2017 17:26
3.1
MikoLMJ
5
Legionista

Tak...od razu "hejt". Dowiedz się, kiedy możesz używać tego określenia.

12.08.2017 20:34
3.2
Camelson
11
Senator

No tak, zapomniałem już, że wydawanie osądów na grę, która jeszcze nie wyszła to konstruktywna krytyka. Może w świecie gimnazjalistów tak jest.

post wyedytowany przez Camelson 2017-08-12 20:34:58
12.08.2017 13:03
4
9
odpowiedz
17 odpowiedzi
Gerr
33
Generał

Ciekawe, pewnie dlatego główny zły z trójki, to postać z dlc...

Szczerze, to niech oni zaczną lepiej robić, zamiast planować, bo poziom ich gier leci na ryj, a jedyne czego można być w nich pewnym, to kolejnego romansu... homoseksualnego...

12.08.2017 22:36
4.1
Sttarki
17
Konsul

No oczywiście bo obecność homoseksualistów w grach to coś tak złego xd. Nawet mi ci nie zal, juz zwyczajnie wiem czego się spodziewać.
I jak sam fakt że antagonista był z DLC to coś złego? Było to świetne zagranie gdyż miałeś już okazję go spotkać wcześniej. To jeden z najlepszych pomysłów BioWare.

12.08.2017 23:01
4.2
Gerr
33
Generał

Tak, to coś złego, jeśli zamiast skupić się na zrobieniu dobrej gry i dobrych postaci, wolą zrobić kolejny związek homoseksualny.
Ty może lubisz patrzeć na dwóch wirtualnych gejów, zaspakajających siebie nawzajem, nie wnikam, ja od gry oczekuję jednak żeby była po prostu dobra i można było ją mierzyć ilością wartościowego konwentu, a nie ilością homoseksualistów na kilometr kwadratowy.

Patrząc na awatar, też powinnam wiedzieć, czego się spodziewać...

12.08.2017 23:17
4.3
Sttarki
17
Konsul

Ale Inkwizycja jest bardzo dobra gra i ma świetne pomysły i projekty na postaci. Tym bardziej twój zarzut jest bezpodstawny i pokazuje jaki masz poziom wiedzy xd.
Btw, skąd założenie że wolą?
Powtarzam Inkwizycja to bardzo dobra gra która zarówno przez recenzentów jak i graczy została bardzo pozytywnie oceniona. Twoje zarzuty są puste i nie zawierają niczego. Niczego konkretnego! W każdym razie.
Patrząc na twoj poziom wypowiedzi mogłem się spodziewać też że nie potrafisz sformułowac żadnego argumentu i używać ad hominem.
Btw sugerowanie że ta gra jest w ogóle o gejach xd. Idąc twoim tokiem rozumowania to świat też jest gejowski. Co za argumentacja xd.

post wyedytowany przez Sttarki 2017-08-12 23:18:07
12.08.2017 23:22
4.4
Marvin
10
Centurion

@Gerr
Czyli według Ciebie "robienie" związków homoseksualnych wyklucza zrobienie dobrej gry, czy dobrych postaci. Gratuluję logiki.

Przyznaje, że też nie mam ochoty oglądać "dwóch wirtualnych" ani rzeczywistych "gejów, zaspakajających siebie nawzajem". Coś mi jednak mówi, że Ty nawet nie grałaś w gry Bioware, w których tego typu interakcje mają miejsce.
Skoro nie grasz w te gry, to dlaczego się oburzasz na ich zawartość?

13.08.2017 12:59
4.5
1
Gerr
33
Generał

"Ale Inkwizycja jest bardzo dobra gra "

I tu w zasadzie mogli byśmy skończyć...

"i pokazuje jaki masz poziom wiedzy "

Powiedzmy że mam gust i gdy ktoś daje mi "bardzo dobrą grę", w której ze trzy zadania są ciekawe i rozbudowane, mające na siebie jakiś pomysł, a cała reszta to "zabili mi/ukradli/porwali idź ich zabij/zapal świeczkę/zrób coś innego, to dla mnie bynajmniej, nie jest to dobra gra... więc widać "jaki masz poziom wiedzy".

Edit
Według zapowiedzi to gra na 100h+, wątek główny to jakieś 10h, zakładając że cały był dobry (a nie był), oraz że kilka pobocznych zadań było ok. będziemy mieli jakieś 15h czegoś dobrego i 85h+ guana, to tyle odnośnie dobrej gry.

"Btw, skąd założenie że wolą? "

Zapytaj Jaala.

"Powtarzam Inkwizycja to bardzo dobra gra która zarówno przez recenzentów jak i graczy została bardzo pozytywnie oceniona"

Pewnie dlatego co krok można się potknąć o opinie jakim wielkim średniakiem była... cała redakcja GOLa się z niej śmiała od momentu recenzji, pół internetów pisze że to gniot, itd.
To bardzo zła gra, twoje wypowiedzi są puste. Niczego konkretnego! W każdym razie.

Z resztą chcesz konkretów, poszukaj sobie mojej opinii o tej grze, na tym portalu, będziesz miał konkrety, mi się nie chcę, wybacz.

"Patrząc na twoj poziom wypowiedzi mogłem się spodziewać też że nie potrafisz sformułowac żadnego argumentu i używać ad hominem. "

Napisała to osoba, która w pierwszym swoim poście, postanowiła wrzucić mnie do jednego ze swoich worków... brawo. Z kim ja dyskutuję?

"Btw sugerowanie że ta gra jest w ogóle o gejach xd. Idąc twoim tokiem rozumowania to świat też jest gejowski. Co za argumentacja xd."

Sugeruję że ich gry są promowane homoseksualizmem, nie wiem czy niewyraźnie napisałem to w pierwszym poście, czy ty masz problemy z wyciąganiem wniosków, sądzę że to drugie.

"Czyli według Ciebie "robienie" związków homoseksualnych wyklucza zrobienie dobrej gry, czy dobrych postaci. Gratuluję logiki."

Wkładasz mi coś w usta, czego nie powiedziałem, czy raczej napisałem... kolejny, który nie potrafi wyciągać wniosków.
Tobie też to poradzę, idź do Jaala i się zapytaj, a później zastanów, czemu to studio robi coraz gorsze gry, a zamiast je później poprawiać, postanawia dodać kolejnego homoseksualistę... ja tego nie oczekuję, nie wiem jak wy, nie chcę wypowiadać się za nikogo innego.

Dokładnie, "nie grałeś", typowy argument forumowicza GOLa,
Idź powiedz to pewnemu wytatuowanemu elfowi, który gania napalony za twoją postacią, z opcją trzech serduszek, kończących się w jeden sposób, mi szkoda na to czasu.

post wyedytowany przez Gerr 2017-08-13 13:06:07
13.08.2017 16:25
4.6
Sttarki
17
Konsul

,,I tu w zasadzie mogli byśmy skończyć...,,

Owszem, ponieważ nie potrafisz napisać niczego konstruktywnego i twoje zarzuty to czysty słowotok typowych zarzutów ludzi którzy w tą grę nie grali. Albo inaczej, nie mają żadnych argumentów na obronę swojego zdania.

,,Powiedzmy że mam gust i gdy ktoś daje mi "bardzo dobrą grę", w której ze trzy zadania są ciekawe i rozbudowane, mające na siebie jakiś pomysł, a cała reszta to "zabili mi/ukradli/porwali idź ich zabij/zapal świeczkę/zrób coś innego, to dla mnie bynajmniej, nie jest to dobra gra... więc widać "jaki masz poziom wiedzy".,,

Twój poziom wiedzy jest bardzo niski skoro uważasz ze jedynie 3 zadania tam były ciekawe xd. Cały motyw balu maskowego był świetnie rozegrany, poszukiwanie zaginionych świątyni w ostatniej misji, zagadka związana z tamą na rzece, zadania poboczne Vivienne, Doriana i Varika, bronią się same. Jeżeli dla ciebie jedynie 3 zadania są ciekawe to jestem naprawdę ciekaw jakie to były zadania.

Btw, udowodnij to, że cała reszta to zabij/zapal itd. To tak jakbym ja narzekał że każde zadania w fpsie polega na strzelaniu, a w rpgu na gadaniu albo zabijaniu. To zwykła hipokryzja i ignorancja spowodowana brakiem zrozumienie produktu w którym się gra, gdyż Inkwizycja od początku jest świetna w tym czym miała być. Dobrą gra RPG dla jednego gracza z elementami sandboxu.

Twój poziom wiedzy i ignorancja jest naprawdę wielka xd.

,Według zapowiedzi to gra na 100h+, wątek główny to jakieś 10h, zakładając że cały był dobry (a nie był), oraz że kilka pobocznych zadań było ok. będziemy mieli jakieś 15h czegoś dobrego i 85h+ guana, to tyle odnośnie dobrej gry.,,

Wątek poboczny to dobre połowa gry. Widać jak wiele o niej wiesz xd. 10 h, dobre sobie. I główny wątek był bardzo dobry, fabuła ratowania świata, miała sens i była uwarunkowana fabularnie. Wynikała z motywacji postaci i ich celu, do którego dążyli.

,Zapytaj Jaala.
,,

A ja się pytam ciebie. Skąd założenie, że wolą. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Nie uciekaj od niego, tylko odpowiedz konkretnie.

,,Pewnie dlatego co krok można się potknąć o opinie jakim wielkim średniakiem była,,

Jakoś ja się z tym nie spotkałem, nie wiem..może obracam się w kręgach ludzi, którzy potrafią uzasadnić swoją opinię a nie pisać bezmyślny hejt bez argumentów. I na metacriticu i na golu gra ma bardzo dobrą ocenę, więc to co mówisz nie jest zgodne z stanem faktycznym.

,, cała redakcja GOLa się z niej śmiała od momentu recenzji, pół internetów pisze że to gniot, itd.

Udowodnij to.

,,Z resztą chcesz konkretów, poszukaj sobie mojej opinii o tej grze, na tym portalu, będziesz miał konkrety, mi się nie chcę, wybacz.
,,

Czytałem, typowy bełkot ignoranta który nie rozumie założeń gry i krytykuje ją za to, że nie jest taka jaką on by chciał, ale jest inna. Nic w tym niezwykłego.

,,Napisała to osoba, która w pierwszym swoim poście, postanowiła wrzucić mnie do jednego ze swoich worków... brawo. Z kim ja dyskutuję?
,,

Nie mam żadnych worków. Po prostu stwierdzam fakt, widząc twoje wypowiedzi dotyczące tej gry i głupoty które o niej piszesz.

,,Sugeruję że ich gry są promowane homoseksualizmem, nie wiem czy niewyraźnie napisałem to w pierwszym poście, czy ty masz problemy z wyciąganiem wniosków, sądzę że to drugie.,,

Ja że to pierwsze i znowu kłamiesz, pokaż mi choć jedną reklamę która skupiała się na tym elemencie gry. Która reklamowała ten produkt. No dalej czekam..twoje kompleksy wobec lgbt naprawdę są prześmieszne, każdą wadę inkwizycji próbujesz ostatecznie podsumować, że to te złe ,,gejowskie,, bioware xd.

,Dokładnie, "nie grałeś", typowy argument forumowicza GOLa,
,,
Typowe ad hominem, unikanie odpowiedzi na pytania, uciekanie jak ostatni tchórz i sugerowanie, że fikcyjna postać ma nam dać odpowiedź.

Wybacz, ale jedyną osobą, która nie jest w stanie pisać poprawnie i z sensem jesteś tutaj ty. Cała twoja wypowiedź to jeden, wielki ignorancki bełkot.

Poza tym jesteś takim ignorantem i kłamcą że zupełnie nie wspomniałeś, albo celowo, albo nie wiedziałeś, że w Mass efeccie, ten patch poprawiał bardzo dużo rzeczy. Ale oczywiście, gerr jest ślepy, i widzi tylko co co chcą jego oczęta. Czyli bardzo niewiele, i to w dodatku wylewa swoje pomyje w temacie o dragon age'u mass effectem, robionym przez inną ekipę xd. Co za idiota xd, tego się nawet nie da inaczej nazwać niż idiotyzmami to co wypisujesz.

post wyedytowany przez Sttarki 2017-08-13 16:35:18
13.08.2017 16:59
4.7
1
Gerr
33
Generał

Jak pisałem, nie mam zamiaru po trzech latach od premiery wypisywać jej wad po raz "enty", gdy wcześniej napisałem wszystko co napisać miałem, jak też pisałem, możesz sobie poszukać, te opinie wciąż są na tym portalu, mnie się nie chce.

Twój poziom wiedzy jest bardzo niski skoro uważasz ze jedynie 3 zadania tam były ciekawe xd

Ty nie masz poziomu, skoro nie rozumiesz czym jest hiperbola i bierzesz wszystko dosłownie, nie będę po trzech latach wypisywał tego co było tam dobre a co nie, jak pisałem, była to mniejszość i to znaczna, tyle.

Btw, udowodnij to, że cała reszta to zabij/zapal itd. To tak jakbym ja narzekał że każde zadania w fpsie polega na strzelaniu, a w rpgu na gadaniu albo zabijaniu. To zwykła hipokryzja i ignorancja spowodowana brakiem zrozumienie produktu w którym się gra, gdyż Inkwizycja od początku jest świetna w tym czym miała być. Dobrą gra RPG dla jednego gracza z elementami sandboxu.

