Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: nowy laptop problem

02.08.2017 22:00
1
melon96
46
Generał

nowy laptop problem

Dzisiaj kupiłem laptop Lenovo Legion i mam z nim problem.
Po pierwszym włączeniu standardowe kilka godzin aktualizacji po których komputer chodzi zastraszająco wolno, pierwszym krokiem jaki zrobiłem to zainstalowanie google chrome zajęło to kilkanaście minut i wtedy wiedziałem, że jest źle. Chciałem sprawdzić w ustawieniach czy są jakieś aktualizacje, ale laptop ma nawet problem z wejściem w te ustawienia. W pewnym momencie komputer postanowił się zawiesić, włączył czarny ekran więc pozostał reset. Teraz ma problemy nawet z samym włączeniem. W menadżerze zadań zużycie dysku jest cały czas na 100%.
Wiecie co może być przyczyną tak niemożliwie wolno działającego laptopa?

03.08.2017 08:27
2
odpowiedz
AyenoKanno
135
SomeoneElse

Miałem to samo po zakupie Legiona Y520. Frustrowało mnie to bardzo zwłaszcza, że system czysty, aktualizacje wszystkie porobione itd. U mnie pomógł CCleaner a zwłaszcza czyszczenie rejestru. Mimo to wydajność nadal nie była wzorowa. Dołożyłem drugą kość ramu i teraz jest tak jak być powinno w sprzęcie tej klasy.

03.08.2017 10:14
3
odpowiedz
desia
1
Legionista

Jak to nowy laptop to wydaje mi się, że najlepiej byłoby udać się z nim do sklepu, gdzie został kupiony i na gwarancje, powinni przyjąć od ręki.

03.08.2017 12:21
4
odpowiedz
slowik
122
NightInGale

najlepiej pójdź z tym od razu do sklepu w którym sprzęt zakupiłeś i niech się męczą. Chyba, że masz ochotę wykorzystać/rozwinąć swoje umiejętności konfigurowania systemu operacyjnego i wyrzucić większość rzeczy, które nigdy nie będą potrzebne i zamulają sprzęt. Tutaj magicznego rozwiązania nie ma tylko oranie ugoru jakim jest windows...

Forum: nowy laptop problem