Skończyłeś? Ja rozumiem że masz bardzo niskie wymagania od gier, nie każdy taki jest i nie dla każdego idź zabij, znaczy się dobre zadanie. Mam ci udowodnić?
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-11-25-dragon-age-inkwizycja-zadania-dodatkowe?page=3

Bronisz przegranej sprawy, naprawdę.

"Wątek poboczny to dobre połowa gry. Widać jak wiele o niej wiesz xd. 10 h, dobre sobie. I główny wątek był bardzo dobry, fabuła ratowania świata, miała sens i była uwarunkowana fabularnie. Wynikała z motywacji postaci i ich celu, do którego dążyli. "

Ośmieszaj się dalej... połowa gry? Wątek główny to jakieś dziesięć zadań, poboczne, to kilkadziesiąt, do kilkuset, nie liczyłem
Tak, tak, miała sens, bo była uwarunkowana fabularnie, cóż, jak pisałem, gusta i guściki.

"A ja się pytam ciebie. Skąd założenie, że wolą. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Nie uciekaj od niego, tylko odpowiedz konkretnie. "

Odpowiedziałem, zapytaj Jaala.

"Jakoś ja się z tym nie spotkałem, nie wiem..może obracam się w kręgach ludzi, którzy potrafią uzasadnić swoją opinię a nie pisać bezmyślny hejt bez argumentów. I na metacriticu i na golu gra ma bardzo dobrą ocenę, więc to co mówisz nie jest zgodne z stanem faktycznym. "

Metacritic Userscore 5.9 http://www.metacritic.com/game/pc/dragon-age-inquisition
GOL Userscore 7.7
Może my żyjemy w innych światach, może ty stworzyłeś swój własny, jednak daleko tu do ocen bardzo dobrych, najwyżej dobre i to tylko w przypadku GOLa.

"Udowodnij to."


Kilka postów niżej masz przykład.

"Czytałem, typowy bełkot ignoranta który nie rozumie założeń gry i krytykuje ją za to, że nie jest taka jaką on by chciał, ale jest inna. Nic w tym niezwykłego. "

Coś jeszcze? Jestem już ignorantem, nie mam wiedzy... ważne że ty ją masz, producenci powinni się z tego powodu cieszyć.

"Nie mam żadnych worków. Po prostu stwierdzam fakt, widząc twoje wypowiedzi dotyczące tej gry i głupoty które o niej piszesz. ę

Wiadomo, jesteś monopolistą na obrażanie innych i mądrości, z kim ja piszę...

"Ja że to pierwsze i znowu kłamiesz, pokaż mi choć jedną reklamę która skupiała się na tym elemencie gry. Która reklamowała ten produkt. No dalej czekam..twoje kompleksy wobec lgbt naprawdę są prześmieszne, każdą wadę inkwizycji próbujesz ostatecznie podsumować, że to te złe ,,gejowskie,, bioware xd. "

Ważne że ty mówisz prawdę, przecież przed premierą Inkwizycji świata wcale nie obiegła wiadomość że będą mieli "zadeklarowanego geja" w grze, wpisz sobie i poszukaj, a nie grasz głupsze niż jesteś.

Dobrze też że piszesz o moich kompleksach, gdzie wielokrotnie podkreślałem że Dorian to jezdna z moich ulubionych postaci, człowieku ogarnij się, świat nie jest czarno biały, ja rozumiem, jesteś gejem lub innym typowym obrońcą poprawności politycznej, jednak to nie powód żebyś wrzucał innych do swoich worków, które sobie uroiłeś z niewiadomych przyczyn i pienisz się gdy ktoś napisze coś o "homoseksualistach".
I nic nie sprowadzam do "gejowskiego BioWare", to twoje słowa, które wynikają z twoich poglądów życiowych, opartych o worki które sobie ubzdurałeś.

"Typowe ad hominem, unikanie odpowiedzi na pytania, uciekanie jak ostatni tchórz i sugerowanie, że fikcyjna postać ma nam dać odpowiedź. "

Nie pisz więcej, bo robisz z siebie coraz większego durnia, który nie rozumie co pisze. Ani nie ma odrobiny godności by tego biednego Jaala zapytać, czemu BioWare zrobiło z niego geja, mimo że gra cierpiała na masę innych problemów.

"Wybacz, ale jedyną osobą, która nie jest w stanie pisać poprawnie i z sensem jesteś tutaj ty. Cała twoja wypowiedź to jeden, wielki ignorancki bełkot. "

Więc spraw mi przyjemność i nie odpisuj, po co się męczysz, przynajmniej forumowicze GOLa nie będą musieli czytać twoich wypocin.

"Poza tym jesteś takim ignorantem i kłamcą że zupełnie nie wspomniałeś, albo celowo, albo nie wiedziałeś, że w Mass efeccie, ten patch poprawiał bardzo dużo rzeczy. Ale oczywiście, gerr jest ślepy, i widzi tylko co co chcą jego oczęta. Czyi bardzo niewiele, i to w dodatku wylewa swoje pomyje w temacie o dragon age'u mass effectem, robionym przez inną ekipę xd. Co za idiota xd, tego się nawet nie da inaczej nazwać niż idiotyzmami to co wypisujesz. "

Jestem idiotą, ty jesteś mądry, powinieneś być dumny z siebie.
Wiem co ten patchg poprawiał, wiem też czego nie poprawiał i jak pisałem, jeśli ktoś zajmuje się głupotami, zamiast latać grę która jest marna w większości elementów, to mam prawo być z tego niezadowolony, a ty masz prawo nadstawić pośladki przed Jaalem i cieszyć się z ochłapów jakimi cię karmią, nie wnikam w to.

Skończyłeś już mnie obrażać, czy jeszcze nie? Uwierz że mnie to nie rusza. W najlepszym wypadku, to ciebie zbanują.

13.08.2017 17:36
4.8
Sttarki
17
Konsul

,,Jak pisałem, nie mam zamiaru po trzech latach od premiery wypisywać jej wad po raz "enty", gdy wcześniej napisałem wszystko co napisać miałem, jak też pisałem, możesz sobie poszukać, te opinie wciąż są na tym portalu, mnie się nie chce.
,,

Skoro ci się nie chcę to czemu piszesz? xd
Nie dość że kłamca to jeszcze hipokryta xd.
Powtarzam, czytałem twoje zarzuty, są puste. Nie mają nic wspólnego z grą, są populistyczne i wskazują jedynie na to, że w daną produkcje nie grałeś xd.

,,Ty nie masz poziomu, skoro nie rozumiesz czym jest hiperbola i bierzesz wszystko dosłownie, nie będę po trzech latach wypisywał tego co było tam dobre a co nie, jak pisałem, była to mniejszość i to znaczna, tyle.
,,

Nie interesują mnie twoje błędy logiczne i hiperbole, może na twoim poziomie można się nimi porozumiewać ile chcesz, ale skoro mówisz o 3 zadaniach to ja będę odbierać to co widzę i to co piszesz. Nie interesują mnie twoje urojenia. Dobrych rzeczy było zdecydowanie więcej niż złych, jedyna w sumie naprawdę zła rzecz to było powtarzalność i zbieranie, i system walki na klawiaturze. Nic więcej.
Następnym razem pisz zgodnie z prawdą a nie kłamiesz ile wlezie.

,,Skończyłeś? Ja rozumiem że masz bardzo niskie wymagania od gier, nie każdy taki jest i nie dla każdego idź zabij, znaczy się dobre zadanie. Mam ci udowodnić?
,,

Nic nie udowodniłeś bo nic z w tych konkretnych zadaniach pobocznych nie wskazuje na to co mówisz, mówię wskazuje to jedynie na twoją ignorancje, mieć pretensje o tym, że w rpgu się zabija i rozmawia xd. Co za ignorant xd.
I dlaczego oczekujesz że mam niskie wymagania? Bo nie jestem ignorantem w przeciwieństwie do ciebie? No oczywiście każdy kto ma inne zdanie niż ty musi mieć gorszy gust. Co za ignorancja, po raz drugi xd.

Imo, mówiliśmy o zadaniach, nie konkretnie pobocznych. Nie stosuj sofizmatu rozszerzenia.

,,Bronisz przegranej sprawy, naprawdę.
,,

No wiem że jej bronisz, nie musisz się więcej chwalić brakiem argumentów i głupotą w wypowiedzią xd.

,Ośmieszaj się dalej... połowa gry? Wątek główny to jakieś dziesięć zadań, poboczne, to kilkadziesiąt, do kilkuset, nie liczyłem
,,

Jedynie ty się ośmieszasz brakiem argumentów i błędami logicznymi. Tak wątek główny to dobra połowa gry, wątek główny czyli ten związany z dziurą i Koryfeuszem. Widzę, że masz problem z podstawową matematyką.

,,Odpowiedziałem, zapytaj Jaala.
,,

Nie odpowiedziałeś. Zapytałem się ciebie. Nie fikcyjnej postaci. Twoje urojenia doszły do tego poziomu że wierzysz w istnieje fikcyjnej postaci??? xdxd
Ja pierdziele xd.

,,Może my żyjemy w innych światach, może ty stworzyłeś swój własny, jednak daleko tu do ocen bardzo dobrych, najwyżej dobre i to tylko w przypadku GOLa.
,,

Oceny użytkowników xd.
No oczywiście bierz oceny oczywistych trolli i fake kont, które dają karygodnie nie trafione zarzuty i oceny. Jeśli naprawdę wierzysz w te debilizmy to naprawę żal mi ciebie i twojej ułomnej logiki jeszcze bardziej. Oceny od recenzentów, czyli od ludzi którzy przeszli tą grę, się liczą. Nie od anonimków którzy nawet nie wiadomo czy przeszli tą grę, i gdzie duża część z nich to trolle. Ale widzę, że czytanie z zrozumieniem naprawdę szwankuje u twojej osoby.

,,Kilka postów niżej masz przykład.
,,

Nie udowodniłeś tego. Pokaż mi opinię całego GOL'a na co się powoływałeś. Udowodnij cokolwiek na co się powołujesz, bo póki co nic nie napisałeś konkretnego.

,Coś jeszcze? Jestem już ignorantem, nie mam wiedzy... ważne że ty ją masz, producenci powinni się z tego powodu cieszyć.
,,

Oczywiście, że tak. Świadomy klient to dobry klient.

,,Wiadomo, jesteś monopolistą na obrażanie innych i mądrości, z kim ja piszę...
,,

Gdzie ja kogoś obrażam xd. Jedynie stwierdzam fakt, że wypowiadasz się na tematy o których nic nie wiesz. Nie moja wina. I drugi raz narzekasz z kim ty piszesz och ty nieszczęśliwy..kto cię zmusza do tego?

,,Ważne że ty mówisz prawdę, przecież przed premierą Inkwizycji świata wcale nie obiegła wiadomość że będą mieli "zadeklarowanego geja" w grze, wpisz sobie i poszukaj, a nie grasz głupsze niż jesteś.
,,

Głupsze niż jesteś? Nawet pisać nie potrafisz po polsku xd.

I co ma jedno do drugiego? To nadal nie była kampania reklamowa jedynie stwierdzenie faktu. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim xd. Ty naprawdę masz homofobiczne podejście do tematu. Ktoś wspomni o gejach i już o wielka promocja xd.

Nadal czekam aż pokażesz tą reklamę albo cokolwiek na co się powoływałeś.

,,Dobrze też że piszesz o moich kompleksach, gdzie wielokrotnie podkreślałem że Dorian to jezdna z moich ulubionych postaci, człowieku ogarnij się, świat nie jest czarno biały, ja rozumiem, jesteś gejem lub innym typowym obrońcą poprawności politycznej, jednak to nie powód żebyś wrzucał innych do swoich worków, które sobie uroiłeś z niewiadomych przyczyn i pienisz się gdy ktoś napisze coś o "homoseksualistach".,,

XDXDXDXD

Jedynie to wskazuje na twoją hipokryzje xd. I oczywiście jestem gejem xd. No bo w końcu jak ktoś upomina głupoty innego gościa to od razu pewnie to gej. Albo inaczej może spróbujemy podać definicję poprawność politycznej błędnej? No bo zajrzenie do słownika to trudność..
Ech..za bardzo mi pewne sprawy ułatwiasz xd.

,,I nic nie sprowadzam do "gejowskiego BioWare", to twoje słowa, które wynikają z twoich poglądów życiowych, opartych o worki które sobie ubzdurałeś.
,,

Sprowadzasz.

,,Nie pisz więcej, bo robisz z siebie coraz większego durnia, który nie rozumie co pisze. Ani nie ma odrobiny godności by tego biednego Jaala zapytać, czemu BioWare zrobiło z niego geja, mimo że gra cierpiała na masę innych problemów.
,,

Jedyną osobą która nie rozumie co piszę to ty. I jeszcze ad persona xd. No oczywiście, nie ma argumentów więc trzeba personalnie. Typowa postawa ignoranta, obrażanie innych bez żadnego powodu.
I sugerowanie, że to coś złego xd.
I zrobili z niego bi.
Ale po raz kolejny ignorancja to twoja mocna strona xd. Wiedzieć o czym się piszę to koszmar xd.
I ponownie, nie potrafisz czytać z zrozumieniem czy po prostu ignorujesz prawdę? Patch poprawiał wiele problemów jakie miała gra. Skąd pomysł, że zrobienie z Jaala bi, miałoby w jakikolwiek sposób zaszkodzić bioware i spowodować, że nie powstały lepsze poprawki? Udowodnij to bo to wyjątkowo śmiała i debilna teza.

,,Więc spraw mi przyjemność i nie odpisuj, po co się męczysz, przynajmniej forumowicze GOLa nie będą musieli czytać twoich wypocin.
,,

Świetna rada, zastosują ją do siebie. W końcu ty ty piszesz o tym jak się męczysz nie ja xd. Sugerowanie, że nie będę odpisywać na twoje bzdury xd. Dobre sobie.

,,Jestem idiotą, ty jesteś mądry, powinieneś być dumny z siebie.
,,

Ty to powiedziałeś nie ja xd.

,,Wiem co ten patchg poprawiał, wiem też czego nie poprawiał i jak pisałem, jeśli ktoś zajmuje się głupotami, zamiast latać grę która jest marna w większości elementów, to mam prawo być z tego niezadowolony, a ty masz prawo nadstawić pośladki przed Jaalem i cieszyć się z ochłapów jakimi cię karmią, nie wnikam w to.,,

I znowu to samo, znowu sugerowanie, ze fakt zmiany jednej postaci z hetero na be, spowodował że gra nie mogła być lepsza i jeszcze sugerowanie, że ja w ogóle wchodziłem w związek z tą postacią xd. Co za ignorant.
Czemu w ogóle stosujesz ad hominem? Mówimy o dragon ageu nie mass effecie. Widzę że masz kompleks na punkcie tego Jaala. I co do ochłapów to się nie przejmuj, ja ci smakują to je sobie weź, nie mierz ludzi swoja miarą, i nie porównuj mnie do ciebie. Nie ten poziom.

,,Skończyłeś już mnie obrażać, czy jeszcze nie? Uwierz że mnie to nie rusza. W najlepszym wypadku, to ciebie zbanują.
,,
Sugerowanie że pisanie coś co ci się nie podoba to obrażanie, ot, typowa krótkowzroczność i brak umiejętności pisania z zrozumieniem. Do tego błędy logiczne oraz głupoty typowe dla twojej wypowiedzi, pełne ignorancji i głupoty. Jeżeli obraża cię bycie ignorantem to przestań nim być. To proste.

Następnym razem odpowiedz na pytania.

,,Ja że to pierwsze i znowu kłamiesz, pokaż mi choć jedną reklamę która skupiała się na tym elemencie gry,,

,,Udowodnij, że cała redakcja GOla się śmiała z tego tytułu.

I skąd założenie że wolą robić pary romansowe zamiast skupić się na poprawce gry.

post wyedytowany przez Sttarki 2017-08-13 17:41:32
13.08.2017 18:00
4.9
Marvin
10
Centurion

@Gerr
”Wkładasz mi coś w usta, czego nie powiedziałem, czy raczej napisałem...”
Napisałeś dokładnie to: ”zamiast skupić się na zrobieniu dobrej gry i dobrych postaci, wolą zrobić kolejny związek homoseksualny”
Użyłeś słowa „zamiast”, które mówi wprost, że były dwie, nawzajem wykluczające się opcje:
1. Zrobić dobrą grę z dobrymi postaciami
2. „zrobić” kolejny związek homoseksualny

A to, że nie grałeś w te gry wnioskuję po tym, że wydajesz się nie wiedzieć, że KAŻDA z tych gier ma kilka ścieżek rozwoju stosunków pomiędzy prowadzoną przez gracza postacią, a jej towarzyszami.
Niektóre ścieżki prowadzą do homoseksualnego romansu, zwieńczonego, jak zgaduję, sceną seksu.
Pamiętam jak raz w Mass Effect 3, przez przypadek zawędrowałem w opcję homoseksualną z tym mięśniakiem, nie pamiętam jak mu było.
Od tamtej pory bardziej się pilnowałem wybierając opcje dialogowe.

Napisałeś, że „Ty może lubisz patrzeć na dwóch wirtualnych gejów, zaspakajających siebie nawzajem”, co sugeruje, że byłeś świadkiem tych scen nie jednokrotnie, lub zwyczajnie nie wiesz, o czym mówisz.

Podsumujmy:
albo w te gry nie grałeś i nie wiesz, że TE sceny można bez najmniejszego problemu pominąć,
albo grałeś i wiesz, że można, ale mimo to postanowiłeś do nich dojść [ ;) ] , a teraz, być może przez poczucie wstydu, próbujesz zrzucić winę na twórców.

„Wkładasz mi coś w usta”
Ekchem… w świetle nowych możliwości mogę tylko powiedzieć, że nie jestem homofobem, ale lubię tylko kobiety, więc zostańmy przyjaciółmi.

post wyedytowany przez Marvin 2017-08-13 18:02:03
13.08.2017 19:41
4.12
1
Gerr
33
Generał

Piszę bo mam do tego prawo, mam też prawo oczekiwać od innych choć odrobinę inteligencji, by sobie znaleźli odpowiedni komentarz napisany w wątku gry. Widać dla ciebie to zbyt trudne, wolisz mnie zwyzywać, bo wiesz że tamten komentarz zrobił by z twych argumentów, wypociny... Cóż,typowy typowy golowicz, co to sam nie ma argumentów, a inne ignoruje.

ale skoro mówisz o 3 zadaniach to ja będę odbierać to co widzę i to co piszesz.

Napisałem "z trzy", wiem żedla ciebie hiperbola to zbyt trudne pojęcie, wiem że "z trzy" dla ciebie równa się konkretnie trzy, wybacz że wziąłem cię za osobę inteligentną, już nie będę.

Dobrych rzeczy było zdecydowanie więcej niż złych, jedyna w sumie naprawdę zła rzecz to było powtarzalność i zbieranie, i system walki na klawiaturze. Nic więcej.
Następnym razem pisz zgodnie z prawdą a nie kłamiesz ile wlezie.

Ok, masz rację, w końcu tak napisałeś... Cóż.

Nic nie udowodniłeś bo nic z w tych konkretnych zadaniach pobocznych nie wskazuje na to co mówisz, mówię wskazuje to jedynie na twoją ignorancje, mieć pretensje o tym, że w rpgu się zabija i rozmawia xd. Co za ignorant xd.

No ba, przecież "RPG" równa się, marne, nierozbudowane zadania, zastanów się co piszesz, bo jak pisałem bronisz przegranej sprawy.

I dlaczego oczekujesz że mam niskie wymagania? Bo nie jestem ignorantem w przeciwieństwie do ciebie? No oczywiście każdy kto ma inne zdanie niż ty musi mieć gorszy gust. Co za ignorancja, po raz drugi xd.
Imo, mówiliśmy o zadaniach, nie konkretnie pobocznych. Nie stosuj sofizmatu rozszerzenia.

To na chwilę obecną ty udowadniasz że nierozbudowabe zadania, w stylu idź i zabij są kwintesencją RPGa i odpycha od siebie nawet ich listę. Cóż, bronisz się jak możesz, tylko że ci nie wychodzi.

I jak najbardziej rozmawialiśmy o pobocznych zadaniach. Bo wątek główny zawiera ich z 10. Udawaj głupiego dalej.

Jedynie ty się ośmieszasz brakiem argumentów i błędami logicznymi. Tak wątek główny to dobra połowa gry, wątek główny czyli ten związany z dziurą i Koryfeuszem. Widzę, że masz problem z podstawową matematyką.

Skoro twierdzisz że 10 to więcej niż 100, to jak najbardziej nie znam się na takiej matematyce. Kończ wpaść i oszczędź.

Nie odpowiedziałeś. Zapytałem się ciebie. Nie fikcyjnej postaci. Twoje urojenia doszły do tego poziomu że wierzysz w istnieje fikcyjnej postaci??? xdxd
Ja pierdziele xd.

Jak to jest, stosować tak głupią argumentację?
Nawet mój chrzśniak, który ma teraz 6 lat nie potrafi tak obracać kota ogonem... Cóż rób z siebie głupiego dalej, skoro to lubisz.

Oceny użytkowników xd.
No oczywiście bierz oceny oczywistych trolli i fake kont, które dają karygodnie nie trafione zarzuty i oceny. Jeśli naprawdę wierzysz w te debilizmy to naprawę żal mi ciebie i twojej ułomnej logiki jeszcze bardziej. Oceny od recenzentów, czyli od ludzi którzy przeszli tą grę, się liczą. Nie od anonimków którzy nawet nie wiadomo czy przeszli tą grę, i gdzie duża część z nich to trolle. Ale widzę, że czytanie z zrozumieniem naprawdę szwankuje u twojej osoby.

"No tak, ludzie się nie znajo! Tylko ja i redaktory, my wumy lepiej!"

Mam się nie słuchać tysięcy graczy, tylko kilkudziesięciu redaktorów... Bo mówi mi to randomowy user GOLa.
Dziwne tylko że wiele innych gier ma wyższą średnią, co według ciebie nie powinno mieć miejsca, bo "trolle"

Nie udowodniłeś tego. Pokaż mi opinię całego GOL'a na co się powoływałeś. Udowodnij cokolwiek na co się powołujesz, bo póki co nic nie napisałeś konkretnego.

Sobie filmiki redakcji pooglądaj, te w których śmieją się z inkwizycji i pod którymi tłumaczą się że to tylko ocena jednego z nich.
Ja wiem że masz problemy z wyszukiwaniem tego co nie klei się do twojego światopoglądu, jednak szanujmy się.

Gdzie ja kogoś obrażam xd. Jedynie stwierdzam fakt, że wypowiadasz się na tematy o których nic nie wiesz. Nie moja wina.

Jesteś głupi, ja nikogo nie obrażam, ja stwierdzam fakt. Coraz bzdurniejsze argumenty, podstawówka, czy gimnazjum? W sumie teraz to będzie jedno...

I co ma jedno do drugiego? To nadal nie była kampania reklamowa jedynie stwierdzenie faktu. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim xd. Ty naprawdę masz homofobiczne podejście do tematu. Ktoś wspomni o gejach i już o wielka promocja xd.
Nadal czekam aż pokażesz tą reklamę albo cokolwiek na co się powoływałeś.

Ty chyba nie rozumiesz jak działa reklama w tej branży, chwalili się, wszystkie media o tym pisały, ergo kampania reklamowa, taka sama jak wrzucenie do sieci screena. Ale udajemy że tego nie było, jak się o tym nie będzie mówiło, znaczy że nieprawda.

Jedynie to wskazuje na twoją hipokryzje xd. I oczywiście jestem gejem xd. No bo w końcu jak ktoś upomina głupoty innego gościa to od razu pewnie to gej. Albo inaczej może spróbujemy podać definicję poprawność politycznej błędnej? No bo zajrzenie do słownika to trudność..
Ech..za bardzo mi pewne sprawy ułatwiasz xd.

Napisałem "albo", tobie to uciekło, ciekawe czemu...
No ba, przecież ty wcale nie wrzucasz nikogo do worków, z okresleniami homofob...
Dalej czarno białe widzenie... Cóż, czego ja się spodziewam po osobie pieniącej się, na widok wypowiedzi w której ktoś odnosi się do homoseksualizmu...

Sprowadzasz.

Bo ty tak mówisz? Nieomylny, alfa i omega, te sprawy?
Psycholog pierwsza klasa... Podstawówki.

Jedyną osobą która nie rozumie co piszę to ty. I jeszcze ad persona xd. No oczywiście, nie ma argumentów więc trzeba personalnie. Typowa postawa ignoranta, obrażanie innych bez żadnego powodu.
I sugerowanie, że to coś złego xd.
I zrobili z niego bi.
Ale po raz kolejny ignorancja to twoja mocna strona xd. Wiedzieć o czym się piszę to koszmar xd.
I ponownie, nie potrafisz czytać z zrozumieniem czy po prostu ignorujesz prawdę? Patch poprawiał wiele problemów jakie miała gra. Skąd pomysł, że zrobienie z Jaala bi, miałoby w jakikolwiek sposób zaszkodzić bioware i spowodować, że nie powstały lepsze poprawki? Udowodnij to bo to wyjątkowo śmiała i debilna teza.

Po raz kolejny, pisze to osoba która w pierwszym poście wrzuciła mnie do tego gorszego worka i później zwyzywała od idiotów...

Bi, czy to coś zmienia w postawionej przeze mnie tezie? Do tego napisałem niżej o poprawkach, ty to zignorowaleś, wręcz olewasz wszystkie problemy tej gry, które powinny zostać poprawione w pierwszej kolejności, bo Jaal to sprawa niecierpiaca zwłoki. A ja mam prawo wymagać.

I znowu to samo, znowu sugerowanie, ze fakt zmiany jednej postaci z hetero na be, spowodował że gra nie mogła być lepsza i jeszcze sugerowanie, że ja w ogóle wchodziłem w związek z tą postacią xd. Co za ignorant.
Czemu w ogóle stosujesz ad hominem? Mówimy o dragon ageu nie mass effecie. Widzę że masz kompleks na punkcie tego Jaala. I co do ochłapów to się nie przejmuj, ja ci smakują to je sobie weź, nie mierz ludzi swoja miarą, i nie porównuj mnie do ciebie. Nie ten poziom.

Masz rację, nie ten poziom, ja nie udaję że nikogo nie obrażam, ja nie robię z siebie idioty, zabraniając innym swego zdania na temat patchowania tak niedorobionej gry, ani ja nie udaję że oczekiwanie od twórców by zajęli się tym co naprawdę ważne, w pierwszej kolejności, to coś złego.

I o czym ty tu teraz mi piszesz, w pierwszym poście odniosłem się do całokształtu ich gier, ty na to odpowiedziałeś, a teraz piszesz że to nie temat mass effecta? Po co więc podejmowane dyskusję?

Sugerowanie że pisanie coś co ci się nie podoba to obrażanie, ot, typowa krótkowzroczność i brak umiejętności pisania z zrozumieniem. Do tego błędy logiczne oraz głupoty typowe dla twojej wypowiedzi, pełne ignorancji i głupoty. Jeżeli obraża cię bycie ignorantem to przestań nim być. To proste.

Wow, nazywanie kogoś co kilka zdań idiotą, to krutkowzrocznosć... Cóż.
Udowodnij mi że Jaal był jedną z najważniejszych zmian, które musiały poprawić się w jednym z pierwszych patchów. Udowodnij że musiał się on znaleźć przed całkowitą poprawą Mimikę, która nadal ma olbrzymie problemy. Że marnowanie na takie głupoty czasu i zasobów , w momencie gdy gra niedomaga, to coś na co nie mogę marudzić jako konsument. W końcu ja nic nie udowodniłem, może poradzisz sobie lepiej.

Napisałeś dokładnie to: ”zamiast skupić się na zrobieniu dobrej gry i dobrych postaci, wolą zrobić kolejny związek homoseksualny”
Użyłeś słowa „zamiast”, które mówi wprost, że były dwie, nawzajem wykluczające się opcje:
1. Zrobić dobrą grę z dobrymi postaciami
2. „zrobić” kolejny związek homoseksualny

Słowo klucz "kolejny", więc bramka numer
3. Masz już x romansów i inne, ważne rzeczy które możesz w tym czasie zrobić.

A to, że nie grałeś w te gry wnioskuję po tym, że wydajesz się nie wiedzieć, że KAŻDA z tych gier ma kilka ścieżek rozwoju stosunków pomiędzy prowadzoną przez gracza postacią, a jej towarzyszami.
Niektóre ścieżki prowadzą do homoseksualnego romansu, zwieńczonego, jak zgaduję, sceną seksu.
Pamiętam jak raz w Mass Effect 3, przez przypadek zawędrowałem w opcję homoseksualną z tym mięśniakiem, nie pamiętam jak mu było. 
Od tamtej pory bardziej się pilnowałem wybierając opcje dialogowe.

I co z tego wynika? Masz x opcji romansu, co niesie za sobą kolejna? Tym bardziej gdy twoja gra niedomaga.

Napisałeś, że „Ty może lubisz patrzeć na dwóch wirtualnych gejów, zaspakajających siebie nawzajem”, co sugeruje, że byłeś świadkiem tych scen nie jednokrotnie, lub zwyczajnie nie wiesz, o czym mówisz.

Nie wiem jakiej polszczyzny byłeś i przez kogo uczony, ale może to również oznaczać że potrafię sobie coś wyobrazić, lub nawet nie muszę sobie tego wyobrażać, by znając swoje preferencje seksualne, wiedzieć że nie mam ochoty na to patrzeć.

Podsumujmy:
albo w te gry nie grałeś i nie wiesz, że TE sceny można bez najmniejszego problemu pominąć,
albo grałeś i wiesz, że można, ale mimo to postanowiłeś do nich dojść [ ;) ] , a teraz, być może przez poczucie wstydu, próbujesz zrzucić winę na twórców.

Podsumowując, masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.
I owszem, nie ukrywam że ich gra (DA 2) mnie wręcz zmuszała, bym na to patrzył i spowodowało to u mnie niesmak.

„Wkładasz mi coś w usta”
Ekchem… w świetle nowych możliwości mogę tylko powiedzieć, że nie jestem homofobem, ale lubię tylko kobiety, więc zostańmy przyjaciółmi.

Głodnemu chleb na mysli, conie.

Edit
Zanim przyczepisz się literówek, bo napewno się przyczepisz, zważ że piszę z telefonu.

post wyedytowany przez Gerr 2017-08-13 19:53:41
13.08.2017 19:59
4.13
1
Gerr
33
Generał

Masz, specjalnie dla ciebie, poświęciłem dwie minuty, bo inaczej będziesz pisał bzdury.

Co prawda gry jeszcze nie skończyłem (pozostała ostatnia misja i trochę zadań pobocznych i kilka smoków), to wydaje mi się że mogę już spokojnie podzielić się swoimi wrażeniami. na liczniku mam 76 godzin, grę mogłem skończyć wcześniej, ale chciałem wykonać większość zadań pobocznych jakie mi jeszcze zostały.
-Przede wszystkim towarzysze, co tu dużo pisać, są zróżnicowani, ich historie i motywacje są bardzo ciekawe i przede wszystkim da się ich lubić.
-Projekt lokacji, są one dość zróżnicowane, nawet nieźle wypełnione i aż chce się po nich łazić, jedynie miasta wyglądają słabo (ale to standard w tej serii).
-Fabuła i tu zaczynają się schody, z jednej strony naprawdę ciekawe zadania główne (magowie i Redclif, czy bal), z drógiej idiotyczne wątki (Szara Straż), do tego główny zły który jest totalnym pójściem na łatwiznę, liczyłem na coś dużo lepszego, szczególnie że Inkwizycja dawała spore możliwości. No i przede wszystkim króciutko (chyba 10 zadań), a miało być tyle godzin głównego wątku...
-Zadania poboczne mogą podobać się na początku (a raczej ich ilość która na początku nieco mnie przytłoczyła), ale niedługo później wpada się w rutynę, co z tego że jest masa tekstu czytanego, skoro szybko zauważa się schematyczność, nawet nie chciało mi się liczyć ile razy ratowałem wieśniaków, wybijałem bandytów/templariuszy/magów, zapalałem ognie według jakiegoś wzoru, czy szukałem jakiejś znajdźki... jedynie misje związane z głównymi bohaterami trzymały poziom.
-Walka, OLBRZYMI MINUS, wszystko nastawione na czystą akcję, sama kamera taktyczna umieszczona na siłę, żeby fani serii się nie burzyli, do tego masa niedoróbek w balansie postaci, oraz słabe drzewka rozwoju. Powiem tylko tyle, z czym do Origins, gdzie te godziny spędzone w trybie taktycznym na ustawianiu postaci tak by jak najefektywniej wykorzystać ich umiejętności...
-SkyHold i tu kolejny minus, kolejny kompletnie niewykorzystany potencjał, w twierdzy przez pewien czas był nerwowy klimat, ciągle słyszało się głosy że trzeba się szykować, w każdej chwili możemy zostać zaatakowani i co? I nic... Taka twierdza tylko po to by była, choć fajnie się nią zarządzało...
-Wybory, tu kolejny zawód, przed premierą tyle się mówiło że wszystko będzie zależało od naszych wyborów, że będziemy mogli wpłynąć na świat, zawiązywać i zrywać sojusze, decydować o losach całych krain, a tu co? No właśnie nic, liczyłem że będę mógł zawrzeć sojusz z którymś z krajów i wypowiedzieć wojnę innemu, lub rozpocząć świętą wojnę ze wszystkimi, ale gdzie tam, Inkwizycja ma inne priorytety, naprawiać to co spieprzyli inni. Najbardziej boli jednak że nie mamy wpływu praktycznie na naszą armię (nawet nie czuć że mamy jakąś armię), na demach widać było że będziemy mogli wydać rozkaz do ataku naszym oddziałom wspierającym nas w zadaniach, czy decydować o przeznaczeniu naszych twierdz oraz wytyczaniu szlaków handlowych, których będziemy musieli strzec, szkoda że nic takiego nie zobaczyliśmy w grze.
-Crafting, olbrzymi plus, bardzo podobało mi się że różne materiały wpływały na różne statystyki, szkoda że było tego tak mało.
-Smoki, zabija się je fajnie, szkoda że walki są do bólu oskryptowane.
-Romanse i tu olbrzymi plus, wreszcie nie jest to wprowadzone tak nachalnie, nie ma sytuacji z "trzema serduszkami".
-Stół narad (tak się to zwało?), w sumie mógłby w ogóle nie istnieć, bo nie wprowadza nic nowego, co z tego że mogę posłać swoich doradców na misie, skoro nie ma to na nic wpływu, a korzyści są niewielkie, takie rzeczy to już w Asasynie były. Jeszcze gdyby to kogo poślę miało jakiś wpływ na rozgrywkę. Jedyna korzyść z tego płynąca, to możliwość "poczucia" się jak władca, mający na coś wpływ.
Ogólnie nowy Dragon Age nie zachwycił mnie tak bardzo jak mógł, masa niewykorzystanego potencjału, decyzje które do niczego nie prowadzą, brak możliwości decydowania o losie Inkwizycji. Liczyłem na kolejny Origins, z większym światem, świetnymi zadaniami pobocznymi, oraz wyborami wpływającymi na całe państwa, dostałem jedynie dobrą grę o ratowaniu świata i przeciętnego RPG-a (Z czym do Divinity), nastawionego na graczy mało wymagających, z masą bzdurnych zadań poboczne rodem z gier MMO, które co gorsza trzeba robić, żeby pozyskiwać punkty władzy. Nie podejmę się wystawiania oceny, bo szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co tej grze wystawić... mimo masy niedociągnięć, grało się naprawdę fajnie i chciało się zobaczyć co będzie dalej.

Zważ że była to preopinia i kilka rzeczy się w niej zmieniło, jednak zarzutów do projektu lokacji i wątków politycznych szukał nie będę.

post wyedytowany przez Gerr 2017-08-13 20:02:29
13.08.2017 21:12
4.14
Sttarki
17
Konsul

,Napisałem "z trzy", wiem żedla ciebie hiperbola to zbyt trudne pojęcie, wiem że "z trzy" dla ciebie równa się konkretnie trzy, wybacz że wziąłem cię za osobę inteligentną, już nie będę.,

A gdziekolwiek ja daję do zrozumienia że jest ono zbyt trudne? Xd
Znowu widzisz rzeczy których nie ma. I znowu ad persona. Upadasz coraz niżej. Argumenty się skończyły, zaczęło się obrazanie interlokutora. Nic konkretnego nie napisałeś. Nadal czekam na odwiedź na pytanie. Dasz radę to zrobić czy nawet to cię przerasta?

Ja pokazałem że dobrych zadań jest więcej ty do tej pory nie potrafisz pokazac tych złych.

I wiem że mam rację. Naprawdę nie musisz powtarzać takie oczywistości. Ty z kolei do tej pory nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

Dlaczego zamiast napisać swoje argumenty, piszesz ze bronie przegranej sprawy? Może byś chciał udowodnić swoją tezę? Bo jak do tej pory tego nie robisz. Skończyłbys spamować i zaczął pisać na temat. Konkretnie.
Gra ma bardzo dobre zadania z wieloma zakończeniami. Podałem już swoje przykłady. Czemu ty tego nie zrobisz? Boisz się że wyjdzie na jaw twoja niewiedza? Już każdy o niej wie. Więc nie masz się co martwić xd.

Kolejny pojazd personalny. Pokazujący twoje kompleksy na moim punkcie xd. Proszę cię bardzo rób tak dalej. Skoro to pomoże ci podwyższyć samoocenę to niech będzie. Ale po raz kolejny pokazujesz błąd logiczny z twojej strony i brak umiejętności dyskutowania.
Mówiąc o nie rozbudowanych zadaniach pokazujesz że nie wiesz nic o tej grze.

I nie nie rozmawialiśmy. Nie interesuje mnie twoje urojenie i twój sofizmat. Gdyby było tak jak mówisz byłoby to skonkretyzowane na początku. A tak nie było. Kolejna glupota z twojej strony xd.

Skoro uważasz ze wątek główny trwal 10 h to udowodnij to. I gdzie ja pisałem że trwał 100h? Przestań być gołosłowny i to zrób.

Nie odwracam kota ogonem. Nie używaj zwrotów których nie rozumiesz. Już to mówiłem przy poprawności politycznej. Słowik nie boli. I zamiast stosować dygresje odpowiedź na pytanie. Dopóki tego nie zrobisz nadal będziesz uciekał od dyskusji.

I na jakiej podstawie doszedłeś do tej konkluzji? Lol. Gdzie ja napisałem że tylko ja wiem lepiej albo redaktorzy? Btw co ma do tego randomosc. Liczą się argumenty nie to jak ktoś jest popularny. Wyjątkowo głupi psuedo argumenty z twojej strony by sugerować że ktoś kto jest od ciebie mądrzejszy, miałby być nie słuchany bo jest niby mało znany. Debilizm.

Dlaczego w ogóle nie odniosłeś się do komentarza? Nie możesz tego zrobić? Dziwne ale to nie mój problem...

Rozumiem że ta ciebie liczba ludzi jest ważniejsza niż jakoś argumentów? Hm.. No dobra ale to się nazywa argumentum ad populum. W końcu tysiąc Móch, nie może się mylić. I tak to tylko figura alegoryczna.

Średnia nie jest tutaj najistotniejsza bardziej znowu jakoś argumentów i ich bezsensowność, ale dla ciebie to oczywiście nie ma znaczenia sugerując po twojej wypowiedzi i stylu którym to piszesz jakoby to było najważniejsze.

Masz rację szanujmy się ale ty powiedziałeś że cała redakcja się śmieje Inkwizycja a ja mam pełne prawo oczekiwać że to udowodnisz parę ludzi to nie cała redakcja chyba że dla ciebie to jest bez znaczenia co by mnie jakoś wcale nie zdziwiło. Więc nadal nie jesteś w stanie udowodnić swojego punktu.

Co chcesz osiągnąć tymi dygresjami? Nawet jeśli gimnazjum to nadal prezentuje wyższą jakość argumentów logiczność i wypowiedzi niż ty, więc pomysl ile świadczy to o tobie xd. 2017 r. A ludzie nadal sugerują że mlodosc to niby coś złego xd.

Nie kampania reklamowa nie polega na samym wrzuceniu zdjęcia do internetu xd polecam po raz kolejny sprawdzić definicje w kampanii reklamowej i udowodnić że samo wrzucenie screena jest tożsame z kampanią reklamowym to co piszesz to bzdury xd.
Nadal czekam aż zaprezentujesz swój dowód xd

Gdzie ja kogokolwiek określiłem homofobem podczas kiedy dana osoba nie wykazywała żadnych objawów tego zaburzenia? Mówisz o dychotomii myślenia podczas gdy sam ją stosujesz jesteś strasznym hipokrytom xd
I raczej zwracający uwagę na błędy w logicznym myśleniu i brak argumentów tudzież populistyczne myślenie prezentowane przez niektórych użytkowników tego forum. Ale dla ciebie każda krytyka to pewnie bezmyślny hejt w końcu to ja się pienie. Xd
Ciekawe gdzie do tej pory jedyni ty narzekałeś że nie chcesz pisać a z tego od widzę to się do tego zmuszasz. W końcu masochizm jest ok nie będę wnikać w twoje fetysze xd

Nie, po prostu sprowadzasz. Nie stosuj sofizmatu rozszerzenia ponownie xd. Znowu argument o młodości jakoby to miało być coś złego xd.

Nie z wyzywałem cię od idiotów. Jedynie wskazałem na twoje idiotyzmy w rozumowaniu i w pisaniu nie zmieniaj moich wypowiedzi na swoją korzyść.

Btw, tak to sporo zmienia. Chociażby to że nie znasz gry o której mówisz. Jesteś ignorantem i udowadniasz to na każdym kroku brakiem refleksyjności.

Masz prawo wymagać ale nie masz monopolu na prawdę, w związku z tym twoja opinia o poprawkach i o ich jakości nie musi być zgodna z tym co sadzi BioWare . A gra po ostatnich poprawkach które były z tym patchem nie ma już prawie błędów. Dla ludzi grających w RPG ważniejsze są postacie i ich rozwój niż kwestia paru bugów. Nie olewam problemów tej gry,po prostu ten temat nie jest o tym xd. W przeciwieństwie do ciebie chociaż staram się pisać na temat xd.

Cóż akurat lekkiego idiotę z siebie robisz xd. W końcu nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania, błąkasz się jak szatan by uniknąć na nie odpowiedzi stosujesz uproszczenia, błędy logiczne, sofizmaty, hiperbolizacje trywializacje i inne brzydkie chwyty erystyczny mające na celu przekonać innych o twojej racji co raczej się nie udaje xd
Gdzie ja zabraniałem łatać tą grę? Znowu masz przewidzenia. Xd

Oczywiście że to nie temat mass effecta. To temat dragon age a i głównie do tego się odnosiłem. Twój post to populistyczny stek bzdur, przynajmniej ten pierwszy. Pełen głupot i braku argumentów. I odpowiadac po to by cię podenerowac, pośmiać się i nauczyć cię czegoś. Może się uda, choć pewnie nie xd.

Gdzie ja nazywałem cię idiotą co kilka zdań?? Znowu będzie się wił z odpowiedzią na te oczywiste kłamstwo. Myśl o czym piszesz.

Gdzie ja twierdziłem że to byla jedną z najważniejszych zmian? Xd Czemu mam udowadniać coś czego nie twierdzę? Xd

Mimika ma się już całkiem dobrze i wystarczy pomyśleć, albo mieć wiedzę. Problemy z mimika są prawie niemożliwe do usunięcia gdyż wynikają z wcześniejszej fazy produkcji gry. Dodanie paru opcji dialogowych jest dużo łatwiejsza zwłaszcza że już były nagrane i wczesny koncept na tą postać by taki a nie inny. Było to łatwiejsze i również oczekiwane przez fanów. Proste. A teraz ty odpowiedź na moje pytania które wynikają z twoich słów xd
I twoje narzekanie to radość kogoś innego. Nie jesteś sam pamiętaj o tym. Nikogo nie obchodzi to że dla ciebie ta zmiana jest mało znacząca.

I wiem ja zawsze radzę sobie lepiej xd. Mimo iż ciężar dowodu nie spoczywa na mnie.

14.08.2017 01:13
4.15
Marvin
10
Centurion

@Gerr
Gerr, Gerr, Gerr…

<<Napisałeś dokładnie to: ”zamiast skupić się na zrobieniu dobrej gry i dobrych postaci, wolą zrobić kolejny związek homoseksualny”
Użyłeś słowa „zamiast”, które mówi wprost, że były dwie, nawzajem wykluczające się opcje:
1. Zrobić dobrą grę z dobrymi postaciami
2. „zrobić” kolejny związek homoseksualny

Słowo klucz "kolejny", więc bramka numer
3. Masz już x romansów i inne, ważne rzeczy które możesz w tym czasie zrobić..>>

Mógłbyś przetłumaczyć to na polski? Za ch.ja nie mogę dojść, w jaki sposób odnosi się to do zarówno mojej, jak i Twojej wcześniejszej wypowiedzi.

„I co z tego wynika? Masz x opcji romansu, co niesie za sobą kolejna? Tym bardziej gdy twoja gra niedomaga.”
Znów, niby używasz polskich słów, ale czuję się jakbym czytał obcy język.

”może to również oznaczać że potrafię sobie coś wyobrazić”
Nie możesz winić nikogo, oprócz siebie samego za nie pochamowane wizje scen homo-erotycznych.
Co to w ogóle za argument?
Dlaczego czepiasz się BW, skoro to Ty masz problem ze zbyt bujną wyobraźnią?

”Głodnemu chleb na mysli, conie.”
Sam jesteś con (?).

„Zanim przyczepisz się literówek, bo napewno się przyczepisz, zważ że piszę z telefonu.”
Literówki to Twój najmniejszy problem. Składnia, ortografia i interpunkcja są po prostu karygodne.
A o „logice” towarzyszącej Twojemu przelewaniu myśli na ekran możnaby książki pisać.
Ale się nie czepiam.

14.08.2017 08:58
4.16
elathir
23
Generał

@Gerr, nie męcz się, dyskusja ta nie ma sensu. Sttarki jest fanatycznym hipokrytom, czepiającym się tylko słówek, nawet nie próbującym zrozumieć o co drugiej osobie chodzi, ignorującym fakty, tylko szukającym jakiegoś elementu, którego może się przyczepić i użyć mądrze brzmiącego łacińskiego zwrotu, którego do końca nie rozumie, ale ładnie mu pasuje do zdania :) Już to kiedyś przechodziłem, w wątku chyba o Andromedzie. Więc szkoda sił.

14.08.2017 11:08
4.17
Sttarki
17
Konsul

@ elathir
Szczerze, nawet cie cie pamiętam i nie wiem o którą dyskusje ci chodzi xd.
I nie moja wina ze ludzie nie umieją dyskutować i mają skłonność do używania zwrotów których nie rozumieją, albo słów. Tudzież, łacińskie wyrażania są dobre by upomniec osobę o błędach logicznych, które się popełnia. Ma to swoj cel.

14.08.2017 15:24
4.18
Gerr
33
Generał

A gdziekolwiek ja daję do zrozumienia że jest ono zbyt trudne? Xd

Nie interesują mnie twoje błędy logiczne i hiperbole, może na twoim poziomie można się nimi porozumiewać ile chcesz,

Brnij w to nadal, przecież hiperbole cię "nie interesują", a ja napisałem "trzy",

ale skoro mówisz o 3 zadaniach to ja będę odbierać to co widzę i to co piszesz.

Jak pisałem napisałem "z trzy" ty źle to zinterpretowałeś. Oczywiście możesz udawać że nie rozumiesz, po raz kolejny brać wszystko bezpośrednio, niczym maszyna, która nie potrafi się zastanowić...

Ja pokazałem że dobrych zadań jest więcej ty do tej pory nie potrafisz pokazac tych złych.

Masz link, jednak twoja odpowiedź na niego jest prosta "bo to eRPeG, taka konwencją, nie znasz się" (tak w mocnym uproszczeniu). Jak pisałem bronisz w to dalej.

Dlaczego zamiast napisać swoje argumenty, piszesz ze bronie przegranej sprawy? Może byś chciał udowodnić swoją tezę? Bo jak do tej pory tego nie robisz. Skończyłbys spamować i zaczął pisać na temat. Konkretnie.

Napisałem wyraźnie, większość zadań jest nierozbudowana, opiera się o schematy itd. Ty stwierdziłeś, że to taka konwencja i się mylę, wiec co ja mam ci dalej udowadniać?
Że mylisz się bo mogły być bardziej rozbudowane i mniej schematyczne?

mówię wskazuje to jedynie na twoją ignorancje, mieć pretensje o tym, że w rpgu się zabija i rozmawia

O tutaj, kto tu jest ignorantem i hipokrytą, czyli jedne z najczęściej używanych przez ciebie słów? sprowadzając argument że "w której ze trzy zadania są ciekawe i rozbudowane, mające na siebie jakiś pomysł, a cała reszta to "zabili mi/ukradli/porwali idź ich zabij/zapal świeczkę/zrób coś innego" oraz udowodnienie tego, pochodzące z linka, sprowadza do "pretensji że w rpgu się zabija i rozmawia."

Jak widzisz sam błądzisz, sam kłamiesz, wykręcasz się, próbujesz strywializować dane zarzuty, mając w linku takie oto perełki:

"Zadanie aktywuje się po automatycznej rozmowie z dziewczyną przy pierwszych odwiedzinach Zaziemia. Twoim celem jest rozbicie sześciu obozów we wskazanych miejscach (Mapa - Zaziemie #7). W obozach możesz uzupełniać zapasy, odpoczywać oraz szybko przenosić się między nimi. Po rozbiciu sześciu obozów misja zakończy się. Pamiętaj jednak, że bardziej oddalone obozy są bronione przez mocniejszych przeciwników i lepiej skierować się do nich, kiedy rozwiniesz drużynę."

Szczyt rozbudowania, kwintesencja RPGa, w końcu
Mówiąc o nie rozbudowanych zadaniach pokazujesz że nie wiesz nic o tej grze.

I nie nie rozmawialiśmy. Nie interesuje mnie twoje urojenie i twój sofizmat. Gdyby było tak jak mówisz byłoby to skonkretyzowane na początku. A tak nie było. Kolejna glupota z twojej strony xd.

Dokładnie o tym piszę, daję ci przykład z linka, dowiaduję się że "nic nie wiem". Większość tych zadań to jeden, dwa schematy, opierające się zwykle o wymorduj tych tam, lub znajdź (o czym pisałem, a co skwitowałeś że nie wiem czym jest RPG). Zmieniają się tylko przedmioty, bądź postaci.

I tak rozmawialiśmy, rozmawialiśmy o zadaniach, zadania poboczne w tej grze są ich większą częścią,

Sam nawet zastosowałeś porównanie do strzelanek

Btw, udowodnij to, że cała reszta to zabij/zapal itd. To tak jakbym ja narzekał że każde zadania w fpsie polega na strzelaniu, a w rpgu na gadaniu albo zabijaniu.

Przy okazji po raz kolejny udowadniając swoją ignorancję i hipokryzje, którymi tak ochoczo szastasz, poprzez marginalizację całego argumentu...

Dochodzi do tego choćby zbieranie koni dla inkwizycji, czy pierwsze zadanie (opierające się o wybicie wrogów na drodze)... Bynajmniej te zadania niedomagały w kwestii scenariusza, lub rozbudowy, ale ty i tak napiszesz że nie mam racji.

Skoro uważasz ze wątek główny trwal 10 h to udowodnij to. I gdzie ja pisałem że trwał 100h? Przestań być gołosłowny i to zrób.

I kto tu pokazuje swoją niewiedzę? Pisałem o ilości zadań, słownie dziesięć, jak mam ci niby udowodnić czas ich trwania, skoro to zależy również od gracza, mi zajęło to może nieco ponad 10 godzin, godzinę na zadanie, być może nieco więcej, powiedzmy 15 ze stopera nie siedziałem.

A sto godzin to wypowiedzi BioWare. Było nawet dwieście.

Więc kto tutaj nie wie nic o grze, w końcu Wątek poboczny to dobre połowa gry. Widać jak wiele o niej wiesz xd

Hipokryzja? Ignorancja? Niewiedza? Co tym razem? :)

Nie odwracam kota ogonem. Nie używaj zwrotów których nie rozumiesz. Już to mówiłem przy poprawności politycznej. Słowik nie boli.

Nie rozumiem? Przecież to ty wyskoczyłeś z pakowaniem do wora, gdy miałem czelność napisać coś o homoseksualizmie. O tutaj

No oczywiście bo obecność homoseksualistów w grach to coś tak złego xd. Nawet mi ci nie zal, juz zwyczajnie wiem czego się spodziewać.Â

Gdy nigdy czegoś takiego nie napisałem.

O i tu


twoje kompleksy wobec lgbt naprawdę są prześmieszne, każdą wadę inkwizycji próbujesz ostatecznie podsumować, że to te złe ,,gejowskie,, bioware xd. "

A tu masz z Wikipedii,

Jej celem jest obniżenie poziomu antyspołecznych uprzedzeń i dyskryminacjidanych grup społecznych.

Czyli dokładnie to co robisz, w odniesieniu do homoseksualizmu, a o czym pisałem.

Czy twoja wypowiedź nie łapie się pod obniżanie dyskryminacji homoseksualistów?

Tym bardziej że w powyższych cytatach, po raz kolejny piszesz że " każdą wadę inkwizycji próbujesz ostatecznie podsumować, że to te złe ,,gejowskie,, bioware xd. "

Więc po raz kolejny, kto kłamie, kto odwraca, kto stosuje i kto jest hipokrytą?

Rozumiem że udowodnisz mi, że "wadę" w postaci zadań również sprowadziłem do gejowskiego BioWaare? UDOWODNIJ, UDOWODNIJ... w końcu KAŻDĄ, czepiajmy się słówek, ty to lubisz.

I na jakiej podstawie doszedłeś do tej konkluzji? Lol. Gdzie ja napisałem że tylko ja wiem lepiej albo redaktorzy? Btw co ma do tego randomosc. Liczą się argumenty nie to jak ktoś jest popularny. Wyjątkowo głupi psuedo argumenty z twojej strony by sugerować że ktoś kto jest od ciebie mądrzejszy, miałby być nie słuchany bo jest niby mało znany. Debilizm

Po raz kolejny

Oceny użytkowników xd.

No oczywiście bierz oceny oczywistych trolli i fake kont, które dają karygodnie nie trafione zarzuty i oceny. Jeśli naprawdę wierzysz w te debilizmy to naprawę żal mi ciebie i twojej ułomnej logiki jeszcze bardziej. Oceny od recenzentów, czyli od ludzi którzy przeszli tą grę, się liczą. Nie od anonimków którzy nawet nie wiadomo czy przeszli tą grę, i gdzie duża część z nich to trolle. Ale widzę, że czytanie z zrozumieniem naprawdę szwankuje u twojej osoby.

Człowieku, całe userscore, zmarginalizowałeś do trolli i fake kont. Jednocześnie pominąłeś współczynnik fanbojstwa, który zwykle się równoważy z tymi trollami i który również wpływa na ocenę. Wywaliłeś cały współczynnik subiektywizmu, gdy recenzja to subiektywne odczucia także u recenzentów, a jak wiadomo, jeden woli gruszki inny jabłka. Odseparowałeś też czynnik dużej gry od znanego studio, od recenzji, gdzie DA2, powszechnie krytykowane przez graczy, dostawało wysokie oceny z dopiskiem "gra roku", w większości recenzji.

To są błędy logiczne, zakładanie z góry że jedna średnia jest bardziej miarodajna od drugiej, odnosząc sie do jednego czynnika, w tym przypadku trolli. Tym bardziej że recenzentów jest kilku, w stosunku do tysięcy graczy.

Chwilę później zadajesz pytanie " Gdzie ja napisałem że tylko ja wiem lepiej albo redaktorzy?", twierdząc że

"Jedynie oceny od recenzentów, cz od ludzi którzy przeszli tą grę, się liczą."

I jak najbardziej, ładnie to napisałeś...

Nie mam pojęcia tylko jak rozróżniasz trolli, od tych co grę przeszli? A co jeśli troll grę przeszedł? Jego opinia liczy się czy nie? Do tego sam podkreślasz mój poziom niewiedzy, ergo wiesz lepiej. Nawet gdy dostajesz konkretny link.

Po raz kolejny, marginalizujesz, a później walisz hipokrytami, odnosisz się do wyidealizowanych wartości, w postaci "opinii tych co przeszli" jednocześnie nie potrafiąc udowodnić, kto tą grę przeszedł, a kto nie... a następnie napiszesz mi czterdzieści razy, bym UDOWODNIŁ...

Wyjątkowo głupi psuedo argumenty z twojej strony by sugerować że ktoś kto jest od ciebie mądrzejszy, miałby być nie słuchany bo jest niby mało znany. Debilizm.


\/
Nie od anonimków którzy nawet nie wiadomo czy przeszli tą grę,

Mówisz że twój własny argument jest głupi? W końcu to ty pisałeś żeby nie sugerować się anonimami, o których nie wiadomo...

I skąd wziąłeś określenie "mało znany"? Nic takiego nie napisałem, określiłem cię mianem "randoma", osoby w ogóle nie znanej, anonima? Nie odnosiłem się do popularności.

Więc po raz kolejny wmawiasz sobie coś, a następnie piszesz o hipokryzji i pozoranctwie, przy okazji dodając od siebie.

Rozumiem że ta ciebie liczba ludzi jest ważniejsza niż jakoś argumentów? Hm.. No dobra ale to się nazywa argumentum ad populum. W końcu tysiąc Móch, nie może się mylić. I tak to tylko figura alegoryczna.

Średnia nie jest tutaj najistotniejsza bardziej znowu jakoś argumentów i ich bezsensowność, ale dla ciebie to oczywiście nie ma znaczenia sugerując po twojej wypowiedzi i stylu którym to piszesz jakoby to było najważniejsze.

Ta średnia wyznacza ogólne preferencje ludzi, dlatego jest nazywana średnią.

Odnosi się do opinii tysięcy osób, niezależnie czy każda uargumentuje swoją ocenę.

Inna sprawa to fakt że gro ludzi jednak argumentuje swoje opinie, w tym negatywne. Jak już pisałem, gdyby średnia zależała tylko od trolli, to każda gra miałaby ją dość niską. Tak nie jest, jeśli gra jest dobra, średnie są zwykle większe lub zbliżone do tych od recenzentów.

Równie dobrze mogę użyć najbardziej krytycznej opinii od recenzenta, oraz przytoczę ludzi którzy się z nią zgadzają, nie pisząc swoich argumentów, ich też nazwiesz muchami? A może stwierdzisz że ten pan recenzent się akurat nie zna (tak jak ja nie wie nic o grze), ale tych kilkudziesięciu innych już tak, bo w końcu ich opinia jest mniej krytyczna i bliższa twojej? To co średnia się liczy, nie liczy, jak mam to rozumieć, powoływanie się na recenzentów i ludzi, którzy grali to nie populizmy? A może poprzez recenzentów rozumiesz elity? Bo dla mnie są to tacy sami gracze, jak i inni, tyle że żyjący z pisania.

Ten argument nie ma też sensu, ze statystycznego punktu widzenia. Średnia z 50, kontra średnia z tysięcy, na która łatwiej wpłynąć? Ile fake kont trzeba założyć, żeby taką średnią zaniżyć, lub zawyżyć?

Z biologicznego też jest bez sensu, bo muchy przylatują na gotowe i wykorzystują to czego nie wykorzystują inne organizmy, ergo są mądrzejsze w tym przypadku od ludzi, którzy na to muszą pracować...

I jak najbardziej, to tylko liczby, tak jak to tylko opinie, obie mogą być zmanipulowane, w jednej postawisz cyfrę, w drógiej napiszesz że "zadania są rozbudowane a ty mało wiesz" i tyle, takie ot " jakość argumentów".

Masz rację szanujmy się ale ty powiedziałeś że cała redakcja się śmieje Inkwizycja a ja mam pełne prawo oczekiwać że to udowodnisz parę ludzi to nie cała redakcja chyba że dla ciebie to jest bez znaczenia co by mnie jakoś wcale nie zdziwiło.Â

Kilku ludzi... Nie wiem jak duża jest redakcja, piszę o osobach które się udzielają, to oczywiste i jest to "cała redakcja", którą możesz zobaczyć na filmikach, oraz w komentarzach, obrońców Inkwizycji z redakcji nie widziałem, może poza Łosiem, który pisał recenzję, oczywiście możesz się chwycić kolejnego słówka i stwierdzić że pani sprzątaczka jest innego zdania...

I jak pisałem, możesz sobie te filmiki na TVGry poszukać, mi nie chcę się przeglądać teraz kilkuset nagrań. Możesz sobie poszukać pod artykułami o BW, postów ludzi z napisem "GryOnline" przy nicku i poczytać ich opinie skoro nie wierzysz... możesz też nie wierzyć, ale wtedy sam przejawisz znamiona ignorancji, tym bardziej że stali bywalce tego forum również o tym wiedzą i kilkukrotnie toczyła się tu dyskusja dokładnie na ten temat, razem z GOLową redakcją.

Co chcesz osiągnąć tymi dygresjami? Nawet jeśli gimnazjum to nadal prezentuje wyższą jakość argumentów logiczność i wypowiedzi niż ty, więc pomysl ile świadczy to o tobie xd. 2017 r. A ludzie nadal sugerują że mlodosc to niby coś złego xd.

Dokładnie to co ty nazywając mnie idiotą, lub pisząc że nie mam pojęcia, ot ubieram to w ładniejsze słówka.

Nigdzie też nie napisałem że młodość to coś złego... to już kolejna twoja nadinterpretacja.

Nie kampania reklamowa nie polega na samym wrzuceniu zdjęcia do internetu xd polecam po raz kolejny sprawdzić definicje w kampanii reklamowej i udowodnić że samo wrzucenie screena jest tożsame z kampanią reklamowym to co piszesz to bzdury xd.

Wrzucanie screenów to część kampanii reklamowej, tak samo jak wrzucenie gameplayu, proszę spechalnie dla ciebie

"zespół działań marketingowych, odbywających się w mediach masowych, mających na celu osiągnięcie zakładanego celu marketingowego reklamodawcy. Działania te skierowane są do wybranej grupy docelowej."

Internet to media masowe. Screen, czy raczej jego udostępnienie to działanie skierowane do grupy docelowej mających na celu osiągnięcie zakładanego celu marketingowego, czyli promocji gry.

A tak, jeszcze jedno, ja rozumiem że ty mi każesz udowodnić, coś w sposób bezpośredni, coś czego nie jestem w stanie zrobić, bo nie znam dokładnego planu kampanii danego studio, bo nie mam w nie wglądu, jednak dodam tylko że każda informacja pochodząca od pracownika studia jest traktowana jak oficjalne stanowisko tego studia. Przekonało się o tym CDPROJEKT, gdy jeden z pracowników pochwalił się sprzedażą gry, co stanowiło bezpośrednie naruszenie prawa giełdowego, mimo że było to powiedziane od tak, na mediach społecznościowych, ostatecznie obyło się chyba bez większych konsekwencji. To też sobie możesz wygooglować, ewentualnie napisz że to nie argument, cóż polemiwzował więcej z tym nie będę.

Gdzie ja kogokolwiek określiłem homofobem podczas kiedy dana osoba nie wykazywała żadnych objawów tego zaburzenia? Mówisz o dychotomii myślenia podczas gdy sam ją stosujesz jesteś strasznym hipokrytom xd

\/

Ty naprawdę masz homofobiczne podejście do tematu.Â

Bynajmniej nie mam homofobicznego podejścia, nie mam żadnego problemu z homoseksualizmem, wyraziłem swoje zdanie na temat działań firmy, które przesadnie skupiają się na homoseksualizmie (tak samo bym je wyraził, gdyby skupili się na heteroseksualizmie, czy czymkolwiek, co mógłbym w pewnym momencie odebrać negatywnie) i to nie tylko moje zdanie, ty sprowadziłeś je do worka homofobicznych argumentów, nie wgłębiając się w nie jakoś bardziej, gdyż sam przecież pobieżnie o tym wszystkim napisałem, ogólnie odnosząc się do marketingu i innych działań studia

Homofobia – strach przed homoseksualizmem i homoseksualistami, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do nich oraz ich dyskryminacja

Nigdy nie dyskryminowałem homoseksualistów, nie bałem się ich, itd. wyznaję prostą zasadę, którą można pogardliwie spłycić do "niech sobie żyją, póki nie próbują się do mnie zalecać, ani mówić mi o mojej seksualności", chyba że ty uznajesz że pod homofobię podpada jakiekolwiek wspominanie o homoseksualizmie... zanim napiszesz że znowu coś ci zarzucam, napiszę tylko że tego nie wiem, nic nie zarzucam, ot, odnoszę się jedynie do twojego argumentu.

Inna sprawa że jak pisałem, jedną z moich ulubionych postaci był właśnie Dorian i jego historia związana z ojcem.

I raczej zwracający uwagę na błędy w logicznym myśleniu i brak argumentów tudzież populistyczne myślenie prezentowane przez niektórych użytkowników tego forum. Ale dla ciebie każda krytyka to pewnie bezmyślny hejt w końcu to ja się pienie. XdÂ

Ciekawe gdzie do tej pory jedyni ty narzekałeś że nie chcesz pisać a z tego od widzę to się do tego zmuszasz. W końcu masochizm jest ok nie będę wnikać w twoje fetyszeÂ

To już nie moja wina że poprzez chociażby "słabo rozbudowane zadania", czy średnią ocen graczy rozumiesz błędy w logice. Nie moja też wina, że nie chciało ci się przeskoczyć do innego tematu i przeczytać całą opinię o grze, jaką napisałem gdy jęczę w nią grałem. Nie jest moją winą też to, że ty sobie coś nad interpretujesz, lub marginalizujesz w kwestii chociażby zadań, ja swoją opinię wyraziłem, to ty napisałeś że nie mam argumentów, nie szukając ich, gdy o nich mówiłem. Ba nawet ci je skopiowałem, tak to mniej więcej dość ogólnikowe argumenty, gdyż starałem trzymać się z dala od spoilerów, dla dobra innych, jednak nadal odnoszą się do rozmowy i ją uzupełniają.

I o jakim hejcie znowu piszesz? Znowu wyciągasz swoje wnioski?

Piszę głównie z nudów, byłem akurat w podróży, jeśli to tak cię interesuje.

Nie z wyzywałem cię od idiotów. Jedynie wskazałem na twoje idiotyzmy w rozumowaniu i w pisaniu nie zmieniaj moich wypowiedzi na swoją korzyść.

Cóż

Co za idiota xd,

Ja rozumiem, powołujesz się na moje kłamstwa, sam kłamiąc, ciekawe pod co to podpada, hipokryzja?

Masz prawo wymagać ale nie masz monopolu na prawdę, w związku z tym twoja opinia o poprawkach i o ich jakości nie musi być zgodna z tym co sadzi BioWare . A gra po ostatnich poprawkach które były z tym patchem nie ma już prawie błędów. Dla ludzi grających w RPG ważniejsze są postacie i rozbój niż kwestia paru bugów. Nie olewam problemów tej gry,po prostu ten temat nie jest o tym xd. W przeciwieństwie do ciebie chociaż staram się pisać na temat xd.

Ale co mnie ma obchodzić co sądzi Bioware? Jakie to ma znaczenie? Jestem ich klientem i jak zauważyłeś mam prawo. Nie mam monopolu, wyrażam swoje zdanie, ty z tym dyskutujesz, jak pisałem uważam że zasoby studia mogły zostać przeznaczone na ważniejsze rzeczy, ty uważasz inaczej,masz do tego prawo, jednak ty z uporem maniaka twierdzisz że to ignorancja.

Po raz kolejny piszesz też że to nie temat, ignorując to że w pierwszym poście na który odpowiadałeś, pisałem o ogóle ich gier, a ty podjąłeś dyskusję. Nie będę więc wybiórczo się do tych gier odnosił, tylko podejdę do tematu jaki podjąłeś w całości. Wiem że to wątek o Dragon Age, to nic nie zmienia, prócz tytułu newsa i treści pod którą odpowiadałem, a która nie zawierała Mass Effectów, jednak jak pisałem, wyraziłem opinie o ogóle i tego się trzymam, nie zmieniam w połowie rozmowy, całego jej kontekstu.

Sam z resztą z niej zbaczając, odnosząc się do tego co ważne, a co nie w RPGu, w momencie, gdy ja budowałem zarzut o nierozbudowanych... bla, bla, bla... sam wiesz.Cóż akurat lekkiego idiotę z siebie robisz xd. W końcu nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania, błąkasz się jak szatan by uniknąć na nie odpowiedzi stosujesz uproszczenia, błędy logiczne, sofizmaty, hiperbolizacje trywializacje i inne brzydkie chwyty erystyczny mające na celu przekonać innych o twojej racji co raczej się nie udaje xd

Gdzie ja zabraniałem łatać tą grę? Znowu masz przewidzenia. Xd

Raczej to ty poszczególne odpowiedzi marginalizujesz.

Nie potrafisz też znaleźć innych wypowiedzi na temat danej gry, o których pisałem, do których się odnosiłem i które specjalnie dla ciebie wykopałem (jak widać są tam, gdzie mówiłem, więc nie wiem, leniwy jesteś, nie lubisz szukać po forach? przecież sam odnosisz się do słowników, sam nie cytujesz, tylko czekasz abym sobie znalazł, więc nie mogę wymagać od ciebie tego samego?). Bo przecież po co, się wysilić, łatwiej napisać o braku argumentu, lub określić go mianem populizmu, samemu odnosząc się do opinii redaktorów i ludzi "którzy grali", dzieląc tym samym ogół opinii, na te które pasują twoim założeniom i całą resztę, jednocześnie podkreślając niemiarodajność średniej.

Ewentualnie odnosząc coś do specyfiki genre... przecież w rpgu zabijamy, itp, wiec większość zadań może wyglądać jak zalinkowane. Powtarzam się, conie?

I gdzie napisałem że zabraniasz łatać? Na chwilę obecną jedynie próbujesz odnosić się do mojej krytyki w stosunku do patchowania i zrobić z niej nonsens...

Oczywiście że to nie temat mass effecta. To temat dragon age a i głównie do tego się odnosiłem. Twój post to populistyczny stek bzdur, przynajmniej ten pierwszy. Pełen głupot i braku argumentów. I odpowiadac po to by cię podenerowac, pośmiać się i nauczyć cię czegoś. Może się uda, choć pewnie nie xd.

Po raz kolejny, odnosiłem się do ich gier, to jest niezaprzeczalny fakt, ty natomiast odniosłeś się do mojego postu, więc jednocześnie do tego co w nim zawarłem, prawda?

I nadal się odnoszę bo wypowiadam się o ich wspólnych cechach. Ty podjąłeś dyskusję.

Po raz kolejny stwierdzasz ze coś jest pełne głupot i braku argumentów gdy powszechna opinia o poziomie ich ostatnich gier jest znana, świadczy o tym też zatopienie swojej flagowej marki, to że znowu dostaniemy masę homoseksualnych związków, też jest prawdą, w końcu w każdej ich grze to mamy (od pewnego czasu, bo znowu czepisz się słówka), więc gdzie te bzdury? Z resztą łapki w górę też coś znaczą. Zapomniałem, populizmy...

Gdzie ja nazywałem cię idiotą co kilka zdań?? Znowu będzie się wił z odpowiedzią na te oczywiste kłamstwo. Myśl o czym piszesz.

Nazwałeś mnie idiotą, a później wszystkie wypowiedzi kwitowałeś idiotyzmami i pochodnymi tych słów, ja potrafię dodać dwa do dwóch, ty nie potrafisz wyciągnąć wniosków, gdy coś nie jest napisane łopatologicznie wprost, więc powiedzmy że kłamię, cóż...

Gdzie ja twierdziłem że to byla jedną z najważniejszych zmian? Xd Czemu mam udowadniać coś czego nie twierdzę? Xd

A gdzie ja twierdzę że twierdzisz? Twierdzisz że nie mam racji pisząc że ta zmiana nie powinna się znaleźć w tym patchu, jeśli do poprawiania zostały ważniejsze elementy. (na przykład tutaj Skąd pomysł, że zrobienie z Jaala bi, miałoby w jakikolwiek sposób zaszkodzić bioware i spowodować, że nie powstały lepsze poprawki? Udowodnij to bo to wyjątkowo śmiała i debilna teza.) Więc proszę byś udowodnił że zmiana była tak ważna że musiała znaleźć się w tym patchu (skoro nie mam racji, bo jeśli nie była, a jednocześnie zmarnowano na nią zasoby, to coś jest tu nie tak), tak jak ty chciałeś bym udowodnił że wpłynęła na to że gra, nie mogła być lepsza, czy raczej, w patchu nie pojawiły się ważniejsze poprawki.

Ja mogę w tym przypadku odnieść się do marnowania zasobów studia, które można było przekierować w inne miejsce, mam prawo tak twierdzić, bo potrzebni byli do tego pracownicy odpowiedzialni zapewne za skrypty, lub nawet animacje.

Nadal uważam że te osoby powinny zajmować się ważniejszymi rzeczami, a skoro się nie zajęły, ot BioWare postanowiło zajmować się głupotami i kolejnymi związkami homo (tak, bi) seksualnymi, zamiast skupić się na naprawieniu swojej gry, które w tym momencie (sprzedania strasznie niedopracowanego produktu) powinno być najważniejsze.

.

To jest moja opinia, mniej więcej zawierająca to o czym pisałem wyżej na temat łatania gry, możesz się z nią nie zgadzać, ale sprowadzanie jej do nielogicznej i bez sensu, jednocześnie samemu nie mogąc udowodnić że nie mam racji, stosując jedynie argument "udowodnij" jest słabe..

Mimika ma się już całkiem dobrze i wystarczy pomyśleć, albo mieć wiedzę. Problemy z mimika są prawie niemożliwe do usunięcia gdyż wynikają z wcześniejszej fazy produkcji gry. Dodanie paru opcji dialogowych jest dużo łatwiejsza zwłaszcza że już były nagrane i wczesny koncept na tą postać by taki a nie inny. Było to łatwiejsze i również oczekiwane przez fanów. Proste. A teraz ty odpowiedź na moje pytania które wynikają z twoich słów xdÂ

I twoje narzekanie to radość kogoś innego. Nie jesteś sam pamiętaj o tym. Nikogo nie obchodzi to że dla ciebie ta zmiana jest mało znacząca.

Nie, mimika nie ma się dobrze, wiele z tych "poprawek", polegało na kompletnym zmianie konta kamery, w krytycznych momentach, tak by ryjek postaci był zakryty, dla mnie to żadna poprawka.

Po raz kolejny, nie obchodzi mnie to co jest łatwiejsze, czy co jest możliwe, to nie ja spartaczyłem grę, jednak za nią zapłaciłem i będę wymagał nawet niemożliwego, a jeśli tego nie dostanę, będę narzekał, jako niezadowolony konsument.

To tak mniej więcej, wiem że nie do wszystkiego ustosunkowałem się dostatecznie, jednak to racji długości rozmowy i braku czasu.

Mógłbyś przetłumaczyć to na polski? Za ch.ja nie mogę dojść, w jaki sposób odnosi się to do zarówno mojej, jak i Twojej wcześniejszej wypowiedzi.

Czego nie rozumiesz? Że wysnułeś jakieś dwa wnioski, a ja podałem ci trzeci, prawidłowy sposób interpretacji?

Jak mam dyskutować z osobą która nie potrafi zrozumieć prostego zdania?

Nie możesz winić nikogo, oprócz siebie samego za nie pochamowane wizje scen homo-erotycznych.
Co to w ogóle za argument?
Dlaczego czepiasz się BW, skoro to Ty masz problem ze zbyt bujną wyobraźnią?

Następny który wyrwie jakieś zdanie z kontekstu i dorobi do niego swoją ideologię, ignorując resztę? Samemu kompletnie przy okazji zmieniając kontekst? Więc powiem wprost, odpuszczam, nie chce mi się kłócić z kolejnym wybiórczym człek...

Tak więc panowie, pożegnam się tu z wami. Powodzenia w dalszej walce.

A jeszcze jedno
XDXDXDXDXD...

post wyedytowany przez Gerr 2017-08-14 15:42:15
14.08.2017 16:03
4.19
Sttarki
17
Konsul

@Geer
Człowieku debilizmt twoich wypowiedzi osiągnął właśnie skalę krytyczną, podobnie jak brak umiejętności czytania z zrozumieniem, dlaczego do tej pory nie odpowiedziałeś mi na pytania??? Już 3 razy o tym mówiłem i zwracałem na to uwagę ale u ciebie nadal nic. Cały ten bełkot jest pozbawiony sensu i nie tyczy się w ogóle meritum sporu. Naprawdę tyle myślałeś by napisać te wypociny??? xd
Podziwiam ale i jednocześnie naprawdę mi ciebie szkoda z tego powodu. Ale no dobra dam ci ostatnią szanę na to by nie wyjśc z tej dyskusji całkowicie gołosłownym, wszak tym mniej uzdolnionym ludziom nalezy pomogać, to pewnie nie twoja wina, ze czynnośc które są dostępne dla zwykłego człowieka dla ciebie stanowią górę do przejścia niczym Mont Everest.

Więc, wracając do tematu, znowu czekam na odwiedź na pytanie. Dasz radę to zrobić czy nawet to cię przerasta?

Pokaż mi gdzie cała redakcja Gola śmieje się z Inkwizycji.
Pokaż od kiedy informowania na temat gry i screeny są kampanią marketingową. To co piszesz na ten temat to bezsensowny potok bzdur, nie opierający się na żadnej definicji z której by wynikało to co sugerujesz.

Pokaż mi gdzie nazwałem cie wielokrotnie idiotą. Ja to napisałem raz ty z kolei widzę znowu masz problemy z liczeniem xd. Tym bardziej udowodniasz mój punkt jako o osobie, z którą coś jest po prostu nie tak, już o braku składu i gramatycznego porządku nie wspomnę :/

Odpowiedz mi, nie Jaal tylko ty, skąd założenie ze bioware woli robić postacie homoseksualne zamiast naprawiać gry. Pokaż mi jakąś wypowiedź ich pracowników która to potwierdzi bo jak dotąd znowu tego nie zrobiłeś. Konkrety.

Od tego zacznijmy. Jest tego jeszcze parę ale jestem ciekaw czy w końcu zachowasz się jak przystało na inteligentną jednostkę czy znowu uciekniesz w dygresje, sofizmaty, błędy logiczne i będziesz hipokrytą, który ma problem z liczeniem i nie nadąża za poprawną składnia zdań xd.

Oczywiście wiem ze na nie nie odpowiesz to by było zbyt mądre jak na ciebie i dalej albo będziesz się wił jak waz albo stchórzysz. Swoją drogą to naprawdę dziwne ze nie potrafisz odpowiedzieć wprost na takie pytania. Lubisz popadać w dygresje.

Pominę oczywiście homofobiczne komentarze i ta pseudo obronę ze to nie ty masz z tym problem tylko bioware bo to oni cie zmuszają do tego byś oglądał te rzeczy. Bo w końcu jak można iść zgodnie z charakterem postaci, to zdecydowanie zbyt ciężka i długa przeprawa dla kogoś o takim małym móżdżku zapewne. I to nie jest obraza, ale stwierdzenie faktu, niestety z każdą twoją wypowiedzią widać to coraz bardziej i bardziej. Naprawdę przykre widzieć człowieka który zachowuje się w taki poniżający sposób i ciągle wije się tylko po to by ostatecznie polec pod naporem argumentów i spierdzielić od dyskusji z powodu swojego tchórzostwa. Przykre, ale to nie mój problem, nie każdy w końcu umie dyskutować. Ot, nie kazdy musi być mądry. No cóż..odpowiedz mi na pytania bez błędów logicznych i w końcu będziemy mogli zacząć dyskusje na temat gry, bo piszesz o wszystkim tylko nie o tym co trzeba,.

P.S. Ciągle nie udowodniłeś ze ten wątek trwa 10 h.
P.P.S. Ciągle czekam jako podasz te przykłady zadań ogólnie, które podążają tymi samymi schematami. Bo do tej pory nadal tego nie zrobiłeś, jeśli myślisz ze zapomnę o celu dyskusji to się mylisz , twoje sztuczki erystyczne na nic się nie zdadzą, jak juz pisałem, nie ten poziom, ale możne za 20 lat dobrych dyskusji chociaż się zbliżysz do niego.

Zacznij od odpowiedzi na pytania xd.

12.08.2017 14:12
5
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
Dharxen
21
Konsul

No to mamy kolejnego tasiemca. Pewnie wszystkie te gry będą robione na jedno kopyto, tak jak Assassin's Creed.

post wyedytowany przez Dharxen 2017-08-12 14:13:17
12.08.2017 15:52
5.1
Imrahil8888
68
Generał

Uważasz, że każdy DA był robiony na jedno kopyto? Grałeś w ogóle?

12.08.2017 18:30
5.2
Dharxen
21
Konsul

Czy ja napisałem, że poprzednie części były na jedno kopyto? Nie. Napisałem, że prawdopodobnie każda kolejna taka będzie. Nie trzeba być ekspertem, żeby móc to stwierdzić po usłyszeniu takiej deklaracji ze strony developerów. To samo spotkało Assassin's Creed, Far Cry, czy chociażby Call of Duty.

13.08.2017 13:14
5.3
SpoconaZofia
10
Pretorianin

Jest jeszcze taki sposób że mogą uśmiercić/zawiesić serie wydając crapa. Tak jak było z Mass Effect Andromeda. I zacząć tworzyć coś nowego.

12.08.2017 14:48
😒
6
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
boojan27
90
The Hound

Niestety, dla mnie DA skończył się na genialnej jedynce... :C

A wystarczyło im pójść dalej tym tropem... Ale nie, po co. Po co zachowywać coś, co gracze przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Lepiej robić z tego najpierw hack&slash, a potem sandbox... Ehhh...

13.08.2017 12:01
👍
6.1
Ssechu
2
Junior

Święte słowa.

13.08.2017 13:20
6.2
Predi2222
96
CROCHAX velox

Akurat h&s wyszedł tylko na dobre dragonowi, monotonia walki w origins była dobijająca.

12.08.2017 15:06
7
odpowiedz
sinbad78
125
calm like a bomb

I tak najwięcej będzie doniesień o tym, ileż to scen seksu uświadczymy, ileż romansów homoseksualnych będziemy mieć.

post wyedytowany przez sinbad78 2017-08-12 15:07:43
12.08.2017 15:26
8
odpowiedz
1 odpowiedź
Ohydny Czerwonodupny Pirat
19
Pretorianin

Przecież to EA, więc czegóż innego można się spodziewać. co roku musi być nowa FIFkA i NfS. Żeby chociaż te kolejne części DA trzymały poziom Inkwizycji, bo "dwójka" to była kompletna porażka

12.08.2017 15:53
8.1
7
UserWithoutSpecialName
13
Centurion

Poziom Inkwizycji??? Huh! Jeszcze dodaj "żeby następne Mass Effecty trzymały poziom Andromedy"

post wyedytowany przez UserWithoutSpecialName 2017-08-12 15:54:43
12.08.2017 16:21
9
1
odpowiedz
NEMROK19
99
Senator

Do Dragon Age Orings, lubię czasami wracać, gra ma swój urok i klimat, ale 2 i 3 część to już poniżej przeciętnej, jeżeli następną część będzie robić ten sam odłam studyjny co Andromedę, to boję się że będzie z tego wielka kupa.

12.08.2017 19:57
10
odpowiedz
Dzienciou
83
Konsul

Co wy tak się do tej dwójki przyczepiliście? O ile rozumiem, że gra była mocno uproszczona a recycling lokacji był czasem nie do zniesienia ale gra miała fajny, "lokalny" klimat, ciekawy podział na akty rozstrzelone przez lata i w miarę sympatyczne postacie. Mało jest takich gier. Inkwizycja w ogóle mi nie podeszła ale mimo wszystko cieszę się, że pracują nad kolejnymi częściami.

12.08.2017 22:45
11
odpowiedz
Sttarki
17
Konsul

No świetna wiadomość. O ile się przyłożą i dadzą nam grę na poziomie Inkwizycji to będę rad. Sama 3 część była zajebista i bardzo dobrze się sprzedała, więc o ile kolejna część nie skończy jak Andromeda to nie mam nic przeciwko temu by seria trwała w najlepsze. Te lore jest jednym z najlepszym z wszystkich serii fantasy a zwłaszcza klasycznego. Oby tylko gra nie miała takiej kiepskiej reklamy jak Andromeda..a właściwie pseudo reklamy z powodu animacji.

P.S czekam na Tevinter :)

post wyedytowany przez Sttarki 2017-08-12 22:48:02
12.08.2017 23:28
12
odpowiedz
Jarsston
54
Centurion

Oby tylko mieli wszystko dobrze przemyślane, bo póki co Mass Effect trafiło do zamrażarki, a głupio by było gdyby i Dragon Age tam trafił przez jedno potknięcie.

12.08.2017 23:51
13
odpowiedz
Errox
32
Centurion

Mam duże obawy, że z takim podejściem w tworzeniu gry, Dragon age podzieli los Mass Effecta, tym bardziej, że wiele osób już nie darzy Bioware takim zaufaniem jak kiedyś, więc będą też musieli się już bardziej wysilić przy produkcji.

13.08.2017 00:06
14
1
odpowiedz
Lukxxx
150
Generał

Dragon Creed: Assassins Age?

13.08.2017 00:44
15
odpowiedz
Hioziv
13
Pretorianin

To niech lepiej przestaną...

13.08.2017 08:29
👍
16
odpowiedz
yaceek
42
Pretorianin

GRYOnline.plTeam

Już nie mogę się doczekać zbierania puszek po puszkach!

13.08.2017 12:09
😊
17
odpowiedz
2 odpowiedzi
Predi2222
96
CROCHAX velox

Ciekaw jestem przed czym tym razem będziemy ratować świat i czy znów będziemy grać jakimiś bazylami(w imię lewackiej logiki) a nie ładnymi żeńskimi postaciami.
No i wiadomo- co będziemy zbierać, w końcu to takie ciekawe :)

post wyedytowany przez Predi2222 2017-08-13 12:10:37
13.08.2017 17:26
17.2
Camelson
11
Senator

grać jakimiś bazylami

https://www.reddit.com/r/inquisitionsliders/

Ależ ci gracze bazyle tworzą no. Wszystko to lewacka agentura pewnie robi żeby gejmingowym prawaczkom odebrać smak życia.

post wyedytowany przez Camelson 2017-08-13 17:26:49
13.08.2017 20:13
17.3
Predi2222
96
CROCHAX velox

Dragon to jeszcze pół biedy, popatrz na mass effecta gdzie jawnie "zbrzydzono" żeńskie postacie w imię ... równości i tego że kobiety nie są obiektem pożądania ... czy jakoś tak lub jakiś tam żądań feministek.

Postać w DAI można akurat było zrobić bardzo ładną Predi2222.To w Andromedzie stworzyli potworki :)

O to mi właśnie chodziło, po wgraniu modów szła naprawdę ładne postacie stworzyć, ba nawet bez modów można było przyzwoitą postać sklecić. Patrząc jaką droga poszli w przypadku andromedy, można się domyśleć jaki będzie nowy dragon age.

post wyedytowany przez Predi2222 2017-08-13 20:24:18
13.08.2017 18:04
18
odpowiedz
:. Lustro_Dushy .:
6
Shkyeletor

Ja tam się cieszę, że będą kolejne części Moim zdaniem Dragon Age( po zepsutej przez Andromedę mojej ulubionej serii Mass Effect) to może być ostatnia seria która być może BioWare uratuje jeszcze. Inkwizycji jeszcze nie skończyłem ,ale w sumie niewiele zostało. Mam generalnie gdzieś ilość związków homoseksualnych. Po prostu do nich nie doprowadzam i tyle.Nikt na siłę niczego nie wciska,jeśli w dialogach sami do tego nie doprowadzimy.Zamiast na takiej głupawej szyderce wolę skupić na tym nowe Dragony zaoferują w kwestii fabuły oraz rozwoju postaci .Przy okazji ....Postać w DAI można akurat było zrobić bardzo ładną Predi2222.To w Andromedzie stworzyli potworki :)

13.08.2017 20:10
😈
19
odpowiedz
1 odpowiedź
sebogothic
102
Senator

Oby tylko nadążali z tym by romanse były poprawnie polityczne i zachowywały aktualne w dniu premiery trendy. W tej serii nic innego się nie liczy.

14.08.2017 00:06
19.1
Sttarki
17
Konsul

Nie używaj zwrotów których nie rozumiesz.
Skoro dla ciebie nic innego sie w tej serii nie liczy to polecam dalej siedzieć w przestarzalym gothicu niż nadazac za gra która ewoluuje.
Psy szczekaja, karawana jedzie dalej tbh.

13.08.2017 20:54
20
odpowiedz
Baalnazzar
109
Generał

Jeśli to będzie kolejne SJW Production z toną znajdziek, marnymi questami i płytką walką to ja podziękuję. Kierunek w jakim poszło ostatnie ME nie nastraja pozytywnie.

14.08.2017 01:06
21
odpowiedz
BoSSki212
25
Legionista

Zarżneli mass effecta przyszła kolej na Dragon Age

14.08.2017 09:33
👍
22
odpowiedz
5 odpowiedzi
Soulcatcher
202
ELEX

Hurrraa ... są już pierwsze informacje o kolejnym DA więc czas dla was zacząć trollowanie.

Ja mam zamiar kupić najdroższą wersję w preorder (jak to zazwyczaj robię), ukończę grę zapewne ze 3 razy, zapłacę za wszystkie DLC i mam żamiar bawić się wspaniałe.

14.08.2017 09:37
22.1
1
Predi2222
96
CROCHAX velox

masochista?

14.08.2017 15:22
22.2
Soulcatcher
202
ELEX

Predi2222 ---> widzisz Predi, powinieneś przestać mnie obrażać jeżeli masz honor. Bo walka nie jest honorowa. Moderatorzy kasują moje wypowiedzi na twój temat, a zostawiają twoje na mój.
W związku z tym nie jestem ci w stanie przekazać moich uczuć na temat tego że nie znasz się na grach tak samo jak na innych rzeczach.

14.08.2017 15:35
22.3
Camelson
11
Senator

masochista?

Nie, sympatyk gry. Ja też się jaram wszelkimi informacjami na temat nowej części, tak samo jak dobrze mi się grało w Andromedę (i nie tylko mi, ale wielu ludziom).

Zamiast narzekać, wystarczy po prostu ograć. Tym bardziej, że cena zarówna DA jak i Andromedy zmalała. Można wyrobić sobie opinię samemu zamiast na filmikach z yt.

14.08.2017 16:26
22.4
Predi2222
96
CROCHAX velox

ojej , jakiś ty obrażalski :P

W związku z tym nie jestem ci w stanie przekazać moich uczuć na temat tego że nie znasz się na grach tak samo jak na innych rzeczach.

Cóż, że uważam głupotą pisanie że ktoś kupi grę która wyjdzie z X lat i to nie wiadomo jaka, to znak że się nie znam? Bitch please...

Zamiast narzekać, wystarczy po prostu ograć. Tym bardziej, że cena zarówna DA jak i Andromedy zmalała

Ograłem inkwizycje i to nie raz, ale nadal uważam ją za grę niedorobioną, nudną i monotonną ( od pewnego momentu). Odnośnie andromedy, jakoś nie mogę się przekonać żeby kupić.

Predi2222 ---> ja ci nie odbieram prawa do grania lub nie grania w gry które lubisz / nie lubisz.

Stwierdzam tylko że takie zarzekanie się że się kupi grę jaka by nie była jest oznaką lekko mówiąc głupoty (tymbardziej od tego twórcy). I ostatnio na mnie też jechano że powiedziałem iż kupie grę jaka by nie wyszła i uwierz że dużo gorzej dostałem od społeczności niż ty ode mnie . Ulżyj sobie i nazwij mnie pisiorem jak masz to w zwyczaju.

post wyedytowany przez Predi2222 2017-08-14 16:43:42
14.08.2017 16:33
22.5
Soulcatcher
202
ELEX

Predi2222 ---> ja ci nie odbieram prawa do grania lub nie grania w gry które lubisz / nie lubisz. Ty mnie nazywasz masochistą.

Wiadomość Twórcy serii Dragon Age planują kolejne części z dużym wyprzedzeniem